Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Τι μου κανετε!!!

Τα κεφια μου ειναι ετσι και ετσι αλλα ναι χαμογελω

Χαχα οποιος με ξερει και απο κοντά αν δεν χαμογελάσω... θα σκάσω

Χτες δουλιτσες και δουλιτσες και δημιουργιτσες

Στο γραφειο εξακαλουθει να γίνεται χαμος ,,,,,,,ΧΑΜΟΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!

Σοφάκι, έτσι είμαι κι εγώ. Συνέχισε να χαμογελάς.


7q1Np2.png0ulEp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ρηνούλα μου εύχομαι να πάνε όλα καλά με το θέμα του πατερούλη.

Κι εμένα όταν κουράζομαι πολύ με πονάει η πλάτη μου, νιώθω ότι θα ξεριζωθεί. Κοίτα να ξεκουράζεσαι και λίγο. Τα λες σ' εμάς κι εσύ....

Καλό κουράγιο με τη δουλίτσα τις επόμενες μέρες.

Επίσης, ζήλεψα το πίτσι-πίτσι με το πιτσάκι χαχαχαχαχα!!!!:P:p


7q1Np2.png0ulEp2.png
Link to comment
Share on other sites

γειά σας νοικοκυροκόριτσα. καλέ πόσα κάνετε την ημέρα οεο; αλλά αν τα αριθμήσεις μαζεύονται όντως πολλά.

μαριάννα καλή εγκατάσταση στο νέο σας χώρο κ σπίτι κ να στε καλά κ ευτυχισμένοι όπου κ να είστε. 14 μήνες θηλάζεις; μπράβο σου. εγώ 9 μήνες κ τα δύο παιδιά.

πολύ όμορφα τα παντοφλάκια κ πολύ ωραίες καλοκαιρινές αλλαγές. έτσι να ανανεωνόμαστε. πραγματικά οι φώτο κάνουν δουλειά σου δίνουν ιδέες για αλλαγές κ ειδικά όταν είναι κ πραγματικές μου αρέσουν πάρα πολύ

κορίτσια τι να πω για τις ιώσεις, κ μένα ο μικρός 2 μέρες με πυρετό. η ανηξιά μου με αμυγδαλίτιδα. βρε μέσα στον ιούλη; τι να πω δεν ξέρω. εν τω μεταξύ ήρθε κ η μαμά μου. μόλις άκουσε ότι είναι άρρωστος ο μικρός πήρε λεωφορείο κ ήρθε έχει μεγάλη αδυναμία στα παιδιά ειδικά στον μεγάλο, καλά η μικρή τώρα ξεπετάγεται. μόλις άκουσε ο γιάννης ότι έρχεται η γιαγιά είπε ναι έρχεται η γιαγιά να με κάνει καλά; φοβερό πως σκέφτονται να μικρά ετσι; από χθες είναι αυτοκόλλητοι. αφού πάει η μάνα μου στο μπάνιο κ την ψάχνει. η δε μικρή κ αυτή σιγά σιγά μπουσουλώντας από πίσω τους. κρίμα όμως μωρέ γιατί θα φύγει σε λίγες μέρες κ στεναχωριέμαι. θα πάμε κ εμείς βέβαια όσο ακόμα δεν δουλεύω.

είπα στον μικρό που λέτε ότι θα πάμε για λίγες μέρες ακόμα σχολείο να χαιρετίσουμε τους φίλους σου κ τις δασκάλες κ μετά ξανά το φθινόπωρο. κ τι μου λέει: τότε που θα πας μαμά εσύ για δουλειά; τον προετοιμάζω ότι θα πάω για δουλειά το φθινόπωρο κ το θυμόταν βρε είναι δυνατόν. αφού όταν του είπα πριν λίγες μέρες ότι θα πάω για δουλειά μου είπε κ εμείς μαμά θα μείνουμε μόνοι μας; καλά με έκανε να κλαψω έτσι; τι να πω δεν ξέρω συγκινούμε πολύ εύκολα με τα παιδιά κ με την αθωότητά τους.

θέλω τη συμβουλή σας; τον γιό μου τον εβγαλα από το δωμάτιό μας στους 12 μήνες. τόσο σκέφτομαι κ με τη μικρή. να τα βάλω στο ίδιο δωμάτιο άλλωστε δεν έχουμε κ άλλο. είναι λέτε νωρίς - η μικρή είναι 11 μηνών. πιστεύω ότι τον πρώτο καιρό θα αναστατωθούν κ τα δύο κ θα χαλάσει το πρόγραμμά τους αλλά κάποια στιγμή πρέπει. αυτό που φοβάμαι είναι μήπως πάει ο μεγάλος κ την πειράζει γιατί κάποιες φορές βλέπω ότι θέλει να την αγκαλιάσει αλλά είναι άγαρμπος ακόμα κ τη σφίγγει. αχ κορίτσια μη γελάσετε. είδα κάποτε ένα κοινωνικό δράμα που το παιδάκι έπνιξε το μωρό στην κούνια καταλάθος πηγαίνοντας να το σκεπάσει κ οι γονείς προσπάθησαν να το κρύψουν για να προστατέψουν τον παιδί. όλο το σκέφτομαι. είμαι παράλογη κ χαζή ε; για πείτε την εμπειρία σας κ την γνώμη σας;

Περαστηκα στα παιδακια! Να σου πω δεν νομιζω να εχεις προβλημα, πολλες φιλες μου το εχουν κανει κ σε πιο μικρα παιδακια.

Κοριτσάκια μου αγαπημένα καλημέρα.

Είχα μέρες να μπω αλλά μεσολάβησε ένα δύσκολο Σαββατοκύριακο (για να μαζέψω τις δουλειές μου εσωτερικές και εξωτερικές). Έφυγα τη Δευτέρα για τη δουλειά και γύρισα χθες το μεσημέρι.

Άφησα το σπιτάκι μου όμως καθαρό και το βρήκα και πάλι καθαρό και τακτοποιημένο. Ευτυχώς!!!!

Φάγαμε, μάζεψα το τραπέζι,ξεκουράστηκα λίγο και το απόγευμα βγήκα,πήγα φαρμακείο και κάτι άλλες ψιλοδουλίτσες, γύρισα, μαγείρεψα μελιτζάνες ιμάμ, έβρασα και κολοκυθάκια και μετά άραξα στον καναπέ και είδα την πρόβα νυφικού.

Βλέπω μείναμε λίγες.

Κορίτσια όσες είστε διακοπές ξεκουραστείτε και χαρείτε. Αφήστε τα όλα πίσω.

Εμείς μάλλον θα φύγουμε μετά τις 10 Αυγούστου.

Πάω να διαβάσω και να σχολιάσω

Φιλάκια

Τι καλα, μαζεμενο σπιτι μετα απο τοση απουσια? Ηρωες ειναι, εγω 3 ωρες αμα λειψω τους φτανει να κανουν τον χαμο! Καλη ξεκουραση!

Καλημερουδια!Τι καιρο εχετε σημερα?εδω θα μας παρει ο αερας,θα ξεριζωθουν τα δεντρα!Ο μικρος μου ειναι παλι λιγο αρρωστος και ηταν μεσα στη γκρινια εχτες κ εγω συνεχεια τον μαλωνα δεν εχω υπομονη βρε κοριτσια του φωναζω κ μετα νιωθω ασχημα..εχει παθει και μαμακιαση τον τελευταιο καιρο,ακομα κ τουαλετα να παω ουρλιαζει και με ακολουθει!αλλοι λενε οτι ετσι ειναι τα αγορια,τοσο πολυ ομως?σκεφτομαι οταν θα παω να γεννησω τι θα γινει που θα τον εχει η μαμα μου με τις νονες!αληθεια,τα δικα σας παιδακια περασαν αυτη τη φαση?
Σημερα λεω να ξεκινησω το δωματιο της μπεμπας που το εχουμε βοηθητικο,εκει πεταω τα ασιδερωτα και ειναι μονιμως χαλια.οι ντουλαπες ειναι γεματες με ρουχα του αντρα μου που δεν φοραει αλλα δε θελει να δωσει κιολας(ειρηνη ακους..?)και εγω πρεπει να βρω και που να τα βαλω!παω να ξεκινησω πριν ξυπνησει το θηριακι!

Σε καταλαβαινω πληρως κ στα 2 θεματα! Η κορη μου μαμακιαση κ ο αντρας μου δεν πεταει τιποτα λεμε! Αν τα καταφερεις πες μου κ εμενα τον τροπο!

Καλημέρα!!!

Συννεφιά σήμερα και αέρα....δρόσισε αλλά δεν πτοούμαστε!!!

ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΑΚΟΜΑ, ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΤΕ!!!

Καλημερα!

Και τα σανδαλάκια υπέροχα και η διακόσμηση. Μμμμμμ!!!!! Κάτι πρέπει να κάνω κι εγώ.

ευχαριστω! Τα βλεπω κ τα ευχαριστιεμαι!
Καλημέρα κοριτσάκια!

Ο μικρός κλώτσησε τον υπολογιστή μου κ και έπαθε οπότε σας γραφω από την ταμπλετα.

Είπα να πω μια Καλημέρα, θα μπω μετά να σας απαντήσω. Εχθές πάμε Αττικο Πάρκο κ έχω φωτός να σας δείξω.

Φιλιά

Τίνα

Αντε ανυπομωνουμε!

Αρετουλα καλημερα κ σε σενα! Σας φιλω θα μπω αργοτερα!

Link to comment
Share on other sites

Τι καλα, μαζεμενο σπιτι μετα απο τοση απουσια? Ηρωες ειναι, εγω 3 ωρες αμα λειψω τους φτανει να κανουν τον χαμο! Καλη ξεκουραση!

Γιωτούλι, που να δεις και το τραπέζι. Άψογο. Είπαμε έχουν το φόβο της μάνας (βλ. ΜΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ)


7q1Np2.png0ulEp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορούλες μου.

Τα προσωπικά μου κεφια καλά αλλά συμβαίνει κάτι με τον μπαμπά μου {κάποιες ξέρετε...} και γίνονται διάφορα και έτσι τα κέφια μου περνούν από διάφορα στάδια στη διάρκεια της κάθε ημέρες... :rolleyes::rolleyes: .

Χμ... θα περάσει κι αυτό...

Σήμερα είχα μία όμορφη μέρα. Ξεκίνησε το πρωί με δουλίτσα και καφεδάκι στο pitsaki μας, είπαμε τα δικά μας και τα κάναμε όλα αργάαααααααααα... ;) πιο πολύ μιλάγαμε.. :tongue:

Μετά πήρα το φιογκάκι και επιστρέψαμε. Έκανα δουλίτσες, ξεκουράστηκα, πήγα για δουλίτσα και το φιογκάκι βόλτα με τον μπαμπά του και βρεθήκαμε όλοι στο tae. Γυμνάστικα και εγώ, το είχα πολύ ανάγκη...15 μέρες σταματήσαμε και ήδη άρχισε να με πονάει η πλάτη μου από τη δουλειά... :? Καθόλου τυχαίο. Ετσι, το ευχαριστήθηκα πολύ. Θα πάω και αύριο, που είναι το μόνο απόγευμα που δεν δουλεύω, με τη δασκάλα μου, το πρότεινε εκείνη! :P

Αύριο δουλεύω πρωί.. σας φιλώ και πάω να σχολιάσω τα γραφόμενα σας.

Καλό βράδυ, αγαπημένες μου ;)

Ειρήνη μου, ό,τι κι αν τρέχει με τον μπαμπά, ελπίζω να λυθεί εύκολα κι ανώδυνα!

Ζηλεύω τρελά καφεδάκι και νυχάκι με το Πιτσάκι! :tongue:

Καλή και εκτονωτική γυμναστικούλα για το απόγευμα! Πάρε ενέργεια από κει, αφού σε γεμίζει τόσο, κι οι δυο full μέρες που έρχονται, θα σου φανούν περίπατος ;).

θέλω τη συμβουλή σας; τον γιό μου τον εβγαλα από το δωμάτιό μας στους 12 μήνες. τόσο σκέφτομαι κ με τη μικρή. να τα βάλω στο ίδιο δωμάτιο άλλωστε δεν έχουμε κ άλλο. είναι λέτε νωρίς - η μικρή είναι 11 μηνών. πιστεύω ότι τον πρώτο καιρό θα αναστατωθούν κ τα δύο κ θα χαλάσει το πρόγραμμά τους αλλά κάποια στιγμή πρέπει. αυτό που φοβάμαι είναι μήπως πάει ο μεγάλος κ την πειράζει γιατί κάποιες φορές βλέπω ότι θέλει να την αγκαλιάσει αλλά είναι άγαρμπος ακόμα κ τη σφίγγει. αχ κορίτσια μη γελάσετε. είδα κάποτε ένα κοινωνικό δράμα που το παιδάκι έπνιξε το μωρό στην κούνια καταλάθος πηγαίνοντας να το σκεπάσει κ οι γονείς προσπάθησαν να το κρύψουν για να προστατέψουν τον παιδί. όλο το σκέφτομαι. είμαι παράλογη κ χαζή ε; για πείτε την εμπειρία σας κ την γνώμη σας;

Βίκυ, συμφωνώ με τα κορίτσια, ότι δεν θα έχουν πρόβλημα τα παιδιά. Και καλύτερα να το κάνεις τώρα, όσο ακόμα δεν πας δουλειά, ώστε κι αν χρειαστεί ένα διάστημα προσαρμογής, να έχεις περισσότερη δύναμη κι ενέργεια να το αντιμετωπίσεις.

Καλημερουδια!Τι καιρο εχετε σημερα?εδω θα μας παρει ο αερας,θα ξεριζωθουν τα δεντρα!Ο μικρος μου ειναι παλι λιγο αρρωστος και ηταν μεσα στη γκρινια εχτες κ εγω συνεχεια τον μαλωνα δεν εχω υπομονη βρε κοριτσια του φωναζω κ μετα νιωθω ασχημα..εχει παθει και μαμακιαση τον τελευταιο καιρο,ακομα κ τουαλετα να παω ουρλιαζει και με ακολουθει!αλλοι λενε οτι ετσι ειναι τα αγορια,τοσο πολυ ομως?σκεφτομαι οταν θα παω να γεννησω τι θα γινει που θα τον εχει η μαμα μου με τις νονες!αληθεια,τα δικα σας παιδακια περασαν αυτη τη φαση?

Πόσο είναι ο μικρός σου, alexenia; Εμένα η φάση αυτή άρχισε από βρέφος και... ξέχασε να τελειώσει :rolleyes:. Εντάξει, για να μην είμαι υπερβολική, χαλάρωσε κάπως, εκεί γύρω στα 2.

Σημερα λεω να ξεκινησω το δωματιο της μπεμπας που το εχουμε βοηθητικο,εκει πεταω τα ασιδερωτα και ειναι μονιμως χαλια.οι ντουλαπες ειναι γεματες με ρουχα του αντρα μου που δεν φοραει αλλα δε θελει να δωσει κιολας(ειρηνη ακους..?)και εγω πρεπει να βρω και που να τα βαλω!παω να ξεκινησω πριν ξυπνησει το θηριακι!

Κι εμένα ρούχα δεν πετάει με τίποτα αλλά έχει μπει όριο. 'Οσα χωράνε στην ντουλάπα του, καλώς. Άλλον χώρο δεν διαθέτει το κατάστημα :cool:.

μετα με τον αντρα μου βγηκαμε μπαλκονι αναψαμε κερακια και καθισαμε μεχρι αργα..βεβαι κατα τις τρες μας ξυπνησε το μικρο μπουμπουκι και το πρωι σερνομασταν και οι δυο..

Μα το μυρίζονται τα άτιμα; Κι εμείς κάθε φορά που το τραβάμε πιο αργά ή θα έχουμε επισκέψεις μες στη νύχτα στο κρεββάτι μας ή θα ξυπνήσει στις 7 μες στην τρελή χαρά :?!

Κική μου, ξεκουράσου όσο μπορείς και γέμισε μπαταρίες. Και ξεκούραση και δουλίτσες από τη λίστα.

Ευχαριστώ πολύ πολύ, Βάσω!

Τι καλα, μαζεμενο σπιτι μετα απο τοση απουσια? Ηρωες ειναι, εγω 3 ωρες αμα λειψω τους φτανει να κανουν τον χαμο!

Φεύγω από το σπίτι το πρωί και το αφήνω συμμαζεμένο 7:45.

8 με 8:10 φεύγουν και οι δύο (σύζυγος, κόρη).

Γυρνάνε μαζί καμιά ώρα πριν γυρίσω εγώ.

Δεν θα πιστεύεις αυτό που αντικρίζω μπαίνοντας :mad:!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πήγα το πρωί τη μικρή για τις εξετάσεις. Τελικά από αλλού το περίμενα, από αλλού μου ήρθε :|. Ενώ στην αιμοληψία ήταν πολύ καλή, για να μαζέψουμε τα τσίσα στον ουροσυλλέκτη το πρωί, μας άκουσε όλο το τετράγωνο. Δεν ξέρω γιατί της έκατσε έτσι στραβά και για να την πείσω, είδα κι έπαθα. Το τι κλάμα έκανε, δεν περιγράφεται :(. Τεσπα, μετά από μια ώρα και, τα καταφέραμε.

Γυρίσαμε σπίτι μας, έβαλα γίγαντες στο φούρνο να γίνονται και άρχισα να αλλάζω τη διαρρύθμιση στο δωμάτιό της. Χθες έκατσα και μέτρησα επιφάνειες (τοίχους) και έπιπλα και τα έγραψα. Επίσης, έγραψα κατηγορίες παιχνιδιών, όπως θα ήθελα να είναι αποθηκευμένα ανά ομάδες (π.χ. poly pocket, play doh, επιτραπέζια-εκπαιδευτικά-παζλ, κουζινικά, ψιλολοϊδια κουκλόσπιτου, είδη ζωγραφικής κτλ). Τα δοκίμασα με διάφορους τρόπους και... ΝΑΙΙΙΙΙ, νομίζω πως κατέληξα στο πώς θα μπουν :D:D!

Τώρα που κοιμούνται θα κάτσω να ψάξω στο site του ikea για κάποια πράγματα οργάνωσης που θέλω ακόμη, ώστε το Σάββατο να πάμε να τα πάρουμε. Επίσης, θα βάλω τα μαύρα μου γυαλιά και θα σηκώσω το γιακά μου και θα ξεσκαρτάρω κάποια τελευταία παιχνίδια της :cool:. Από βδομάδα θα ασχοληθώ με κάποιες διακοσμητικές πινελιές (τρομάρα μου :rolleyes:) που σκέφτομαι να προσθέσω στο δωμάτιο.

Γιούπιιιι! Ειρήνη και κοριτσάκια, σας ευχαριστώ γιατί και μόνο διαβάζοντάς σας κινητοποιήθηκα πολύ :D!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου!!!!Τι κανετε?????Μου λειψατε βρε!!!Εχω μεινει πισω πολλες-πολλες σελιδες,εριξα μια ματια αλλα ηταν πολυ γρηγορη και δεν καταλαβα πολλα...Να καλωσορισω και εγω τα καινουργια κοριτσια που ειναι στην παρεα μας και ελπιζω να ειστε οοοοοολες καλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

(Οι παλιες ελπιζω να με θυμαστε, οι καινουριες ελπιζω να με μαθετε :tongue: χεχε)

Κοριτσακια μου, επιτελους εχουμε ξανα σπιτι!!!! :D Ειμαι και παλι νοικοκυρουλα με τα ολα μου! :cool:

περασαν 4 ολοκληροι μηνες....!!!!!!!!!ουφ........μου λειψατε!!!!!!!!!

Για να μην τα πολυλογω, πλεον ζουμε στην εξοχη, ειμαστε χωριατοπαιδα! ;) Ο συζυγος δουλευει και παλι, και ολα εχουν παρει το δρομο τους σιγα σιγα.. Η πιο δυσκολη μετακομιση της ζωης μου απο πααααααρα πολλες αποψεις, πολη κουραση, ποληηη αναμονη, τελος παντων τελος καλο ολα καλα!

:twisted: Και για να ζηλεψετε, ειμαστε και μες στη θαλασσα, το σπιτι μας πολυ χωριατικο, με την κληματαρια του στην αυλη να κανει ισκιο στο τσιμεντο, τα μικρα μου αλωνιζουν ΟΛΗ μερα, εχουν και τους προπαππουδες τους κοντα, καθε μερα μπανακι στη θαλασσα, ζαχαρη! :D:D:D

Οι δουλειες μου δεν τελειωνουν, το σπιτι ειναι πολυ συμμαζεμενο αλλα ακομα δεν εχω ξεμπλεξει εντελως με τα της μετακομισης, εκανα τα βασικα και τωρα λαου λαου..

Υπαρχουν και καποιες "τεχνικες" δυσκολιες που μου δυσκολευουν την καθημερινοτητα μου και ελπιζω συντομα να τα φτιαξουμε και αυτα ενα ενα.. Πρωτον και κυριον, μου χαλασε το πλυντηριο :evil: Περιμενουμε να το δει υδραυλικος και μεχρι τοτε πλενω στο χερι οσα θελουν απλα ενα φρεσκαρισμα και δινω στη γιαγια μονο τα πολυ βρωμικα. Ο θερμοσιφωνας δεν λειτουργει, η μπανιερα βουλωσε για τα καλα, στην κουζινα τα νερα του νεροχυτη πεφτουν σε κουβα και πρεπει να τα αδειαζω σ'ενα παρτερι καθε τρεις και λιγο (για να μη γεμιζουμε και τον βοθρο :rolleyes:) ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ!!

Χαιρομαι πααααααααααρα πολυ ευτυχισμενη που ξαναμπηκα στην παρεα σας! Θα σας γραφω! Ματς-μουτς!

Μπραβο Μαριαννακη μου!!!Τι υπεροχα νεα!!!!

Κι οσο για τις δυσκολιες μη στεναχωριεσαι ολα θα γινουν!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα να κοιμηθω οσο κοιμοταν και μολις εκλεισα τα ματακια μου ξυπνησε το μικρο μπουμπουκι..ξανακοιμηθηκε αλλα ο δικος μου υπνος πηγε περιπατο...αχχχχχχχχ..

Κικη δεν χρειαζεται και πολυς χρονος και ενα τεταρτακι αρκει για να κανουν το χαος..εγω το πρωι σκουπισα συμμαζεψα οτι κυκλοφορουσε εκτος θεσης οσο οι μικες παιζανε στο μπαλκονι και για δεκα λεπτα που μπηκαν μεσα μεχρι να ετοιμασω τον γαυρο για τον φουρνο εκαναν ενα σαλονι....φαγανε μπισκοτα και γεμισαν παντου ψιχουλα εφεραν παιχνιδια απ'εξω,η μικρη ηπιε νερο και μετα αναποδογυρισε το ποτηρακι το πιεζε και εριχνε νερα στα πλακακια και με τα χερια της το απλωνε..και ολα αυτα για δεκα λεπτα..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επειδή είχα καιρό να σας βάλω εύκολη και νόστιμη πίτα.....σας βάζω φώτο απο την μακαρονόπιτα που μόλις βγάλαμε!!!!! Τα κορίτσια την τσακίζουν :)

1070035_10201519890220138_831302334_n.jpg

:shock::shock::shock::shock::shock:

Η Βασια ξαναχτυπά!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου!!!!Τι κανετε?????Μου λειψατε βρε!!!Εχω μεινει πισω πολλες-πολλες σελιδες,εριξα μια ματια αλλα ηταν πολυ γρηγορη και δεν καταλαβα πολλα...Να καλωσορισω και εγω τα καινουργια κοριτσια που ειναι στην παρεα μας και ελπιζω να ειστε οοοοοολες καλα!!!!

Βούλααααα, πες για το σπίτι! Έγιναν όλα όπως τα ήθελες; :D

Προσπαθησα να κοιμηθω οσο κοιμοταν και μολις εκλεισα τα ματακια μου ξυπνησε το μικρο μπουμπουκι..ξανακοιμηθηκε αλλα ο δικος μου υπνος πηγε περιπατο...αχχχχχχχχ..

Κικη δεν χρειαζεται και πολυς χρονος και ενα τεταρτακι αρκει για να κανουν το χαος..εγω το πρωι σκουπισα συμμαζεψα οτι κυκλοφορουσε εκτος θεσης οσο οι μικες παιζανε στο μπαλκονι και για δεκα λεπτα που μπηκαν μεσα μεχρι να ετοιμασω τον γαυρο για τον φουρνο εκαναν ενα σαλονι....φαγανε μπισκοτα και γεμισαν παντου ψιχουλα εφεραν παιχνιδια απ'εξω,η μικρη ηπιε νερο και μετα αναποδογυρισε το ποτηρακι το πιεζε και εριχνε νερα στα πλακακια και με τα χερια της το απλωνε..και ολα αυτα για δεκα λεπτα..

Οπότε φαντάζεσαι τι βρίσκω σε 1 ώρα κι ένα τεταρτάκι :tongue:!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως την!!!Σταυρουλα επεστρεψες?τελειωσε η ανακαινιση?ο μικρος εχει γενεθλια?

Ναι Αρετη μου!!!Ο μικρουλης μου εγινε 2 χρονων εχθες!!!Επεστρεψα εχθες το πρωι απο το χωριο!

Κοριτσια οτι και να σας πω για το σπιτι ειναι λιγο....ειναι σαν γιαπι....εχθες οταν μπηκα μεσα πανικοβληθηκα αλλα το Σαββατο τελειωνουμε!!!

Το κακο ειναι οτι μας μενουν εκρεμοτητες που αναγκαστηκα θα περιμενουμε αρχες Σεμπτεβρη αλλα δεν πειραζει!

Χαχα απο χθες το παιζω πετατζης:tongue::tongue::tongue:ο πατερας μου με φωναζει μαστρο-Σταυρο:oops::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Βούλααααα, πες για το σπίτι! Έγιναν όλα όπως τα ήθελες; :D

Κοντευουμε Κικη μου!!!Το Σαββατο το βραδυ θα εχω εικονα;)

Δεν σχολιαζω το οικονομικο...:cool:

Εσενα πως σε πετυχενω?εχεις αδεια?

Σας αφηνω κοριτσακια μου!Παω να βοηθησω...με την πρωτη ευκαιρια θα ξαναμπω!Φιλακια Πολλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Βουλα να τα εκατοστησει το αγορακι σου να ειναι γερος και ευτυχισμενος.να τον χαιρεστε..ωραια αντε τελειωνετε,λιγη υπομονη ακομα και το αποτελεσμα ειμαι σιγουρη οτι θα σε ανταμειψει..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...