Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα και καλη εβδομαδα

σημερα και αυριο θελω να κανω ενα σουπερ καθαρισμα στο σπιτι, παντα με πιανει πριν γυρισει ο συζυξ αυτη η τρελα και ακομα περισσοτερο οταν ειναι οι δυσκολες μερες του μηνα (επισκεψεις) μαλλον αισθανομαιοτι χρειαζομαι περισσοτερη καθαριοτητα τοτε

πολλα φιλια σε ολες

γεια σου φωτεινουλα! καλη καθαριοτητα (κ εμενα μολις ξεκινησαν οι"δυσκολες μερες"

καλημέρα κοριτσάκια καλη μας εβδομαδα!!!

Σήμερα κλεινουν τα ματια μου και νυστάζω ...αρχισα να διακοσμώ το σπιτι για το παρτυ του μικρου το Σαββατο για να προλάβω μια και ειναι δυσκολη εβδομαδα!!

Βασικα απο την διαιτα εχουν πεσει και λίγο οι δυνάμεις μου

κουραγιο κ υπομονη!!!

Καλημέρα μικρές μου, καλή μας εβδομάδα! :P

Ξύπνησα, όχι με τρελά κέφια και χαλαρά ξεκίνησα να κάνω μερικές δουλίτσες.

mov_zps3231a39d.jpg

Σας φιλώ, εδώ γύρω είμαι.. σήμερα δουλεύω απόγευμα.

πολυ ωραια νυχακια, αυτο ακριβως το χρωμα ειχε στα νυχια της η αδελφη μου εχτες! τα ζηλεψα να σου πω!!! ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ????? ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!!! δεν στο γραφω με μεγαλα γραμματα για να ζηλεψεις! οχι!!! ετσι ενημερωτικα!!!:tongue::tongue::tongue:

:arrow:εχω ετοιμα τα χαρτια εσπα&περιμενω....τις25!!!! ειναι πολυ σημαντικο για μενα...περσυ δεν μας πηραν αλλα'φετος πρεπει να παει οπωσδηποτε ο μικρος...μου τοπε&η παιδιατρος επειδη δεν μιλαει....:cry:

καλη επιτυχια στο εσπα, μακαρι να σας παρουν!!!

Καλημέρα, κοριτσάκια μου!

Σας διάβασα αλλά στα πεταχτά γιατί έχω τη μκρή μου αρρωστούλα από το Σάββατο το απόγευμα κι έχουν πάει όλα λίγο πίσω :(. Χτυπάμε 39άρια χαλαρά :(. Αλλά είναι ήσυχο το καϋμενάκι μου. Προσπαθώ να δω τη θετική -λέμε τώρα- πλευρά αφού φεύγουμε στο τέλος της βδομάδας, οπότε, αφού ήταν να γίνει, καλύτερα τώρα παρά στις διακοπές. Τι να πω;

Σας φιλώ!

περαστηκα κοριτσακι μου! μα τι χαλι ειναι αυτο μες την ζεστη να ψηνετε το παιδακι!!!:evil:

Καλημέρα κοριτσάκια και καλή "συννεφιασμένη και δροσερή" εβδομάδα.

Εμείς εχθές είχαμε τα γεννέθλια του μικρού μου (πέρασαν πολύ ωραία τα παιδάκια και το χάρηκα πολύ).

Τα πραγματάκια που τους έφτιαξα τα καταευχαριστήθηκαν, έπαιξαν, έφαγαν, έκαναν τους beyblade αγώνες τους, τους είχα πάρει και ένα dvd για να δουν (τί ωραία εικόνα ήταν τότε. Όλα άλλα πάνω στους καναπέδες, άλλα κάτω σε μαξιλάρες, αφοσιωμένα στην ταινία, ήρεμα και χαρούμενα) πολύ ωραία περάσανε.

Εγώ πάλι, δεν εχω πού να βάλω τα χέρια μου (έχω και το πρόβλημά μου να δω πότε θα εγχειρηστώ), τα πόδια μου και τη μέση μου. Αφήστε που την ώρα των γεννεθλίων ΣΗΚΩΘΗΚΑΝ ΤΑ ΜΙΣΑ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΖΙΝΟΣΑΛΟΝΙΟΥ. Άλλο τίποτα δεν θέλαμε, αυτό μας έλειπε.

Συνεχίζω όμως.... το καλό με αυτά τα γεννέθλια, εκτός του ότι το παιδάκι μου αλλά και τα άλλα παιδάκια πέρασαν πολύ ωραία, είναι ότι κάναμε το σπίτι τζιτζί. Ενεργοποιήθηκε και ο καλός μου, μάζεψε όλα τα σέα και τα μέα του που γύριζαν γύρω γύρω στο σαλόνι, καλώδια, καλωδιάκια, μηχανήματα, dvd & cd, συνέχισα και εγώ να μαζεύω, να καθαρίζω και να τακτοποιώ, έκανα μπαλκόνι, μπάνιο, παιδικό, το δικό μας, έξω-μέσα, μου βγήκε η πίστη βέβαια αλλά.... τώρα γυαλοκοπάει το σπιτάκι μου. Γιατί εχθές αφού έφυγαν τα παιδάκια κάθισα και το ξανακαθάρισα. Σκούπισα, σφουγγάρισα, μάζεψα και σήμερα το πρωί που σηκώθηκα για να έρθω στο μαγαζί το κοίταζα (εκτός από τα σηκωμένα πλακάκια) και το χαιρόμουνα. Ακούς μάνααααα;;;; Μάλλον μπαίνω σε σειρά πάλι!!!

Έχω βάλει και μερικές φωτογραφίες στο parents από το πάρτυ.

Αυτά κοριτσάκια μου. Να χαίρεστε και εσείς τα παιδάκια και τις οικογένειές σας. Αυτά είναι που μας κρατάνε και μας δίνουν κουράγιο και όρεξη να συνεχίζουμε.

μπραβο σταυρουλα μου!να το χαιρεστε το παιδακι σας!!! ευγε, θα παω διπλα να τις δω! μα τι ευτυχια που φυγαν τα τζατζαλα απο το σαλονι σας!!!!

πωπω τι ζημεια παθατε στα πλακακια! ειναι καινουργιο το σπιτι? να του κανεις εξωδικο κ να του ζητησεις να ερθει να στα φτιαξει αμεσα κ αυτο κ οτι αλλη κακοτεχνια υπαρχει!!!

καλημέρα!!

σήμερα φυσάει πάλι εδώ....το σκ ήταν λάδι η θάλασσα....και σήμερα πάλι δρόσισε!!!

Εχτές πήγαμε μονοήμερη εκδρομή σε μια παραλία κοντά στην Ωραία Ελένη....ήταν πολύ ωραία...κάτσαμε όλη μέρα, είχαμε ψυγειακί, καλή παρέα...τα παιδιά ξεσάλωσαν!!!

γεια σου βασιουλα! μπραβο που περνατε τοσο ωραια!!!

Hello!!!

Είμαι η Ρενάτα και είμαι καλά!

Κοριτσάκια μου έχετε λείψει, δεν είχα καθόλου χρόνο να μπω εδώ και τρεις εβδομάδες...

Ηταν τρομερά κουραστικό όλο το προηγούμενο διάστημα, ευτυχώς την πέμπτη το βράδυ φύγαμε για το χωριό μου, πήγαμε και μια μονοήμερη το σάββατο στον Καστό με καϊκάκι, κάπως έχω συνέλθει...

καλε ημουν ετοιμη να σου στειλω πμ, ανυσηχησα!!! τελος καλο ολα καλα!!!

Καλο μεσημερι κοριτσακια.

Ρενατα μου welcom back. ΜΑς ελειψες (αισθητη η απουσια σου)...

Σταυρουλα να χαιρεσαι και να καμαρωνεις το παιδακι σου παντα!

Σοφια καιΕλενα κουραγιο με τις ετοιμασιες να μας βαλετε φωτο να δουμε (ειμαι σιγουρη θα εχετε κανεει αριστουργηματα).

Εγω πριν λιγο γυρισα απο τη δουλεια. Ευτυχως η μικρη κοιμαται. Ετοιμαζω στα γρηγορα μακρονια με κιμα να φαμε.

Εχω τοσα να κανω ...τρεχω και δεν φτανω....

Να γραφετε να με παρακινειτε.

κ κανεις ποτε δεν ειναι ευχαριστημενος!!! (για μενα μιλαω!!!)

:Pκαλαμαρακι πότε με το καλο γεννας??:P

σταυρουλα να χαιρεσαι το παλικαρακι σου!ποσο εγινε το αγορινι?? δεν σε ξερω βρε!!ή εισαι πολυ παλια ή εισαι πολυ καινουρια εδώ :tongue::tongue:

καλε τι εχεις παθει κ μπερδευεσαι:lol::lol::lol:??? η αλεξενια ειναι εγκυος!!! (ποτε γεννας αληθεια???) το καλαμαρι δεν ειναι!!!

η σταυρουλα ειναι παλια που ειχε αρκετο καιρο να μπει!!!

ελενα οι μπαμιες βγηκαν πολυ καλες (ετσι ειπε ο συζηγος, εγω ουτε δοκιμασα!!!) για τον ορο πηρα κ την μεγαλη συσκευασια 50ml 83 ευρω με 40% γιατι που θα ξανα εβρισκα τετοια τιμη!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια μου σημερα λιγα πραγματα, σηκωθηκαμε το πρωι, ηπιαμε καφεδακι στο μπαλκονι με τον συζηγο κ μετα εφυγε για δουλεια κ εγω εκανα τα εξης λιγα:

  1. ταισα κ ετοιμασα την μικρη
  2. εστρωσα κρεβατια
  3. μαζεψα νεροχυτη κατι λιγα
  4. μαγειρεψα μακαροναδα με λευκη σαλτσα κρασιου κ βασιλικου
  5. μαζεψα κατι ρουχα κ εβαλα μερικα στα απλητα
  6. αλλαξα κ κοιμησα την μικρη μου
  7. δουλεψα 10,30-14,30
  8. ταισα κ αλλαξα την μικρη
  9. την εκανα μπανιο κ την ξανα αλλαξα (τα εκανε!!!)
  10. ηρθε ο αντρας μου εστρωσα τραπεζι φαγαμε
  11. μαζεψα κ επλυνα πιατα

τωρα θα ετοιμαστω, θα ταισω κ θα αλλαξω την μικρη κ μετα θα την αφησω στον μπαμπα της κ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!!! ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι εχω να βγω με φιλη μου μονη μου απο οταν γεννησα!!! παω βουρ να ετοιμαστω!!!

σας φιλω!!!

να σημειωσω οτι πριν λιγο αδειαθετησα!!!:evil::evil::evil::evil: δεν μπορουσε να περιμενει μεχρι αυριο???????????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αρετή μου, όχι δεν είμαι ξεκούραστη, ένα πτώμα νιώθω:evil:

Ετυχε μια αναποδιά σε φίλους και με πήρε από κάτω (τώρα όλα καλά)

Και μετά είχα φιλοξενούμενους για 2 εβδομάδες, η μία εβδομάδα ήταν επισκέψεις σε νοσοκομεία :(

Γιωτάκι σε ευχαριστώ :) (και όλα τα υπόλοιπα κορίτσια :) )

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μικρές μου αγαπημένες.

Πως είστε?

Εγώ πήγα δουλίτσα και επέστρεψα.. κάναμε μπανάκια και τώρα χαλαρώνουμε. Σιδέρωσα, διαβάσαμε παραμύθια αλλά και ακούσαμε online και παίξαμε με το φιογκάκι...

Στο μεταξύ μας χάλασε η τηλεόραση στο δωμάτιό μας... :| θα δούμε αν είναι η ασφάλεια... αν όχι... θα πρέπει να πάρουμε άλλη κάποια στιγμή.. {γμτ!}

Σας διαβασα, δεν θα μιλήσω με όλες, αύριο, σας φιλω γλυκά...


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρενάτα μου, αγαπημένη μου, για το ξύλο που έβαλες, δες αυτό το λατρεμένο ξωτικό που έχω στο σαλόνι μου, μήπως εμπνευστείς:

To λατρεύω, το θεωρώ υπέροχο, μοναδικό... :P

DSC00507.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πολυ ωραια νυχακια, αυτο ακριβως το χρωμα ειχε στα νυχια της η αδελφη μου εχτες! τα ζηλεψα να σου πω!!! ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ????? ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!!! δεν στο γραφω με μεγαλα γραμματα για να ζηλεψεις! οχι!!! ετσι ενημερωτικα!!!:tongue::tongue::tongue:

Μα δεν είναι υπέροχο χρώμα?? Και γω το λάτρεψα!!! ;);)

Ατιμο.. άτιμο... :twisted::twisted:

Εγώ δούλευα και εσύ γύρναγες για καφέδες ε?

Επιτέλους ήρθε η ώρα να βγεις για καφεδάκι!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) Ελπίζω να πέρασες ΣΟΥΠΕΡ!!!! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι ένα ξύλο φαγωμένο από τη θάλασσα:tongue:

Σκεφτόμαστε να το βάψουμε-ζωγραφίσουμε...

Αν βγει κάτι καλό θα σας το βάλω.

Όταν λές εσύ ότι θα το φτιάξετε....θα καλλιτεχνίσετε πάλι!!!! σίγουρα θα βγει τέλειο!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι και εγώ.....το σπίτι μας πεντακάθαρο!

Σήμερα είμαι μια περήφανη κουκουβάγια!!! εκτός απο την μεγάλη τώρα και το κορίτσι μου το μικρό 4,5 χρονών έμαθε να κάνει ποδήλατο χωρίς βοηθητικές ρόδες.....σήμερα όλο το απόγευμα έμαθε και μπορώ να πω ότι κάνει πολύ καλά πλέον.....διανύει όλο το γήπεδο του μπάσκετ χωρίς να σταματήσει ......μπορώ να κάνω κουκουβααααααααααααααααααααααααααααα ???? :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Βασια εννοειται να κανεις...δικαιολογημενα εισαι μια περηφανη κουκουβαγια..μπραβο στο μικρο αστερακι...αντε καλες βολτες..

Ρενατα οταν το τελειωσετε να βαλεις φωτο..ειμαι σιγουρη οτι θα το κανετε υπεροχο..

Ειρηνη στο εχω ξαναπει αυτο το ξωτικουλι ειναι υπεροχο...


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το απογευμα πηγαμε βολτουλα να κανει και η μεγαλη ποδηλατο,γυρισαμε καναμε τα μπανακια μας ηπιαμε το γαλατακι μας διαβασαμε τα παραμυθακια μας καναμε και τις αγκαλιτσες μας και με τις δυο και κοιμηθηκαν..και εγω επειδη ειχα μια πεινα τσακισα τρια τοστακια εκ των οποιων το ενα ηταν με μερεντα και επειδη εξακολουθουσα να εχω μια λιγουρα εφαγα και παγωτακι..τωρα δεν μπορω να κουνηθω..σε λιγο θα παω να αραξω στο κρεβατακι μου..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...