Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

etoiled..... o αρμενιστης δεν εχει πολυ φασαρια για παιδια?? ειστε με σκηνη?? θελω κ εγω για εμπειρια καμπινγκ αλλα΄τα παιδια ειναι μικρα ακομη νομιζω...κ χωρις Α/C.....

καλαμαρακι πολυ ωραια τα ψωνια σου!! εγω εκανα τα μισα κ πρεπει να ξαναπαω για δωρα κ για μενα...εχω καταλαβει οτι τα παιδια εχουν παρα παρα παρα πολλα εως απειρα κ δεν προλαβαινουν να ταφορεσουν σε μια σεζον αυτα που εχουν...η μικρη πχ εχει 4συρταρια(μια συρταριερα μεγαλη)και ποσα αλλα σε ντουλαπα οπως ζακετες κ φορεματα..μια μονη γεματη δηλ...

:arrow:εχω ετοιμα τα χαρτια εσπα&περιμενω....τις25!!!! ειναι πολυ σημαντικο για μενα...περσυ δεν μας πηραν αλλα'φετος πρεπει να παει οπωσδηποτε ο μικρος...μου τοπε&η παιδιατρος επειδη δεν μιλαει....:cry:


du4bvfn6x.png1389tcem0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα απ το νυχτοπουλο :tongue: γυρησαμε απο αρμενηστη πριν μια ωρα, τα λεμε αυριο ....καλαηνυχτα

Ελπίζω να περάσατε όμορφα, νυχτόπουλο... ;)

ειναι δυνατον να μην εβαζα φωτο να δεις ποσο ομορφο αποτελεσμα εχει αυτο που σκεφτηκες:tongue:

σε ευχαριστω ειρηνη μου για τη σκεψη σου και εγω αναστατωθηκα πολυ αλλα ο μικρος προδοτης ευτυχως συνεχιζει και περναει καλα εκανε δε μεσα σε τρεις μερες 3 μπανια για τετοια εκμεταλευση στα πεθερικα μιλαμε :tongue: του εχουν τρελη αδυναμια οποτε δε θα αφηναν τοσο ευκολα τη μαχη να τον κρατησουν και αλλο στο χωριο;)

ειρηνη μου αυτες τι μπιλιες πως τις καθαριζεις; τα εχω δει αλλα νομιζω οτι ειναι λιγο μπελας δε μαζευουν σκονη; σκεφτηκα μονο αν τις βρεχω στο σουρωτηρι οτι θα καθαριζουν και μετα να τις βαζω σε πετσετα, εσυ πως το κανεις;

ασχετο βασια σε αγνοω με το παγωτο αρκετη ζημια επαθα ολο το χειμωνα με το κορμο :tongue::tongue::tongue:

Ευχαριστώ πολύ Φωτεινούλα μου!

Η ιδέα δε, να το βγάζεις για να πλένεται... ΤΕΛΕΙΑ! ;);)

χαχαχαχα είσαι η χαμένη μου αδερφή! Ετσι τις πλενω!!! Μία στο τόσο {γιατί δεν κρατώ πολύ καιρό ίδια διακόσμηση} τις ρίχνω στο σουρωτήρι, τις ξεπλένω και αφού στεγνώσουν λίγο μόνες τους, τις σκουπίζω {μαζικά, όχι ένα-ένα} με πετσέτα και μετά μπαίνουν στο μπουκαλάκι τους, μέχρι να ξαναχρησιμοποιηθούν! :D

:Pγεια σας καλες μου φιλες!!!!!!!

δροσουλιτσα κ συννεφια εδω !!!!!!!!!εβρεξε το βραδυ !!

ηρθαμε χθες αργουτσικα απο Σαλονικα ! τα παιδια μπηκαν σπιτι μετα απο9μερες κ παλι.Ειχαμε φυγει Παρασκευη!

:Dπηγαμε για μπανιο αυθημερον το Σαββατο,περασαμε παρα πολυ ωραια!!!

ευτυχως που δεν πηγαμε Κυριακη γιατι στην Σαλονικα χθες εκανε τρομερο μπουρινι!! αλλά εμεις δεν πηγαμε Κυριακη γιατι θα φευγαμε κ για Σερρες κ να μην ειμασταν κουρασμενοι!!

:arrow:σημερα εχει τον Μαικ τον φασολακη θεατρο στις Σερρες ηρθαν! θα παει ο συζυγος να παρει εισιτηρια!! αλλά θαπαω μονο την μεγαλη,γιατι ο μικρος ειναι πολυ ζωηρος υπερκινητικος κ θα μου βγαλει το αχτι!!!απο του χρονου..

:idea: Την Κυριακη εχει γενεθλια η κοπελαρα μου!!! Εδω στο σπιτι θα τα κανουμε!! Δεν θα ειμαστε πολλοι μαλλον γιατι λειπουν για διακοπες πολλοι!!

φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!!

καλημερα και καλη εβδομαδα!!!!!!!

μετραμε μερες μεχρι 15αυγγουστου που θα παμε διακοπες!!

αχχχχχχχχχχχχχχ

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

:idea:σημερα απο φαγητο ή μπαρμπουνοφάσουλα ή φασολακια !μου εδωσε η μαμα φρεσκα καθαρισμενα κ απο τα 2!!! θα τα χωρισω κ θα βαλω κ στην καταψυξη!!!!

Ωραία που κάνει δροσούλα, Δήμητρα...

Εγώ πάλι δεν ξέρω τι να μαγειρέψω σήμερα... :|

καλημέρα κοριτσάκια καλη μας εβδομαδα!!!

Σήμερα κλεινουν τα ματια μου και νυστάζω ...αρχισα να διακοσμώ το σπιτι για το παρτυ του μικρου το Σαββατο για να προλάβω μια και ειναι δυσκολη εβδομαδα!!

Βασικα απο την διαιτα εχουν πεσει και λίγο οι δυνάμεις μου

:)

Αχ... πάρε κουράγια γιατί με το πάρτυ του Σαββάτου... θα το χρειαστείς! :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κοριτσάκια μου!

Σας διάβασα αλλά στα πεταχτά γιατί έχω τη μκρή μου αρρωστούλα από το Σάββατο το απόγευμα κι έχουν πάει όλα λίγο πίσω :(. Χτυπάμε 39άρια χαλαρά :(. Αλλά είναι ήσυχο το καϋμενάκι μου. Προσπαθώ να δω τη θετική -λέμε τώρα- πλευρά αφού φεύγουμε στο τέλος της βδομάδας, οπότε, αφού ήταν να γίνει, καλύτερα τώρα παρά στις διακοπές. Τι να πω;

Ειρήνη και Καλαμάρι, καλώς τα δεχτήκατε τα βλαστάριά σας!

Περαστικά σε όλα τα παιδάκια που ταλαιπωρούνται από παλιοιώσεις!

Σοφάκι, όλα τέλεια θα είναι μέχρι το Σάββατο!

Καλές ετοιμασίες και για τα άλλα πάρτι του Σαββατοκύριακου, Δήμητρα και Έλενα!

Σας φιλώ!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Πως ειστε σημερα?Εδω εχει παρα πολυ αερα και συνεφια.Πηγα το μικρο μου σταθμο(απο την ωρα που τον ξυπνησα ελεγε 'εν τελω κολειο μαμα"):(,πληρωσα λογαρισμους,γυρισα σκουπισα σφουγγαρισμα και τωρα πρεπει να σιδερωσω..να μην τα εχω αυτα για κανα δυο μερες να ασχοληθω με τις ντουλαπες..ολο τις φτιαχνω και ολο αφτιαχτες ειναι!!Θα γεννησω και το μωρο ρουχα δε θα εχει να βαλει!

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειδε καμια την ταινια που ειχε το βραδυ στον αντενα να μου πει τι εγινε στο τελος?φοβηθηκα και την εκλεισα την τηλεοραση(και μετα που να κλεισω ματι απο το φοβο μου..)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

etoiled..... o αρμενιστης δεν εχει πολυ φασαρια για παιδια?? ειστε με σκηνη?? θελω κ εγω για εμπειρια καμπινγκ αλλα΄τα παιδια ειναι μικρα ακομη νομιζω...κ χωρις Α/C.....

καλαμαρακι πολυ ωραια τα ψωνια σου!! εγω εκανα τα μισα κ πρεπει να ξαναπαω για δωρα κ για μενα...εχω καταλαβει οτι τα παιδια εχουν παρα παρα παρα πολλα εως απειρα κ δεν προλαβαινουν να ταφορεσουν σε μια σεζον αυτα που εχουν...η μικρη πχ εχει 4συρταρια(μια συρταριερα μεγαλη)και ποσα αλλα σε ντουλαπα οπως ζακετες κ φορεματα..μια μονη γεματη δηλ...

:arrow:εχω ετοιμα τα χαρτια εσπα&περιμενω....τις25!!!! ειναι πολυ σημαντικο για μενα...περσυ δεν μας πηραν αλλα'φετος πρεπει να παει οπωσδηποτε ο μικρος...μου τοπε&η παιδιατρος επειδη δεν μιλαει....:cry:

κλαημερα....δημητρα εμεις εχουμε τροχοσπιτο ολη τη σεζον μαιο με σεπτεμβρη ...με σκηνη φανταζωμαι θα ειναι λιγο δυσκολα :|αλλα δεν ξερω παλι.....τωρα οσο για το A/C στο τροχοσπιτο το βρησκω περητο,καποιο εχουν:shock:.....ο αρμενηστης παντος εχει και ενοικαιζομενα τροχοσπιτα ;)

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να περάσατε όμορφα, νυχτόπουλο... ;)

Ευχαριστώ πολύ Φωτεινούλα μου!

Η ιδέα δε, να το βγάζεις για να πλένεται... ΤΕΛΕΙΑ! ;);)

χαχαχαχα είσαι η χαμένη μου αδερφή! Ετσι τις πλενω!!! Μία στο τόσο {γιατί δεν κρατώ πολύ καιρό ίδια διακόσμηση} τις ρίχνω στο σουρωτήρι, τις ξεπλένω και αφού στεγνώσουν λίγο μόνες τους, τις σκουπίζω {μαζικά, όχι ένα-ένα} με πετσέτα και μετά μπαίνουν στο μπουκαλάκι τους, μέχρι να ξαναχρησιμοποιηθούν! :D

Ωραία που κάνει δροσούλα, Δήμητρα...

Εγώ πάλι δεν ξέρω τι να μαγειρέψω σήμερα... :|

Αχ... πάρε κουράγια γιατί με το πάρτυ του Σαββάτου... θα το χρειαστείς! :tongue:

καλημερα Ειρηνη μου....αααχχχστο αρμενηστη ειναι παντα ομορφα :D τι ωραια που θα ηταν να ερχοσασταν ολες να σας εχω στο τροχοσπιτο ενα πσκ:P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια και καλή "συννεφιασμένη και δροσερή" εβδομάδα.

Εμείς εχθές είχαμε τα γεννέθλια του μικρού μου (πέρασαν πολύ ωραία τα παιδάκια και το χάρηκα πολύ).

Τα πραγματάκια που τους έφτιαξα τα καταευχαριστήθηκαν, έπαιξαν, έφαγαν, έκαναν τους beyblade αγώνες τους, τους είχα πάρει και ένα dvd για να δουν (τί ωραία εικόνα ήταν τότε. Όλα άλλα πάνω στους καναπέδες, άλλα κάτω σε μαξιλάρες, αφοσιωμένα στην ταινία, ήρεμα και χαρούμενα) πολύ ωραία περάσανε.

Εγώ πάλι, δεν εχω πού να βάλω τα χέρια μου (έχω και το πρόβλημά μου να δω πότε θα εγχειρηστώ), τα πόδια μου και τη μέση μου. Αφήστε που την ώρα των γεννεθλίων ΣΗΚΩΘΗΚΑΝ ΤΑ ΜΙΣΑ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΖΙΝΟΣΑΛΟΝΙΟΥ. Άλλο τίποτα δεν θέλαμε, αυτό μας έλειπε.

Συνεχίζω όμως.... το καλό με αυτά τα γεννέθλια, εκτός του ότι το παιδάκι μου αλλά και τα άλλα παιδάκια πέρασαν πολύ ωραία, είναι ότι κάναμε το σπίτι τζιτζί. Ενεργοποιήθηκε και ο καλός μου, μάζεψε όλα τα σέα και τα μέα του που γύριζαν γύρω γύρω στο σαλόνι, καλώδια, καλωδιάκια, μηχανήματα, dvd & cd, συνέχισα και εγώ να μαζεύω, να καθαρίζω και να τακτοποιώ, έκανα μπαλκόνι, μπάνιο, παιδικό, το δικό μας, έξω-μέσα, μου βγήκε η πίστη βέβαια αλλά.... τώρα γυαλοκοπάει το σπιτάκι μου. Γιατί εχθές αφού έφυγαν τα παιδάκια κάθισα και το ξανακαθάρισα. Σκούπισα, σφουγγάρισα, μάζεψα και σήμερα το πρωί που σηκώθηκα για να έρθω στο μαγαζί το κοίταζα (εκτός από τα σηκωμένα πλακάκια) και το χαιρόμουνα. Ακούς μάνααααα;;;; Μάλλον μπαίνω σε σειρά πάλι!!!

Έχω βάλει και μερικές φωτογραφίες στο parents από το πάρτυ.

Αυτά κοριτσάκια μου. Να χαίρεστε και εσείς τα παιδάκια και τις οικογένειές σας. Αυτά είναι που μας κρατάνε και μας δίνουν κουράγιο και όρεξη να συνεχίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

1) Απλωσα ένα πλυντήριο με κοκκινόρουχα

2) Αέρισα και έστρωσα κρεβάτια

3) Τακτοποίησα τα χθεσινά πλυμμένα πιατικά στις θέσεις τους

4) Μάζεψα κάποια χθεσινά απλωμένα και κάποια μπήκαν στα συρτάρια τους και κάποια στα ασιδέρωτα {έχω τόσα πολλά πάλι... :| }

5) Ανέβασα νυχάκια στο face, ελπίζω να σας αρέσουν

6) Μαζεύω το σπίτι

Συνεχίζω χαλαρά τις δουλίτσες μου...

7) Πήγαμε φούρνο

8 ) Σουπερ μαρκετ, για κάποια λίγα

9) Έβαλα ένα πλυντήριο με κάποια χαλάκια κουζίνας

10) Τακτοποίησα όλα τα παπούτσια του μπαμπά μου στην αποθηκη.

Πρέπει να οργανώσω καλά την αποθήκη μου {και πάλι} γιατί τώρα άλλαξαν τα δεδομένα της. Οπότε κι αυτό στα υπόψη....


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Που είσαι εσύ μικρό μου? Χάθηκες! Είσαι καλά? Αλήθεια, μας διαβάζεις?

Τι ετοιμάζεις? ρολά γεμιστά με νουτέλα???? :shock::shock: αααααααααααααααα!!

Να ζήσετε! Σας εύχομαι πάντα αγαπημένους, με υγεία, ευτυχία και κατανόηση!

Λατρεύω αγγουροσαλάτα με γιαούρτι και δυόσμο. Δοκίμασε και λίγο λάδι χτυπημένο με μπαλσάμικο... το απογειώνει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A, σας διαβάζω όσο μπορώ και με εμπνέετε, απλά δεν έχω συνήθως χρόνο!

Απλή ζύμη ψωμιού αλλά με ένα αυγό και 2 κ.σ. ζάχαρη (έλεγε και βούτυρο αλλά το ξέχασα), φούσκωσε το ένα βράδυ, την πάτησα λίγο και την έβαλα ψυγείο την άλλη μέρα την άπλωσα σαν χοντρό φύλλο, άλειψα τη νουτέλα στη μία πλευρά, άφησα πάλι να φουσκώσει και έψησα 30΄έγινε πολύ γιάμι! Φαγώθηκε όλο στο χωριό και δεν μπορώ να βάλω φωτο αλλά θα το ξανακάνω!:P

Μμμ η κατανόηση είναι ποολύ σημαντική Ειρήνη μου , έχεις δίκιο, όπως κατάλαβα μετά από 5 χρονια γάμου!

Θα δοκιμάσω και το λαδάκι + μπαλσάμικο, θα την κάνει πλουσιότερη - αν και είμαι σε περίοδο δίαιτας...


sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα!!

σήμερα φυσάει πάλι εδώ....το σκ ήταν λάδι η θάλασσα....και σήμερα πάλι δρόσισε!!!

Εχτές πήγαμε μονοήμερη εκδρομή σε μια παραλία κοντά στην Ωραία Ελένη....ήταν πολύ ωραία...κάτσαμε όλη μέρα, είχαμε ψυγειακί, καλή παρέα...τα παιδιά ξεσάλωσαν!

Σήμερα δεν πάμε θάλασσα, τα κορίτσια παίζουν στην αυλή με τις φίλες τους και εγώ βρήκα ευκαιρία για φασίνα, σκούπισμα, ξεσκόνισμα, σφουγγάρισμα, μπάνιο κλπ!!!

Ειρήνη δεν πειράζει που αγνοείς την φώτο χιχιχι!!! Αλλά βρε παιδί μου....δεν παθαίνεις καμία ζημιά......αφού τρώς ποσότητες και δεν παχαίνεις, δεν σε φοβάμαι αν φας και όλο το παγωτό!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας διάβασα αλλά στα πεταχτά γιατί έχω τη μκρή μου αρρωστούλα από το Σάββατο το απόγευμα κι έχουν πάει όλα λίγο πίσω :(. Χτυπάμε 39άρια χαλαρά :(. Αλλά είναι ήσυχο το καϋμενάκι μου. Προσπαθώ να δω τη θετική -λέμε τώρα- πλευρά αφού φεύγουμε στο τέλος της βδομάδας, οπότε, αφού ήταν να γίνει, καλύτερα τώρα παρά στις διακοπές. Τι να πω;

Ε, όχι ρε γμτ, καλοκαιριάτικα! :|

Καρδούλα μου, περαστικά του!!!

Καλημερα!Πως ειστε σημερα?Εδω εχει παρα πολυ αερα και συνεφια.Πηγα το μικρο μου σταθμο(απο την ωρα που τον ξυπνησα ελεγε 'εν τελω κολειο μαμα"):(,πληρωσα λογαρισμους,γυρισα σκουπισα σφουγγαρισμα και τωρα πρεπει να σιδερωσω..να μην τα εχω αυτα για κανα δυο μερες να ασχοληθω με τις ντουλαπες..ολο τις φτιαχνω και ολο αφτιαχτες ειναι!!Θα γεννησω και το μωρο ρουχα δε θα εχει να βαλει!

Καλημέρα κορίτσι μου! Καλό κουράγιο!

Μηπως ειδε καμια την ταινια που ειχε το βραδυ στον αντενα να μου πει τι εγινε στο τελος?φοβηθηκα και την εκλεισα την τηλεοραση(και μετα που να κλεισω ματι απο το φοβο μου..)

Την έχω δει αλλά αρκετά παλιότερα και δεν θυμαμαι... :|

καλημερα Ειρηνη μου....αααχχχστο αρμενηστη ειναι παντα ομορφα :D τι ωραια που θα ηταν να ερχοσασταν ολες να σας εχω στο τροχοσπιτο ενα πσκ:P

Χαμος!!! Ω ρε τι θα γινόταν! Ολες μαζι!!! :mrgreen: Θα χρειαζόταν χάπια όλη η γύρω περιοχή! χαχαχαχα

Καλημέρα κοριτσάκια και καλή "συννεφιασμένη και δροσερή" εβδομάδα.

Εμείς εχθές είχαμε τα γεννέθλια του μικρού μου (πέρασαν πολύ ωραία τα παιδάκια και το χάρηκα πολύ).

Τα πραγματάκια που τους έφτιαξα τα καταευχαριστήθηκαν, έπαιξαν, έφαγαν, έκαναν τους beyblade αγώνες τους, τους είχα πάρει και ένα dvd για να δουν (τί ωραία εικόνα ήταν τότε. Όλα άλλα πάνω στους καναπέδες, άλλα κάτω σε μαξιλάρες, αφοσιωμένα στην ταινία, ήρεμα και χαρούμενα) πολύ ωραία περάσανε.

Εγώ πάλι, δεν εχω πού να βάλω τα χέρια μου (έχω και το πρόβλημά μου να δω πότε θα εγχειρηστώ), τα πόδια μου και τη μέση μου. Αφήστε που την ώρα των γεννεθλίων ΣΗΚΩΘΗΚΑΝ ΤΑ ΜΙΣΑ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΖΙΝΟΣΑΛΟΝΙΟΥ. Άλλο τίποτα δεν θέλαμε, αυτό μας έλειπε.

Συνεχίζω όμως.... το καλό με αυτά τα γεννέθλια, εκτός του ότι το παιδάκι μου αλλά και τα άλλα παιδάκια πέρασαν πολύ ωραία, είναι ότι κάναμε το σπίτι τζιτζί. Ενεργοποιήθηκε και ο καλός μου, μάζεψε όλα τα σέα και τα μέα του που γύριζαν γύρω γύρω στο σαλόνι, καλώδια, καλωδιάκια, μηχανήματα, dvd & cd, συνέχισα και εγώ να μαζεύω, να καθαρίζω και να τακτοποιώ, έκανα μπαλκόνι, μπάνιο, παιδικό, το δικό μας, έξω-μέσα, μου βγήκε η πίστη βέβαια αλλά.... τώρα γυαλοκοπάει το σπιτάκι μου. Γιατί εχθές αφού έφυγαν τα παιδάκια κάθισα και το ξανακαθάρισα. Σκούπισα, σφουγγάρισα, μάζεψα και σήμερα το πρωί που σηκώθηκα για να έρθω στο μαγαζί το κοίταζα (εκτός από τα σηκωμένα πλακάκια) και το χαιρόμουνα. Ακούς μάνααααα;;;; Μάλλον μπαίνω σε σειρά πάλι!!!

Έχω βάλει και μερικές φωτογραφίες στο parents από το πάρτυ.

Κοριτσάκι μου γλυκό ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ! Πάντα ευτυχισμένος, πάντα γερός, δυνατός και τυχερός!

Μπράβο για το πάρτυ σας ΜΠΡΑΒΟ! Φαντάζομαι το παιδάκι καμάρι και χαρά ε?

Και του χρόνου!!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Hello!!!

Είμαι η Ρενάτα και είμαι καλά!:)

Κοριτσάκια μου έχετε λείψει, δεν είχα καθόλου χρόνο να μπω εδώ και τρεις εβδομάδες...

Προσπάθησα να σας διαβάσω 2-3 φορές εγκατέλειπα όμως αμέσως την προσπάθεια γιατί ήταν πολλές οι σελίδες...

Ηταν τρομερά κουραστικό όλο το προηγούμενο διάστημα, ευτυχώς την πέμπτη το βράδυ φύγαμε για το χωριό μου, πήγαμε και μια μονοήμερη το σάββατο στον Καστό με καϊκάκι, κάπως έχω συνέλθει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...