Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Ειρήνη ΤΕΛΕΙΑ η διακοσμηση!

evi155 σε θυμαμαι και γω, ασε που μαζι ημασταν χαμενες χαχαχ

γενικα ολες κανατε δουλιτσες καργα, μονο εγω σουρτουκιαζω ολη μερα χαχαχ :tongue:

τα λεμε αυριο, καληνυχτα σας!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και τώρα κάθομαιιιιιιιιιιι κ σκέφτομαι πια ταινία να δω ....:mrgreen: Είμαι νυχτοπούλι/βρυκόλακας καμιά φορά ..αν δεν πάει μιαμιση 2 δεν κοιμάμαι.

δικιά μου είσαι εσύ.....εγώ αυτό κάνω στην Αθήνα...τις βλέπω απο κομπιούτερ....υπάρχει μια σελίδα στο facebook που τις βλέπεις χωρίς κατέβασμα....προτιμάς θρίλερ ή κοινωνικά/ αισθηματικά????

Link to comment
Share on other sites

δικιά μου είσαι εσύ.....εγώ αυτό κάνω στην Αθήνα...τις βλέπω απο κομπιούτερ....υπάρχει μια σελίδα στο facebook που τις βλέπεις χωρίς κατέβασμα....προτιμάς θρίλερ ή κοινωνικά/ αισθηματικά????

Αναλόγως τα κέφια

Κατά κανόνα αστυνομικά θρίλερ μετά κοινωνικά αισθηματικά χε χε

Τώρα έχω εύκαιρες 3 ταινίες {ζερο νταρκ θερτι, το γκάτσμπι, place beyond the pines αλλά είναι όλες βαριές κ σήμερα θέλω ελαφρύ κ έψαχνα το Grown ups 2 και ακόμα δεν το έχουν

Εγώ τις κατεβάζω από το piratebay παίρνω κ υπότιτλους κ τις βλέπω στην τηλεόραση αφού συνδέσω το λαπιτόπι :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει και το tvtherapy και άλλες πολλές σελίδες αν γκουγκλάρεις με έτοιμους υπότιτλους μέσα!

Εγώ να σου πω θρίλερ βλέπω με τον άντρα μου....μου αρέσει πιο πολύ μαζί του....να δεις το "αγάπησα ένα ζόμπι" είναι αισθηματικό αλλά και θρίλερ μαζί! χιχιχι'

Επίσης απο αισθηματικές ταινίες έχω δει όλες του Channing Tatum....μα τι κούκλος.....ειδικά στο Dear John....έλιωσααα!!!

Ωραίες που είδα τελευταία είναι το impossible, η γυναίκα του ταξιδευτή, ps. i love you και άλλες που δεν θυμάμαι τώρα...

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει και το tvtherapy και άλλες πολλές σελίδες αν γκουγκλάρεις με έτοιμους υπότιτλους μέσα!

Εγώ να σου πω θρίλερ βλέπω με τον άντρα μου....μου αρέσει πιο πολύ μαζί του....να δεις το "αγάπησα ένα ζόμπι" είναι αισθηματικό αλλά και θρίλερ μαζί! χιχιχι'

Επίσης απο αισθηματικές ταινίες έχω δει όλες του Channing Tatum....μα τι κούκλος.....ειδικά στο Dear John....έλιωσααα!!!

Ωραίες που είδα τελευταία είναι το impossible, η γυναίκα του ταξιδευτή, ps. i love you και άλλες που δεν θυμάμαι τώρα...

Α ναι το ξέρω μωρέ αλλά δεν θέλω να βάζω το κινητό μου εκεί που το ζητάει, έχω λόξα με αυτά οπως κ στους διαγωνισμούς που το ζητάνε , δεν θέλω

Δεν με χαλάει ο τρόπος μου, τα κατεβάζω πρωί που οι περισσότεροι δουλεύουν κ σε μια ώρα έχω κατεβάσει 5-6 ταινίες κ διαλέγω κ μετά τα πασάρω στον πατέρα μου. Είμαστε κ οι δυο σινεμάνιακ χε χε

Οντως το ντιαρ τζον ήταν πολύ ωραίο!!! κ το πσ σ αγαπώ...πολύ κλάμα χαχα κ το ιμποσιμπλ πολύ καλό!!!

Εγώ τελευταία βλέπω διάφορα δεν χαλιέμαι

Είδα το world war z , fast and furius 6 , trance , populaire, the company you keep με τον αγαπημένο μου Ρομπερτ ρεντφορντ τον λατρέυωωωω, now you see me, safe house , το θεικό καταπληκτικότατο Untouchable με την καταπληκτική μουσική του Ludovico Einaudi , olympus has fallen, the call πολύ καλό!!!, το broken city

Γενικά βλέπω πολλά χαχαχα

Ειχα χάσει επαφή τα πρώτα χρόνια που γεννήθηκε η μικρή κ τώρα αναπληρώνω ότι δεν είχα δει ;)

Το Untouchable έχει πολύ ωραίο στόρυ, και με την καταπληκτική μουσική του Ludovico Einaudi να το δεις οπωσδήποτε, εγώ ότι γαλλικό κ ισπανικό πέφτει στα χέρια μου το βλεπω οπωσδήποτε, πάρε ένα δείγμα για την μουσική του

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα προκομενα κοριτσακια...

Εχω μερες να γραψω και να μπω αλλα καθησα χτες βρδυ και σας διαβασα.

Τινα φοβερη η δουλεια σου.

ΕΙδα πολυ ωραιες φωτογραφιες και πηρα ιδεες ...το ποτε θα τις εφαρμοσω βεβαια......:rolleyes:

Καλως ξαναηρθατε Μαριαννα και Ευη και αλλη μια κοπελα δεν θυμαμαι τωρα το ονομα....Τι ωραια που εχετε τακτοποιηθει!

Εμεις ειχαμε ζορικη βδομαδα. Ειχαμε εδω καποιους συγγενεις και φιλοξενουσαμε. Το καλο ειναι οτι χορτασαμε μπανια (ιδιως η μικρη που τρελενεται τελικα!).

το σπιτι ειναι σε μετρια κατασταση....Σε 10 μερες φευγουμε διακοπες και τρεχουμε να τελειωσουμε ολες τις εκκρεμοτητες στη δουλεια...Επισης ξεκινησαμε να βλεπουμε παιδικους σταθμους...αλλα αν δεν μπουμε με ΕΣΠΑ δεν ξερω τι θα κανουμε γτ ειναι γυρω στα 300 ευρω το μηνα και θα ζοριστουμε (ηδη αναβαλαμε τη βαφτιση :() πολυυυυυυυ.

Οσο για το θεμα υγειας μαλλον θα απευθυνθουμε και σε αλλους γιατρους στην Αθηνα....

Ειρηνη μου ελπιζω να ειναι ολα καλα με το μπαμπα σου.


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ολες στις παραλιες ειστε σημερα?Εμεις δεν παμε ακομα,δεν εχει σταματησει να βηχει:(Σηκωθηκαμε νωρις και καναμε δουλειες εξω,με βοηθησε το αγορι μου,πλυναμε καρεκλες-τραπεζι, καναμε τζαμια,πλυναμε και τη μηχανη του μπαμπα!Απο φαγητο εκανα κοτοπουλο με πατατες να παρει αυριο και στον παιδικο..καλο μεσημερι!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσουδια!

Δεν καλοκοιμηθηκα σημερα ουτε εγω ουτε ο Τ.

Ολο κατι συνεβαινε το βραδυ και ξυπναγαμε. Εγω προσωπικα ειχα και την "επισκεψη" που λεμε, του μηνα και σηκωθηκα 4 το πρωι για παυσιπονο γιατι δεν το παλευα.

Πρωι πρωι σημερα ακουω και ενα γατουδι να κλαιει. Ενα μια σταλιτσα μαζι με τα αδελφακια του απεναντι σε ενα ανοιχτο γκαραζ διπλα στον δρομο. Ειναι 6-8 γατια δεν μπορω να τα μαζεψω ολα (με τις δυο μαμαδες ειναι), τα ταιζουν οι γειτονες, αλλα ενα γκριζακι αρρωστουλι μας εκλεψε την καρδια, μαλλον αυτο θα το μαζεψουμε. Εχει κατι ιδιαιτερο επανω της.

Δουλευα στην Φιλοζωικη εχω μεγαλωσει με μπιμπερο γατια και γατια. Βεβαια εχουμε ηδη εναν γατο αλλα χαλαλι.

Ειπαμε να το παρουμε αυριο γιατι σημερα δεν εχουμε γαλα αν και εχει δοντακια, ειναι ακομα το πολυ 3-4 εβδομαδων.

Εκανα καρμποναρα σημερα.. αυτααααα. Παω να δουλεψω, φτιαχνω ενα κοριτσακι και ανυπομονω να το ψησω και να το βαψω!

CU later aligators :)


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αγαπημένες μου! :P

Τι κάνουν τα κορίτσια μου? Ειναι καλά?

Εμείς γυρίσαμε πριν μισή ωρίτσα.

Περάσαμε πολύ όμορφα κορούλες μου.

Η ξαδέρφη του άντρα μου νομίζω πως λάτρεψε το δώρο της και χάρηκα πολύ.

Τις "φούσκες" που είχα πάρει για το φιογκάκι και το ξαδερφάκι του, τα λάτρεψαν τα μικρά. Γεμίσαμε φούσκες... :tongue:

Το φιογκάκι το καταφαγα... δεν σας λέω τίποτα άλλο..:cool:!

Κάναμε μπάνιο, φάγαμε, ξεκουραστήκαμε... ήταν υπέροχα...

Επιστρέψαμε, τακτοποιήσαμε τα πράγματα, έβαλα ένα σύντομο πλυντήριο και τώρα έπλυνα κάποια πιατικά...

Εδώ γύρω είμαι... ;);)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Απο δουλειες κοριτσια μου δεν εκανα αλλο τιποτα, ομως μολις σας αφησω θα παω να πεταξω τα σκουπιδια και να πλυνω ενα πουκαμισο του αντρα μου για αυριο.

Μαριαννούλα μου, πόσα ακόμα να κάνεις? Μόνο οι 2 λεκάνες που έπλυνες στο χέρι ΦΤΑΝΟΥΝ! :shock:

Άντε άντε με το καλό να ζουμπήξεις το φιογκάκι σου χε χε όσο για τα υπόλοιπα δε σε φοβάμαι θα διαπρέψεις όπως πάντα!!!

Μετά ήρθε το μικρο μου :D:D:D πολύ μου είχε λείψει χε χε φιλιά κ αγκαλίες κάναμε ζουζουνιές με ρωτούσε διάφορα για τα παιχνίδια της χαχα της έλειψαν προφανώς κ όταν μπήκε στο δωμάτιο της κ είδε τις ετικέτες στα κουτιά φώναζε αχ μαμαααααααα τι ωραία που τα έκανες τώρα δεν θα σε ρωτάω :mrgreen::mrgreen: {ο απώτερος σκοπός μου επιτευχθεί} κ μετά έπαιξε με τον πατέρα της Μάστερ Σεφ

Έχω πολλά να κάνω σχετικά με το θέμα του μπαμπά.. ρούχα χειμωνιάτικα και καλοκαιρινά, παπούτσια, φωτογραφίες... χαμός. Τα σκέφτομαι, τα οργανώνω, ώστε όταν ξεκινήσω με τα "διάφορα" να γίνουν σύντομα χωρίς καμία "κούραση".. θα σας ενημερώνω.

Καλώς τη δέχτηκες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;););)

Ειρήνη ΤΕΛΕΙΑ η διακοσμηση!

Ευχαριστώ, Μαριαννούλα μου! :D

Εμεις ειχαμε ζορικη βδομαδα. Ειχαμε εδω καποιους συγγενεις και φιλοξενουσαμε. Το καλο ειναι οτι χορτασαμε μπανια (ιδιως η μικρη που τρελενεται τελικα!).

το σπιτι ειναι σε μετρια κατασταση....Σε 10 μερες φευγουμε διακοπες και τρεχουμε να τελειωσουμε ολες τις εκκρεμοτητες στη δουλεια...Επισης ξεκινησαμε να βλεπουμε παιδικους σταθμους...αλλα αν δεν μπουμε με ΕΣΠΑ δεν ξερω τι θα κανουμε γτ ειναι γυρω στα 300 ευρω το μηνα και θα ζοριστουμε (ηδη αναβαλαμε τη βαφτιση :() πολυυυυυυυ.

Οσο για το θεμα υγειας μαλλον θα απευθυνθουμε και σε αλλους γιατρους στην Αθηνα....

Άσε το σπίτι, Ευάκι μου. Σκέψου τις διακοπές σας και μόνο!

Όσο για το οικονομικό.... :? βράστα.. όλοι στα ίδια είμαστε. Κάνε κουράγιο αγάπη μου. Αν θέλεις ιδέες για οικονομική βάφτιση εννοείται είμαστε όλες εδώ!

Ολες στις παραλιες ειστε σημερα?Εμεις δεν παμε ακομα,δεν εχει σταματησει να βηχει:(Σηκωθηκαμε νωρις και καναμε δουλειες εξω,με βοηθησε το αγορι μου,πλυναμε καρεκλες-τραπεζι, καναμε τζαμια,πλυναμε και τη μηχανη του μπαμπα!Απο φαγητο εκανα κοτοπουλο με πατατες να παρει αυριο και στον παιδικο..καλο μεσημερι!

Αχ μωρές το καημένο.. βήχει ακόμα ε? :? Περαστικά ΓΡΗΓΟΡΑ!

Εκανα καρμποναρα σημερα.. αυτααααα. Παω να δουλεψω, φτιαχνω ενα κοριτσακι και ανυπομονω να το ψησω και να το βαψω!

CU later aligators :)

Καλησπέρα, ταλαντούχο Τινάκι μου!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αλεξενια και εμενα βηχει ακομα και τα βραδυα σαν να σηκωνει δεκατακια. Εχουμε βγαλει αμυγδαλες/κρεατακια απο τα 3 1/2 οποτε φανταζομαι οτι αν δεν ειχαμε, θα ηταν χειροτερα. ΤΙ στο καλο ειναι αυτο? Ιωση!?


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Θενκς Ειρήνη κ να σαι καλά για την κλεψύδρα γιατί τα έπλυνε κ το μεσημέρι κ το βράδυ με αυτήν κ το κράτησε κ της άρεσε πολύ σαν ιδέα!!:D:D

Μπράβο Ελενάκι μου! Μπράβο της! ;)

Πάααααααααααρα πολύ όμορφο!!

Εννοείτε πως το κλέβω έτσι , να κάνω της ανιψιάς που 'ρχεται το πακετάκι έτσι!!

Αλήθεια? Ευχαριστώ και χαίρομαι που σου άρεσε!

Εννοείται! ;)

Πολύ καλύτερο συμφωνώ κ έδειξε κ ο πάγκος ποιο αρμονικός με τους χρωματισμούς αυτούς , πολύ ωραίο!!
Ακριβώς. Το άλλο που είχα, ταιριάζει περισσότερο τον χειμώνα που έχω πιο "κόκκινη" διακόσμηση και με χαλούσε αισθητικά στο μάτι... :|

Ευχαριστώ!

Πολύ ωραίο κ το δικό σου Τιγράκι με το χελωνάκι, ωραία ιδέα λες να πάρω κ εγώ κάτι κ να τα γαζώσω μόνη μου?
Αν ξέρεις τι χρώματα θα χρησιμοποιήσει η μανούλα στο παιδικό ναι. Ανεξάρτητα πάντως, η ιδέα της Φωτεινής ήταν τέλεια! ;)

777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Τ κανετε αγαπημενες?

Ειρηνη μου φανταζομαι την εικονα με το που ειδες το φιογκακι..τα φιλια και τις αγκαλιες..γυρισε μαζι σας ή εμεινε?ωραια περασμε χθες στην θαλασσα και οι μικρες το καταευχαριστηθηκαν..η μεγαλη δεν εβγαινε..

Αλεξενια οι ιωσεις καλα κρατουν και το κατακαλοκαιρο και ταλαιπωρουν τα παιδακια μας...περαστικα του και γρηγορα..

Τινα και σε σας περαστικα..να του περασει γρηγορα και να μην ταλαιπωρειται..

Ευα δελφινακι η μικρη ε?μπραβο..να πατε και τις διακοπουλες να ξεκουραστειτε..για το οικονομικο δεν σχολιαζω χαλια για ολους..και εμεις θα βαφτισουμε την μικρη τον Αυγουστο αλλα λιτα και απλα..

Εμεις σημερα ειχαμε παει για φαγητο το μεσημερι σε συγγενεις γυρισαμε κατα τις 4 και εκανα τις δουλιτσες μου αφου ηταν εδω και ο αντρας μου..αλλαξα σεντονια παντου,επλυνα καλα το μπανιο,καθαρισα πολυ καλα την κουζινα και τα ντουλαπια εξωτερικα,σκουπισα και ξεσκονισα πολυ καλα, σφουγγαρισα εκανα τα μπαλκονια και τα τζαμια ,μετα εκανα το μπανακι μου,λουστηκα και εκανα και πεινιρλι(επιθυμια του συζυγου).ηδη τσακισα δυο πριν βαλω τις μικρες για υπνο..

Χθες βραδυ σιδερωσα επιτελους και μολις τελειωσα βγηκαμε μπαλκονι με τον αντρα μου και καθισαμε μεχρι τις 2παρα..χαχα το ξενυχτισαμε αλλα ηταν ωραια..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τ κανετε αγαπημενες?

Ειρηνη μου φανταζομαι την εικονα με το που ειδες το φιογκακι..τα φιλια και τις αγκαλιες..γυρισε μαζι σας ή εμεινε?ωραια περασμε χθες στην θαλασσα και οι μικρες το καταευχαριστηθηκαν..η μεγαλη δεν εβγαινε..

Ευα δελφινακι η μικρη ε?μπραβο..να πατε και τις διακοπουλες να ξεκουραστειτε..για το οικονομικο δεν σχολιαζω χαλια για ολους..και εμεις θα βαφτισουμε την μικρη τον Αυγουστο αλλα λιτα και απλα..

Εμεις σημερα ειχαμε παει για φαγητο το μεσημερι σε συγγενεις γυρισαμε κατα τις 4 και εκανα τις δουλιτσες μου αφου ηταν εδω και ο αντρας μου..αλλαξα σεντονια παντου,επλυνα καλα το μπανιο,καθαρισα πολυ καλα την κουζινα και τα ντουλαπια εξωτερικα,σκουπισα και ξεσκονισα πολυ καλα, σφουγγαρισα εκανα τα μπαλκονια και τα τζαμια ,μετα εκανα το μπανακι μου,λουστηκα και εκανα και πεινιρλι(επιθυμια του συζυγου).ηδη τσακισα δυο πριν βαλω τις μικρες για υπνο..

Χθες βραδυ σιδερωσα επιτελους και μολις τελειωσα βγηκαμε μπαλκονι με τον αντρα μου και καθισαμε μεχρι τις 2παρα..χαχα το ξενυχτισαμε αλλα ηταν ωραια..

Τι λες παιδί μου? Τον έφερα πίσω!!! :shock::tongue::tongue:

Αρετούλα μου ελπίζω να ξεκουραστείς λιγάκι. Εκανες πολλά!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...