Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Πράγματι είναι να τρελαίνεσαι.. να έχεις δηλαδή και να μην μπορείς.. εμείς δεν έχουμε πετρέλαιο τα τελευταία 3 χρόνια, λόγω οικονομικών... αλλά εσύ να έχεις, μάτια μου και να μην... ε τι να πω! :?

Μπορείτε να τα πάρετε εσείς? Ξέρω πόσο δύσκολο θα είναι με το μωρό αλλά το λέω για να λυθεί το θέμα της θέρμανσης τώρα που θα έχεις το μπουμπουκάκι.

Ειρηνακη αυτη η κατασταση ειναι μονιμη...σκεψου οτι πριν απο μας την ειχε για παααααρα πολλα χρονια ενα ηλικιωμενος ανθρωπος,τωρα οδευει προς τα 90...παρακαλουσε να τα παρουν και δεν τα επερνε κανεις,μετακομισαμε εμεις σε αυτην την πολυκατοικια και τα πηραμε,μετα απο ενα μιση χρονο ο αντρας μου τους ελεγε οτι βαση νομου πρεπει να καθε χρονο να αλλαζει χερια η διαχειριση,αλλα δεν...τους ελεγε πως θα τα αφησει και δεν ασχολιοντουσαν,μεχρι που τον Μαιο αγανακτησε και το εκανε πραξη...το θεμα ειναι πως την μεγαλυτερη αναγκη γγια θερμανση την εχουμε εμεις λογω του μωρου,απο την μια δεν θελωνα κανουμε πισω και να τα παρουμε γιατι ετσι θα ειναι σαν να μας πατανε και κανενας δεν θα φτασει στο αμην και να αποφασισει να τα παρει,μιλαγαμε τις προαλλες με τον αντρα μου και λεγαμε θα το αφησουμε οσο παει κι αν δεν τα παρει κανεις να αναλαβει αυτος μονο την θερμανση...θα δουμε πως θα παει...Μα ειναι να τρελαινεσαι ομως...Απορω αυτοι δεν κρυωνουν???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειρηνακη αυτη η κατασταση ειναι μονιμη...σκεψου οτι πριν απο μας την ειχε για παααααρα πολλα χρονια ενα ηλικιωμενος ανθρωπος,τωρα οδευει προς τα 90...παρακαλουσε να τα παρουν και δεν τα επερνε κανεις,μετακομισαμε εμεις σε αυτην την πολυκατοικια και τα πηραμε,μετα απο ενα μιση χρονο ο αντρας μου τους ελεγε οτι βαση νομου πρεπει να καθε χρονο να αλλαζει χερια η διαχειριση,αλλα δεν...τους ελεγε πως θα τα αφησει και δεν ασχολιοντουσαν,μεχρι που τον Μαιο αγανακτησε και το εκανε πραξη...το θεμα ειναι πως την μεγαλυτερη αναγκη γγια θερμανση την εχουμε εμεις λογω του μωρου,απο την μια δεν θελωνα κανουμε πισω και να τα παρουμε γιατι ετσι θα ειναι σαν να μας πατανε και κανενας δεν θα φτασει στο αμην και να αποφασισει να τα παρει,μιλαγαμε τις προαλλες με τον αντρα μου και λεγαμε θα το αφησουμε οσο παει κι αν δεν τα παρει κανεις να αναλαβει αυτος μονο την θερμανση...θα δουμε πως θα παει...Μα ειναι να τρελαινεσαι ομως...Απορω αυτοι δεν κρυωνουν???

Κατάλαβα Βουλάκι μου...

Προβλημα, οντως... τι θα κανετε..; :?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια! τι κανετε?

καταρχην να ευχηθω κ εγω στο φιογκακι!

ειρηνη μου να τον χαιρεστε! να ειναι καλοτυχος ευτυχισμενος κ πανω απο ολα υγιειες! να τον καμαρωνετε!!!

happy-birthday-letter-5.jpg

πολυ ωραιες οι φωτο απο το παρτυ, φανταζομαι ξετρελαθηκαν ολοι!!! welcome back, αντε γιατι εχω αποδιοργανωθει τελειως.....!!!:D

το σκ το περασαμε με δουλειες κ βολτες, εχτες το απογευμα ηρθαν οι γονεις μου κ κατσαμε.

σε λιγακι σηκωνω την μικρη για να παμε στο μπαλετο, προς το παρον πινω καφεδακι.

στην σχολη της μικρης, εχει καθε τεταρτη zumba κ σκεφτομαι να παω, θα ειναι τονωτικο πιστευω!

αληθεια ειρηνη κανεις tae ακομα?

βουλα ειναι ακρως ανευθυνοι!!! μα καλα δεν τους νοιαζει???? να σου πω, δεν μπορειτε να τα δωσετε σε καμια εταιρια κοινοχρηστων?

παω να σας διαβασω!

φιλακια

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια! τι κανετε?

καταρχην να ευχηθω κ εγω στο φιογκακι!

ειρηνη μου να τον χαιρεστε! να ειναι καλοτυχος ευτυχισμενος κ πανω απο ολα υγιειες! να τον καμαρωνετε!!!

happy-birthday-letter-5.jpg

πολυ ωραιες οι φωτο απο το παρτυ, φανταζομαι ξετρελαθηκαν ολοι!!! welcome back, αντε γιατι εχω αποδιοργανωθει τελειως.....!!!:D

το σκ το περασαμε με δουλειες κ βολτες, εχτες το απογευμα ηρθαν οι γονεις μου κ κατσαμε.

σε λιγακι σηκωνω την μικρη για να παμε στο μπαλετο, προς το παρον πινω καφεδακι.

στην σχολη της μικρης, εχει καθε τεταρτη zumba κ σκεφτομαι να παω, θα ειναι τονωτικο πιστευω!

αληθεια ειρηνη κανεις tae ακομα?

βουλα ειναι ακρως ανευθυνοι!!! μα καλα δεν τους νοιαζει???? να σου πω, δεν μπορειτε να τα δωσετε σε καμια εταιρια κοινοχρηστων?

παω να σας διαβασω!

φιλακια

Γιωτούλα μου σ ευχαριστώ για τις ευχές και την όμορφη φωτο! :P:p:p

Εννοείται και πάω! Οχι απλως "πηγαίνω" αλλά πλέον το χω και πολύ.. δηλαδή, το χω λατρέψει.. μου ταιριάζει, είμαι σε πολύ καλή φυσική κατάσταση και βλέπω τρελή διαφορά και στο σώμα μου, Γιωτούλα μου. Ερχεται, από πέρσι και το Τιγράκι μας!!! Το θυμάσαι????

Μακάρι να ξεκινήσεις να γυμνάζεσαι!! Θα νιώθεις υπέροχα μετά. ;)

Οσο για την οργάνωση, μην ανησυχες... θα το ξαναβρούμε πάλι!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορούλες,

Επέστρεψα από tae {αχ.. με ανανεώνει!}, τ' αγορια έφυγαν γι αγγλικά, οπότε λίγος χρόνος μόνη μου!

Ετοίμασα ένα πλυντήριο με κοκκινόρουχα, για την νύχτα, άναψα τα κεράκια μου και έκανα ατμόσφαιρα, έστρωσα τα πλυμμένα μου, καινούργια ριχτάρια, έκανα ένα ζεστό μπανάκι και τώρα... σιδέρωμα... :?

Σας φιλω ολες, εδώ γυρω είμαι! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιωτούλα μου σ ευχαριστώ για τις ευχές και την όμορφη φωτο! :P:p:p

Εννοείται και πάω! Οχι απλως "πηγαίνω" αλλά πλέον το χω και πολύ.. δηλαδή, το χω λατρέψει.. μου ταιριάζει, είμαι σε πολύ καλή φυσική κατάσταση και βλέπω τρελή διαφορά και στο σώμα μου, Γιωτούλα μου. Ερχεται, από πέρσι και το Τιγράκι μας!!! Το θυμάσαι????

Μακάρι να ξεκινήσεις να γυμνάζεσαι!! Θα νιώθεις υπέροχα μετά. ;)

Οσο για την οργάνωση, μην ανησυχες... θα το ξαναβρούμε πάλι!

φυσικα κ την θυμαμαι! ειναι συμπεθερουλα!!! :tongue::tongue::tongue::tongue:

μπραβο που το συνεχιζεις!!! λεω να ξεκινησω!να δουμε πως θα παει!

κ εμεις γυρισαμε απο το μπαλετο, της εδωσα τα φρουτα της κ τωρα θα απλωσω κ θα σιδερωσω κ εγω!

υγ. πολυ μου ελλειψες!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια! τι κανετε?

καταρχην να ευχηθω κ εγω στο φιογκακι!

ειρηνη μου να τον χαιρεστε! να ειναι καλοτυχος ευτυχισμενος κ πανω απο ολα υγιειες! να τον καμαρωνετε!!!

happy-birthday-letter-5.jpg

πολυ ωραιες οι φωτο απο το παρτυ, φανταζομαι ξετρελαθηκαν ολοι!!! welcome back, αντε γιατι εχω αποδιοργανωθει τελειως.....!!!:D

το σκ το περασαμε με δουλειες κ βολτες, εχτες το απογευμα ηρθαν οι γονεις μου κ κατσαμε.

σε λιγακι σηκωνω την μικρη για να παμε στο μπαλετο, προς το παρον πινω καφεδακι.

στην σχολη της μικρης, εχει καθε τεταρτη zumba κ σκεφτομαι να παω, θα ειναι τονωτικο πιστευω!

αληθεια ειρηνη κανεις tae ακομα?

βουλα ειναι ακρως ανευθυνοι!!! μα καλα δεν τους νοιαζει???? να σου πω, δεν μπορειτε να τα δωσετε σε καμια εταιρια κοινοχρηστων?

παω να σας διαβασω!

φιλακια

Γιωτα ειναι παραλληλα με την ωρα μπαλετου της μικρης να πας οπωσδηποτε! εγω ψαχνω αρκετο καιρο κατι να βολευει σαν ωραριο κ να μας αρεσει φυσικα να πηγαινω εγω κ ο μικρος αλλα εδω δεν εχουμε δυστυχως πολλες επιλογες υποτιμουν πολυ την νοημοσυνη μας κ την τσεπη μας τα γυμναστηρια του δημου μας:evil::evil:

τεσπα εχω συμβιβαστει πααααρα πολυ κ καπου λεω να ξεκινησω δηλαδη ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ για μενα για λογους υγειας πλεον:?:???: εντολη γιατρου:( αρα θα παω μονο που εγω θα κανω πιλατες κ ο μικρος ζουμπα δεν νομιζω να του αρεσει μωρε... πιο πολυ για κοριτσακια δεν ειναι αυτο????:? θα ξεκινησουμε παρεα κ βλεπουμε....

φιλακι σε ολες δεν γραφω πολυ γιατι απο δουλειες ακομη τιποτα δεν με εχω ψησει εχω αδεια την αλλη βδομαδα κ θα πλακωθω τοτε, αντεξω κ δεν τα φτυσω:|

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Κουραστική μέρα για μένα σήμερα αλλά τι να κάνουμε; Υπάρχουν τέτοιες!

Η μέρα ξεκίνησε με πλυντήρια. Έπλυνα 3 κουβέρτες του μωρού (ξεχωριστά) και ένα πλυντήριο με πάνες.

Σιδέρωσα κάποια ρουχάκια που είχαν βγει από προηγούμενα πλυντήρια αλλά και τα σημερινά του μωρού.

Μάζεψα τα εκτός θέσης, ξεσκόνισα και έστρωσα κρεβάτια και σκούπισα τον πάνω όροφο.

Καθάρισα το κάτω μπάνιο και μάζεψα τα σκουπίδια απ όλα τα καλαθάκια.

Σκούπισα έξω απ την κεντρική είσοδο και τίναξα τα πατάκια του τζακιού.

Ετοίμασα μακαρόνια με κιμά, έστρωσα τραπέζι, φάγαμε και έβαλα τα πιατικά στο πλυντήριο. Καθάρισα νεροχύτη και πάγκους.

Άναψα το τζάκι και το συντηρώ έκτοτε.

Σε λιγάκι θα ψήσω ψαράκι για το βραδινό του συζύγου και θα πάω τη μικρή μου για ύπνο.

Καλό βράδυ εύχομαι!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

φυσικα κ την θυμαμαι! ειναι συμπεθερουλα!!! :tongue::tongue::tongue::tongue:

μπραβο που το συνεχιζεις!!! λεω να ξεκινησω!να δουμε πως θα παει!

κ εμεις γυρισαμε απο το μπαλετο, της εδωσα τα φρουτα της κ τωρα θα απλωσω κ θα σιδερωσω κ εγω!

υγ. πολυ μου ελλειψες!

Και μενα μου λείψατε! Είμαι εδώ τώρα :D

Γιωτα ειναι παραλληλα με την ωρα μπαλετου της μικρης να πας οπωσδηποτε! εγω ψαχνω αρκετο καιρο κατι να βολευει σαν ωραριο κ να μας αρεσει φυσικα να πηγαινω εγω κ ο μικρος αλλα εδω δεν εχουμε δυστυχως πολλες επιλογες υποτιμουν πολυ την νοημοσυνη μας κ την τσεπη μας τα γυμναστηρια του δημου μας:evil::evil:

τεσπα εχω συμβιβαστει πααααρα πολυ κ καπου λεω να ξεκινησω δηλαδη ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ για μενα για λογους υγειας πλεον:?:???: εντολη γιατρου:( αρα θα παω μονο που εγω θα κανω πιλατες κ ο μικρος ζουμπα δεν νομιζω να του αρεσει μωρε... πιο πολυ για κοριτσακια δεν ειναι αυτο????:? θα ξεκινησουμε παρεα κ βλεπουμε....

φιλακι σε ολες δεν γραφω πολυ γιατι απο δουλειες ακομη τιποτα δεν με εχω ψησει εχω αδεια την αλλη βδομαδα κ θα πλακωθω τοτε, αντεξω κ δεν τα φτυσω:|

Mπιλλάκι μου λατρεμένο, σου έχω τσαντούλα για εκει που είχες πει. Ολο ξεχνάω να στο πω {σχώρα με είναι ηλικιωμένη :twisted::twisted: } οπότε χρειαζομαστε μία αφορμή για να βρεθουμε....:twisted:

Καλό βράδυ εύχομαι!

Καλό βράδυ :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Και μενα μου λείψατε! Είμαι εδώ τώρα :D

Mπιλλάκι μου λατρεμένο, σου έχω τσαντούλα για εκει που είχες πει. Ολο ξεχνάω να στο πω {σχώρα με είναι ηλικιωμένη :twisted::twisted: } οπότε χρειαζομαστε μία αφορμή για να βρεθουμε....:twisted:

Καλό βράδυ :D

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

θα το κανονισουμε συντομα!! για τον αντρακο σου στα εχω πει διπλα;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσάκια μου

Ειρήνη μου τέλειο το πάρτυ σας να το χαίρεστε το παιδάκι σας!

Με γεια τα νέα ριχτάρια.

Ραβτ τι ωραία! Ετοιμασίες για το μπεμπάκι!!

Τρεις οι εγκυούλες μας ε? Τι καλά!

γιώτα να πας ωραία θα ναι

Μπιλάκι ούτε για μας βρηκα κάτι και ήθελα σε κάτι να παει το παιδι

Εμεις είμασταν άρρωστοι οικογενειακώς το σ/κ και το παιδι μου έκανε εμετο στην κουβέρτα στο παπλωμα και την κουρτίνα και σάββατο τα έπλυνα όλα βγηκαμε για το σουπερμαρκετ του μήνα και κυριακη ξυπνήσαμε ήπιαμε ζεστή σοκολάτα και φάγαμε κρουασαν τακτοποίησα μαγείρεψα ψητό κοτόπουλο με ψητές πατάτες ψητά λαχανικά τζατζίκι και χωριάτικη σαλατούλα με φέτα φάγαμε και μετα πήγε ο σύζυγος με το παιδι να δει τη γιαγια, εγω έπλυνα πιατα ξεσκόνισα σφουγγάρισα εκανα μπανιο ήρθαν με πήραν και πήγαμε πήραμε κάποια στολίδια και κάτι λαμπάκια γιατι παρασκευή βράδυ θα στολίσουμε. Τελικά χαλια δεν στρώσαμε γιατι είμασταν χάλια. Σαββατο πρωί μετα το στόλισμα θα στρώσουμε. Αχ θα μυρίσει Χριστούγεννα.

Επίσης είδα το χριστουγεννιάτικο και εχω να πω ότι επαθα πλακα με τις χιονόμπαλες!! Θα το δοκιμάσω. Υπέροχες!

Σήμερα πήγα δουλειά στο διάλειμμα πήγα έφτιαξα νύχια πήγα στη μαμά μου για φαγητό και επαιξα με το παιδί που το κράτησα σπιτι προληπτικά. Ξαναπήγα δουλεια έφυγα 7 ήρθα τακτοποίησα, είδαμε παιδικό, παίξαμε, φάγαμε, έπλυνα και άπλωσα ένα πλυντήριο σιδέρωσα 3 πλυντήρια που έβαλα το σ/κ τα τακτοποίησα ετοίμασα το παιδι κοιμήθηκαν ετοίμασα τοστάκια για αυριο, χαλάρωσα λίγο τώρα που σας έγραφα θα πλύνω τώρα πιάτα και θα πέσω. Πτώμα είμαι..

Καληνύχτα απο μένα χ χ

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!

τι κανετε?

εχτες τελικα μονο ενα απλωμα εκανα, μαγειρεψα φασολακια, μαζεψα νεροχυτη κατι λιγα, εκανα ενα συμμαζεμα, κ ετοιμαστηκαμε για υπνο, αλλαξα το ωραριο της μικρης, την ξυπναω 5,30 το απογευμα κ στις 10 ειναι στο κρεβατι της, δεν αντεχα αλλο να κοιμαται τις 11!

εφτιαξα σαλατα με μαρουλι-ροκα-ζαμπον-πορτοκαλι-μυτζηθρα κτλ, φαγαμε κ ξεραθηκα κ εγω νωρις νωρις!

σημερα στο γραφειο κλασσικα!

μπιλλακι δεν ειναι παραλληλα με το μπαλετο, ειναι 1 φορα την εβδ 8,30-9,30 το βραδυ. θα καθεται με τον αντρα μου η μικρη για να παω. θελω να κανω κατι μονο για μενα. 1 φορα την εβδ δεν ειναι κ τιποτα!!!! ειναι κ αργα κ κατα κανονα ειναι σπιτι ο αντρας μου εκεινη την ωρα.

μανουλιτα περαστηκα! εγω λεω για σιδερο σημερα......

σας φιλω!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στην παρεα,κι εγω δεν εχω αξιωθει ακομα να κανω δουλειες εχουμε πηξει και στο διαβασμα.Ειχαμε και θεματα με τη μεγαλη γιατι φετος αποφασισα να την αφησω μονη της να κανει τα μαθηματα της και τα κεφια ειναι στα πατωματα.Απο χθες ομως ξεκινησε μια νεα εβδομαδα και λεω να ανασκουμπωθω και ν'αρχισω.Πηγα τζαμπο και πηρα κουτια με σκοπο να αναδιοργανωσω το μπουφε μου που ειναι απο τα χειροτερα επιπλα το σπιτιου:oops::oops:.

Μαμα Κων/νου ειμαστε ομοιοπαθεις δεκα χρονια ειμαι σ'αυτη την οικοδομη και τα 7 ειμαι διαχειριστρια:evil::evil:.Κανεις δεν νοιαζεται για τιποτα.Εμεις ευτυχως εχουμε ατομικο αεριο οποτε δεν ασχολουμαι με την θερμανση.Η λυση ειναι να τα δωσετε σε εταιρεια κοινοχρηστων κι εγω φετος αυτο αποφασισα να κανω,θα τα δωσω εξ'ολοκληρου να κανουν και τις εισπραξεις και τις πληρωμες ολα να μαθουν να πληρωνουν και την αμοιβη της εταιρειας που τοσα χρονια κανω τζαμπα τον μ@$%@%@^

Ειρηνη ολα τελεια φαινονται,κουραστηκες αλλα αξιζε τον κοπο.Να τον χαιρεστε και απο δω:)


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου καλησπέρα.

Τρεχάτη μέρα και ακόμα έχω πολλά να κάνω.

Το πρωϊνό μου ξεκίνησε χαλαρά. Είχαμε κανονίσει από χθες, με 2 φίλες μου, να πιουμε ένα σύντομο καφεδάκι, αφού αφήσουμε τα ζουζούνια μας στο σχολείο, και μετά να πάμε στα orchestra, μιας που είχαμε {και εκείνες} κάποιες αλλαγές να κάνουμε. Οπως και πήγαμε. Ευτυχώς βρήκα και πήρα ένα τζινάκι στο φιογκάκι γιατί για φέτος δεν είχαμε ούτε ένα! :| Στη συνέχεια μέχρι το praktiker, να πάρει κάτι η μια μας και μετά τράπεζα και σπίτι. Μάζεψα την κουζίνα μου, έκοψα πατατούλες και ψευτο-μάζεψα. Μετά, έφυγα για σχολείο, για συγκέντρωση γονέων αλλά επειδή το επώνυμο μας είναι τελευταίο θα ξαναπάω στις 5. Και μετά.. δουλίτσα! Πόσα πραγματα κάνουμε καθημερινά ε?

Σας φιλώ για την ώρα!

Ειρήνη μου τέλειο το πάρτυ σας να το χαίρεστε το παιδάκι σας!

Με γεια τα νέα ριχτάρια.

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου! ;) Καλή ξεκουραση!

εφτιαξα σαλατα με μαρουλι-ροκα-ζαμπον-πορτοκαλι-μυτζηθρα κτλ, φαγαμε κ ξεραθηκα κ εγω νωρις νωρις!

Μιαμ.. ωραία σαλατούλα!

καλημερα στην παρεα,κι εγω δεν εχω αξιωθει ακομα να κανω δουλειες εχουμε πηξει και στο διαβασμα.Ειχαμε και θεματα με τη μεγαλη γιατι φετος αποφασισα να την αφησω μονη της να κανει τα μαθηματα της και τα κεφια ειναι στα πατωματα.Απο χθες ομως ξεκινησε μια νεα εβδομαδα και λεω να ανασκουμπωθω και ν'αρχισω.Πηγα τζαμπο και πηρα κουτια με σκοπο να αναδιοργανωσω το μπουφε μου που ειναι απο τα χειροτερα επιπλα το σπιτιου:oops::oops:.

Ειρηνη ολα τελεια φαινονται,κουραστηκες αλλα αξιζε τον κοπο.Να τον χαιρεστε και απο δω:)

Οπλαρχηγέ μου.. σε νιώθω με τα διαβάσματα.... έλεος ρε γμτ! :(

Θέλεις να μου πεις γιατί σε βασανίζει το μπουφεδάκι σου?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Θέλεις να μου πεις γιατί σε βασανίζει το μπουφεδάκι σου?

Ακομα δεν εχω αρχισει θα παω τη μεγαλη αγγλικα και μετα.Με βασανιζει γιατι εχω πολλα διακοσμητικα,πιατελες κλπ διαφορετικου υλικου και μεγεθους και οπως και να τα βαλω δεν μου καθονται καλα στο ματι.Γι'αυτο πηρα κουτια και ελπιζω να τα βολεψω αν μου αρεσει το αποτελεσμα θα σας βαλω φωτο.Καθε ιδεα και βοηθεια ευπροσδεκτη!:)


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...