Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλημέρα, αν και βροχερή...

Πως είστε, αγαπημένα μου?

Σήμερα είμαι "καπως" γιατί περιμένω ν αδιαθετήσω και δεν έχω κουράγια.. χθες, στο μεταξύ, δούλευα μέχρι πολύ-πολύ αργά, οπότε.. σήμερα θα κάνω ελάχιστα πράγματα...

Ηδη, άπλωσα ένα πλυντήριο, ψευτο-μάζεψα και σε λίγο πιατικά και σιδέρωμα...

Μετά το σχολείο, ήρθε μία φίλη μου, για ένα σύντομο καφεδάκι και έκανα όμορφη ατμόσφαιρα για να φτιάξω τα κέφια μου...

Αναψα το δεντράκι μου

xmas1_zps57948254.jpg

Αναψα ενα χριστουγεννιάτικο κεράκι, με άρωμα κανέλας

DSCN1888_zps74f437ce.jpg

Ακούω easy και κάνω τις δουλίτσες μου, χαλαρά!

Μην ξεχνάτε και τον εαυτό σας... κάντε ατμόσφαιρα και νιώστε υπέροχα!

Χθες, έφυγε και το πρώτο μου χριστουγεννιάτικο πακετάκι:

Η αγαπημένη μου θείτσα, μου στειλε χθες, λαδάκι από το χωριό. Οπότε ο αντρούλης, πήγε να το πάρει από το πρακτορείο και της έστειλε, ένα "πρώτο" δωράκι, έτσι για το καλό.

Το κουτάκι:

DSCN1887_zps93e6d480.jpg

Και το εσωτερικό του:

DSCN1886_zps962b5c6c.jpg

Της έβαλα:

Ενα γκλος, στα χρώματά της

2 βερνίκια νυχιών, επίσης, απ αυτά που της αρέσουν

1 χριστουγεννιάτικο στολίδι

1 σημειωματάριο για την νέα χρονιά

1 κρεμαστό κολιεδάκι

1 σετ γαλάκτωμα και αφρόλουτρο σώματος :-P:razz:

Ελπίζω να της αρέσουν!

Σας φιλώ όλες και εδώ γύρω θα είμαι..


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερααααααα!!!!!Τι κανετε κοριτσια μου??????

Ειρηνακη τι συνταγη ειναι αυτη που εβαλες?????Φαινεται τελεια και λεω να την δοκιμασω το σκ!!!Το δωματιο του μικρου ειναι σουπερ οργανωμενο!!!Μπραβο!!!!

Γιωτακι μου τι κανεις????σε καταλαβαινω απολυτα γι'αυτο που λες για τα παιχνιδια,θυμαστε που σας ειχα βαλει φωτο με μια γωνια του Κωνσταντινου με το παγκακι?Το ιδιο ακριβως προβλημα αντιμετωπιζα και εγω,τα ειχα ολα μαζι σε ενα κουτι και δεν μπορουσε να τα ξεχωρισει και να παιξει.Τωρα ειναι ομαδουλες και τον εχουν βολεψει παρα πολυ!Και εχει μαθει να τα μαζευει και μονος του!

Βουλάκι μου, προσωπικά, το λατρεύω αυτό το τσιζκέικ!!!

Επίσης, για τα παιχνίδια των παιδιών μας, σήμερα ή αύριο, θα βάλω μία ανάρτηση στο blog μου. Θα σας ενημερώσω.

Λες βρε Ειρήνη να κάνει δουλειά το μηλόξυδο του σούπερ;

Μου έχουν πει, φιλες που το χρησιμοποιούν πως κάνει. :)

Ξύδι και ξερό ψωμί.

Συμφωνώ, Αφροδιτούλα μου!

Κάνει, θαυματα!

σας ειπα? αποφασισα να μην κανω γενικη για τα χριστουγεννα! θα κανω τις κανονικες μου καθαριοτητες, θα φτιαξω τα γλυκακια μου κ θα απολαυσουμε βολτες. εκανα γενικη τον σεπτεμβριο, τωρα με το καλο το πασχα, εμα πια βαρεθηκα απο γενικη σε γενικη κ απο καθαρισμα σε καθαρισμα

Γιωτούλα μου, πολύ καλά θα κάνεις!

Πόσες φορές σας έχω γράψει πως τις έχω καταργήσει? Δεν υπάρχει ανάγκη για "γενικές", τη στιγμή, που διατηρούμε το σπίτι μας σε μία καλή κατάσταση και κάνουμε τις δουλίτσες μας "κυκλικά"!

Μάτια μου, να ξεκουραζεσαι και συ.

Μέχρι που μια κυρία είπε στη μαμά μου το ΑΠΟΛΥΤΟ "φάρμακο". Φωτιστικό οινόπνευμα. Το βάζετε στο κεφάλι του παιδιού και το κλείνετε με σακούλα για μισή-μία ώρα. Οι ψείρες εξαφανίζονται, εμείς με αυτό σωθήκαμε! Μην ανησυχείτε, το δέρμα του κεφαλιού δεν παθαίνει τίποτα (εκτός -ίσως, δεν το ξέρω- κι αν είναι πολύ ευαίσθητο).

Αχ, αυτό, προσωπικά, με άγχωσε. Δεν θα το δοκίμαζα, βρε κορίτσια μου... :|

Μου το είπε η κομμώτρια μου και όντως έχει αποτέλεσμα αν και αηδία...

Είμαι σίγουρη πως οι περισσότερες τώρα ξύνεται τα κεφάλια σας :tongue::tongue::tongue:

Γελάω για να μην κλάψω πάλι.....

Προτείνω και καπνιστή σαρδέλα! Αποκλείεται να πλησιάσει ψείρα! :lol::lol::lol::lol:

Πως θα πάω το βράδυ στο ΟΑΚΑ;;;; Σκέφτομαι την κίνηση που θα έχει και με πιάνει πανικός :confused::confused::confused::confused::confused:....

Παρατα τους και έλα σπιτάκι μου να σε κεράσω καφέ! :P:p


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!

χαθηκα για τα καλα με εχει χωσει στην δουλεια δουλευω ανελιπως χωρις ρεπο ερχεται κ το εορταστικο αχ βαχ!!!

Ειρηνη μου σου εχω στειλει διπλα μνμα οταν το δεις να μιλησουμε μηπως κ καταφερουμε να βρεθουμε.

σπιτακι καθαρο κ στολισμενο.

εχουν μπει αρκετα πραγματακια που με απασχολουσαν στην θεση τους, γενικα ειμαστε καλα. δεν σας εχω διαβασει καλα κ σιγουρα εχω χασει επεισοδια αλλα ευχομαι να εισαστε ολες καλα!!!!

ΣΑς ΦΙΛΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παρατα τους και έλα σπιτάκι μου να σε κεράσω καφέ! :P:p

Έχω να πάω τα κορίτσια και την ανηψιά μου στο Disney on Ice αλλιώς δουλεύω και κοντά σου σήμερα.....θα ερχόμουν στο άψε σβήσε!

καλημερα!!!!!!!!

χαθηκα για τα καλα με εχει χωσει στην δουλεια δουλευω ανελιπως χωρις ρεπο ερχεται κ το εορταστικο αχ βαχ!!!

Ειρηνη μου σου εχω στειλει διπλα μνμα οταν το δεις να μιλησουμε μηπως κ καταφερουμε να βρεθουμε.

σπιτακι καθαρο κ στολισμενο.

εχουν μπει αρκετα πραγματακια που με απασχολουσαν στην θεση τους, γενικα ειμαστε καλα. δεν σας εχω διαβασει καλα κ σιγουρα εχω χασει επεισοδια αλλα ευχομαι να εισαστε ολες καλα!!!!

ΣΑς ΦΙΛΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και του χρόνου γλυκό Billaki. Κουράγιο για τα ωράρια και καλή δύναμη, σε καταλαβαίνω απόλυτα :roll::roll::roll::roll::roll:

Πανέμορφο το σπίτι της μανούλας σου, να την χαίρεστε αγαπούλα ;) και να στολίσει πολλά πολλά πολλά δέντρα ακόμη :P:p:p:p!

Link to comment
Share on other sites

Έχω να πάω τα κορίτσια και την ανηψιά μου στο Disney on Ice αλλιώς δουλεύω και κοντά σου σήμερα.....θα ερχόμουν στο άψε σβήσε!

Και του χρόνου γλυκό Billaki. Κουράγιο για τα ωράρια και καλή δύναμη, σε καταλαβαίνω απόλυτα :roll::roll::roll::roll::roll:

Πανέμορφο το σπίτι της μανούλας σου, να την χαίρεστε αγαπούλα ;) και να στολίσει πολλά πολλά πολλά δέντρα ακόμη :P:p:p:p!

καλημερα κοριτσι:wink:

ευχαριστουμε πολυ! εκανε μια μινι ανακαινηση στο σπιτι η μαμα αλλαξε κ μερικα επιπλα κ το ευχαριστιεται ηθελε πολλα χρονια να το κανει κ το προλαβε και αυτο!:D τωρα καθε μερα, αν και ποναει...:( καλει φιλεναδες σπιτι για μεζεδακια τσιπουρακια κ μπιριμπα!:cool:

σημερα ξυπνησα με ασχημο προαισθημα....ειναι μερα απαντησεων εξετασεων για την μαμα, την αδερφη μου ,κ δικες μου! επεσε το πρωι κ η μεγαλη μου αδερφη πηγαινοντας στην δουλεια με το σαγονι ευτυχως δεν το εσπασε αν κ στο τσακ:( εκανε την μουρη της μπλε!!!:roll:

Αφροδιτη να μου πεις εντυπωσεις απο το disney μηπως παω τον μικρο. καλα να περασετε!!!!

πηραμε εισητηρια για το santa claus θα παμε κ εκει, αν κ τα deals ειχαν εξαντληθει των ενηλικων:roll: πηρα μονο τα παιδικα κ εγω θα πληρωσω κανονικα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα.Εχω να γράψω πολύ καιρό αλλά μεσολάβησαν διάφορα κι ακόμα τρέχουμε.

Η μικρή ακόμη χάλια δεν ξέρω τι άλλο να κάνω πια ειλικρινά,έχουμε να κοιμηθούμε όλο το βράδυ ούτε θυμάμαι από πότε:roll:

έπεσε και η γιαγιά μου κι έσπασε το πόδι της,έκανε χειρουργείο και είχαμε γενικά πολλή τρέξιμο,ποιος μας μούτζωσε δεν ξέρω:(

Το μόνο που ελπίζω είναι να τελειώνουν όλα αυτά να γεννήσω με την ησυχία μου και στην ώρα μου...

Αλλα ας μην σας ζαλίζω άλλο

Ειρήνη μου αυτό το τσιζκεικ όλο μπροστά μου το βλέπω,ούτε να αγιάσω δεν μ'αφήνεις

Αφροδιτάκι πες μου εντυπώσεις από το Disney on ice έχω κλείσει για την κυριακή κι ελπίζω να καταφέρουμε να πάμε...

Σας φιλώ όλες κι ελπίζω να προλάβω να μπω ξανά


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μετά από πολύ καιρό βρήκα επιτέλους 5 λεπτά χρόνο για μένα και αποφάσισα να σας γράψω. Εξακολουθώ να είμαι πολύ κουρασμένη και τις τελευταίες ημέρες και άρρωστη. Δυστυχώς είναι άρρωστος και ο μικρούλης μου εδώ και μια εβδομάδα. Έχει ίωση με πυρετό, πονόλαιμο και πολύ βήχα. Πήγαμε στον παιδίατρο αλλά δε μας έδωσε φάρμακα οπότε τώρα κάνουμε υπομονή μέχρι να περάσει. Ελπίζω να συνέλθει ώστε να περάσουμε όμορφα τα Χριστούγεννα.

Το σπιτάκι μας είναι καθαρό και στολισμένο. Βέβαια λόγω του μικρού δεν είναι τόσο στολισμένο όσο τα προηγούμενα χρόνια. Δεν έβαλα καθόλου διακοσμητικά και πιατέλες με κεριά για να μην τα σπάσει και χτυπήσει. Έβαλα μαξιλαράκια στο σαλόνι και μερικά πάνινα κουκλάκια στο τζάκι. Ευτυχώς με το δέντρο δεν έχουμε πρόβλημα. Το κοιτάζει και παίζει με μερικά πάνινα κουκλακια που κρέμασα αλλά δεν ασχολείται με μπάλες και φωτάκια.

Από δουλειές κάνω ελάχιστα πράγματα. Προσπαθώ να διατηρώ το σπίτι μου καθαρό καθημερινά ώστε με μια φορά στις 15 που έρχεται η γυναίκα να κάνει τις βαριές δουλειές και να είμαστε σ΄ένα καλό επίπεδο. Και με το σιδέρωμα απλώς όταν δεν προλαβαίνω δεν σιδερώνω εσώρουχα, φανέλες, πυζάμες, φόρμες, πετσέτες και κάνω μόνο τα ρούχα μας. Έτσι κι αλλιώς με το στεγνωτήριο αποστειρώνονται.

Ειρήνη τα δεντράκια μας μοιάζουν πολύ! Είναι από το ίδιο πολυκατάστημα! Μόνο που φέτος το δικό μου δεν έχει κορδέλα

Αφροδιτάκι για τις ψείρες την καλύτερη δουλειά προληπτικά την κάνει το ξίδι.Επειδή ως παιδί είχα κολλήσει 2-3 φορές η μαμά μου σε καθε λούσιμο μου έβαζε ξίδι κι από τότε δεν ξανακόλλησα.

Ήθελα να σας ρωτήσω και κάτι άλλο. Μπορώ να πάω το παιδάκι μου σε χριστουγεννιάτικες δραστηριότητες (π.χ. στην παιανία στο mec) ή είναι μικρός ακόμη; Είναι σχεδόν 20 μηνών.

Σας φιλώ όλες και ε΄λπίζω να τα λέμε περισσότερο στις γιορτές. Έχω άδεια 24/12 έως 4/1!!!!! Γιούπι!!!


h6cQp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

Μαρία ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ δεν σιδερώνουμε τα ρούχα που μπήκαν στεγνωτήριο, μόνο τα απαραίτητα:wink::wink:καλά να περάσεις στην άδεια!

αχ και μένα ακόμα μια βδομαδούλα και 2 μέρες μου μειναν, ανυπομονώ τρελά!!

συνεχίζω τη μίνι γενική σιγά σιγά...καθάρισα τα αλουμίνια γύρω γύρω από τις μπαλκονόπορτες, τις πόρτες όλες τις έκανε η γυναίκα που ήρθε προχθές, πέρασα και όλα τα πλακάκια από το ενα μπάνιο, έκανα τα μάρμαρα γύρω γύρω στο τζάκι, ξεσκόνισμα πάνω από τις ντουλάπες και έπλυνα τις κουρτίνες από τα δωμάτια....την άλλη βδομάδα συνεχίζω και ολοκληρώνω...

καλό ΣΚ να χουμε, φιλιάαααα!:D


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα! απο εχτες η μικρη 39.5 πυρετο, αστα να πανε!

το σπιτι ειχε γινει μπαχαλο κ σημερα που ειναι καλυτερα μαζεψα, τακτοποιησα κ εκανα ενα ψευτοσκουπισμα, μαζεψα νεροχυτη, ανοιξα σταδιακα ολο το σπιτι να αεριστει, τακτοποιησα σιδερωμενα, εβαλα ενα πλυντηριο με τα ριχταρια κ γενικως τωρα ειμαστε σε καλη φαση, αυριο θα κανω την καθαριοτητα μου. εχτες εφτιαξα σπανακορυζο κ σπανακοπιτα.

μια το χερι μου (που ποναει ακομα) μια η μικρη με τον βηχα κ τις μυξες μια τωρα με τον πυρετο εχουμε να κοιμηθουμε 1 μηνα σχεδον κανονικα....ιρενε σε καταλαβαινω! περαστηκα στην γιαγια σου κ στην μικρουλα σου.

μαρια επισης κ σε σενα περαστηκα κ στο μωρο. καλη αδεια!να ξεκουραστεις!

μυτρουλα επισης καλη αδεια!!!

αυτα τα νεα μας, σας αφηνω, φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά στα αρρωστούλικα παιδάκια :(:(.

Σχετικά με το Disney On Ice: Η παράσταση είναι πολύ ωραία, τα παιδιά έβλεπαν καθαρότατα τα πάντα (διάζωμα 105). Έδωσαν πολύ έμφαση στο FROZEN όπου και επικράτησε πανικός από τα παιδιά, τραγούδαγαν Let it go, παλαμάκια και γενικά ξεσηκώθηκαν όλα τους στο γήπεδο αλλά και οι άλλες αναφορές στους ήρωες της Disney ήταν καλές. Σε γενικές γραμμές η πλειοψηφία των παιδιών έδειχνε σούπερ ενθουσιασμό πάντως.

Εννοείται πως ξεκίνησε με καθυστέρηση 15'......, υπήρχαν μαμάδες που έψαχναν τις θέσεις του για μισή ώρα πέρα δώθε, ''συγνώμη να περάσω'' ''αχ συγνώμη έκανα λάθος στην σειρά'' :twisted::twisted::twisted::twisted: και τα σχετικά.....Υπάρχουν παντού ταξιθέτες και όλα τα καθίσματα και οι σειρές ήταν ευκρινώς αριθμημένα anyway.....

Υπήρξαν μαμάδες που μετά το διάλειμμα έκαναν λάθος στις θέσεις τους :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: και πάλι ''συγνώμη να περάσω'' ''αχ συγνώμη έκανα λάθος στην σειρά'' :twisted::twisted::twisted::twisted:

Προσοχή κατά την έξοδο σας,, καλύτερα να περιμένετε 10' γιατί βγαίνουν όλοι έξω σαν πρόβατα χωρίς να προσέχουν αν σπρώχνουν ή εκτοπίζουν παιδάκια :twisted::twisted:.

Μέγα αρνητικό!!! Οι τιμές σε ποπ κορν, αναψυκτικά, πατατάκια, αναμνηστικά....

Ενδεικτικά: μικρό ποπ κορν 6,00 ευρώ, μεγάλο με δώρο σακούλα FROZEN 9,00 ευρώ, ξεθυμασμένο αναψυκτικό 3,00 ευρώ, πατατάκια νομίζω 2,50 ή 3,00 ευρώ, πρόγραμμα παράστασης 9,00 ευρώ, μαλλί της γριάς 12,00 νομίζω (με δώρο μάσκα χιονάνθρωπου).......Δεν αναφέρομαι καν σε τιμές παιχνιδιών και αξεσουάρ.....

Θα πρότεινα επίσης να ντύσετε τα παιδιά με στρώματα ρούχων και όχι μόνο ένα φούτερ ή μπλουζάκι γιατί έκανε αρκετή ψύχρα μέσα στον χώρο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Περαστικά στα αρρωστούλικα παιδάκια :(:(.

Σχετικά με το Disney On Ice: Η παράσταση είναι πολύ ωραία, τα παιδιά έβλεπαν καθαρότατα τα πάντα (διάζωμα 105). Έδωσαν πολύ έμφαση στο FROZEN όπου και επικράτησε πανικός από τα παιδιά, τραγούδαγαν Let it go, παλαμάκια και γενικά ξεσηκώθηκαν όλα τους στο γήπεδο αλλά και οι άλλες αναφορές στους ήρωες της Disney ήταν καλές. Σε γενικές γραμμές η πλειοψηφία των παιδιών έδειχνε σούπερ ενθουσιασμό πάντως.

Εννοείται πως ξεκίνησε με καθυστέρηση 15'......, υπήρχαν μαμάδες που έψαχναν τις θέσεις του για μισή ώρα πέρα δώθε, ''συγνώμη να περάσω'' ''αχ συγνώμη έκανα λάθος στην σειρά'' :twisted::twisted::twisted::twisted: και τα σχετικά.....Υπάρχουν παντού ταξιθέτες και όλα τα καθίσματα και οι σειρές ήταν ευκρινώς αριθμημένα anyway.....

Υπήρξαν μαμάδες που μετά το διάλειμμα έκαναν λάθος στις θέσεις τους :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: και πάλι ''συγνώμη να περάσω'' ''αχ συγνώμη έκανα λάθος στην σειρά'' :twisted::twisted::twisted::twisted:

Προσοχή κατά την έξοδο σας,, καλύτερα να περιμένετε 10' γιατί βγαίνουν όλοι έξω σαν πρόβατα χωρίς να προσέχουν αν σπρώχνουν ή εκτοπίζουν παιδάκια :twisted::twisted:.

Μέγα αρνητικό!!! Οι τιμές σε ποπ κορν, αναψυκτικά, πατατάκια, αναμνηστικά....

Ενδεικτικά: μικρό ποπ κορν 6,00 ευρώ, μεγάλο με δώρο σακούλα FROZEN 9,00 ευρώ, ξεθυμασμένο αναψυκτικό 3,00 ευρώ, πατατάκια νομίζω 2,50 ή 3,00 ευρώ, πρόγραμμα παράστασης 9,00 ευρώ, μαλλί της γριάς 12,00 νομίζω (με δώρο μάσκα χιονάνθρωπου).......Δεν αναφέρομαι καν σε τιμές παιχνιδιών και αξεσουάρ.....

Θα πρότεινα επίσης να ντύσετε τα παιδιά με στρώματα ρούχων και όχι μόνο ένα φούτερ ή μπλουζάκι γιατί έκανε αρκετή ψύχρα μέσα στον χώρο.

Aφροδιτη many thanks! μας βλεπω να πηγαινουμε για πες τιμες για αυτο το διαζωμα που πηγατε

γιωτακι περαστικα σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Billaki είχαμε κλείσει τα εισιτήρια από τον Οκτώβριο με την παρακάτω προσφορά (στα 4 το ένα δώρο) και από 17,00 ευρώ μας πήγε σχεδόν 13,00 το άτομο.

Οι τιμές όμως δεν είναι ίδιες για ΠΣΚ γιατί είναι ακριβότερα τότε.....:confused::confused::confused:.

Σου στέλνω το link να δεις τιμές και ώρες ανα ημέρα πάντως.

http://www.viva.gr/tickets/show/disney-on-ice-2014/

Είχαμε κάτσει στο διάζωμα 105 όπως ήδη είπα στο πορτοκαλί χρώμα και βλέπαμε άψογα πάντως.

Αν πατήσεις πάνω στο ΚΡΑΤΗΣΗ θα σου βγάλει σχεδιάγραμμα των θέσεων.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ δύσκολες οι τελευταίες εβδομάδες.....και δεν βοηθάει καθόλου ο καιρός...

Πονάει η μέση μου φοβερά, ξύπνησα με έρπη στο πάνω χείλος :(:(:(:( (γιατί άραγε.....), το πρωί μου βγήκαν 2 μαμάδες αντίθετα γύρω από τους δρόμους του σχολείου (τι χάλι είναι αυτό βρε παιδιά με τους γονείς-οδηγούς στα σχολεία).....

Συνεχίζω....το πρωί νωρίς συνειδητοποίησα πως κάτι δεν πάει καλά με το πλυντήριο πιάτων, προσπάθησα μόνη μου για μια ώρα σύμφωνα με τις οδηγίες του κατασκευαστή και τελικά χρειάζεται σέρβις από την εταιρία. Ραντεβού σε 10 μέρες.....Φυσικά από την χασούρα της μίας ώρας έτρεχα κι εγώ και τα παιδιά το πρωί σαν τον Βέγγο...

Το σπίτι το άφησα πίσω σε βομβαρδισμένη κατάσταση γιατί όλη την εβδομάδα γυρίζω μετά τις 9 το βράδυ στο σπίτι ...

Είμαι ακόμη στην δουλειά και θα είμαι τουλάχιστον για 1 ώρα ακόμη.....

Φωτεινή εξαίρεση για σήμερα, στο διάλειμμα μου πήγα στην οδό Ρόμβης στο Σύνταγμα και αγόρασα λινάτσα και φοβερά υφάσματα και νήματα γιατί έχω σκοπό αυτό το Σ/Κ να μην βγω από το σπίτι και να ασχοληθώ με τον στολισμό που τον έχω αφήσει στην μέση!

Φιλιά σε όλες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...