Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε? πως περασατε? εμεις καλά οικογενειακα με πολύ φαγητό κ γλυκά! μπιλλακι μου γιατί δυσκολα, εγινε κάτι με την μαμα σου? ευχομαι οχι! κορίτσια μου εχω να σας πω κατι, τώρα που έκλεισα τον τρίτο επιτελους το μοιραζομαι μαζι σας! ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!! την κυριακη κλεινω την 12η εβδομάδα! την τριτη καναμε αυχενικη κ ολα καλα! αυτα τα νεα μας κοριτσια, σας φιλω, παω να κανω καμιά δουλειά γιατί το σπίτι είναι αστα να πανε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε? πως περασατε? εμεις καλά οικογενειακα με πολύ φαγητό κ γλυκά! μπιλλακι μου γιατί δυσκολα, εγινε κάτι με την μαμα σου? ευχομαι οχι! κορίτσια μου εχω να σας πω κατι, τώρα που έκλεισα τον τρίτο επιτελους το μοιραζομαι μαζι σας! ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!! την κυριακη κλεινω την 12η εβδομάδα! την τριτη καναμε αυχενικη κ ολα καλα! αυτα τα νεα μας κοριτσια, σας φιλω, παω να κανω καμιά δουλειά γιατί το σπίτι είναι αστα να πανε!

Κοριτσακι μου!!!!!!!!

Τι υπεροχα νεα!!!!!!!!

Μπραβο!!!!!Μπραβο!!!!!!Με το καλο!!!!Καλη εγκυμοσυνη να εχεις!!!Χαρηκα παρα πολυ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Να ευχηθω σε ολες Χρονια Πολλα!!!!Ευχομαι να περασατε ομορφες στιγμες με τις οικογενειες σας!!!

Μπιλακι μου ευχομαι ολα να πανε καλα...

Με το καλο να ερθει και ο καινουργιος χρονος,να μας πλυμμυρισει χαρα,υγεια,και μπεμπεδοσκονη...:wink::D

Φιλακια πολλα σε ολες!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε? πως περασατε? εμεις καλά οικογενειακα με πολύ φαγητό κ γλυκά! μπιλλακι μου γιατί δυσκολα, εγινε κάτι με την μαμα σου? ευχομαι οχι! κορίτσια μου εχω να σας πω κατι, τώρα που έκλεισα τον τρίτο επιτελους το μοιραζομαι μαζι σας! ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!! την κυριακη κλεινω την 12η εβδομάδα! την τριτη καναμε αυχενικη κ ολα καλα! αυτα τα νεα μας κοριτσια, σας φιλω, παω να κανω καμιά δουλειά γιατί το σπίτι είναι αστα να πανε!

Με το καλό!!!!! Να έχεις μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό ροδαλούτσικο μωράκι!!:P:p


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Yotou αυτά είναι νέα.Μπράβο με το καλό να δεχτείτε το νέο μέλος στην οικόγενεια σας.

My billy εύχομαι όλα να πάνε καλά και να περνάτε πλέον οικογενειακά και ευχάριστα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιωτακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σε περιμενα οτι θα ησουν η επομενη εγκυουλα!!!!!!! χαρηκα τοοοοσο πολυ να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη.

κοριτσια μου σας ευχαριστω μακαρι να περασει αλλα....αυτην την φορα οι εξελιξεις της μαμας μας εχουν κοψει καθε ελπιδα. την περιμενω οπου να ναι να δει κ το σπιτι μου στολισμενο,κ αυριο θα παμε σ ενα μοναστηρι κ μετα αν αντεξει ισως παμε κ βολτα στα μαγαζιαπου θελει. συνεχιζει να ειναι δυνατη περαν καθε προσδοκιας επρεπε να ειναι στο νοσοκομειο εχει βγει με αδεια κ το κρεβατι την περιμενει..... στιγμες μετραμε κοριτσια μου... στιγμες, ωρες, ισως κ μερες.....

αν κ θα μπορουσα να πω οτι ειναι τα χειροτερα Χριστουγεννα της ζωης μου, ομως θα πω πως ειναι τα καλυτερα γιατι δεν θα αφησω δευτερολεπτο να παει χαμενο χωρις να κανω αυτα που θελω μαζι της. σας φιλω κ να ζειτε οσο καλυτερα μπορειτε την καθε στιγμη

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου χρονια πολλα!!Πολύχρονοι ολοι οι εορταζοντες και εορτάζουσες!

Γιωτακι ,χαρηκα πολύ πολύ για τα νεα σου!Να εχεις μια ευκολη ακι τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Μπιλάκι ,καλή δυναμη ,σου ευχομαι πραγματικα να περασεις τις καλύτερες γιορτες και να συνεχισετε να εχετε τετοια δυναμη και εσυ και η μαμα σου σε ολες τις δυσκολιες.Ελπίζω μονο τα καλύτερα....

Εμεις περασαμε ,πο΄λυ ομορφες στιγμες εως τα ΧΡιστουγεννα ,με πολλες βολτες εκδηλωσεις και παρτακια ,ειχαμε και ενα μεγαλο τραπέζι στο σπίτι μας ,μια ςκαι γιορταζαμε και εγω και ο αντρας μου ,αλλα τηξν επόμενη ημερα ανεβασαμε πυρετο ακι εγω και ο μικρος. Σημερα ευτυχως ειμαστε καλύτερα,προσεχουμε λίγο για να ανακαμψουμε και να συνεχισουμε τις βόλτες μας!

Καλές γιορτες να εχουμε όλοι ,να περασουμε πολλες ομορφες στιγμες με τους αγαπημενους μας και να νιωσουμε τη μαγεια των ημερών!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχες σας! τι θέλαμε παρα πολυ κ είμαστε μες την καλη χαρά! η μικρή είναι ενθουσιασμενη!!! λεει οτι θα το αγαπαει κ θα του δινει ολα της τα παιχνιδια! προχτες μου ειπε μαμα να σε βοηθησω, δεν μπορεις μονη σου! εχεις το μωρακι στην κοιλια σου!!!!:shock::shock::shock::shock: ετοιμαζουμε βαλίτσες, την τρίτη φύγουμε για Καρπενήσι!

μπιλλακι τι να πω? ευχομαι ότι καλύτερο κ ανώδυνο,...... Ζησε τις στιγμες,καντην να νιωσει ωραία κ ξεχωριστά! Δεν ξέρω τι άλλο να σου γραψω, κουράγιο κ υπομονή, σε φιλω! μπαινε να μας λες νεα σας ε?

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου καλησπέρα.

Έχω χαθεί, αυτές τις άγιες μερες, αλλά ξέρετε πόσο μου αρέσει να τις ΖΩ, όσο πιο έντονα μπορώ.

Από δουλίτσα έχω αρκετή και αύριο επίσης. Τελειώνω όμως!

Από την πολύ δουλειά, 2 μέρες πριν τα χριστούγεννα, έκλεισε ο λαιμός μου, με αποτέλεσμα ακόμα και σήμερα να έχω απίστευτο βήχα και να νιώθω λες και έχω παθει ψύξη στο κεφάλι.. φρίκη αλλά δεν το αφήνω να με ρίξει ψυχολογικά.

Μέχρι στιγμής, περάσαμε υπέροχα.. υπέροχα κορίτσια μου. Συνέχεια μαζι με τ αγόρια μου, βολτες, παρέα με φίλους, σε φίλους... πραγματικά υπέροχα. Δεν έχω λόγια.. μακάρι να είμαστε όλοι καλά..

Το βράδυ των χριστουγέννων, είχαμε μερικους {λίγους} φίλους σπίτι. Περασαμε αξέχαστα.. τόσο γέλιο... πόσο σπουδαίο να έχεις καλούς φίλους.

Το τραπέζι μας:

tauomicronrhoalpha_zps935e8121.jpg

Θα επανέλθω, με αρκετές ακομα φωτογραφίες... :wink:

Σας γλυκοφιλώ και σας εύχομαι να είστε όλες καλά και ευτυχισμένες :P .


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα κορίτσια απο Καρπενήσι! απίστευτο χιόνι κ άκρως πρωτοχρονιατικο σκηνικό! το βράδυ έχει ρεβεγιόν με ζωντανή μουσική! εύχομαι να έχουμε ολες μας μια χαρούμενη χρονιά με υγεια και αγάπη! σας φιλω κορίτσια μου!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένα μου κορίτσια,

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!

Γεμάτο από 2015 ευκαιρίες για να φτιάξετε τη ζωή σας υπέροχη, όπως θα θέλατε να είναι!

ΥΓΕΊΑ

ΥΓΕΙΑ

ΥΓΕΙΑ!

Οι λατρεμένες μου μέρες και η πιο αγαπημένη μου εποχή φεύγουν σιγά-σιγά και μπαίνουμε στα καθημερινά μας, ωστε να μην μας έρθει απότομα η αλλαγή, ειδικά από την μέρα που θ' ανοίξουν τα σχολεία.:wink:

Ο άντρας μου έχει άδεια,"έπρεπε" να την πάρει, λόγω της άσχημης τροπής που έχει πάρει το θέμα με τη δουλεια του, και τουλάχιστον είμαστε όλη η οικογένεια μαζί.

Σήμερα, σηκωθήκαμε όλοι μαζί, χαλαρά, ο άντρας μου πετάχτηκε στην τράπεζα και εγώ έκανα μερικές δουλίτσες... ξεσκόνισα, άπλωσα ένα νυχτερινό πλυντήριο με λευκό-ρουχα, σιδέρωσα πολλά-πολλά ρούχα, έπλυνα πιατικά, μαγείρεψα {χυλοπιτούλες με κόκκινη σαλτσούλα και τηγάνισα μερικά λουκάνικα με πράσο και έκοψα σαλατούλα}.. γύρισε και το μεγάλο αγόρι, έκανε καφέδες και μετά μαζί αλλάξαμε τα σεντόνια στα κρεβάτια και τέλος το φιογκάκι έβαλε σκούπα σε όλο το σπίτι. Οπότε, μαζεύτηκε το σπιτάκι μας και τώρα χαλαρώνουμε στα καθαρά μας... :-D

Σας βάζω και μερικές φωτογραφίες από νυχάκια, που έκανα αυτό το διάστημα, για να πάρετε ιδέες:

DSCN1957_zpsa0819fe0.jpg

DSCN1958_zps6bd5cb76.jpg

10612661_697174417069998_8664925655936726331_n_zps31f59a2d.jpg

10891459_694777167309723_2726797952561807360_n_zps30ed699d.jpg

10850016_691035461017227_6249316907106100595_n_zps186c0506.jpg

Επίσης, μόλις ανέβασα μία ανάρτηση στο blog μας, για τα παιχνίδια στο παιδικό δωμάτιο :P

http://easylivingbyirene.blogspot.gr/2015/01/blog-post.html

Σας φλυκοφιλώ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια απο Καρπενήσι! απίστευτο χιόνι κ άκρως πρωτοχρονιατικο σκηνικό! το βράδυ έχει ρεβεγιόν με ζωντανή μουσική! εύχομαι να έχουμε ολες μας μια χαρούμενη χρονιά με υγεια και αγάπη! σας φιλω κορίτσια μου!

Αχ, τι όμορφα.. ελπίζω να περασατε ονειρεμένα, Γιωτούλα μου!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια απο αθηνα πια! προσπαθω να μαζευτω! ρουχα, τσάντες, απλυτα χαμος! χαλαλι ομως γιατί περασαμε τελεια!! ειρήνη μου ωραία νυχακια! ζηλεύω, τα δικά μου δεν βλεπονται! μπιλλακι τι νεα με την μαμα? ελπίζω να είναι ολα καλα! φιλάκια πολλα κορίτσια μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...