Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειρήνη με γειά τα παπουτσάκια! Τα βρίσκω πολύ καλαίσθητα!!:D

Βοηθήστε με σε κάτι: πως να περάσω με ξυδόνερο τα χαλιά μου χωρίς να χρειάζονται στέγνωμα έξω; Τώρα που το μωρό μπουσουλάει θέλω να τα έχω όσο πιο καθαρά γίνεται!!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!

Τι κάνετε; Εγώ είμαι ακόμη άρρωστη με γρίπη. Ευτυχώς συνήλθε το παιδάκι μου και ξαναβρήκε το κέφι του.

Περιμένω με ανυπομονησία τις γιορτές για να ξεκουραστώ λιγάκι και να δω και αγαπημένους συγγενείς και φίλους. Ακόμη δεν έχουμε κανονίσει κάτι συγκεκριμένο.Το σκ ελπίζω να είμαι καλύτερα για να βγούμε βόλτα στα μαγαζιά και να ψωνίσω μερικά μικροδωράκια που χρειάζομαι.

Οι δουλειές μου είναι οργανωμένες όσο γίνεται για να μην πελαγώνω. Θέλω να αποφασίσω και το μενού των Χριστουγέννων για να μην τρέχω την παραμονή στο σούπερ μάρκετ που θα γίνεται χαμός.

Ειρήνη να χαίρεσαι τον αντρούλη σου! Πολύ ωραία τα φαγάκια σου!

Φιλάκια!


h6cQp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!

Ειρήνη μαυ να τον χαίρεστε!!

Μαρία περαστικά κ γρήγορα...

αχ αντε ακόμα 3 μερούλες μάθημα και τέλος για φέτος:mrgreen::mrgreen::mrgreen:μετράω μέρες, ωρες κλπ κλπ....

ούτε εγω εχω αποφασίσει ακόμα για τα διάφορα τραπέζια των Χριστουγέννων, επισκέψεις κλπ αλλά ενα είναι σίγουρο...δεν θα πιεστώ, δεν θα κουραστώ , θα αποφύγω τα πολλά πολλά, θέλω να ξεκουραστώ κ να βολτάρω λέμε!!!

φιλιάααα!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα! τι κανετε? εγω παλι σπιτι σημερα, δεν εχουμε πολυ δουλεια κ ειπα να κατσω να κανω καμια δουλεια εδω στο σπιτι, για να μην μου πεσουν ολα μαζι χριστουγεννιατικα. εχτες φτιαξαμε κουραμπιεδες με την μικρη, ηρθαν κ οι ξαδελφες της κ εγινε χαμος! τους εδωσα κουπατ κ φτιαξαν χριστουγεννιατικα σχεδια. σημερα θα φτιαξουμε μελομακαρονα. μετα μαζεψα τον χαμο στην κουζινα κ τελος!

σημερα αναλογως την ορεξη θα δω τι θα κανω. εχω αρκετες εκκρεμοτητες κ σκεφτηκα τροπους αποθηκευσης των πραγματων στο βρωμορουμ γιατι δεν παει αλλο η κατασταση εκει μεσα! το σκ θα παμε τις βολτες μας, ανημερα τα χριστουγεννα θα φαμε στην πεθερα, θα φτιαξω ενα ρολο κοτοπουλο να παω, κ την δευτερη μερα θα παμε στην μαμα μου κ στην βαπτηστηρα μου.

απο φαγητο εχω χοιρινο κ θα τηγανισω κ πατατες κ η μικρη θα φαει αυγα με πατατες, οποτε ειμαστε κομπλε.

αυτα τα νεα μας! σας φιλω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα στα γρήγορα!

Πολύ δουλειά και τρέξιμο, νομίζω πως θα πάθω εγκεφαλικό κάποιες στιγμές...

Δεν ενέκριναν την αίτηση αδείας μου, κάναμε παζάρια για 1!!! :rolleyes: μέρα και τελικά θα πάω για δουλειά 1 μέρα μεταξύ Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς για να τελειώνω και να πάρω τις υπόλοιπες να κάτσω λίγο με τα παιδάκια μου.

Εχθές το βράδυ πάλι με ρώταγε η μεγάλη ποιες μέρες θα κάτσω και τις είπα πως θα τις απαντήσω σήμερα, μόλις έλαβα και το εγκριτικό e-mail!!!

Ενα κομμάτι κρέας είμαστε για όλους και τίποτα άλλο......

Σήμερα μοιράσαμε τα δωράκια του Συλλόγου στο σχολείο και η δασκάλα μας με ενημέρωσε για 5' για την κόρη μου αφού δεν μπόρεσα να πάρω γονική άδεια :confused::confused: και μου έδωσε τους βαθμούς της μεγάλης (τα πάει άριστα).

Είναι τόσο καλή και γλυκιά η δασκάλα μας φέτος και την αγαπάμε πολυ!!!! Εκτιμώ το γεγονός πως έχει κατανόηση και μας δέχεται όποτε μπορούμε και είναι πάντα τόσο πρόθυμη να μας βοηθήσει και να μας εξηγήσει την κατάσταση.

Της πήρα δώρο ένα βιβλίο που κυκλοφόρησε την προηγούμενη εβδομάδα, μια χιονόμπαλα, ένα κρεμαστό στολίδι για το δέντρο, σοκολατάκια και μια χειροποίητη κάρτα από την κόρη μου. Θα της τα δώσουμε την Δευτέρα μάλλον γιατί δεν έχω προλάβει να κάνω το απαραίτητο αμπαλάζ...

Τα παιδάκια καταχάρηκαν με αυτά που τους δώσαμε...και του χρόνου να είμαστε όλοι καλά να μπορέσουμε να τους κάνουμε ακόμη καλύτερα δωράκια!

Κοντεύω να τελειώσω και με τους λαχνούς μου για την λαχειοφόρο της γιορτής του σχολείου, έχω ήδη δώσει 93 από το μπλοκ των 100! Που θα πάει θα πουλήσω και τους υπόλοιπους γιατί είναι για το βάψιμο του σχολείου και ευαισθητοποιούνται αρκετοί άνθρωποι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μου λείπετε κορίτσια πολύ αλλά δεν προλαβαίνω γ@μώτο...:?

Η μικρή είναι καλύτερα,τελικά πήραμε σταγόνες κορτιζόνης για να γίνουμε καλά αλλά δεν πειράζει τι να κάνουμε...Στεναχωρήθηκα λίγο με τη μικρή γιατί δεν έκανε να τρώει ζάχαρη κι έπρεπε να περιοριστεί και το αλάτι,την πρώτη μέρα ζήσαμε ένα δράμα μετά το κατάλαβε κι ευτυχώς ήμασταν οκ.Τώρα με ρωτάει για ό,τι θέλει να φάει και περιμένει τη Δευτέρα που θα μπορεί να φάει ζάχαρη να της πάρω μια σοκολάτα...

Η γιαγιά καλύτερα,στο σπίτι είναι τώρα και σιγά σιγά θα προσπαθήσει να σηκωθεί.

Έχουν μείνει όλες οι δουλειές πολύ πίσω αλλά δυστυχώς δεν μπορούσα να κάνω κάτι,οπότε αυτή τη βδομάδα θα προσπαθήσω να ανακάμψω.Σ'ένα μήνα περίπου θα γεννήσω οπότε κάτι θα προλάβω να κάνω

Ειρήνη μου να χαίρεσαι το μεγάλο σου αγόρι!Μπράβο και στο φιογκάκι για τη ζώνη!!!

Γιωτάκι είναι καλύτερα τώρα η μικρή?

Αφροδιτάκι σε καταλαβαίνω.υπομονή και θα τα καταφέρεις με όλα,δεν σε φοβάμαι!

Εμείς φέτος δεν θα κάνουμε τραπέζια κτλ γιατί θέλουμε να ξεκουραστούμε με όλα αυτά που έτυχαν και να προετοιμαστούμε για το νινί μας:mrgreen:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,τι κάνετε? Εμείς καλά, όλο βόλτες κ δουλεια τπτ! Το Σάββατο πρωί στο πάσαλίμανι σε χριστουγεννιάτικο πάρκο κ την Κυριακή στο the mall. Το μεσημερι που κρίθηκε η μικρή για φαγητό τα δύο μας μιας κ γενέθλιαζα κ :-)το απόγευμα κόψαμε μια τουρίστα με γονείς κ πεθερικα. Ειχα κάνει μόνο συμμαζεύεται κ σήμερα τίναξα ολα τα πατάκια Κ Εβαλα μια καλή σκούπα,όταν γυρίσουμε από το μπαλέτο θα ξεσκονισω, αύριο τζάμια κ μπαλκόνι Κ τελος. Μπάνιο κ πλυντήρια σε καθημερινή βαση, όπως κ αρκετά ασιδερωτα! Α έφτιαξα κ μελομακαρονα, γίναν πολύ ωραία. Την τετάρτη έχω μποτε προσώπου!!! Γενικά έχω ρίξει πολύ τους ρυθμούς μου, κινουμαι σε slow motion Κ πολύ το χαίρομαι! Απολαμβάνω τις γιορτές!

Ιρενε μου πολύ καλά είμαστε τώρα, ευχαριστώ πολύ! Φαντάζομαι κ εσείς το ίδιο! Της πήρες την σοκολάτα σήμερα?

γραφω το ταμπλετ Κ με δυσκολεύει! Σας φιλώ!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα:D:D:D

τελευταία μέρα σχολείο σήμερα, από αύριο βόλτεεεεες!!αχ επιτέλους μάσες, ξάπλες, βόλτες, ξεκούραση!!

το σπίτι είναι μια χαρά - η πρόσφατη γενική γαρ!- γλυκά θα φτιάξω σήμερα - ροξ!!- περιποίηση προσώπου έκανα κ γω χθες Γιώτα - καθαρισμό - και έκλεισα και από βδομάδα μια θεραπεία εξισορρόπησης σμήγματος...

καλά να περάσουμε όλες κορίτσια, καλά Χριστούγεννα με αγάπη και υγεία!

φιλιά!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κι από εμένα!!!

Από αύριο άδεια αλλά θα πάω για δουλειά την επόμενη Δευτέρα και έχω και γύρω στις 8 περίπου ώρες δουλειά για το σπίτι την οποία θα μοιράσω σε διάφορες μέρες έως και τις 26/12/14..... :rolleyes:

Την Κυριακή έβαψα μαλλί και έφτιαξα νυχάκια στο σπίτι και στις 30/12 έχω κλείσει ραντεβού για καθαρισμό προσώπου και ενυδάτωση....να με βρει ο νέος χρόνος όμορφη γιατί η μικρή μου κόρη μου είπε το Σάββατο πως ''η μούρη μου είναι λίγο ζαρωμένη'' :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Τι να κάνω η γυναίκα να ξεζαρώσω κι εγώ!!!

Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου κορούλες

Εύχομαι από καρδιας, χρόνια πολλα, καλά Χριστούγεννα!

Κάθε ευτυχία, για την κάθε μία ξεχωριστά, για εσάς προσωπικά αλλά και τους αγαπημένους σας!

Εύχομαι στα σπίτια σας, να υπάρχουν τα πάντα.. υγεία, αγάπη, ευτυχία!!!

af29f75a215bd24306e16b7349b51ec6_zps051a32b1.jpg

Σας στέλνω την αγάπη μου!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,

μπορεί να έχω χαθεί και να μην γράφω αλλά πάντα σας διαβάζω.Οπότε: Ημέρα Χριστουγέννων σήμερα και θα ήθελα να σας ευχηθώ να έχουμε όλοι ΥΓΕΙΑ,να διώξουμε την αλαζονεία και το μίσος από την καρδιά μας και να αφήσουμε το μικρό Χριστό να γεννηθεί στην καρδιά μας και να μας αναγεννήσει, να φυτρώσει στην καρδιά μας την ΕΛΠΙΔΑ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΟΟΔΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.

156219__christmas-wishes_p.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜOY

να εχετε καλες γιορτες να ζησετε πολλες ομορφες στιγμες αγαπης με τους δικους ανθρωπους. ευχομαι οτι επιθυμει η καθε μια σας ξεχωριστα να συμβει.

εμεις περναμε οικογενειακα κ πολυ δυσκολα... ζουμε στιγμες κ αποθηκευουμε αναμνησεις. σας φιλω κ σας στελνω ολη μου την αγαπη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...