Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Αν και πού σκληρό αυτό που θα πω ,αλλα θεωρώ την κίνησή της πολύ ανέυθυνη κι ας εχει κόστος....

Χρύσα μου, θα συμφωνήσω και θα τελειώσω με το θέμα εδώ. :mad:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειρήνη τι καλό μαγειρεύεις σήμερα?????? (μας έχεις πεθάνει χαχαχαχαχαχα)

xaxaxxaxa!!!:tongue::tongue:

Ματάκια μου δεν μαγείρεψα τίποτα η ανεπρόκοπη! Ελειπα ολη μερα χθες!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ξεκουράστηκα αρκετά, μόνο μαγείρεμα έκανα, που δεν το θεωρώ "δουλειά. Έφτιαξα μπάμιες με κοτόπουλο στο φούρνο και μια σκυλότουρτα για το μικρό κουνάβι (είμαι μια χαζοχαρούμενη σκυλομάνα):

picturegv.th.jpg

Σκυλότουρτα???? Με τρελανες!!!!!!!!! :lol::lol: Χαρά στο κουράγιο σου, μικρό μου!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλε μη παραπονιεστε που δουλευουν οι αντρες σας! μακαρι να υπαρχει παντα δουλεια! τι να πω κι εγω που ειναι ανεργος 6 μηνες τωρα? και δεν προβλεπεται κατι συντομα.. μαλιστα το πιθανοτερο ειναι να παω εγω για δουλεια.. περιμενω απο μερα σε μερα να με ειδοποιησουν.. και τοτε θα σας παραπονιεμαι εγω για τα ωραρια.. :rolleyes::tongue:

Καλά Μαριαννούλα μου, εννοείται αυτο που λες!!! Δουλειά να υπάρχει γιατί στο τέλος δεν θα έχουμε να φάμε!!

Απλώς, εγώ αυτό που αρχικά είπα είναι πως όταν ο άντρας μου δουλεύει απογευματινός, αναγκάζομαι να έχω και τις εξωσχολικές δραστηριότητες του φιογκακίου και πραγματικά νιώθω τα κουράγια μου να εξαντλούνται {αφού έχω και το μαγείρεμα και το σπίτι / καθάρισμα και τη δουλειά μου και το διάβασμα του μικρού το μεσημέρι}.

Ελπίζω να βρει δουλειά κοριτσάκι μου, ο άντρας σου και γρήγορα! Στο εύχομαι!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σας

Δυστυχως ο παππους εφυγε...Την Παρασκευη ειχαμε την κηδεια και εδω επικρατουσε χαμος...ηρθε τοσος κοσμος και υπηρχε πολυ συγκινηση....Ειμαστε ολοι πολυ στεναχωρημενοι αλλα ξερουμε οτι δεν γινοταν αλλιως και οτι διαφορετικα μονο θα βασανιζοταν.

Αυτα δεν σας μαυριζω αλλο.

Οι προσευχές μου για καλό κατευόδιο, μαζί σας... :cry::cry:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά Μαριαννούλα μου, εννοείται αυτο που λες!!! Δουλειά να υπάρχει γιατί στο τέλος δεν θα έχουμε να φάμε!!

Απλώς, εγώ αυτό που αρχικά είπα είναι πως όταν ο άντρας μου δουλεύει απογευματινός, αναγκάζομαι να έχω και τις εξωσχολικές δραστηριότητες του φιογκακίου και πραγματικά νιώθω τα κουράγια μου να εξαντλούνται {αφού έχω και το μαγείρεμα και το σπίτι / καθάρισμα και τη δουλειά μου και το διάβασμα του μικρού το μεσημέρι}.

Ελπίζω να βρει δουλειά κοριτσάκι μου, ο άντρας σου και γρήγορα! Στο εύχομαι!

Εμένα ο άντρας μου δεν είχε δουλειά ένα χρόνο... και η τωρινή δεν είναι μόνιμη. Περιμένουμε κι εμείς απάντηση αυτές τις μέρες...Επίσης την προηγούμενη βδομάδα απολύσανε τρία άτομα από το τμήμα μου...και έμαθα ότι θα ακολουθήσουν κι άλλα. Με έχει λούσει κρύος ιδρώτας, και προσπαθώ να μην ξανοίγομαι με τα έξοδα του σπιτιού. Προσοχή όμως, δεν μας παίρνει ποτέ η από κάτω, έτσι;


Μπρίκια κολλάμε; ;)

Link to comment
Share on other sites

Συζήτηση από τηλέφωνο:

Μαμά: "Έφτιαξα παστίτσιο σήμερα"

Γιάννα: "Α, ωραία, κι εγώ."

Μαμά: "Δεν συνεννοηθήκαμε καλά"

(...δεν συνεννοηθήκαμε καθόλου...)

Μαμά: "Να μην σου στείλω δηλαδή;"

Σκάει το κεφάλι μου από απαντήσεις... αλλά τι να πεις στην ελληνίδα μάνα! Περιορίστηκα σε ένα "όχι"

Μαμά: "Ε, θα σου στείλω μόνο σπανακόπιτα τότε"

Πότε έκανε ΚΑΙ σπανακόπιτα;;

Τι στοίχημα πάμε ότι θα στείλει και παστίτσιο;;; :P:p

Κορίτσια μην μαγειρέψετε για την επόμενη βδομάδα, στο ψυγείο θα έχω φαγητό για όλους!!! Έχουν περισσέψει μπάμιες που έκανα χθες, φασολάκια και ψητό κοτόπουλο (από προηγούμενες αποστολές της μαμάς).


Μπρίκια κολλάμε; ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!

Να'μαι και γω...Χάθηκα,κορίτσια μου δεν είχα διάθεση αυτές τις μέρες για τίποτα,πολύ θλίψη μόνο..Άγχος, ανασφάλεια καιένα αυχενικό το οποίο με διέλυσε.Πρέπει να πάω μάλλον σε ένα γιατρό, αν και για ψυχοσωματικό το κόβω....

Τώρα είμαι καλύτερα όμως και στην παρεούλα μαζί σας.Απο όσα πρόλαβα να δω ...

mamavasia στο swap δεν κατάφερα να έρθω...την επόμενη φορά ναείμαστε καλά.

Εύα συλληπητήρια για τον παππού,ο Θεούλης να τον αναπαύσει.

Noni!!!!! Τι ευχάριστα νέα!Εύχομαι να έχεις μια καλή,εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Φιλιά κοριτσάρες!

Link to comment
Share on other sites

Ευάκι καλό ταξίδι να έχει ο παππούς σου,ο Θεός ξέρει καλύτερα.

Το ξέρω οτι είναι μεγάλη ευθύνη για το μωρό,αλλά επειδή τη μαμά του τη ξέρουμε απο τα 18 που ήρθε απο το χωριό της να σπουδάσει και παράλληλα δούλευε σε σούπερ μάρκετ και έκανε χίλια πράγματα για να επιβιώσει χωρίς να της στείλει κανένας δεκάρα τσακιστή τη πονάω,δεν έχει καμμία βοήθεια ηθική ή οικονομική,πως να πω ανεύθυνο κάποιον που τρέμει να μη χάσει τη δουλειά του??

Συνεννοήθηκα σήμερα και με τη κουμπάρα μου που και το δικό της είναι λίγο μεγαλύτερο και ξέρει να έρθει τις πρώτες μέρες τουλάχιστον και να αναλάβει το μπάνιο.

Ευτυχώς και η μανούλα μου ανέβαλλε το δικό της ταξίδι που ήθελε να ξεμπερδέψει ένα κληρονομικό ζήτημα και ήταν ευκαιρία γιατί έχουν έρθει τα ξαδέρφια της απο Γερμανία,οπότε έχουμε και τη γκρίνια αυτωνών.Αλλά το ξεπερνάμε!!!!

Φιλιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...