Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Καλή επιτυχία εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια για τα καλά στην κοιλιτσα σου🙏🏼

      2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία να κάνετε πολλά εμβρυακια 🙏🏼🙏🏼

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολυ κοριτσάκι μου:P

Όλα είναι θέμα απόφασης. Φαντάσου έφτιαχναν και λίστες με τα πράγματα της κάθε κούτας. Το άστειο ήταν που σε κάποια πράγματα που διαφωνούσαμε αν έπρεπε να τα πετάξουμε ή όχι, συμφωνήσαμε να τα βάλουμε σε μια κούτα με την ένδειξη "ΠΡΟΣ ΔΙΑΛΟΓΉ" :lol::lol::lol:

Πολύ καλό αυτό. Ανα πάσα στιγμή ξέρεις τι έχει η κάθε κούτα σου.Κ ειδικά αν είσαι σε ένταση την ώρα που το ψάχνεις, είναι πολύ βοηθητικό.

Εγώ περιμένω την μέρα που θα ξυπνήσω με διάθεση να πετάξω!! Όταν πάω να πετάξω κάτι, μου έρχονται δεύτερες σκέψεις ότι "ίσως, κάπως, κάποτε" θα μου χρειαστεί, κ άντε πάλι το αφήνω πίσω..Μια, δυο φορές τον χρόνο όμως με πιάνει κ πετάω χωρίς τύψεις!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια μου τι μου κανετε??

εγω δυο μερες εχω οξια τεμπελιτιδα και εκτος απο μαζεμα τα βασικα πιατα μαγειρεμα και κρεβατια δεν εχω κανει τιποτα βεβαια αυτες τις μερες ειχακαι ποου δουλεια στο γραφειο και αργουσα να γυριζω εχτες παντος ξεκουραστηκα πολυ και σημερα εχω γεματες μπαταριες κοιμηθηκε και ο μικρος νωρις σχολασε και ο αντρουλης μου νωρις και ειπαμε να αφιερωσουμε το βραδυ για μας............:)


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Έχω καθαριστικό χαλιών κ δεν είχα σκεφτεί ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί κ στους καναπέδες!! Ωραία, θα το δοκιμάσω..

και εγω τους καναπεδες μου τους κανω με αυτο για τα χαλια εχω παρει ενα μπλε μπουκαλι δε θυμαμαι να σου πω μακα αυτη τη στιγμη αλλα πανω πανω εχει κατι σαν βουρτσα εχω ενα για τα χαλια το οποιο ειναι θαυματουργο να φανταστεις ο μικρος μου πεταξε μια μερα 3 αυγα κατω και σπασανε και αυτο τα μαζεψαμε χαρτι το περασα μετα με αυτο και ουτε που μυριζε αυγουλιλα και εχω και ενα για τους καναπεδες για να μη χρησιμοποιω την ιδια βουρτσα και στο πατωμα και στο καναπε;);)


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό αυτό. Ανα πάσα στιγμή ξέρεις τι έχει η κάθε κούτα σου.Κ ειδικά αν είσαι σε ένταση την ώρα που το ψάχνεις, είναι πολύ βοηθητικό.

Εγώ περιμένω την μέρα που θα ξυπνήσω με διάθεση να πετάξω!! Όταν πάω να πετάξω κάτι, μου έρχονται δεύτερες σκέψεις ότι "ίσως, κάπως, κάποτε" θα μου χρειαστεί, κ άντε πάλι το αφήνω πίσω..Μια, δυο φορές τον χρόνο όμως με πιάνει κ πετάω χωρίς τύψεις!!

Που είναι η Ειρήνη να σου τα πει

"Να τα πετάξεις όλα. :eek: Και αν ποτέ τα χρειαστείς, μην ανησυχείς θα έρθω εγώ να σου τα φέρω. Αφού δεν τα έχεις χρειαστεί τοοοόσο καιρο...." :lol::lol::lol:

Με αυτή την λογική κι εγώ κατέβηκα στην αποθήκη εχθές. Και αν δεν ήταν ο "καλός"μου μαζί μου, μάλλον θα τα είχα πετάξει όλα .:tongue:


eNortjKzUjI0NTCwMFeyBlwwFXMC0g,,05.png

eNortjKzUjI0NTCwMFOyBlwwFXAC0Q,,49.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου τι μου κανετε??

εγω δυο μερες εχω οξια τεμπελιτιδα και εκτος απο μαζεμα τα βασικα πιατα μαγειρεμα και κρεβατια δεν εχω κανει τιποτα βεβαια αυτες τις μερες ειχακαι ποου δουλεια στο γραφειο και αργουσα να γυριζω εχτες παντος ξεκουραστηκα πολυ και σημερα εχω γεματες μπαταριες κοιμηθηκε και ο μικρος νωρις σχολασε και ο αντρουλης μου νωρις και ειπαμε να αφιερωσουμε το βραδυ για μας............:)

Χρειάζονται αυτές η βραδιές... και τα πρωινά μην σου πω.:wink:;-):wink:


eNortjKzUjI0NTCwMFeyBlwwFXMC0g,,05.png

eNortjKzUjI0NTCwMFOyBlwwFXAC0Q,,49.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου λατρεμένα ΚΑΛΗΜΕΡΑ σας! :P

Έπηξα... μόλις γύρισα από δουλειά... δηλαδή μόλις μπήκα σπίτι από τις 8 παρά που είχα πάει τον μικρούλη μου σχολείο και έφυγα απευθείας για δουλειά....

Ευτυχώς το αποτέλεσμα το λάτρεψε η πελάτισσα :P (σας έχω βάλει και φωτογραφίες στο face... εννοείται!!! :lol: ) οπότε άξιζε...

Μπήκα σπίτι και... μπάχαλο... :-( για να μην νομιζετε πως ζω στο ροζ συννεφάκι του σπιτιού μου!!! :tongue: Και δεν προλαβαίνω να κάνω κάτι... πρέπει να παω να παρω τον μικρο μου απο το σχολειο... :rolleyes: .

Anyway... σιγά-σιγά.. ευτυχώς είχα μαζέψει τα κρεβάτια και δεν είναι κι αυτα μπάχαλο.. Αλλά νεροχύτης.... :? χάλι... και θέλω και ηλεκτρική επειγόντως ! :(


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω τελικα κοριτσια μου σημερα δεν εκανα τιποτα. μονο πιατα μαζεψα, τακτοποιησα κρεβατια και ρουχα και τιποτα αλλο. τωρα θα ετοιμασω κολατσιο και ρουχαλακια για το πρωι και νανι. μακια. ελπιζω αυριο να κανω καμμια ντουλαπα

Και πολυ καλά έκανες! Χρειάζονται και αυτές οι μέρες! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Για κάτσε, ρε συ Αφροδίτη, γιατί βαλτές μου φαίνεται είστε όλες σας! :lol:

Δηλαδή, το μάζεμα των πιάτων, η τακτοποίηση των κρεβατιών και των ρούχων, η ετοιμασία κολατσιών και ρουχαλακίων για το πρωί είναι ΤΙΠΟΤΑ :confused:;

Οφείλω να υπενθυμίσω το μότο: Σιγά-σιγά!

(Ειρήνη, πες κάτι! Εσένα σ' ακούνε :tongue:)

Πες τα δικηγοράρα μου!!!!!!! Υποστηριξε με πια!! :lol::lol:

Φυσικά και είναι και μάλιστα μεγάλο.... γανωμα!!!! Ακου εκεί! :!::!::!::lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα αγαπουλες, ειχαμε μια δυσκολη μερα χτες, η μικρ μου δεν ετρωγε και δεν ειχε διαθεση, τελικα ειχε στουμπωσει η καψερουλα απο το μηλο και εκανε τελικα χτες 5 φορες κακα και ξαλαφρωσε!!

Περαστικά στο μπεμπακίδιο!!! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είναι τα γεννέθλια μου και έχω ξυπνήσει με φοβερή διάθεση.... Βοήθησε φυσικά και η λιακάδα!!!!

Καλέ... καλέ... έλα εδώ να σε κανακέψω!!!

Σήμερα είναι η μέρα της nirma στο θέμα μας!!! :tongue:

Κουκλί μου... χρόνια σου πολλά! Χρόνια σου καλά! Χρόνια σου Ευτυχισμένα!!!

Οτι επιθυμείς πουλάκι μου! Να είσαι γερή, με πολλά χαμόγελα και αισιοδοξία!!!

404.gif


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ πολυ κοριτσάκι μου:P

Όλα είναι θέμα απόφασης. Φαντάσου έφτιαχναν και λίστες με τα πράγματα της κάθε κούτας. Το άστειο ήταν που σε κάποια πράγματα που διαφωνούσαμε αν έπρεπε να τα πετάξουμε ή όχι, συμφωνήσαμε να τα βάλουμε σε μια κούτα με την ένδειξη "ΠΡΟΣ ΔΙΑΛΟΓΉ" :lol::lol::lol:

Θα προτιμούσα κάτι πιο δημοκρατικό όπως

"ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ" κούτα... τι λες????:lol::lol::lol::lol::lol::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω την μέρα που θα ξυπνήσω με διάθεση να πετάξω!! Όταν πάω να πετάξω κάτι, μου έρχονται δεύτερες σκέψεις ότι "ίσως, κάπως, κάποτε" θα μου χρειαστεί, κ άντε πάλι το αφήνω πίσω..

Μου επιτρέπεις να το....ανοίξω???? :tongue::tongue::lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Που είναι η Ειρήνη να σου τα πει

"Να τα πετάξεις όλα. :eek: Και αν ποτέ τα χρειαστείς, μην ανησυχείς θα έρθω εγώ να σου τα φέρω. Αφού δεν τα έχεις χρειαστεί τοοοόσο καιρο...." :lol::lol::lol:

Με αυτή την λογική κι εγώ κατέβηκα στην αποθήκη εχθές. Και αν δεν ήταν ο "καλός"μου μαζί μου, μάλλον θα τα είχα πετάξει όλα .:tongue:

Εδώ... εδώ... και κάνω φιλότιμες προσπάθεις να κρατηθώ να μην μπω μεσα στο pc να πιάσω το κορίτσι από τους ώμους και να της πω

"Πέτα λατρεία μου... πέτα καρδιά μου..........! Θα λυτρωθείς!"

:lol::lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου τι μου κανετε??

εγω δυο μερες εχω οξια τεμπελιτιδα και εκτος απο μαζεμα τα βασικα πιατα μαγειρεμα και κρεβατια δεν εχω κανει τιποτα βεβαια αυτες τις μερες ειχακαι ποου δουλεια στο γραφειο και αργουσα να γυριζω εχτες παντος ξεκουραστηκα πολυ και σημερα εχω γεματες μπαταριες κοιμηθηκε και ο μικρος νωρις σχολασε και ο αντρουλης μου νωρις και ειπαμε να αφιερωσουμε το βραδυ για μας............:)

Περάστε στο ιατρείο μου...

Οξεία τεμπελίτιδα ε?

Θα σας συνταγογραφήσω ενα δοκιμασμένο φάρμακο:

Πρωί, μεσημέρι & βράδυ ο άντρας σου να σου κάνει 10λεπτο μασαζάκι.

Να φέρεις μία μανικιουρίστ στο σπίτι να σου κάνει τα νύχα (δωράκι από τον καλό σου και πάλι)

Να φέρεις μία κομμώτρια να σου ανανεώσει λιγάκι το μαλλί.

Και τέλος να μην μαγειρέψεις για 3 μέρες.

Αυτό και αν νιώσετε κι άλλα συμπτώματα να έρθετε να με ξαναδείτε!!! :tongue::lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλέ... καλέ... έλα εδώ να σε κανακέψω!!!

Σήμερα είναι η μέρα της nirma στο θέμα μας!!! :tongue:

Κουκλί μου... χρόνια σου πολλά! Χρόνια σου καλά! Χρόνια σου Ευτυχισμένα!!!

Οτι επιθυμείς πουλάκι μου! Να είσαι γερή, με πολλά χαμόγελα και αισιοδοξία!!!

404.gif

Ευχαριστώ πολυ πολύ πολυ!!!

Όλοι μας με χαμόγελα... Η καλύτερη ευχή που άκουσα.

Να είσαι καλά, φιλενάδα:wink:


eNortjKzUjI0NTCwMFeyBlwwFXMC0g,,05.png

eNortjKzUjI0NTCwMFOyBlwwFXAC0Q,,49.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...