Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

στον πάγκο της κουζίνας έχω φούρνο μικροκυμάτων, από τη μία πλευρά κ από την άλλη μια πετσέτα διπλωμένη στα 3 να στεγνώνουν τα ποτήρια, την τάσιμο κ τη θήκη για τα μπιμπερό της μικρής!

αυτά!

δεν μπορώ πολλά πράγματα στον πάγκο!

στο θέμα των πάμπερς, δεν τα πετάω ποτέ στο καλάθι της τουαλέτας. έχω ένα καλαθάκι από τζάμπο που του φοράω σακκούλα. το έχω στην αλλαξιέρα, όπου εκεί έχω όλα τα σχετικά που χρειάζονται.

μόλις την αλλάζω (στο κρεβάτι μας πάνω σε σελτέ), το διπλώνω εκεί το πάμπερ, την πλένω στο μπάνιο, κ μόλις την ντύσω, το πετάω αμέσως στο μεγάλο κάδο έξω στη βεράντα!

το πολύ πολύ να αλλάξω τη σακκούλα! μια στο τόσο, γιατί διπλώνοντάς το το πάμπερ, δεν λερώνει πουθενά!

αυτά θυμήθηκα σε πρώτη ανάγνωση.

Link to comment
Share on other sites

γενικώς δεν προλαβαίνω.

αλλά με τόσο τρέξιμο..πρόλαβα κ πέταξα 3 καλσόν κ κάτι κάλτσες! ούτε που τα θυμόμουν! ανάσανε το συρτάρι μου! αφορμή ήταν το κοριτσάκι μου που τα ανακάτεψε κ τα ξαναέβαλα σε σειρά, αφού δεν με άφηνε να τα συμμαζέψω είπα να τα ξεδιαλέξω με χρονική άνεση!

εκεί που έχω πολύ πράγμα για πέταμα είναι στην κουζίνα!

κάτι φλυτζανάκια, κάτι ποτήρια κρασιού μου πιάνουν χώρο στα ντουλάπια μου! κ δεν τα χρησιμοποιώ κ καθόλου!

σκέφτομαι τα λουλουδάτα-δεν μου αρέσουν καθόλου-να τα δώσω στην πεθερά κ έτσι να γίνω κ καλή. αν δεν της αρέσουν θα τα προτείνω σε μια θεία μου. αλλιώς σουτάρισμα στον κάδο!

τα ποτήρια...θα ακολουθήσουν τον ίδιο δρόμο, ίσως κ τον συντομότερο!

Μπράβο για τα καλσόν. Ένα βήμα που κάνεις είναι πιο κοντά στο να οργανωθείς!

Παιδί μου... έχεις κρασοπότηρα???? Και φλυτζανάκια? Μήπως ήρθε η ώρα για........ ξεφόρτωμα...?! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειρηνακι με τις φωτο θα μας το κανεις το χατηρι Η ζηταμε too much:?:

Χμ... δεν ξέρω γμτ.... η ιδέα δεν μου πολυαρέσει. Σκέψου, πως ποτέ δεν συμμετείχα στο θέμα του parents "ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ" και ποτέ δεν κατάλαβα την ύπαρξη του θέματος αυτού.... :confused:

Άλλο να έχω κάποιο θέμα ή κάποιο πρόβλημα και να βάλουμε κάποια φωτό και άλλο φωτογραφίες από ολόκληρα κομμάτια του σπιτιού μας ... θα αισθάνομαι άβολα νομίζω... :(

Σου υπόσχομαι πάντως να βάλω κάποιες φωτογραφίες από κάποια κομμάτια (κάποιο συρτάρι ή κάποιο ράφι κλπ.) και να τα συζητήσουμε μετά. :wink:

Ελπίζω να μη σας στεναχώρησα...! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxa!!!!!!!!! Get real!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα νοικοκοιρουλες!!!!!!!!!!!!!

Νιρμα να τα εκατοστησεις, να χαιεσαι και να σε χαιρεται η οικογενεια σου!!!!!!!!

Κοριτσακια μου χθες χαθηκα γιατι εκανα ολο δουλειες απο το πρωι...μπου εφερε η κουμ[παρα μου μια ηλεκτρικη που ειναι για τα ακαρεα και εκανα ολο το σπιτι ακι παραλληλα εβαζα και πλυντήρια απ οπου περνουσα...Καλα το σπιτι σημερα λαμπει..αξιζε τον κοπο. Κοριτσια ειχα ακουσει για τα ακαρεα τι βγαινει απο τα πραγματα μας αλλα αυτο το πραγμα δεν το περιμενα.........απο το στωμα του κρεββατιου φρικαρα τι βγηκε....σκεφτομουν απορω τι βαζουμε καθαρα σεντονια.........πλεον θα μου την φερνει 1 φορα το μηνα να τα κανω...γιατι να την αγορασω δεν δυναμαι.......2000?!!!!!!!!!!!! Οποτε θα την βαζω στον κοπο 1 φορα το μηνα πηγαινοντας για δουλεια να μου την φερνει και τελειωνοντας να ερχετε να την περνει...γιατι εχει γυναικα σπιτι ακι μερα παρα μερα την χρειαζεται...οποτε δεν μπορει να μου την αφηνει περισσοτερο....προλαβαινω αλλα δεν περνω ανασα για να προλαβω....αλλα αξιζε τον κοπο....σημερα το σπιτακι μου ειναι χωρις ιχνος σκονης και μυριζει υπεροχα ..γιατι στο τελος γινεται ακι ιωνιστης και εβαλα και αιθεριο ελαιο και μυριζει απιστευτα!!!!!!!!!!! Αυτα με τις δουλειες πολλα ειπα......


as1cJRN0g410000MzAwNDlkfDAwNzMwNWR8T3VyIGxpdHRsZSBmYWlyeSBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

Ειρηνακι μου γλυκο και βεβαια δε με στεναχωρησες.Εγω δεν ξερω τι με επιασε και σου ζητησα κατι τοσο αδιακριτο.Ελπιζω να με συγχωρησεις που σε εφερα σε δυσκολη θεση.Μαλλον με παρεσυρε ο ενθουσιασμος μου και η αισθηση που εχω σα να σε ξερω χρονια.Οσο για το θεμα με τα σπιτια και μενα με ειχε παραξενεψει.Εχεις απολυτο δικιο:(Θα με συγχωρησεις:?:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!να ρωτήσω:πώς αντιμετωπίζετε το θέμα χαλιά, καλεσμένοι, παπούτσια, μικρά παιδιά? Εννοώ ότι οι περισσότερες έχουμε μικρά παιδάκια που κυλιούνται στα χαλιά...όταν έρχονται επισκέψεις μπαίνουν με τα παπούτσια τα βρώμικα στο σπίτι?Σηκώνετε χαλιά, τα πλένετε συχνά? Τι κάνετε?Εγω κοντεύω πια να κόψω τις επισκέψεις - εκτός κοντυνών που βγάζουν τα παπούτσια - γιατί δεν μπορώ να διανοηθώ ότι όλες οι βρωμιές του δρόμου θα είναι στο χαλί που κυλιέται η μικρή μου...


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειρηνακι μου γλυκο και βεβαια δε με στεναχωρησες.Εγω δεν ξερω τι με επιασε και σου ζητησα κατι τοσο αδιακριτο.Ελπιζω να με συγχωρησεις που σε εφερα σε δυσκολη θεση.Μαλλον με παρεσυρε ο ενθουσιασμος μου και η αισθηση που εχω σα να σε ξερω χρονια.Οσο για το θεμα με τα σπιτια και μενα με ειχε παραξενεψει.Εχεις απολυτο δικιο:(Θα με συγχωρησεις:?:

Μα τι λες βρε Σοφακι μου?

Βγάλτο από το μυαλό σου!!! :P

Χαίρομαι που νιώθεις σαν να με ξέρεις χρόνια!!!!!!!! ;);)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Παρομοια σκουπα ειχα αγορασει και εγω το 2007 οταν γεννησα .Ειχαμε πληρωσει τοτε πανω απο 1500.Η αληθεια ειναι οτι τη χρησιμοποιησα ελαχιστα .Την καταχωνιασα στη ντουλαπα και χθες που τακτοποιουσα τη βρηκα μπροστα μου και ειπα να τη ξαναχρησιμοποιησω.Κανει απιστευτη δουλεια.Please μη με βρισετε αν και θα εχετε δικιο:wink:

Link to comment
Share on other sites

Μα τι λες βρε Σοφακι μου?

Βγάλτο από το μυαλό σου!!! :P

Χαίρομαι που νιώθεις σαν να με ξέρεις χρόνια!!!!!!!! ;);)

Ειρηνακι μου γλυκο σε ευχαριστω που δε με παρεξηγεις.Εχεις καταλαβει οτι το κανω καλοπροαιρετα.ΦΙΛΑΚΙΑ:P

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είναι τα γεννέθλια μου και έχω ξυπνήσει με φοβερή διάθεση....

nirma, χρόνια σου πολλά!!! :P

Από Αιγωκεράκι προς Αιγωκεράκι!

Επεξεργάστηκαν by kiki v
Έτσι γράφετε; Η μήπως έτσι: "αιγοκεράκι";

4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...