Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου λατρεμένα ΚΑΛΗΜΕΡΑ σας! :P

Έπηξα... μόλις γύρισα από δουλειά... δηλαδή μόλις μπήκα σπίτι από τις 8 παρά που είχα πάει τον μικρούλη μου σχολείο και έφυγα απευθείας για δουλειά....

Ευτυχώς το αποτέλεσμα το λάτρεψε η πελάτισσα :P (σας έχω βάλει και φωτογραφίες στο face... εννοείται!!! :lol: ) οπότε άξιζε...

Μπήκα σπίτι και... μπάχαλο... :-( για να μην νομιζετε πως ζω στο ροζ συννεφάκι του σπιτιού μου!!! :tongue: Και δεν προλαβαίνω να κάνω κάτι... πρέπει να παω να παρω τον μικρο μου απο το σχολειο... :rolleyes: .

Anyway... σιγά-σιγά.. ευτυχώς είχα μαζέψει τα κρεβάτια και δεν είναι κι αυτα μπάχαλο.. Αλλά νεροχύτης.... :? χάλι... και θέλω και ηλεκτρική επειγόντως ! :(

καλε μολις τελειωσεις το δικο σου νεροχυτη ελα κι απο το δικο μου:D:D:D


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλε ξεχασα να πω πολυχρονη στο κοριτσακι μου που εχει γενεθλια να τα εκατοστησεις και οτι καλυτερο ο αντρας μου λεει οτι τα γενεθλια ειναι η πρωτοχρωνια του καθε ανθρωπου οποτε καλα κανεις και εχεις διαθεση για να σου παει καλα ολη η υπολοιπη χρονια

επισης ηθελα να πω οτι χρειαζονται σιγουρ αυτα τα βραδια για να κρατιεται και ζωντανη η σχεση και τα βραδια και τα πρωινα οπως ειπε η φιλη πιο πανω αλλα και τα μεσημερια και γενικα οτι ωρα και ναναι δινει και αυτο ενααπ στη ζωη!!!!!


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμούσα κάτι πιο δημοκρατικό όπως

"ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ" κούτα... τι λες????:lol::lol::lol::lol::lol::tongue:

Είπα να ακολουθήσω τις συμβουλές της γιαγιάς "ΕΣΥ είσαι ο αφέντης του σπιτιού, φυσικά ακόμα και στο νοικοκυριό περνάει η γνώμη σου"

Ο καψερός με βοηθάει τοοόσο πολυ σε όλα που δεν θέλω να τον κάνω να νιώθει απλά "δουλικο":p

...το βασικότερο φυσικά είναι ότι δεν έχει μπει στο θεματάκι μας για να κολλήσει το γνωστό μικρόβιο που μεταδίδεις :wink:


eNortjKzUjI0NTCwMFeyBlwwFXMC0g,,05.png

eNortjKzUjI0NTCwMFOyBlwwFXAC0Q,,49.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλε ξεχασα να πω πολυχρονη στο κοριτσακι μου που εχει γενεθλια να τα εκατοστησεις και οτι καλυτερο ο αντρας μου λεει οτι τα γενεθλια ειναι η πρωτοχρωνια του καθε ανθρωπου οποτε καλα κανεις και εχεις διαθεση για να σου παει καλα ολη η υπολοιπη χρονια

επισης ηθελα να πω οτι χρειαζονται σιγουρ αυτα τα βραδια για να κρατιεται και ζωντανη η σχεση και τα βραδια και τα πρωινα οπως ειπε η φιλη πιο πανω αλλα και τα μεσημερια και γενικα οτι ωρα και ναναι δινει και αυτο ενααπ στη ζωη!!!!!

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!!!!!:P


eNortjKzUjI0NTCwMFeyBlwwFXMC0g,,05.png

eNortjKzUjI0NTCwMFOyBlwwFXAC0Q,,49.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είναι τα γεννέθλια μου και έχω ξυπνήσει με φοβερή διάθεση....

ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!!

Να είσαι γερή, να σε χαίρεται ο σύζυγος και να ξυπνάς όλα τα πρωινά με φοβερή διάθεση!

Για 3 μέρες παίρνεις ελευθέρας από τις δουλειές...κάνε ότι τραβάει η ψυχούλα σου....

και βάλε κάποιον άλλον να κάνει το σπίτι...αλλιώς στο πέρας των 3 ημερών δεν θέλω να σκέφτομαι τι σε περιμένει... :)


beSZp2.pngdsR5p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!!

Να είσαι γερή, να σε χαίρεται ο σύζυγος και να ξυπνάς όλα τα πρωινά με φοβερή διάθεση!

Για 3 μέρες παίρνεις ελευθέρας από τις δουλειές...κάνε ότι τραβάει η ψυχούλα σου....

και βάλε κάποιον άλλον να κάνει το σπίτι...αλλιώς στο πέρας των 3 ημερών δεν θέλω να σκέφτομαι τι σε περιμένει... :)

Ευχαριστώ πολυ πολυ για τις ευχές σου!!! :P

Έδωσες τέλεια ιδέα για δώρο γεννεθλίων "ένας άνθρωπος καθημερινά για τις δουλειές του σπιτιού" :wink:


eNortjKzUjI0NTCwMFeyBlwwFXMC0g,,05.png

eNortjKzUjI0NTCwMFOyBlwwFXAC0Q,,49.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είπα να ακολουθήσω τις συμβουλές της γιαγιάς "ΕΣΥ είσαι ο αφέντης του σπιτιού, φυσικά ακόμα και στο νοικοκυριό περνάει η γνώμη σου"

Ο καψερός με βοηθάει τοοόσο πολυ σε όλα που δεν θέλω να τον κάνω να νιώθει απλά "δουλικο":p

...το βασικότερο φυσικά είναι ότι δεν έχει μπει στο θεματάκι μας για να κολλήσει το γνωστό μικρόβιο που μεταδίδεις :wink:

Πέραν της πλάκας έχεις απόλυτο δίκιο. Όταν ο άλλος σου δείχνει πως σε στηρίζει καλό είναι να τον εμψυχώνεις και να του ανεβάζεις το ηθικό!

Μπράβο κοριτσάκι μου!

Υ.Γ. Άστον... άστον έξω από δω γιατί εδώ είναι η φωλιά του λύκου!!! :lol: Ή μάλλον της... λύκαινας!!! :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Και μέσα σε όλα, πέρασα από εκεί που ψωνίζω τα βερνίκια μου και τα υλικά μου και αγόρασα μερικά νέα βερνίκια (το κάνω κάθε 2-3 μήνες). Που σημαίνει πως θα πρέπει να γίνει και ξεσκαρτάρισμα στο τσαντάκι με τα βερνίκια της δουλειάς που είναι.... ένα σωρό...! :rolleyes:

Ηρεμία και οργάνωση.... ηρεμία και οργανωση... όλα θα τα κάνω..! :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

και εγω τους καναπεδες μου τους κανω με αυτο για τα χαλια εχω παρει ενα μπλε μπουκαλι δε θυμαμαι να σου πω μακα αυτη τη στιγμη αλλα πανω πανω εχει κατι σαν βουρτσα εχω ενα για τα χαλια το οποιο ειναι θαυματουργο να φανταστεις ο μικρος μου πεταξε μια μερα 3 αυγα κατω και σπασανε και αυτο τα μαζεψαμε χαρτι το περασα μετα με αυτο και ουτε που μυριζε αυγουλιλα και εχω και ενα για τους καναπεδες για να μη χρησιμοποιω την ιδια βουρτσα και στο πατωμα και στο καναπε;);)

Χαρά αυτό που έχω είναι στα τελειώματα, αν θυμηθείς κάποια στιγμή γράψε την μάρκα.Μόνο αυγό μου λείπει από τον καναπέ!!Δεν το πολυτρώει κιόλας, οπότε αυτό της το δίνω στο καρεκλάκι. Ευτυχώς αυτό καθαρίζει εύκολα!!

Link to comment
Share on other sites

εχουμε καμμια ιδεα εκτος απο το πλυσιμο, για να μην μυριζουν οι καδοι απορριματων και ειδικα στο μπανιο απο τα παμπερς???

Κοριτσάκι μου καλό,

Μία είναι η λύση. Μην πετάς τα πάμπερς στα σκουπίδια της τουαλέτας. Είναι εκνευριστική λυση, το ξέρω, αλλά θα σε βοηθήσει.:rolleyes:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...