Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Την καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια μας !!!

Εγώ είμαι έτσι και έτσι τα πεθερικά ακόμα εδώ, έκανε μαγνητική ο πεθερός μου και πήγαμε στο γιατρό να την δει αποτέλεσμα έχει πάθει 4 μικρά εγκεφαλικά, οπότε θα κάτσουν και άλλο για να πάνε σε νευρολόγο η πεθερά σε άθλια κατάσταση κλαίει όλη μέρα και η ψυχολογία μου έχει πιάσει πάτο !!!

Ελπίζω με φαρμακευτική αγωγή να μην έχει πρόβλημα έτσι μας είπε ο νευροχειρούργος!!!

Επιτέλους σήμερα με άφησε να γράψω το καφέ μας γιατί μου είχε σπάσει τα νεύρα τόσες μέρες !!!

Πάω να διαβάσω τα νέα σας !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μυρίνα μου πολύ χαίρομαι που το μωράκι σου μεγαλώνει μια χαρά, πάντως και γω για κοριτσάκι το βλέπω και μάλιστα πολύ ντροπαλό !!!

Τάνιαμπελ πρόσεχε λίγο περισσότερο δεν θέλουμε τέτοια, ευτύχως δεν χτύπησες και το μωράκι σου είναι καλά !!!

Λέτα μου περαστικά με τα δοντάκια πόσο σε καταλαβαίνω το Ιούλιο έτρεχα να προλάβω να τα κάνω πριν την πρώτη εξωσωματική για να μην τα έχω, μας φύγανε κοντα 2000 ευρώ με την γέφυρα που έκανα και τις απονευρώσεις, Αμαν αυτά τα δόντια, ελπίζω να τα τελειώσεις γρήγορα !!!

Εγώ κοριτσάκια μου αφού τα λέτε έμαθα ότι είμαι έγκυος 27/12 που έκανα χοριακή ο γιατρός μου είχε πει να πάω στις 24 του μήνα αλλά εγώ κρατήθηκα και πήγα στις 27 γιατί είπα αν είναι αρνητικό όπως την πρώτη φορά τουλάχιστον να έχω κάνει Χριστούγεννα.

Όσο για τα υγρά και μένα είναι αρκετά σε σημείο που μου σπάνε τα νεύρα, αλλά είναι φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη να έχουμε λίγα παραπάνω!!

Δέσποινά εγώ απο φαρμακάκια μόνο σίδηρο παίρνω, έπαιρνα και φελισίν και ουτροντζεστάν αλλά τα σταμάτησα με το που έκλεισα την 12η βδομάδα !!!

Αχ δεν θυμάμαι κάτι άλλο φιλάκια σε όλα τα κορίτσια !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Πω πω βρε κοριτσια με τις πτωσεις,ευτυχως ειστε καλα,προσεχτε λιγο!!!!

Λετα και παλι περαστικα για το δοντι,εχεις μπλεξει τωρα,μακαρι μεχρι το Πασχα να εισαι οκ.Ασβεστιο σου εχει δωσει;

Αννα περιμενουμε νεα!

Ροδακινουλα περαστικα στον πεθερο,εσυ μην αγχωνεσαι!

Υγρα που λετε εχω και εγω πολλα και σε αυτη την εγκυμισυνη τα εχω ασταματητα εξ αρχης,στην προηγουμενη καπου ειχαν κοψει στα μισα αλλα τωρα δεν το βλεπω....

Β επιπεδου και εγω απο τις τελευταιες θα κανω, περιπου 7 Μαιου.την εγκυμοσυνη την εμαθα 1η Γεναρη.Ειχα πολλες μερες καθυστερηση αλλα ουτε που ειχε παει το μυαλο μου,ειχα περασει και λιγες μερες πριν μια πολυ ζορικη ιωση και ειχα πιει ενα σκασμο φαρμακα και νομιζα οτι ειχα απο αυτο καθυστερηση...ο ανδρας μου επεμενε να κανω τεστ αφου πηγε πρωτοχρονιατικα και μου εφερε ενα με το ζορι.Εγω το απεκλεια το θεμα..χαχα!!!

Απο φαρμακα περνω σιδηρο με φυλικο 2 σε 1 και ασβεστιο.

Τη Μ.Δευτερα θα παω και για τις αιματολογικες του μηνα.

Καλο σκ!Να περασετε τελεια!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!

αννα ολα καλα με το β επιπεδου?

αναστασια μπραβο που ειναι ολα καλα με το μωρακι σας περασε και η αποκολληση ολα καλα λοιπον!γι ατο χαμηλο πλακουντα κ εγω ξερω οτι σου ειπε η ριτα καθως προχωρα η εγκυμοσυνη θ ανεβει.μην ανησυχεις.

για τα υγρα που λετε και γω εχω πολλα εννοειται οτο φοραω σερβιετακι δε γινεται αλλιως.στο πρωτο τριμηνο που ειχα παλι αυξημενα υγρα και φαγουρα ηταν μυκητες τελικα...ελπιζω να μη συμβαινει το ιδιο και τωρα.

ροδακινουλα περαστικα στον πεθερο σου μακαρι να μην ειναι κατι σοβαρο.

τανια προσοχη με τις πτωσεις ευτυχως δε χτυπησες!

λετα περαστικα με τα δοντια κ εγω εχω ταλαιπωρηθει πολυ και σε καταλαβαινω.

κ εγω β επιπεδου απ τις τελευταιες θα μαι που θα κανω τη μεγαλη τεταρτη θα ξερω ημερομηνια.2/1 εμαθα για την εγκυμοσυνη δεν εκανα τεστ(δε τα εμπιστευομαι καθολου μιας και στην ελλη 3 ειχα κανει και τα 3 αρνητικα ειχαν βγει) εκανα κατευθειαν χοριακη και βγηκε μια χαρα 1000 μοναδες!

σημερα θα κατεβουμε στα πεθερικα μου για φαγητο...θελει κ ο πεθερος μου να παρει ρουχα για την ελλη.

να εχετε ολες μια ομορφη μερα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!

πρώτα πρώτα να σας ευχαριστήσω θερμά για το ενδιαφέρον σας!

χτες γύρισα μετά τις 12 το βράδυ! ιωάννα φαντάζεσαι τι χαμός επικρατούσε έτσι;

παιδιά μιλάμε για ΤΟ κόσμο!

όλα καλά με το σκίουρο, όσα μπορέσαμε να δούμε δηλ. ήταν σε μπρούμυτη θέση. όλα τα όργανα μια χαρά, μακριά πόδια μου φάνηκε ότι έχει και είναι περίπου 400 γραμμάρια!

η εξέταση δεν ολοκληρώθηκε γιατί δε μπορέσαμε να δούμε πρόσωπο και καρδιά! οπότε θα επαναληφθεί μια απ αυτές τις μέρες.

αυτά...

θα ξαναμπω σε λίγο γιατί ο μικρός θελει τον υπολογιστή και γκρινιάζει!

προς το παρόν φιλάκια πολλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!

Τι κάνετε? Σήμερα πρωινή πρωινή, μια που είναι αργία εδω. Και τη Δευτέρα! Γιούπη!

Αννα, καλά τα νέα σου, και ο μικρός φαίνεται να είναι πονηρός. Λέει, άμα δε πάρω καλή θέση η μανούλα θα με ξαναδει σύντομα. Αλήθεια, πρέπει πάλι να πληρώσετε την εξέταση? Πίκρα λίγο αν ναι!

Σοφία, εύχομαι να ηρεμήρατε με τα πρώτα αποτελέσματα. Η είστε σαν και εμένα που προτιμώ να βρω πρόβλημα για να ξέρουμε τι να κάνουν? Εύχομαι πάντως η Ελλη σας να είναι καλά απλώς να αρχίσει λίγο να αναπτυχθει.

Μαρινέλα και κερασια, και όλες όσες υποφέρουμε από αλλεργίες, αχ τι πίκρα. Με είχε πιάσει η μύτη μου για δυο τρεις μέρες, πολύ πίκρα. Πάλι καλά δε κράτησε πολύ, αλλά είμαι σίγουρη πως θα με ξαναπιάσει. Τελικά πήρα το Beconase με συμβουλή γιατρού, αλλά μου το έδωσε με μεγάλη επιφύλαξη. Εσείς παίρνετε τίποτα?

Λέτα περαστικά με τα δοντιά σου. Πρέπει και εσύ και η τσέπη σου να υποφέρετε πολύ. Οσο για το πάσχα, μάλλον θα τη βγάλεις με τη μαγειρίτσα! Ο γυναικολόγος σου λέει τίποτα για τα δόντια? Είναι λόγω έλλειψης ασβεστίου, ή άσχετο? Πάντως αν παίρνεις και ασβέστιο και σίδηρο, δε πρέπει να τα παίρνεις μαζι.

Ridi μου, πολλά πέρασες και εσύ. Αλλά αυτη τη φορά τον αύγουστο θα κρατάς την κορούλα σου στην αγκαλιά. Εγώ κάνω τις clexane 0.4, και εμένα μου είπαν πως θα τις συνεχίσω και για λίγο καιρό μετά τη γέννα. Απο μελανιές πώς τα πάς? Για την ώρα δεν έχω πολλές, στην αρχή είχα κάνει τεσσερες πέντε μεγάλες που κάνανε καιρο να φύγουν! Αλήθεια, ξέρεις τι γίνεται με τη γέννα? Στα πεταχτά η νοσοκόμα μου είχε πει κάτι, πως δε πρέπει να τις παρω μια δυο μέρες πριν γεννήσω. Αυτό σημαίνει πως θα πάμε με πρόκληση? Νωρίς είναι βεβαια να ανησυχούμε και για αυτο, αλλά μια απορία την έχω. Θα ρωτήσω ξανά τη μαία στο επόμενο ραντεβού τον άλλο μήνα.

Εvri, μπράβο για τα αποτελέσματα σας, αλλά γιατι κάνατε τον εμβρυακο? Πώπω, εμείς εδώ δε κάνουμε τιποτα και εσείς κάνετε τόσα παράξενα. Αραγε εδώ είναι άστα να παν, ή μήπως οι έλληνες γιατροί είναι υπερβολικοί?

Αννια, με γεια τον επισεκυασμένο υπολογιστή. Είδες τελικά μπορεί να άργησε, αλλά δουλεύει!

Τανια, πως είναι ο πωπός? Περαστικά σου, και εύχομαι άλλο κακό να μη σας βρει

Ροδακινούλα περαστικά στον πεθερούλη σου. εύχομαι να πάνε όλα καλά. Μάλλον θα πρέπει να προσέχει και τη διατροφή του, γιατι αν είναι σαν τον μπαμπάκα μου, στενοχωριέται για την υγεία του, και απο την άλλη κατεβάσει τα πάντα! Πάντως δύσκολα να μένεις με τα περαστικά, άμα υπάχουν και προβλήματα υγείας, φαντάζομαι η κατάσταση θα είναι δύσκολη στο σπίτι. υπομονξ

Μυρίνα πολύ χάρηκα για τα νέα σου. Απο εδώ και πέρα εύχομαι να ηρεμήσεις. Και εγώ έχω ακούσει πως ο πλακούντας μπορεί να είναι χαμηλά, αλλά συνήθως ανεβαίνει, οπότε μη στενοχωριέσαι άδικα. Βέβαια, όλα με μέτρο ε? Μή πάρουμε τα βουνά και τα λαγκάδια, είναι πολύτιμο το φορτίο μας!

Κορίτσια και εγώ έχω πολλά υγρά, αλλά συγγνώμη που μπαίνω σε πολλές λεπτομέριες, μου φαίνεται πως δεν είναι από τον κόλπο μου, αλλά σα διαρροές μου φαίνεται, μια και που είναι αρκετά ψηλα. Το έχει νιώσει και κάποια άλλη αυτο? Πάντως δε μυρίζουν.

Πωπω, την ιστορία της ζωής έγραψα πάλι!

Link to comment
Share on other sites

rodakinoula ευχομαι να πανε ολα καλα με τον πεθερο σου...Δεσποινα και εγω με τις ηπαρινες ειχα αρκετες μελανιες και πονο μπρρρρρ...οσο για τον υπολογιστη μας τον εφερε με 2θυρες καμενες και χωρις καρτα γραφικων:?Τωρα τι ειναι ολα αυτα χα θα σας γελασω απο τα λιγα που μου εξηγησε ο Τ κατι καταλαβα:cool:..Βρε Δεσποινα μηπως τα υγρα που φευγουν ειναι τσισακια??Επειδη τωρα το μωρο πιεζει στην κυστη και γενικα ολα εκει μεσα ειναι στριμωγμενα


:-D

Link to comment
Share on other sites

Την καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια μας !!!

Εγώ είμαι έτσι και έτσι τα πεθερικά ακόμα εδώ, έκανε μαγνητική ο πεθερός μου και πήγαμε στο γιατρό να την δει αποτέλεσμα έχει πάθει 4 μικρά εγκεφαλικά, οπότε θα κάτσουν και άλλο για να πάνε σε νευρολόγο η πεθερά σε άθλια κατάσταση κλαίει όλη μέρα και η ψυχολογία μου έχει πιάσει πάτο !!!

ευχομαι να ειναι ολα περαστικα!!! μη σε παιρνει απο κατω...δεν κανει να στεναχωρεις το μωρακι!!!

Εγώ κοριτσάκια μου αφού τα λέτε έμαθα ότι είμαι έγκυος 27/12 που έκανα χοριακή ο γιατρός μου είχε πει να πάω στις 24 του μήνα αλλά εγώ κρατήθηκα και πήγα στις 27 γιατί είπα αν είναι αρνητικό όπως την πρώτη φορά τουλάχιστον να έχω κάνει Χριστούγεννα.

ροδακινουλα και 27/12 το εμαθα με τεστ και μου ηρθε κεραμιδα στο κεφαλι αφου δεν το περιμενα καθολου!!! απλα μετανιωσα που δεν κρατηθηκα μεχρι τις 31 που ανταλλαζουμε τα δωρα....θα τυλιγα το τεστακι και θα το εδινα στον συζηγο για δωρο!!! :P

όλα καλά με το σκίουρο, όσα μπορέσαμε να δούμε δηλ. ήταν σε μπρούμυτη θέση. όλα τα όργανα μια χαρά, μακριά πόδια μου φάνηκε ότι έχει και είναι περίπου 400 γραμμάρια!

μπραβο αννα συγχαρητηρια για το σκιουρακι σου!!! με το καλο να το παρετε αγκαλιτσα!!! :tongue:

[quote name=Despina80;1533442

Μαρινέλα και κερασια' date=' και όλες όσες υποφέρουμε από αλλεργίες, αχ τι πίκρα. Με είχε πιάσει η μύτη μου για δυο τρεις μέρες, πολύ πίκρα. Πάλι καλά δε κράτησε πολύ, αλλά είμαι σίγουρη πως θα με ξαναπιάσει. Τελικά πήρα το Beconase με συμβουλή γιατρού, αλλά μου το έδωσε με μεγάλη επιφύλαξη. Εσείς παίρνετε τίποτα?

[/quote]

δεσποινα εγω ειμαι χαλια!!! χτες δεν κοιμηθηκα καθολου καλα!!! δεν μπορω να αναπνευσω.... δεν παιρνω κατι απο φαρμακα και δεν νομιζω οτι και να παρω τον γιατρο μου θα μου δωσει κατι....θα πρεπει να το παλεψω ετσι δυστηχως..:?


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σας πω και εγω πως εμαθα οτι ειμαι εγκυος..Στις 17/12ειχαμε επαφη (τελευταια περιοδος 5/12)καπου στην επαφη χασαμε το προφυλακτικο το οποιο ειχε μεινει μεσα στον κολπο,ετσι εγω ημουν σιγουρη οτι πιασαμε το σπορακι,οταν κοντα στην πρωτοχρονια ειχα πονους περιοδου και τετοια σιγουρευτηκα 100% δεν ειπα τιποτα σε κανεναν και περιμενα μεχρι της 7/1 που εκανα τεστ και βγηκε ενα + να με το συμπαθειο


:-D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες καλημέρα!

Πέθανα αυτές τις μέρες! Έχει τρελή δουλειά και είμαι στα όρια της υπερκόπωσης! Το μόνο θετικό της ιστορίας είναι ότι μάζεψα λεφτάκια για να έχει ο μπέμπης μου να μου τα τρώει! Αλλά από κούραση άλλο πράγμα κορίτσια! Όλη μερά τρέξιμο και το βράδυ διαβασμα και γράψιμο μέχρι πρωίας! Μιά από τα ίδια θα πάει και το ΣΚ! Αύριο το πρωί έχω τον β επιπέδου και ανυπομονώ!!!!

Φιλιά σε όλες!


2sCXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Πόσα γράψατε βρε αθεόφοβες;;; :tongue::tongue: Τι να πρωτοθυμηθώ η γυναίκα;; :rolleyes::rolleyes:

Μυρίνα και εγώ για κοριτσάκι σε κόβω. Δεν μπορεί, κάτι θα είχε φανεί αν ήταν αγόρι. Πάντως όλα καλά. Για τον πλακούντα μην ανησυχείς. Και στην κουμπάρα μου το είχαν πει αυτό και τίποτα δεν συνέβηκε.

Δέσποινα εύχομαι να μην ταλαιπωρηθείς από την αλλεργία. Και ο δικός μου γυναικολόγος όμως τα απαγορεύει δια ροπάλου όλα αυτά τα σκευάσματα. Μόνο φυσιολογικό ορό και οτριβίν παιδικό για να στεγνώνει λιγο η μύτη και να μπορείς να πάρεις ανάσα.

Τανιαμπελ ο μεγαλύτερος μου φόβος είναι οι πτώσεις. Στην Αλεξάνδρα μου είχα αυτή τη φοβία συνέχεια και τελικά κουτρουβαλιάστηκα 2 εβδομάδες αφού γέννησα. :confused: Τυχαίο;;; Αφού η κούκλα σου πάντως είναι εντάξει όλα καλά. :P:p

ΑΝΝΑ27 μεγάλη ταλαιπωρία πέρασες χτες και κρίμα που δεν ολοκληρώθηκε η εξέταση. Μήπως ήσουν πολύ κουρασμένη και νηστική γι' αυτό δεν κουνιόταν το μωρό; Αλήθεια θα ξαναπληρώσεις;

Λέτα περαστικά και σε εσένα για τα δόντια. Μεγάλη ταλαιπωρία αλήθεια! Πως τις κάνεις τις εξαγωγές; Χωρίς νάρκωση; Εμένα, ευτυχώς, τέτοια προβλήματα δεν μου έχουν προκύψει..... φτου, φτου, φτου.

Ροδακινούλα περαστικά για τον πεθερό σου. Εύχομαι να μην ταλαιπωρηθεί ούτε αυτός αλλά ούτε και εσείς. Και πες και στην πεθερά να μην κλαίει συνέχεια γιατί δεν κάνει και καλό στην ψυχολογία του.

Ρίντι ταλαιπωρήθηκες και εσύ αλλά τώρα άστα όλα πίσω σου. Η μπέμπα έρχεται, είναι γεγονός!!! :D:D:D

Β' επιπέδου και εγώ μάλλον από τις τελευταίες θα είμαι. Τι μάλλον δηλαδή, σίγουρα. Μ. Πέμπτη έχω ραντεβού και τότε λογικά θα κανονίσουμε και αυτό. Εγώ για την εγκυμοσύνη το έμαθα 27/12 με 4 μέρες καθυστέρηση. Κρατήθηκα όμως και δεν είπα τίποτα σε κανέναν. Το ανακοίνωσα πρώτα στον καλό μου την Πρωτοχρονιά :tongue::tongue:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες καλημέρα!

Πέθανα αυτές τις μέρες! Έχει τρελή δουλειά και είμαι στα όρια της υπερκόπωσης! Το μόνο θετικό της ιστορίας είναι ότι μάζεψα λεφτάκια για να έχει ο μπέμπης μου να μου τα τρώει! Αλλά από κούραση άλλο πράγμα κορίτσια! Όλη μερά τρέξιμο και το βράδυ διαβασμα και γράψιμο μέχρι πρωίας! Μιά από τα ίδια θα πάει και το ΣΚ! Αύριο το πρωί έχω τον β επιπέδου και ανυπομονώ!!!!

Φιλιά σε όλες!

Με το καλό η Β' Επιπέδου και καλοφάγωτα τα λεφτουδάκια. ;););)


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Γιουβάνα δεν θα είσαι η τελευταία για την β επιπέδου μάλλον μαζί θα είμαστε εγώ δεν ξέρω ακόμα πότε θα την κάνω έχω ραντεβού στο γιατρό στις 19 του μήνα όπου και θα μου πει πότε να την κάνω !!!

Μιμίκα καλά αποτελέσματα στη β επιπέδου και που είσαι όποτε βρίσκεις χρόνο να ξεκουράζεσαι δεν είσαι μόνη !!!

Αννά χαίρομαι που όλα πήγαν καλά στη β΄επιπέδου με το καλό να την ξανακάνεις για να δεις και αυτά που δεν είδατε χθες !!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...