Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μπραβο αννουλα ολα καλα..Αν ξερω λεει για την καθυστερηση χαχαχα που να δεις στον χασιακο τι γινετε:shock::lol:...Πως σου φανηκε ο Ελευθεριαδης?

έλα ρε οι πολύτεκνες πρέπει να προηγούνται!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

δε νομίζω ότι ο σκίουρος δεν ήταν συνεργάσιμος απλά δεν υπήρχε χρόνος να περιμένουμε για ν αλλάξει στάση. είχε ήδη πάει 11.30 το βράδυ!!! και ο γιατρός είχε κι άλλο κόσμο!

εννοείται δε πλήρωσα χτες! θα πληρώσω την επόμενη φορά την αρχική τιμή μόνο! 150 ευρώ. μου το πε ο άνθρωπος μόνος του.

να σας πω την αλήθεια χαίρομαι που θα ξαναδω το σκίουρο και το εκτίμησα που δε με ξεπέταξε χτες αλλά φάνηκε επαγγελματίας και θέλησε να ξανακάνει την εξέταση για να μαστε σίγουροι. και χωρίς επιβάρυνση εννοείται. ίσως αν ήταν άλλος να με ξεπέταγε χτες.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλημερα.Εγω εμαθα για το ευχαριστω την παραμονη των χριστουγεννων μαζι με τα καλαντα το πα και εγω:D

Despina80

κουραγιο φοβαμαι να παρω ο,τιδηποτε για την αλλεργια μονο λιγο οινοπνευμα βαζω σε μια χαρτοπετσετα και μυριζω δυο τρεις φορες και αυτο κοροιδευω τον εαυτο μου !


N34Jp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κατά φωνή με πήραν απ το ιατρείο να πάω το απόγευμα!!! γιούπι!!!!!!!!!!

θα πάρω και το μέγαλο γιο μαζί!!! να δει τον αδερφό του!!!!!!!

Μα έτσι είναι το σωστό αφού δεν τελείωσε η εξέταση θα ήταν κρίμα και γαιδουργιά να ξαναπλήρωνες, Μπράβο του πάντως, αν το δεις και απο την άλλη πλευρά είσαι τυχερή γιατί θα το ξαναδεις το μπουμπούκι σου. Με το καλό να πας και να μας φέρεις ευχάριστα νεάκια !!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

Μόλις γύρισα από τη μαμά φτιάξαμε πασχαλινά κουλουράκια και αύριο να'μαστε καλά τα τσουρεκάκια αλλά κουράστηκα αρκετά,βλέπετε φτιάχνουμε εμείς για όλη την οικογένεια,πρέπει να είναι γύρω στα 350 κουλούρια :-)

Despoina έκανα τον εμβριακό για να δούμε την καρδούλα του γιατί στη β-επιπέδου είχε δει ένα μικρό μπαλάκι,το οποίο ευτυχώς δεν είναι τίποτε. Ήταν ο αδερφός μου στην Αγγλία και γεννήθηκαν εκεί τα 3 του παιδάκια. Τώρα η νύφη μου ετοιμάζεται να γεννήσει το 4ο από ώρα σε ώρα εδώ και μου λέει πως εκεί ήταν πιο ήρεμα,καμία σχέση το σύστημα.

Myrina μπράβο για τις εξετάσεις σου!

Τaniabell ευχαριστώ για το σαιτ!τώρα θα το κοιτάξω. Αχ αυτά τα πεσίματα πόσο τα φοβάμαι. Τόσο να'ναι δεν πειράζει!

afroad σ'ευχαριστώ,ηρέμησα αρκετά δεν μπορώ να πω! Όσο για τα κιλα εγώ +6 οπότε μην ανησυχείς.

rodakinoula περαστικά στον πεθερό σου και εύχομαι να έχουν όλα καλή εξέλιξη.

mimika με το καλό ο β-επιπέδου

anna ωραία που πήγαν όλα καλά και να πάνε έτσι και σήμερα΄

Όσο για το τεστ εγκυμοσύνης εγώ 1-12 το έκανα!!


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

Μόλις γύρισα από τη μαμά φτιάξαμε πασχαλινά κουλουράκια και αύριο να'μαστε καλά τα τσουρεκάκια αλλά κουράστηκα αρκετά,βλέπετε φτιάχνουμε εμείς για όλη την οικογένεια,πρέπει να είναι γύρω στα 350 κουλούρια :-)

Καλά έπαθα σοκ πόσα πολλά κουλουράκια κάνατε χαράς την υπομονή σας!!!

Αυρίο δηλ που θα κάνετε τα τσουρέκια πόσα θα κάνετε είμαι περίεργη ?????

Κορίτσια ψάχνω μια συνταγή για τσουρέκια που να είναι σχετικά εύκολη γιατί αυτή που κάνω τις Βέφας με ταλαιπωρεί λίγο. Αν έχετε καμία θα ήθελα να μου την στείλετε για να την δοκιμάσω !!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άσε Ροδακινούλα μου ψόφισα σήμερα! Τα τσουρέκια που κάνει η μαμά μου είναι τέλεια! Θα πάρω τη συνταγή και θα στη στείλω!Δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολα αν και πάντα έχουν και αυτά την αναμονή τους με τα φουσκώματα!!


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Despina80;1531456]Kαλησπέρα κορίτσια.

τι κάνετε?

Αγγελα δε σε ξέχασα. Κοίταξα το καροτσάκι σου, για το ποδόσακο, δε περιλαμβάνεται στην τιμή, είναι στα εξτρα αν θέλεις (footmuff). Προσπάθησα να τους τηλ σήμερα αλλά δε τα κατάφερα. Θα το αφήσω για το σαβ/κο που δεν έχει πολύ κινηση.

Σε ευχαριστώ πολύ Δέσποινα που αφιερώνεις χρόνο για μένα. Πραγματικά όμως δεν θέλω να σε βάλω σε κόπο.

Να έχεις ένα όμορφο Σαββατοκύριακο!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άσε Ροδακινούλα μου ψόφισα σήμερα! Τα τσουρέκια που κάνει η μαμά μου είναι τέλεια! Θα πάρω τη συνταγή και θα στη στείλω!Δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολα αν και πάντα έχουν και αυτά την αναμονή τους με τα φουσκώματα!!

Τα φουσκώματα δεν με πειράζουν αρκεί να μην έχουν πολύ μπελά!!! Θα περιμένω να μου τη γράψεις εξάλλου έχουμε χρόνο εγώ την Μ. Πέμπτη θα τα κάνω !!!!

Έκανα και γω κουλουράκια χθες αλλά νηστίσιμα είναι πολύ νόστιμα και εύκολα. Πασχαλινά δεν ξέρω αν θα κάνω θα φανεί απο βδομάδα ανάλογα τα κέφια χιχιχιχιιχιχ!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα στη στείλω οπωσδήποτε!

Είπα και εγώ να κάνω τα νηστίσιμα τσουρεκάκια για τη μεγάλη εβδομάδα αλλά θα δω και εγώ γιατί ήδη κουράστηκα! :-)

Και εγω και εγω τη θελω τη συνταγη, μη με ξεχασεις και μενα ναι;

Ευχαριστω!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θα στη στείλω οπωσδήποτε!

Είπα και εγώ να κάνω τα νηστίσιμα τσουρεκάκια για τη μεγάλη εβδομάδα αλλά θα δω και εγώ γιατί ήδη κουράστηκα! :-)

ΑΑΑΑΑΑ μου έδωσε ιδέα πάω να βρω τι συνταγή και αν έχω τα υλικά να κάνω λίγα !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...