Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια μου...

Ένα θα σας πω όλα τα είχε η μαριορη...δεν βλέπω να τελειώσω με την οδοντίατρο ( απονευρωση γέφυρες κτλ) .,χθες το βράδυ βάζω το μπολ με τα δημητριακά μου...πάω να φάω την πρωτη μπουκιά και τσουπ.....έσπασε ένα άλλο δοντι....ε θα τρελαθούμε...τα δόντια μου έχουν πάθει την πλάκα τους με την εγκυμοσύνη...

Και μέσα σε όλα την Τρίτη σπάει το πόδι της και η γιαγιά μου(87) και έχουμε και άλλες ιστορίες...θα κάνει την επέμβαση την Δευτέρα και καταλαβαίνετε τι πόνο τραβάει τώρα η καημενο...επειδη έπαιρνε Ένα χάπι για την καρδιά πρέπει να περιμένουν 7 μέρες με οτι αυτο συνεπάγεται...

Αυτα τα γρήγορα νεα....

Αχ βρε leta όλα μαζί σου έτυχαν. Κάνε υπομονή να τελειώσεις με τα δόντια σου για να τελειώσει το μαρτύριο αυτό. Μήπως χρειάζεσαι περισσότερες βιταμίνες? Και όλα αυτά που κάνεις στον οδοντιατρο είναι χωρίς νάρκωση?:confused::confused:

Όσο για την καημένη την γιαγια περαστικά της!!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ελα παρτη ροδακινο μην ψαχνεις

http://www.greekmasa.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=4470&Itemid=49

Ευχαριστώ Ριτάκι μου και απο τι βλέπω τα έχω όλα τα υλικά !!!!

Μάλλον θα τα κάνω τώρα.

Έφυγααααααααααααα πάω

Ελπίζω να βγουν καλά θα σας πω εντυπώσεις !!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

ροδακινούλα είναι πεντανόστιμα.αν θες στείλε μου μήνυμα το fb για να σου στείλω εκεί τη συνταγή.καλή επιτυχία!

ριτα θα την έχεις και εσύ σύντομα!!!

Είμαστε φίλες στο φατσοβιβλίο ??? Αχ γιατι δεν θυμάμαι καθόλου ....αν όχι πες μου να σου στείλω με πμ το όνομα μου!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!

...

Σημερα το απογευμα ειπα να βγω στην αγορα να απρω κατι πραγματακι που ηθελα και να πιω ενα καφεδακι, μιας και ειμαι χωρις την μικρη. Ε λιγο παρακατω απο το σπιτι, εφαγα μια τουμπα αλλο πραγμα! ΠΗρα τηλ τον γιατρο και μου ειπε να παω για υπερηχο! Ευτυχως η μπεμπα και ο πλακουντας ειναι μια χαρα, μονο που με ποναει ο ποπος μου:oops:, μικρο το κακο! Παντως τρομαξα πολυ!

Μικρό το κακό ... (να πονάει μόνο ο ποπός σου), αφού όλα με το παιδί είναι καλά. Να προσέχεις!!! Πάντως η μαμά μου όταν ήταν έγκυος σε μένα συνέχεια έπεφτε!!! Δεν ξέρω τι έφτεγε! Περαστικούλια σου!!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!

Καλή επιτυχία σε όσες ετοιμάζουν τα κουλούρια τους και τα τσουρεκάκια τους... Εγω τα πασχαλινά κουλουράκια τα έφτιαξα πριν 2 μέρες και βγήκαν νόστιμα και χτες βοήθησα τη μάμα και κάναμε και τα τσουρέκια.

Συγχρόνως ετοιμάσα κι ένα καλάθι με ποτό, τσουρέκια και κουλούρια για τον κουμπάρο που μας πάντρεψε.

Βγήκα στην μικρή αγορά του νησιού και ψώνισα για το βαφτιστήρι μου και του τα έστειλα ήδη.

Καλά αποτελέσματα για τα κορίτσια που είναι για β επιπέδου.

Μπράβο ΑΝΝΑ27...Ειλικρινά χάρηκα που ήταν όλα καλά (νομίζω πως θα σου έφυγε κι ένα άγχος....)

Εγώ έχω ραντεβού για β επιπέδου στις 19/4 κι έχω ένα άγχος...

Όσο για το τεστ εγκυμοσύνης, δεν θυμάμαι καθόλου πότε το έκανα!!!!!

Καλό απόγευμα και θα τα πούμε σύντομα!!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε φίλες στο φατσοβιβλίο ??? Αχ γιατι δεν θυμάμαι καθόλου ....αν όχι πες μου να σου στείλω με πμ το όνομα μου!!

rodakinoula δεν είμαστε,στείλε μου πμ το ονομά σου να σε βρω


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια μου ολες προκομενες βλεπω εισαστε με τα γλυκακια σας!!! εγω δεν το παιρνω αποφαση μπας και μυρισει λιγακι το σπιτι... ;)

Κοριτσάρες καλημέρα!

Πέθανα αυτές τις μέρες! Έχει τρελή δουλειά και είμαι στα όρια της υπερκόπωσης! Το μόνο θετικό της ιστορίας είναι ότι μάζεψα λεφτάκια για να έχει ο μπέμπης μου να μου τα τρώει! Αλλά από κούραση άλλο πράγμα κορίτσια! Όλη μερά τρέξιμο και το βράδυ διαβασμα και γράψιμο μέχρι πρωίας! Μιά από τα ίδια θα πάει και το ΣΚ! Αύριο το πρωί έχω τον β επιπέδου και ανυπομονώ!!!!

Φιλιά σε όλες!

καλοφαγωτα τα λεφτακια του μπεμπη!!! :D

και καλη επιτυχια αυριο....περιμενουμε νεα σου!!! :tongue:

Μαριλένα και Γιοβάννα απο τι βλέπω και οι τρις μας την ίδια μέρα μάθαμε ότι είμαστε εκγκυούλες χιχιχιχιι!!!!!

ναι ναι!!! εγω δεν θυμαμαι αλλα νομιζω μπηκα και εγραψα αμεσως στο φορουμ...θα το τσεκαρω να δω..;)

κατά φωνή με πήραν απ το ιατρείο να πάω το απόγευμα!!! γιούπι!!!!!!!!!!

θα πάρω και το μέγαλο γιο μαζί!!! να δει τον αδερφό του!!!!!!!

τυχερη μου φαινεται εισαι αννα!!! θα δεις παλι το μικρακι σου!!! :) αντε καλα αποτελεσματα και στα υπολοιπα...

μονο λιγο οινοπνευμα βαζω σε μια χαρτοπετσετα και μυριζω δυο τρεις φορες και αυτο κοροιδευω τον εαυτο μου !

και γω αυτο εκανα χτες αλλα δεν ειδα διαφορα... :cry: και σημερα η κατασταση ειναι χειροτερη...μου την εχει βαρεσει και μεσα στο σπιτι! δεν εχω και αυτοκινητο να παω καμια βολτα... :cry:


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω και εγω πως εμαθα οτι ειμαι εγκυος..Στις 17/12ειχαμε επαφη (τελευταια περιοδος 5/12)καπου στην επαφη χασαμε το προφυλακτικο το οποιο ειχε μεινει μεσα στον κολπο,ετσι εγω ημουν σιγουρη οτι πιασαμε το σπορακι,οταν κοντα στην πρωτοχρονια ειχα πονους περιοδου και τετοια σιγουρευτηκα 100% δεν ειπα τιποτα σε κανεναν και περιμενα μεχρι της 7/1 που εκανα τεστ και βγηκε ενα + να με το συμπαθειο

ιωαννα το μωρακι σου θα ειναι αγορακι αφου η συλληψη εγινε την 14 μερα της περιοδου!!! :tongue:

αν βεβαια ισχυουν ολα αυτα ετσι...εμεις παντος το γιο μου τον πιασαμε την 14 μερα!!! ;););) για να δουμε θα πεσω μεσα??? :rolleyes:


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ουφ κοριτσια πηγα λιγο τα μικρα κατω στην πεθερα μου να παιξουν ωρες ωρες μου ρχετε να βαλω τα κλαματα απο την κουραση τωρα εκατσα να χαλαρωσω λιγο να κανω και ενα μπανακι και να παω να τους παρω....Μαριλενα δεν ξερω καθολου παντως το ενστικτο μου μου λεει για κοριτσι:tongue:και γενικα σκεψεις που κανω οταν γεννησω και μετα λεω η μπεμπα:PΕπισης και στον σταυρο που κανουμε στο χερι βγαινει κοριτσι-αγορι-κοριτσι τι να πω γερο πανω απο ολα!!!


:-D

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα τα νηστίσιμα τσουρεκάκια στο φούρνο θα σας πω εντυπώσεις σε λίγο !!!

ποπο εισαι γρηγορη εσυ!!! εγω εκανα ενα μπανακι, εβαλα κρεμουλα...με επιασε παλι η φαγούρα τα νευρα μου!!!

και ολη μερα δεν κανω τιποτα και θελω συνέχεια να τρωω...:o

Ουφ κοριτσια πηγα λιγο τα μικρα κατω στην πεθερα μου να παιξουν ωρες ωρες μου ρχετε να βαλω τα κλαματα απο την κουραση τωρα εκατσα να χαλαρωσω λιγο να κανω και ενα μπανακι και να παω να τους παρω....Μαριλενα δεν ξερω καθολου παντως το ενστικτο μου μου λεει για κοριτσι:tongue:και γενικα σκεψεις που κανω οταν γεννησω και μετα λεω η μπεμπα:PΕπισης και στον σταυρο που κανουμε στο χερι βγαινει κοριτσι-αγορι-κοριτσι τι να πω γερο πανω απο ολα!!!

εμενα αυτο με τον σταυρο καθε φορα βγαινει και αλλο....για να δουμε...εσυ ποτε θα ξαναπας ειπαμε στον γιατρο?


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

ποπο εισαι γρηγορη εσυ!!! εγω εκανα ενα μπανακι, εβαλα κρεμουλα...με επιασε παλι η φαγούρα τα νευρα μου!!!

και ολη μερα δεν κανω τιποτα και θελω συνέχεια να τρωω...:o

Καλά μη νομίζεις ότι κουράστηκα και πολύ έχω μίξερ και ζυμώνει εκείνο για μένα χιχιχιχιχι!!! Πάντως βγήκαν πεντανόστημα τα τσουρεκάκια Μπράβο στο ΡΙτάκι για την συνταγή της !!!!

Εγώ πάλι Μαριλένα μου είμαι ανάλογα με τις μέρες μπορεί να τύχει και όλη μέρα να κυλιέμαι στην κυριολεξία απο καναπέ σε κρεβάτι και άλλες μέρες να είμαι υπερκινητική ότι να ναι κοινός. Καλά αυτό με το φαί πάντως είναι αλλο πράγμα και γω το ίδιο παθαίνω αν είμαι σπίτι. Όταν θα πάω στο γιατρό μου φαίνεται θα τα ακούσω !!!

Φαγούρα που σε έπιασε και έβαλες κρεμούλα ??


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

μαλλον σε μπερδεψα ε? κρεμα εβαλα στην κοιλια μετα το μπανιο...ασχετο με την φαγουρα...με πιανει φαγουρα ρε γαμωτο απο κατω οταν πλενομαι... :( δεν μπορω να το καταλαβω...σκεφτομαι μηπως με πειραζει το υγρο πλυσιματος η τα σερβιετακια....μαλλον δεν την γλυτωνω την εξεταση αλλα προκειμενου να ηρεμησω θα του πω να με εξεταση την τριτη που θα παω..


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...