Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσακια!τι κανετε?

αννια σωστο το ενστικτο τελικα ε?με το καλο να ερθει το κοριτσακι σου!

τανια, αφροαντ εσεις ολα καλα?

νιονιω καλως ηρθες!με το καλο το μωρακι σου!

ριντι μακαρι να δειτε και δευτερο νεφρο σημερα!περιμενουμε κ απο σενα νεα.

εγω αυριο τ απογευμα εχω ραντεβου με το γιατρο να κανονισουμε και τη β επιπεδου...εχω ενα μηνα να παω ενα αγχος το χω...

φιλια πολλα σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου.... χάθηκα λίγο αλλά καταλαβαίνετε.....είναι πονηρές οι μέρες:tongue::tongue:

Μιμικα84 πραγματικά στενάχωρα τα νέα σου από τη Β' επιπέδου, αλλά ίσως και να έφταιγε μόνο η θέση του μπέμπη. Όπως και να έχει χαλάρωσε και κάνε υπομονή μέχρι την επόμενη εξέταση. Ακόμα και κάτι να είναι στραβό, αφού σου είπε ότι διορθώνεται δεν υπάρχει λόγος να τα βάψετε μαύρα.

Ρίντι εύχομαι και εσείς να τα δείτε όλα καλά στον επανέλεγχο και να μην υπάρχει πρόβλημα στο νεφράκι. Να μας πεις τα νέα.

Αννια επαληθεύτηκες τελικά με το κοριτσάκι. :):):):):):) Με το καλό να την κρατήσετε αγκαλιά...... να μπει και λίγο ροζ στο καφέ μας!!!!

Νιονιώ καλώς μας ήρθες. Και εγώ την κορούλα μου 15 μέρες νωρίτερα τη γέννησα...... χμμμμ ελπίζω ο γιος να μην θρονιαστεί και δεν θέλει να βγει γιατί πραγματικά και εγώ δεν θα το αντέξω.:tongue:

Εγώ έχω ραντεβού με το γιατρό Μ. Πέμπτη πρωί και ανυπομονώ......


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου εδω έχει παλιοκαιρο απο χτες.!!σας ευχαριστω πολυ με το καλοκ εσείς τα μωρακια σας..με εξετάζει κ προς το τέλος μου λέει ένα και ένα δεν έχεις;λέω ναι,αυτο μου λέει τι νομίζεις οτι είναι;λέω εγω επειδή έχω την ίδια εγκυμοσύνη με την Μ του λέω κοριτσάκι ναι μου λέει κορίτσι είναι :). .τώρα μου έκλεισε ραντεβού 3/5 για β΄επιπεδου..ΕΣΥ Αννα ποτέ πας στον χας;


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια.

Τι καιρός είναι αυτός καλέ? Στο νησάκι μου η μέρα είναι χειμωνιάτικη. Φυσάει, βρέχει και κάνει κρύο...:mad:

Αννια με το καλό το καριτσάκι σου...:) Τελικά το ένστικτο της μάνας επαληθεύτηκε!!!;)

Μιμίκα να μην στεναχωριέσαι και θα δεις ότι τελικά δεν ήταν τίποτα. Ευχομαι πραγματικά να ήταν μόνο κάτι τυχαίο. Οι σκέψεις μας είναι κοντά σου!!

Ελιζαμπεθ καλά αποτελέσματα να έχεις. Καταλαβαίνω το άγχος σου γιατί κι εγώ ένα μήνα έχω να πάω στον γιατρό και η β - επιπ. είναι την άλλη εβδομάδα.

Λέτα να προσπαθείς να σκέφτεσαι όμορφα πράγματα. Η ψυχολογία παίζει σημαντικό ρόλο. Οι ορμόνες φταίνε που η διαθεση μας πάει μία πάνω μία κάτω. Είμαι σίγουρη ότι πολλά από τα κορίτσια έχουν το ίδιο θέμα με την διάθεση. Δεν είσαι η μόνη, γι' αυτό προσπάθησε να το παλέψεις!!!!΄

Ελάτε να ανεβαίνουμε!!!

Αν τανιαμπελ αυτέ οι κουνιάδες... Κι εσύ πες καμιά κουβέντα. Hello!!! είμαι έγκυος και χρειάζομαι βοήθεια!!! Τώρα που φύγανε προσπάθησε να ξεκουραστείς!!!

Συγνώμη εάν ξέχασα να σχολιάσω κάτι. Θα τα πούμε ξανά κι αργότερα!!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου όλες για το ενδιαφέρον και την στήριξη! Προσπαθώ να ανέβω ψυχολογικά και να σκέφτομαι ότι όλα θα πάνε καλά!

Να καλωσορίσω την Νινιώ! Καλώς μας ήρθες! Με το καλό το μωράκι σου!

Άννια να χαίρεσαι την μπέμπα σου! Το ένιωθες εσύ!


2sCXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κοπελιές!

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

Τι ωραία Άννια! Κοριτσάκι ε; Μακάρι να μου το επιβεβαιώσει και μένα ότι τελικά είναι κοριτσάκι. Θέλω αυτό το παιδάκι να πάρει το όνομα της μαμάς μου και είναι όνομα που μπαίνει μόνο σε κορίτσια: Ιουλία. Αν είναι αγόρι σε καμία περίπτωση δεν το λέω Ιούλιο.... θα βρούμε άλλο όνομα.

Εγώ πάλι είχα προαίσθημα από την αρχή ότι θα ήταν αγόρι. Θα δείξει τον άλλο μήνα. Αυτή η εγκυμοσύνη δε μοιάζει με καμιά από τις άλλες. Η κάθε μία τελικά ήταν διαφορετική.

Εγώ πάλι κορίτσια όσο περνάει ο καιρός αισθάνομαι όλο και πιο δυνατή. Δίκιο έχουν για το β' τρίμηνο. Αλλάζει ο οργανισμός.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε? εμεις σημερα κανουμε γενικη και στις 6 το απογευμα εχω γιατρο!!! ευχηθητε μου καλη τυχη το εχω αναγκη!!! ανησυχω πολυ λογω φαγουρας και εχω και ποναλακια....

θα μπω το βραδακυ να σας πω νεα μου!!!

παω να διαβασω τα δικα σας οσο προλαβω γιατι σειρα για φασηνα εχει το γραφειο...

φιλιααααααα


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριλένα όλα θα πάνε καλά. Έχεις όλη την θετική μου σκέψη και όταν βγουν τα αποτελέσματα θα διαπιστώσεις ότι δεν είναι τίποτα. Κι όταν έχεις φαγούρα βάλε και κανένα γιαουρτάκι πρόβειο!! Θα με θυμηθείς!!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαριλενάκι όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι!!!!! να μπεις να μας πεις!

άννια με το καλό η δεύτερη κόρη!!!! ωραίο συνδιασμό θα κάνεις!!!

εγώ χας στις 09/05...

πάω για σίδερο, αύριο απόγευμα ταξιδεύουμε με το καλό!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε? λοιπον εγω πηγα στο γιατρο σημερα το απογευμα...το μπεμπακι μου δοξα το θεο φαινεται να ειναι καλα και μαλλον ειναι κοριτσακι!!! :D

του ειπα για την φαγουρα και μου λεει συνεχεια να μην ανησυχω....οτι μπορει να ειναι αλλεργικη αντιδραση σε κατι η απο τα υγρα...δεν με εξετασε ομως...ελπιζω να εχει δικαιο τι αλλο να πω!!! να τον εβαζα με το ζορι να με εξετασει? :confused:

επισης ξεκιναω μαγνησιο και ασβεστιο και εξετασεις θα κανω αρχες μαιου μαζι με την γλυκοζη ζαχαρου...

την 31 εβδομαδα θα κανω παλι βελονα για το αρνητικο ρεζους που εχω και προχωραμε!

στις 27/04 εχω το μεγαλο υπερηχο και στον δικο μου γιατρο θα ξαναπαω αρχες μαιου...αυτα τα νεα μου!!! ααααααααα το μπουμπουκακι μου ειναι περιπου 350 γραμμαρια!!! :P λετε να μου βγει παχουλουλα??? :tongue:

αχ βρε κοριτσια σημερα μπαινω 21 εβδομαδα!!! ειμαι στα μισα της εγκυμοσυνης!!! μακαρι ολα να πανε καλα και τελος αυγουστου να κραταω την μπεμπα μου!!!


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένα πτώμα!!!Έκανα δουλειές, πήγα εκκλησία, έφτιαξα ελιόψωμα και τώρα περιμένουν να ψηθούν ... Μόλις τελειώσω και με τον ψήσιμο θα πάω να λίωσω στο κρεβάτι.

Ξέχασα να σας πω ότι τα μαγουλάκια μου, καθώς και κάτω από τα μάτια ξεφλουδίζω... Έχουν περάσει οι έντονες κοκκινίλες και τώρα έχω ξεφλούδισμα. Έχει τύχει σε καμία σας?

Αννούλα καλό ταξίδι για αύριο! Που θα πάτε, με το καλό?

Σας καληνυχτώ γλυκά!!!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Άννια μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Τώρα όπως έγραψα και πριν θα πάω 25 στον γιατρό μου και θα το παρακολουθεί αυτός. Αν κρίνει ότι θα πρέπει να ξαναπάω στην εμβρυολόγο για β επιπέδου θα μου το πεί ο γιατρός μου. Γενικά όμως θα πρέπει να κλεισω την 30η εβδομαδα για να ξεκαθαρισει αν ήταν τυχαίο γεγονος η διάταση ή αν δείχνει πρόβλημα στο εντεράκι.

mimika ευχομαι ολα να πανε καλα με το μωρακι σου!!! μην ανησυχεις τωρα ειναι λιγακι μπερδεμενα τα πραγματα με τους υπερηχους...

Καλησπέρα εγκυούλες!

Είμαι η Νιονιώ από το γκρουπ του Σεπτεμβρίου με ΠΗΤ 12/9 και μετά από πρόσκληση της Άννιας σκέφτηκα να σας επισκεφτώ μιας και είναι πολύ πιθανό να γεννήσω μέσα στον Αύγουστο.

με το καλο το τριτο σου παιδακι!!! καλοσορισες στην παρεα μας!!! :tongue:

Αύριο το μεσημέρι έχω κ εγώ ραντεβού για τον επανέλεγχο της β επιπέδου. Ελπίζω να δούμε και το δεύτερο νεφράκι! Κι αν όχι… όλα τʼαλλα να είναι καλά…!

γεια σου κοπελα μου! τι εγινε πηγες στο γιατρο? ευχομαι ολα να ειναι τελεια!!! περιμενω νεα σου...:)

Κοριτσια πριν λιγο γυρισα πολυ κοσμος στο ιατρειο και πολυ παλιοκαιρος εξω κρυο και καρεκλοποδαρα...Ολα καλα μας ειπε εχουμε εναν κοριτσαρο 220γραμμαρια :D

επεσες μεσα τελικα ιωαννα ε??? μπραβο στο κοριτσακι σου λοιπον! με το καλο!!! :tongue:

εγω αυριο τ απογευμα εχω ραντεβου με το γιατρο να κανονισουμε και τη β επιπεδου...εχω ενα μηνα να παω ενα αγχος το χω...

σοφια μου τι εγινε πηγες στο γιατρο? ευχομαι ολα καλα και σε σενα!!! περιμενουμε νεα σου!

μαριλενάκι όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι!!!!! να μπεις να μας πεις!

αύριο απόγευμα ταξιδεύουμε με το καλό!

να σαι καλα αννα!!!

αχ ταξιδακι ε? ποσο σας ζηλευω!!! καλα να περασετε ευχομαι και να ξεκουραστεις οσο γινεται....καλο πασχα αν δεν τα ξαναπουμε!!! φιλια στα αγορια σου!!! :P


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια και καλως σας βρηκα!!!Ονομαζομαι Χαρα και εχω ΠΗΤ περιπου στις 5/9.Προχθες πηγαμε στο γιατρο και μας ανακοινωσε πως εχουμε αγορακι :)

Καλη συνεχεια σε ολες μας!!!


q3Owp3.png

aijjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...