Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Χρόνια Πολλά, Χριστός Ανέστη! Να χαίρεστε τις οικογενειές σας και τα παιδάκια σας! Εύχομαι να περάσατε όμορφα!

Εμείς πήγαμε 5 μερούλες στην Μάνη! Καλά ήταν, ήρεμα!! Ξεκουραστήκαμε!

Σήμερα πάλι γραφείο και ρουτίνα. Το απόγευμα λέμε να πάμε για βέρες γιατί την άλλη Δευτέρα στις 23 θα κάνουμε τον πολιτικό!!!

Από ότι πρόλαβα να διαβάσω από αυτά που γράψατε είδα ότι η moritsa έμαθε φύλο! Ένα κι ένα ε??? Το καλύτερο!! Με το καλό τα ζουζούνια σου κοπέλα μου! Δεσποινάκι μην ανησυχείς κορίτσι μου. Μιά χαρά είναι το μπεμπέ σου! Δεν είναι απαραίτητο να το ακούς συνέχεια. Είναι αυτό που λέμε ότι δεν είναι ίδιες όλες οι εγκυμοσύνες. Εγώ άργησα πολύ να τον ακούσω τον μπεμπάκο μου, αλλά εδώ και 2 εβδομάδες τον ακούω καθημερινά αρκετές φορές. Κυρίως όταν είμαι χαλαρή. Το βράδυ με το που ξαπλώνω και ηρεμό κάνει σαν παλαβό! Χθές είχε και ο μπαμπάς μας το χέρι στην κοιλιά και του έριξε ο μικρός 2 κλωτσίτσες!

Λέτα μην αγχώνεσαι, τίποτα δεν έχει το νινί σου! Βγάλτο από το μυαλό σου, αφού οι εξετάσεις σου ήταν καλές όλα είναι καλά!!

Δεν συγκράτησα κάτι άλλο από όσα γράψατε, θα τα διαβάσω αναλυτικά και θα επανέλθω. Τα φιλιά μου σε όλες!


2sCXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα! Χριστός Ανέστη και Χρόνια πολλά! Ελπίζω να περάσατε όλες τέλεια! Εμείς πάντως το ευχαριστηθήκαμε και μασαμπουκώσαμε κιόλας! Τώρα σεμνά! Ήρθε επιτέλους και η ώρα του β' επιπέδου! Αύριο το μεσημέρι έχουμε ραντεβού και έχω πολύ αγωνία. Μακάρι να είναι όλα καλά να χαλαρώσω λίγο! Εσείς που έχετε κάνει ήδη, μόνο ένας υπέρηχος είναι; Πρέπει να έχω μαζί μου και τα αποτελέσματα της αυχενικής ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Χριστός Ανέστη και Χρόνια πολλά! Ελπίζω να περάσατε όλες τέλεια! Εμείς πάντως το ευχαριστηθήκαμε και μασαμπουκώσαμε κιόλας! Τώρα σεμνά! Ήρθε επιτέλους και η ώρα του β' επιπέδου! Αύριο το μεσημέρι έχουμε ραντεβού και έχω πολύ αγωνία. Μακάρι να είναι όλα καλά να χαλαρώσω λίγο! Εσείς που έχετε κάνει ήδη, μόνο ένας υπέρηχος είναι; Πρέπει να έχω μαζί μου και τα αποτελέσματα της αυχενικής ή όχι;

εγω εχω ραντεβου την παρασκευη κ στο τηλ μου ειπανε οτι χρειαζεται η αυχενικη!εσυ καλο ειναι να την παρεις μαζι σου κ ολα θα ειναι μια χαρα!!!μην αγχωνεσαι το μικρουλη σου θα ειναι σουπερ!!!!αληθεια ποσο σου ειπαν οτι θα κοστισει????εμενα στα 150 μου ειπανε!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα και από μένα,χρονιά πολλά χριστός ανέστη με υγεία..Χάθηκα αυτές τις μέρες αλλά αποσυντονίστηκα τελείως,αλλά περάσαμε όμορφα και έφαγα και πολύ κοκορέτσι:oops::oops:,επίσης φούσκωσα απότομα και πλέον φαίνομαι από χιλιόμετρα ότι είμαι έγκυος:D


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω εχω ραντεβου την παρασκευη κ στο τηλ μου ειπανε οτι χρειαζεται η αυχενικη!εσυ καλο ειναι να την παρεις μαζι σου κ ολα θα ειναι μια χαρα!!!μην αγχωνεσαι το μικρουλη σου θα ειναι σουπερ!!!!αληθεια ποσο σου ειπαν οτι θα κοστισει????εμενα στα 150 μου ειπανε!

Σ'ευχαριστώ πολύ, εύχομαι καλά νέα και για σας την Παρασκευή! Δεν μου είπαν για την αυχενική τίποτα, αλλά θα την πάρω για καλό και για κακό αφού τη ζητήσαν σε σένα. Και μένα 150 μου είπαν. Σε ποιόν θα πας;

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ, εύχομαι καλά νέα και για σας την Παρασκευή! Δεν μου είπαν για την αυχενική τίποτα, αλλά θα την πάρω για καλό και για κακό αφού τη ζητήσαν σε σένα. Και μένα 150 μου είπαν. Σε ποιόν θα πας;

στον αρναουτογλου θα παω εκει μου ειπε ο γιατρος!εκλεισα παρασκευη 9 το πρωι πρωτο ραντεβου γιατι με τις αναμονες ποτε δεν ξερεις τι ωρα θα μπεις!!!!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται κομμενη ταριφα ειναι και σε μας 150? ειναι η β'επιπεδου και εκλεισα για 3/5...

αννια μου εχω ακουσει διαφορες τιμες απο 200 μεχρι 150...οτι να ναι!οκ ειναι μια εξεταση που δεν θα τα σκεφτω αυτα τα χρηματα αλλα γιατι ρε παιδι μου να εχουν ταριφες?????τι να πω....


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

τωρα πήρα χαμπάρι οτι είναι εδω και οι του Σεπτεμβρίου 2012!!!

και έλεγα γιατι δεν είναι σχεδόν κανένας δίπλα!!!:D

Είμαι η Σοφία, είμαι μανούλα Σεπτεμβριου 2009 και μια και το πρωτο πέτυχε, είπαμε να το επαναλαβουμε και το 2ο νινι Σεπτέμβρη! χαχαχα!

Εχω ΠΗΤ 30/09 αλλά λόγω ΚΤ θα γεννησω μάλλον στις 18!

Φύλο δεν ξέρουμε ακόμα....πιθανότατα θα το μάθουμε την Πέμπτη στο ραντεβού μας! αν και θα προτιμούσα να μην το μάθω!

Ελπίζω να σας γνωρίσω σιγά σιγά όλες!!!:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλα ουτε εγω θα τα σκεφτω ετσι τα 150? γιατι ειναι μια εξεταση πολυ σοβαρη..Αλλα ρε γμτ το ικα μου δικαιολογει μονο 8? και αυτα αν θα τα παρεις χαχαχαχα,και αντε εμεις την κουτσοπαλευουμε να τα δωσουμε καποια αλλη οικογενεια ομως???Φαιρυ καλως μας ηρθες εμεις τα λεγαμε και στο σεπτεμβρη :Dτο κοριτσακι σου ποτε το γεννησες??Σε ρωταω στο θεμα ρουχων τι τους φοραμε μιας και ουτε τρελες ζεστες θα εχει αλλα ουτε και κρυο:confused:


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα κι απο δω!

τη Βαλέρια τη γέννησα 13 Σεπτέμβρη!

απο θέμα ρούχων, δεδομένου οτι εμείς εδω κάτω γενικά έχουμε ζεστό κλίμα (Καλαμάτα μένω), να καταλάβεις στο μαιευτηριο που είχε και πολλή ζέστη με κοντομάνικο ζιπουνάκι την είχα και της έριχνα ένα σεντονάκι!

Στο σπίτι, της φορούσα κοντομάνικο ζιπουνάκι και μακρυμάνικο φορμάκι βαμβακερό...άντε αν είχε λίγη δροσια παραπάνω να την τυλιγα με μια πάνα αγκαλιάς...

Ήταν και η παιδιατρος μας κατα του βαριού ντυσίματος...

Να δούμε πως θα είναι ο καιρός φέτος γιατι προς το παρόν μας έχει μπερδέψει!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

στον αρναουτογλου θα παω εκει μου ειπε ο γιατρος!εκλεισα παρασκευη 9 το πρωι πρωτο ραντεβου γιατι με τις αναμονες ποτε δεν ξερεις τι ωρα θα μπεις!!!!

Καλά έκανες γιατί έχω ακούσει τρελές ώρες αναμονής! Κι εγώ το πρώτο έκλεισα για να μαι σιγουρη;) Εγώ θα πάω στον Σωτηριάδη. Δεν μπορούσα να διαλέξω γιατρό και τελικά συμβουλεύτηκα το φόρουμ στο parents για να βγάλω άκρη.

fairy καλως ήρθες!

Άννια όντως ταρίφα είναι και δυστυχώς είναι πάρα πολλά. Να δούμε πόσο θα αντέξουμε ακόμη τα έξοδα! Αλλά χαλάλι τους;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου....χρονια πολλα και χριστός Ανέστη.....

Περάσαμε τελεία αυτές τις μέρες και φάγαμε πολυ.....και τωρα προσοχή.....

Libero εγω πλήρωσα 160?...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! Εμείς εχθές την βγάλαμε ένα τετραωράκι στα επείγοντα!!

Με έχει ξεσκίσει αυτός ο βήχας, πάνε και 10 μέρες τώρα, ανυσήχησα, δεν ξέρω και πως έπαθα και τις 2 πρώτες αποκολλήσεις, φοβήθηκα μην από τα τραντάγματα γίνει πάλι το ίδιο :rolleyes: Τελικά το μωράκι είναι καλά! Μου έβαλαν μόνο έναν ορό για να αναπληρώσω υγρά που έχω χάσει, με ξεσκονίσαν από εξετάσεις!! Καρδιογράφημα, γενική αίματος, πίεση, οξυγόνο, και υπέρηχο το μωρό, όλα καλά λέει, ίωση είναι, κι αφού δεν έχω πυρετό να μην πάρω φάρμακα!! Πήρα ένα αποχρεπτικό φυτικό και κάτι καραμέλες για το λαιμό επίσης φυτικές!! Στο μεταξύ σήμερα το πρωί ήμουν ακόμα χειρότερα από βήχα, και κάθε φορώ που βηχάω πονάω, νοιώθω τα πνευμόνια μου και το λαιμό μου να ξεσκίζονται, αλλά αφού οι γιατροί λένε ότι δεν επηρεάζεται το μωράκι, θα κάνω απλά υπομονή να περάσει από μόνο του!! Μου φαίνεται ήμουνα καλύτερα κλεισμένη μέσα τόσο καιρό, γλύτωνα και από τις ιώσεις!!! :-P:rolleyes:

Για χρήματα για τις εξετάσεις που λέτε, εγώ τα κάνω όλα στο νοσοκομείο. Η αυχενική ήτανε δωρεάν, το pap-A όμως το πλήρωσα 80 ευρώ γιατί δεν το καλύπτει το ταμείο. Την Β' στο νοσοκομείο θα την κάνω κι αυτήν, αλλά δεν έχω ιδέα αν καλύπτεται ή όχι!! :?


s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...