Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      περιμένουμε τον ανδρολογο να μας παρει αλλα είχε πει οτι σε μερικούς δεν ανεβαίνουν τα επίπεδα παρόλο που παίρνουν συμπληρώματα. έχω αγωνία.. έχουμε πολυ κακή μορφολογία.

      Στην μικρογονιμοποιηση δεν βρίσκουν κάποιο καλό σπερματοζωάριο ;

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια!τι κανετε?

μαριλενα μπραβο ολα καλα με το καλο να ερθει η μπεμπουλα σας!

χαρα καλως ηρθες!εχουμε σχεδον ιδια πητ εγω 6/9:Dμε το καλο το αγορακι σας!

αννα καλο ταξιδι και καλα να περασετε στο βολο!

εγω ετοιμαζομαι να παω παιδων να παρω τις εξετασεις της ελλης...χθες πηγαμε και παιδιατρο για εμβολιο...δε τη ζυγισε ουτε τη μετρησε...την επομενη φορα υποθετω.και το απογευμα θα παω και στο γυναικολογο.φουλ μερα η σημερινη:D

φιλια πολλα σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα Κορίτσια!

Αλήθεια να ρωτήσω... λίστα έχετε κάνει.

Περισσότερο ρωτάω για να σας γνωρίσω όλες από εκεί.

Τι καιρό έχετε σήμερα; Εγώ είμαι από Κομοτηνή και δουλεύω στην Ξάνθη και μπορώ να πω ότι και στις δυο τις πόλεις σήμερα το πρωί είχε ψωφόκρυο. Στις 7:00 το πρωί είχε 2 βαθμούς. Έλεος δηλαδή, μπήκε Απρίλης και ο καιρός δε λέει να φτιάξει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Επιτελους τα καταφερα να μπω, χτες δεν μου ανοιγε καθολου τη σελιδα!!!

Να καλοσωρισω την νιωνιω και την χαρα, με το καλο να παρετε τα μωρακια σας αγκαλια!!! Νιωνιω και γω απο Ξανθη ειμαι:tongue: επιτελους και καποια απο δω κοντα!

Πηγαμε στο γιατρο την Δευτερα και η μικρουλα μας εγινε 444 γρ, (αν και ο γιατρος ολο μου τονιζει να μην ειμαι κα ιτοσο σιγουρη γιατι παντα υπαρχει το ενδεχομενο να γινει αγορι) και την αλλη πεμτη παμε για β επιπεδου!

Αννια τελικα το ενστικτο της μανας δεν πεφτει ποτε εξω!!!

Και επειδη χτες δεν τα καταφερα να μπω οριστε να σας καερασω τουρτιτσα για το κοριτσακι μου που εκλεισε τα 2!

images?q=tbn:ANd9GcSWaPmaXJ7SdAr5hJ9-EamcsHUUUPoUHFhUtn9ldUL3DvQ5DYMl


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Να την χαίρεσαι την μικρή σου Τάνιαμπελ.

Δηλαδη αυτή τη στιγμή κάπου σε μια περίμετρο, να πούμε 5 χλμ περίπου, είσαι και εσύ μπροστά στον υπολογιστή. Πραγματικά ωραία η αίσθηση να είναι καποιος εδώ κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Να την χαίρεσαι την μικρή σου Τάνιαμπελ.

Δηλαδη αυτή τη στιγμή κάπου σε μια περίμετρο, να πούμε 5 χλμ περίπου, είσαι και εσύ μπροστά στον υπολογιστή. Πραγματικά ωραία η αίσθηση να είναι καποιος εδώ κοντά.

Ω ναι !!! χαχα

Ελπιζω καποια στιγμη να καταφερουμε να γνωριστουμε και απο κοντα!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου. Πώς είστε; Εμένα η διάθεσή μου δεν είναι και στα καλύτερά της αλλά το ρίχνω στον άσχημο καιρό.......:(:(:(:(:( Μα τι χάλι είναι αυτό; Ήμαρτον πια!!! Χτες το απόγευμα δεν με άφηνε καθόλου να μπω....

Τάνιαμπελ χρόνια πολλά στην κουκλίτσα σου και επίσημα να είναι χιλιόχρονη! Ακόμα σε έχει σε αγωνία ο γιατρός ότι μπορεί να γίνει αγόρι;; :confused::confused::confused: Δεν το πιστεύω!

Μαριλένα με το καλό και η δική σου μπουμπού! Τίποτα βρε δεν είναι η φαγούρα που σου έχει γίνει τέτοια άγχος. Χαλάρωσε λίγο.

Elisabeth εύχομαι οι εξετάσεις της μικρής σου να είναι πολύ καλές και να σας φύγει όλη η αγωνία.

Χαρά καλώς μας ήρθες και εσύ.:):)

Στο νησί έφτιαξε ο καιρός.

Και στο δικό μου χάλασε....... γκρρρ:twisted::twisted::twisted::twisted:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Λίστα εδώ. Προστεθείτε.;););)

1.leta008 1-5/08 αγοράκι

2.ridi 3/8 κοριτσάκι

3.Despina80 6/8 κοριτσάκι

4.mimika84 6/8 αγοράκι

5.evri 10/8 αγοράκι

6.chiqui 11/08 αγοράκι

7.zipounaki 13/08

8.ΑΝΝΑ27! 18/08 αγοράκι

9.taniabell 19/8 (15 μερες νωριτερα) κοριτσάκι

10.eirinomama 20/8 αγοράκι

11.geo_angela 22/8 αγοράκι

12.afroad 24/8 κοριτσάκι

13.libero10 27/08 αγοράκι

14. Marilenaath 28/08

15.ριτα79 30/8 αλλά θα παμε 15 μερες νωρίτερα

16.Giovanna 1/9 αγοράκι

17.moritsa 2/9

18.myrina 3/9

19.elisabeth 6/9 αγοράκι

20.Rodakinoula 6/9 αγοράκι

21.kerasia 7/9 (μεσα Αυγούστου) κοριτσάκι

22.annia 10/9 (Αρεταιειο)

23.angelikig 10/9 μάλλον κοριτσάκι


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

1.leta008 1-5/08 αγοράκι

2.ridi 3/8 κοριτσάκι

3.Despina80 6/8 κοριτσάκι

4.mimika84 6/8 αγοράκι

5.evri 10/8 αγοράκι

6.chiqui 11/08 αγοράκι

7.zipounaki 13/08

8.ΑΝΝΑ27! 18/08 αγοράκι

9.taniabell 19/8 (15 μερες νωριτερα) κοριτσάκι

10.eirinomama 20/8 αγοράκι

11.geo_angela 22/8 αγοράκι

12.afroad 24/8 κοριτσάκι

13.libero10 27/08 αγοράκι

14. Marilenaath 28/08 κοριτσάκι

15.ριτα79 30/8 αλλά θα παμε 15 μερες νωρίτερα

16.Giovanna 1/9 αγοράκι

17.moritsa 2/9

18.myrina 3/9

19.elisabeth 6/9 αγοράκι

20.Rodakinoula 6/9 αγοράκι

21.kerasia 7/9 (μεσα Αυγούστου) κοριτσάκι

22.annia 10/9 (Αρεταιειο) κοριτσάκι

23.angelikig 10/9 μάλλον κοριτσάκι

24.hara82 20/9 αγοράκι

κοριτσια προσθεσα το φυλο του μωρου μου και της ιωαννας!!! :P

τελικα φτανουμε τα αγορια σιγα σιγα!!! :tongue:

xara 82 σε εβαλα και σενα!!! με το καλο το μωρακι σου και καλοσορισες στην παρεα μας!!!


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου. Πώς είστε; Εμένα η διάθεσή μου δεν είναι και στα καλύτερά της αλλά το ρίχνω στον άσχημο καιρό.......:(:(:(:(:( Μα τι χάλι είναι αυτό; Ήμαρτον πια!!! Χτες το απόγευμα δεν με άφηνε καθόλου να μπω....

υπομονη θα φτιαξει η διαθεση μαζι και ο καιρος!!! :P

Πηγαμε στο γιατρο την Δευτερα και η μικρουλα μας εγινε 444 γρ, (αν και ο γιατρος ολο μου τονιζει να μην ειμαι κα ιτοσο σιγουρη γιατι παντα υπαρχει το ενδεχομενο να γινει αγορι) και την αλλη πεμτη παμε για β επιπεδου!

τανια μου μπραβο στην μικρη σου!!! αν ηταν αγορακι βρε κατι θα φαινοταν...:tongue:

[quote=elisabeth;153

εγω ετοιμαζομαι να παω παιδων να παρω τις εξετασεις της ελλης...χθες πηγαμε και παιδιατρο για εμβολιο...δε τη ζυγισε ουτε τη μετρησε...την επομενη φορα υποθετω.και το απογευμα θα παω και στο γυναικολογο.φουλ μερα η σημερινη:D

σοφια καλη τυχη με τις εξετασεις σας και με το υπερηχο!!! περιμενουμε νεα σας...:P


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου...επιτέλους μπήκα σήμερα γιατι χθες δεν μπορούσα...

Νιονιο και χαρα καλωσορισατε....με το καλο τα μωρακια σας....

Εγω έχω αύριο μεγάλο υπερηχος και έχω μια αγωνία......

Την Παρασκευή λέω να φτιάξω τσουρέκια θα είναι η πρωτη φορα που θα το κάνω και λέω να το προσπαθήσω.....

Εσείς τι κανετε????α και επίσης θα πάρω σήμερα υποθετο γλυκερινης γιατι με τη δυσκιλιοτητα δεν την παλεύω άλλο...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

αλοχα κοριτσια!!!πως ειστε φουσκωκοιλιτσες μου σημερα????εγω εχω κουραστει απο τις δουλιτσες κ λεω να ξαπλωσω σε λιγακι!!το απογευμα εχει εκκλησια!ειπα μερες που ειναι θα πηγαινω ολη την Μ.Βδομαδα!

τανιαμπελ ολοκληρος κοριτσαρος εγινε!!!πωπω 440????μπραβο της!!!!

χαρα καλως ηρθες στο παρεακι μας με το καλο ο παιδαρος σου!!!

νιονιω εγω που ειμαι απο σαλονικα σημερα εχει καλουτσικο καιρο!αυτην την στιγμη εχει 17 βαθμους!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γιοβαννα θα φτιαξει η διαθεση που θα παει! Μαλλον φταιει ο καιρος!!!

Με εχουν πιασει και εμενα (παλι) τα ψυχολογικα μου, χτες το βραδυ αφησα παλι τη μικρη στη μαμα μου γιατι το πρωι πηγα να κανω εξετασεις αιματος, απο χτες ομως το βραδυ ποναω τοσο πολυ που ενω ηταν να παω να την παρω,τελικα δεν το εκανα. Ειχα μαθει να ειμαστε συνεχεια μαζι και στεναχωριεμαι που δεν μπορω να το κανω και τωρα και η αληθεια ειναι πως και να την παρω δεν μπορω να ακολουθησω τους ρυθμους της και νοιωθω οτι την παραμελω. Δεν κανω ουτε τα μισα απο οτι εκνα στην θεοδωρα και κουραζομαι, ποναω. Αυτος ο πονος απο κατω πραγματικα δεν αντεχετε ειδικα σημερα. Ουφ ελπιζω το κοριτσακι μου να μη νοιωθει παραμελημενο.

Σχετικα με το φυλο μαλλον με πειραζει ο γιατρος αφου ξερει ποσο ηθελα παλι κοριτσακι! Αν και αυτος μου ειπε οτι κι αυτος κοριτσακι νομιζε οτι ειχε αλλα ο γιος του φανερωθηκε στον 9ο. Πολλα αγορακια το κρατανε λεει κρυμμενο! ΚΑλου κακου θα παρω και κανα μπλε φορμακι στο μαιευτηριο:tongue:


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...