Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Giouli36 και @Blue Velvet σας εύχομαι να αποκτησετε τα δευτερα παιδακια σας!! 39 και 40 μια χαρα ηλικια ειναι!!!! 🙏 Και υπάρχει και ο φυσικός κυκλος στην εξωσωματική!!! Σε πολλές γυναίκες που είχαν ήδη παιδί είπαν χαμηλή ΑΜΗ και μόνο εξωσωματικη και τα ζευγάρια έκαναν με φυσικό τρόπο ...απλά θέλει βιταμίνες και επιμονή. 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Κατα τυχει επεσα πανω σε γειτονες!!Εγω μενω στην αστυνομια κοντα!:P

Αντε κοριτσια..με το καλο.Ενα ουφ να κανετε και να βγουν τα μωρακια σας!

καλως την γειτονοπουλα!!!!!καλε ολες απο ευοσμο??αχ τι καλα!!!!

να σου ζησει το μωρακι σου!κουκλι ειναι!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλως την γειτονοπουλα!!!!!καλε ολες απο ευοσμο??αχ τι καλα!!!!

να σου ζησει το μωρακι σου!κουκλι ειναι!

Nα κανουμε ενα καφε να δεις ποσες θα μαζευτουμε!

Ευχαριστω παρα πολυ!


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!Πω πω δεν προλαμβαινω να διαβασω :P:p

Myrina η κουνια ειναι τελεια,παρα πολυ ωραια!!!!

Ροδακινουλα ευχομαι ολα να πανε καλα και να μην ειναι κατι σοβαρο,μιλα με τον γιατρο σου για να σου πει τι μπορει να ειναι.

Οσο για ολα αυτα τα λουλουδια μπραβο σας κοριτσια εγω 3 γλαστρες εχω στο μπαλκονι και μια μου πεθαινουνε μια μου ανασταινονται :?:?:? Τις αμελω τελειως :oops:.......

Εγω τις τελευταιες μερες εχω συνεχεια καουρες ειδικα τα βραδυα και μια συνεχη βαρυστομαχια,δεν μπορω να χωνεψω το μεσημεριανο φαγητο με τιποτα.Προσπαθω να τρωω οσο πιο ελαφρα αλλα ματαια :(


q3Owp3.png

aijjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια!

Ευχομαι να στε ολες καλα! Χτες πηγαμε για β επιπεδου, και ολα ευτυχως ειναι μια χαρα! Η μπεμπουλα μας ειναι 567 γρ κα πεισματαρα μιας και δεν ηθελε με τπτ να μας δειξει το μουτρακι της, με το ζορι καταφερε να το δει η γιατρος γα την εξεταση! Εφυγε ενα βαρος μεγαλος! Καλη επιτυχια και στα κοριτσακια που εχουν ακομη να κανουν την εξεταση!

ευριδικη, πηρες τον γιατρο σου να του πεις για τις ταχυπαλμιες? μηπως να μην περιμενεις το ραντεβου?

ριντι ελπιζω να λυθει το θεμα σου με τς αδειες! αν και δεν νομιζω να ας κοψουν ολες στην δευτεροβαθμια, κανεις δεν κοβει ευκολα εγκυο, γιατι ποτε δεν ξερεις τι γινετε και μετα ποιος παιρνει την ευθυνη?

Σας αφηνω να παω να μαγειρεψω γιατι περιμενουμε το νονο της μκρης μου σημερα για ενα διημερο, αυριο θα ρθουν και τα πεθερικα μου οποτε μαλλον δεν θα μπορεσω να ξαναμπω το σκ! Καλα να περασετε και φιλακια στα μπεμπακια!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!τι κανετε?

μπραβο τανια ζορικη η μικρη ε?:P

ριντι μακαρι να μην εχεις προβλημα με την αδεια...δυσκολεψαν πολυ τα πραγματα...υπομονη σε 2,5 μηνες θα βγουμε σε αδεια κυησεως.

εγω υποφερω...εβγαλα αιμορροιδες...χθες δε μπορουσα να κοιμηθω απ το πονο...πηρα το γιατρο και μου πε να παρω μια αλοιφη να βαζω τοπικα και για το πονο ξυλοκαινη...ελπιζω να περασει γρηγορα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα!!!

αχ δε σας προλαβαίνω!!! είστε πολλές, γράφετε και πολλά....άντε να δω πως θα σας μάθω!!!

εμείς πηγαμε χθες στο γιατρό και μάθαμε οτι το μπεμπέ είναι αγοράκι!

οπότε θα τα εχω σετάκι!!!

όλα καλά με το μωρό μας!

τέλη Μαιου θα πάω για Β' επιπέδου!

Για τις αγορες κορίτσια να κοιτάξετε και στο ίντερνετ κυριως απο εξωτερικό...θα δείτε μεγάλες διαφορές.....;)


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βροχερή καλημέρα και σήμερα! Είστε καλά; Ρίντι ελπίζω να την πάρεις την άδεια και να μην σε τυραννήσουν πολύ. Αμαν κι αυτοί σε σας βρήκαν να κάνουν τα καπρίτσια τους; Τάνια μπράβο για το κοριτσάκι σας! Τελικά τα κοριτσάκια μας βγήκαν ζόρικα! Κι εμένα σταμάτησε την εξέταση και μ'έβαλε να φάω 1 κιλό καραμέλες για να γυρίσει η δεσποσύνη να δούμε το προσωπάκι της! Ελπίζω να μην έχουμε ακόμη αρρωστούλες σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! τι κανετε?

Ροδακινουλα πως πηγε η επισκεψη στο γιατρο?

Afroad εγω ακομα μπουκωμενη δυστυχως. Αντε να δουμε ποτε θα φτιαξει ο καιρος να κανουμε και καμια δουλεια.

Τανια ελπιζω να ηρεμησες! Εφυγε μεγαλο βαρος συν το αγχος!Με το καλο λοιπον

Ridi πιστευω να βρεθει μια λυση γρηγορα στο προβλημα σας...Αυτα μας εχουν φαει η γραφειοκρατια και η ταλαιπωρια. Αλλου και αλλου ξερουν και δινουν αδειες και επιδοματα..


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Ο καιρός εδώ σήμερα μας αποτέλειωσε λες και είμαστε μες το καταχείμωνο.

Τaniabell μπράβο για τη β-επιπέδου άντε και στις υπόλοιπες! Μου είχε πει η γιατρός μου ότι κάνει ταχυπαλμίες και ατονία και να ξαπλώνω όταν το παίρνω,οπότε κάνω υπομονή!

rodakinoula ελπίζω όλα καλά και σε σας!!!


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι καλά να την έχεις πίσω σου την β' επιπέδου.

Ωραία τα νέα σου Τάνιαμπελ! Πήρες την τελική ευθεία λοιπόν!

Μια κάποια αγωνία έχω για την β' επιπέδου. Να έρθει ο καιρός να πάμε να δούμε τι θα μας πει ο γιατρός. Μετράω τις μέρες. Άλλες 18 έμειναν....:?

Βλέπω που ψάχνετε για κρεβατάκια, καρότσια κτλ και λέω ευτυχώς που δε χρειάζεται να πάρω τίποτα. Το τελευταίο που θα θελα τώρα είναι να μπω σε διαδικασία για ψώνια. Είμαι και αναποφάσιστο άτομο οπότε μου είναι πολύ εύκολο το γεγονός ότι έχω τα περισσότερα και αυτά που δεν έχω τα έχουν φίλες μου και συγγενείς.

Καλές αγορές νέες μανούλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα φιλενάδες!!!

έχω μάστορες και ξεκινήσαμε και το δεύτερο παιδικό! τελικά διάλεξα χρώματα της λεβάντας και της μαστίχας! τα βαρέθηκα τα κλασικά. για να δούμε τι θα βγει.

τ αγόρια μου γύρισαν χτες. όλο το βράδυ ο μικρός σηκωνόταν κι ερχόταν δίπλα μου και με κοίταζε. μάλλον του χα λείψει. αν και λέει η μάνα μου ότι μια χαρά έπαιζε αυτό το 3ημερο που ήταν μαζί τους. ήταν όμως η πρώτη φορά που έφευγε απ το σπίτι ο μικρός. ο μεγάλος είναι άλλος χαρακτήρας πιο ανεξάρτητος και πήγαινε παντού από βρέφος.

το μικρό φοβόμουν...

άσχετο από ονόματα αποφασίσατε τίποτα;;;

εγώ κάτι είχα στο μυαλό μου, μιας και από παππούδες στερέψαμε, το πα και στους γιους, τους άρεσε...το επεξεργάζομαι. πάντως κάτι άσχετο θα ναι.

Link to comment
Share on other sites

νιωνιώ παρόλο που κι εγώ με 3 θα μαι θα χρειαστώ πολλά πράγματα εκ νέου γιατί πολλά μου τα κατέστρεψαν οι ταλιμπαν μου! καρότσι, καρεκλάκι φαγητού, καρεκλάκι αυτοκινήτου μικρο, στράτα κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κοριτσάκια μου !!!!!!

Συγνώμη που σας είχα σε αναμονή αλλά χθες δεν μπόρεσα να μπω και σήμερα πήγα πρωί πρωί για εξετάσεις και γύρισα τώρα φυσικά πήγα για καφέ και οφθαμόλουτρο πήρα και ένα φορμάκι τον μπέμπη μου για το καλό!!!!

Λοιπόν τα νέα μου ο μπέμπης μου είναι μια χαρά και ζυγίζει 386γρ ο γιατρός είπε ότι είναι πολύ καλός είδε και διάφορα απο την ανατομία του και μου έκλεισε ραντεβού για τις 2/5 για την β΄επιπέδου αλλά απο τι είδε μια χαρά θα είναι γιατί πολλά απο αυτά που θα δει στην β΄επιπέδου τα είδε και χθες. Τώρα όσο αφορά το λεύκωμα πήγα το πρωί πάλι για γενική ούρων και μου έβαλε ουρία, ουρικό οξύ και δύο εξετάσεις για το συκώτι. Όποτε θα πάρω τα αποτελέσματα και θα του τα παω το απόγευμα για να μου πει, μου έκοψε εντελώς το αλάτι και έπεται συνέχεια. Αυτά τα νεάκια μου τώρα πάω να διαβάσω τα δικά σας !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχχα καλε διπλα ειμαστε!!!!!!!εγω μενω στο γηπεδο του αγροτικου αστερα!!!!!!!!!!

Απαπα ποιο κοντά δεν νομίζω να γινότανε χιχιχιχι καλέ να βρεθούμε για καφεδάκι απο βδομάδα !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...