Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Καλησπέρα! Σου εύχομαι καταρχήν καλή επιτυχία, με όποιο τρόπο κι αν επιλέξεις να συνεχίσεις.. με τα στοιχεία που δίνεις δεν είναι εύκολο να σου πει κάποιος γνώμη, γιατί παίζει ρόλο και η ηλικία σου, πως ανταποκρίθηκε ο οργανισμός σου στη διέγερση, για ποιο λόγο σου είπε ο γιατρός ότι μπορεί α απέτυχαν οι ετ σου.. και σίγουρα παίζει και ρόλο πόσο κουράγιο, ψυχικά και οικονομικά έχεις , ώστε να κάνεις και άλλη προσπάθεια με δικά σου.. η αλήθεια είναι ότι η fsh σε αυτή την τιμή δεν είναι και πολύ καλός δείκτης, αλλά οι ορμονολογικες δείχνουν πως πήγε ο κύκλος εκείνο το μήνα. Μμαλλπορεί δλδ να έχεις και καλύτερους κύκλους..

      Η δωρεά απ' την άλλη είναι μια μέθοδος που σου δίνει πολύ υψηλά ποσοστά επιτυχίας. Σίγουρα πολύ υψηλότερα απ' ο,τι έχει μια γυναίκα με ΠΩΑ με δικά της ωάρια. Είμαι ομοιοπαθης, δεν έφτασα ποτέ σε ετ με δικά μου, έκανα και ελάχιστες προσπάθειες έτσι κι αλλιώς. Αυτή τη στιγμή έχω δίδυμα,με την πρώτη προσπάθεια με δανεικά και δεν τα αλλάζω με τίποτα... Μίλα με τον εξωσωματικό σου να δεις τι σου προτείνει και εδώ είμαστε αν χρειαστείς πληροφορίες!

      Ευχαριστώ πολύ..είμαι 37..πρώτη διέγερση το 21 2 ωοθυλάκια το ένα άδειο το άλλο έφτασε 3ης μέρας αρνητικό..το 22 διέγερση με ένα ωάριο πάλι τον επόμενο μήνα κάναμε με 2 ωοθυλάκια το ένα δεν γονιμοποιηθηκε κ βάλαμε τα δύο μαζί πάλι αρνητικό.μαλλον απέτυχαν λόγω εμβρύων.α έχω ένα ινομυωμα που δεν ενοχλεί.εχω κ κάποια αυτοάνοσα κ προδιάθεση για ζάχαρο..ο σύζυγος εχει κιρσοκήλη κ δεν είναι καλά τα σπερμοδιογραμματα.γιαυτο δεν κάνω συνέχεια εξωσωματική δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα κ σκέφτομαι τη δωρεά..με τον γιατρό είχα μιλήσει τον Νοέμβριο κ μου είχε πει πάλι για διέγερση οπότε σκέφτομαι να πάρω κ άλλη γνώμη.Να σου ζήσουν τα μικρακια σου!!!

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα και απο μενα..Ειμαστε καλα ευτυχως απλα εγω δεν ειμαι σε καλη ψυχολογια...Νευρα πολλα και πολυ κουραση γιατι ετσι??Απο τωρα??Ευχομαι να ειστε ολες καλα,σας παρακολουθω αλλα δεν εχω διαθεση να γραψω,τα φιλια μου σε ολες!!!!


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια καλησπερα!

πολλες βολτες σημερα και ψωνια,το βραδυ μας εχουν καλεσει φιλοι για μπαρμπεκιου παλι θα γουρουνιασουμε.

Δεσποινα δε ξερω τι φοβασαι με την επισκληριδιο...αλλά ενα θα σου πω...την ωρα των πονων εγω προσωπικα Δοξασα αυτον που την ανακαλυψε!!χαχα!Δε σου κανω πλακα!Ειναι φοβερη ανακαλυψη!Ενα σωτηριο τσιμπηματακι ειναι απλα ...τιποτα το ιδιαιτερο.

Οσο για τη δουλεια εγω στο γιο μου πηγαινα κανονικα μεχρι την πρωτη βδομαδα του 9ου απο επιλογη.Βεβαια δουλεια γραφειου ετσι;Μιας και τα ειχα ολα ετοιμα απο ετοιμασιες και ημουν πολυ καλα σωματικα αποφασισα να πηγαινω κανονικα γιατι στο σπιτι δεν παλευοταν η αναμονη.Οταν σταματησα κοντεψα ειλικρινα να τρελαθω.Ειχα την αγωνια της πρωταρας και της αναμονης,φοβομουν να παω οπουδηποτε μη σπασουν τα νερα...(ειχα κολλησει οτι θα εσπαγαν τα νερα στο ξαφνικο και δεν εκανα ρουπι),ετρωγα ολη μερα απο ανοια...α πα πα...οι χειροτερες μου μερες....

Τωρα δε ξερω τι θα κανω και ποτε θα σταματησω ακριβως γιατι αφενος με τον μικρο δεν εχω το χρονο να ετοιμαστω και τοσο νωριτερα και ισως χρειαστει να σταματησω ,αφαιτερου οι αντοχες μου δεν ειναι οι ιδιες πια...θα δω...


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

1.leta800 1-5/08 αγοράκι

2.ridi 3/8 κοριτσάκι

3.Despina80 6/8 κοριτσάκι

4.mimika84 6/8 αγοράκι

5.evri 10/8 αγοράκι

6.chiqui 11/08 αγοράκι

7.zipounaki 13/08

8.ΑΝΝΑ27! 18/08 αγοράκι

9.taniabell 19/8 (15 μερες νωριτερα) κοριτσάκι

10.eirinomama 20/8 αγοράκι

11.geo_angela 22/8 αγοράκι

12.afroad 24/8 κοριτσάκι

13.libero10 27/08 αγοράκι

14. Marilenaath 28/08 κοριτσάκι

15.ριτα79 30/8 αλλά θα παμε 15 μερες νωρίτερα :tongue:

16.Giovanna 1/9 αγοράκι

17.moritsa 2/9 αγοράκι κοριτσάκι

18.myrina 3/9

19.elisabeth 6/9 αγοράκι

20.Rodakinoula 6/9 αγοράκι

21.kerasia 7/9 (μεσα Αυγούστου) κοριτσάκι

22.annia 10/9 (Αρεταιειο) κοριτσάκι

23.angelikig 10/9 κοριτσάκι

24. Νιονιώ 12/9 κοριτσάκι

25.hara82 20/9 αγοράκι

26.fairytale 30/9 αγοράκι


:-D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

GiovannaXA στην δουλειά μου δυστυχώς δεν γίνετε να κάνω κάτι πιο καθιστικό…

Δουλεύω σε εργαστήριο φούρνου-ζαχαροπλαστείου. Είμαι δηλαδή συνέχεια όρθια και με χάλια θερμοκρασίες(μια ζέστη,μια κρύο)

Αν η δουλεία ήταν πιο ξεκούραστη δεν το συζητάω, θα συνέχιζα…

Despina μου 1 μήνα έπαιρνα άδεια στην αρχή, τώρα που δυσκόλεψαν τα πράγματα μήνα δεν εγκρίνουν με τίποτα… :cry:

Angelikig Με το καλό να πάρεις αγκαλιά το κοριτσάκι σου! Μην αγχώνεσαι που δεν την έχεις νιώσει ακόμη. Εγώ την μπέμπα μου 20-21 εβδομάδα την ένιωσα.

afroad περαστικά κοπέλα μου!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια...

τι κανετε????εγω τρεχω απο το πρωι σημερα....γιορταζει ο μικρος μου και ειχα κοσμο το πρωι ταυτοχρονα εκανα φαγητα γιατι θα παμε στον πεθερο μου το βραδυ που εχει τραπεζι και εκανα 2 φαγητα....δεν το συζητω εγινα κομματια....

παντως ο μικρος μεχρι τωρα το χαρηκε με τον κοσμο που ειδε...

geo μην στεναχωριεσαι κουκλα μου.....ολα θα πανε καλα...

εγω με τη δουλεια θα σταματησω μαλλον γυρω στις 20/6 μπορει και πιο μετα....εκεινη την περιοδο θα κανουμε και την επεμβαση στον μικρο μου που εχει στραβισμο.....

ελπιζω ολες να ειστε καλα...απο ψυχολογια και εγω μια στα πανω μου και μια στα κατω μου...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1.leta800 1-5/08 αγοράκι

2.ridi 3/8 κοριτσάκι

3.Despina80 6/8 κοριτσάκι

4.mimika84 6/8 αγοράκι

5.evri 10/8 αγοράκι

6.chiqui 11/08 αγοράκι

7.zipounaki 13/08

8.ΑΝΝΑ27! 18/08 αγοράκι

9.taniabell 19/8 (15 μερες νωριτερα) κοριτσάκι

10.eirinomama 20/8 αγοράκι

11.geo_angela 22/8 αγοράκι

12.afroad 24/8 κοριτσάκι

13.libero10 27/08 αγοράκι

14. Marilenaath 28/08 κοριτσάκι

15.ριτα79 30/8 αλλά θα παμε 15 μερες νωρίτερα κοριτσάκι

16.Giovanna 1/9 αγοράκι

17.moritsa 2/9 αγοράκι κοριτσάκι

18.myrina 3/9

19.elisabeth 6/9 αγοράκι

20.Rodakinoula 6/9 αγοράκι

21.kerasia 7/9 (μεσα Αυγούστου) κοριτσάκι

22.annia 10/9 (Αρεταιειο) κοριτσάκι

23.angelikig 10/9 κοριτσάκι

24. Νιονιώ 12/9 κοριτσάκι

25.hara82 20/9 αγοράκι

26.fairytale 30/9 αγοράκι


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου. Ευτυχώς έχει ωραία μέρα σήμερα και ήταν ευκαιρία για βολτίτσα. Καφέ εμείς, ποδήλατο και κούνιες η μικρή μου. Το μεσημέρι μας είχε και η θεία - νονά μου τραπέζι και έτσι την πέρασα ζάχαρη :tongue::tongue::tongue:.

GiovannaXA στην δουλειά μου δυστυχώς δεν γίνετε να κάνω κάτι πιο καθιστικό…

Δουλεύω σε εργαστήριο φούρνου-ζαχαροπλαστείου. Είμαι δηλαδή συνέχεια όρθια και με χάλια θερμοκρασίες(μια ζέστη,μια κρύο)

Αν η δουλεία ήταν πιο ξεκούραστη δεν το συζητάω, θα συνέχιζα…

Χμμμ όντως δύσκολη η δουλειά σου. Δεν έχεις υπόλοιπο άδειας από το 2011 ή 2012 για να συμπληρώσεις; Άνευ αποδοχών; Δεν είναι συζητήσιμα άτομα τα αφεντικά σου για να βρείτε μια λύση; Έχουν δυσκολέψει πάντως τα πράγματα πολύ......:?:?:?

Leta800 Θωμάκος είναι ο μικρός σου; Να σας ζήσει!!! Κουράστηκες αλλά νομίζω ότι αυτή η κούραση είναι γλυκιά. ;););););)

Despina ναι για την επισκληρίδιο έχουν πει διάφορα, παράλυση κλπ, αλλά αν τα ακούμε όλα θα τρελαθούμε στο τέλος. Ξέρω επίσης ότι στην Αγγλία έχουν και κάποιες, να μην παρεξηγηθώ, να το πω περίεργες, ακραίες....χμμμμ, απόψεις για την εγκυμοσύνη και τον τοκετό, με τις οποίες εγώ προσωπικά καθόλου δεν συμφωνώ. Να σου πω και εγώ, όπως και η Ρίτα, ότι δόξασα αυτόν που την ανακάλυψε :tongue::tongue::tongue::tongue:. Όταν πονάς και πολύ ή έχεις ταλαιπωρηθεί δεν μπορείς και να συνεργαστείς.

Αννια και εγώ είμαι μια έτσι μια αλλιώς. Μία γελάω, μία είμαι κατσούφα. Μία είμαι μέσα στην αισιοδοξία και μία μέσα στο άγχος..... όλα τα συναισθήματα μαζί.....:tongue::tongue::tongue::tongue: Οι ορμόνες φταίνε μωρέ.....

Όσο για τη δουλειά εγώ λογικά θα έχω σταματήσει μέχρι 5/7, ίσως το τραβήξω καμία εβδομάδα, ανάλογα με τις ανάγκες της υπηρεσίας. Μετά θα πάρω, λογικά πάντα μιλώντας και αν δεν έρθουν τα πάνω - κάτω, το 9μηνο και θα γυρίσω στη δουλειά το Σεπτέμβρη 2013.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!Μετα απο ενα Σαββατοκυριακο ολο βολτες ετοιμαζομαστε σιγα σιγα για να επιστρεψουμε στην εβδομαδιαια μας ρουτινα.

Εγω ψυχολογικα ειμαι σχετικα ανεβασμενη,ειμαι σιγουρη ομως οτι συμβαλλει πολυ και ο καιρος!!

Κατα τα αλλα μεσα σε μια μερα εχει φουσκωσει κατα πολυ η κοιλια μου,τοσο που δεν το πιστευω γι'αυτο και λεω να αρχισω να βαζω σιγα σιγα καποια κρεμα για τις ραγαδες μηπως και προλαβω κατι :?

Επι την ευκαιρια να ρωτησω...ποτε κανουμε την β' επιπεδου για να δω μηπως πρεπει να παρω να κλεισω ραντεβου.


q3Owp3.png

aijjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επι την ευκαιρια να ρωτησω...ποτε κανουμε την β' επιπεδου για να δω μηπως πρεπει να παρω να κλεισω ραντεβου.

Μεταξύ 20ης και 25ης εβδομάδας.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα,σημερα ολη μερα ήμασταν εξω ωραια τα περασαμε αλλα πολυ κουραση...Σημερα η μερα μου ειναι περιεργη καθως σημερα κλεινει 4χρονια ο θειος μου που σκοτωθηκε και ακομα δεν το εχω συνηδητοποιησει :( ,αλλα να μην σας μαυριζω αλλο..Απο αυριο ελπιζω να ειμαι καλυτερα...

Χαρα και εμενα η κοιλια μου φουσκωσε αποτομα και παστωνομαι 3φορες την ημερα με κρεμα,επισης για την β΄'επιπεδου εγω ξερω οτι γινετε μεχρι την 24η εβδομαδα


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια καλησπερα και απο μενα..Ειμαστε καλα ευτυχως απλα εγω δεν ειμαι σε καλη ψυχολογια...Νευρα πολλα και πολυ κουραση γιατι ετσι??Απο τωρα??Ευχομαι να ειστε ολες καλα,σας παρακολουθω αλλα δεν εχω διαθεση να γραψω,τα φιλια μου σε ολες!!!!

απορώ που απορείς!!!!!!!!!!! ;)

γιατί να κουράζεσαι άραγε;;;;;

Link to comment
Share on other sites

δύσκολες μέρες και για μένα...θα χα γενέθλια αυτές τις μέρες...θα χα ένα παιδάκι που θα σβηνε το πρώτο του κεράκι...

οκ έχει φύγει το βαρύ φορτίο αλλά δε νομίζω ότι θέλω να ξεχάσω...

κατα τ άλλα κι εμείς μόλις γυρίσαμε από κούνιες και τρώνε παγωτά στη βεράντα.

άντε να κοιμηθούν...

από αύριο ξανα σχολεία και μπαίνουμε στους ρυθμούς μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα,σημερα ολη μερα ήμασταν εξω ωραια τα περασαμε αλλα πολυ κουραση...Σημερα η μερα μου ειναι περιεργη καθως σημερα κλεινει 4χρονια ο θειος μου που σκοτωθηκε και ακομα δεν το εχω συνηδητοποιησει :( ,αλλα να μην σας μαυριζω αλλο..Απο αυριο ελπιζω να ειμαι καλυτερα...

Χαρα και εμενα η κοιλια μου φουσκωσε αποτομα και παστωνομαι 3φορες την ημερα με κρεμα,επισης για την β΄'επιπεδου εγω ξερω οτι γινετε μεχρι την 24η εβδομαδα

Αννια σε καταλαβαινω, και εμενα σκοτωθηκε ο αγαπημενος μου θειος πριν 3 χρονια και ακομη δεν λεω να το χωνεψω:(.

Οσο για την κοιλια και εγω εχω ηδη ξεκινησει το παστωμα (που λες και εσυ:D) γιατι πραγματικα μεγαλωσε μεσα σε μια μερα.Τωρα ελπιζω η κρεμα να κανει δουλεια,στην προηγουμενη εγκυμοσυνη παντως δουλεψε.


q3Owp3.png

aijjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μια γλυκιά καληνύχτα κι από μένα!!!! Άυριο το απόγευμα θα έχουμε τα πρώτα αποτελέσματα της άμνιο και σήμερα δεν κλείνουν τα μάτια μου με τίποτα!!!! Σύγνωμη που δεν σχολιάζω αλλά δεν έχω κουράγιο...

Καληνύχτα κορίτσια και φιλιά στα μπεμπέ σας!!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!

geo angela ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!καλα αποτελεσματα στην αμνιο!

ροδακινουλα χαιρομαι που ειναι καλες οι εξετασεις σου!

λετα γιορταζε ο γιος σου?να τον χαιρεσαι!

αννουλα δυσκολες οι μερες αυτες για σενα πως να ξεχασεις?ευχομαι το καινουριο αγγελουδι που ερχεται ν απαλυνει το πονο σου.

Angelikig σου στελνω πμ για το φεις.

για τη δουλεια εγω θα σταματησω αρχες ιουλιου λογικα.μετα θα παρω κ εγω το 9μηνο και θα γυρισω τελος του 2013:D οσο για το ονομα δεν εχουμε αποφασισει ακομα...σκεφτομαι μανος η φιλιππος η στεφανος...θα δουμε.

εμεις περασαμε ενα ομορφο σκ...το σαβατο πηγαμε ναυπλιο για βολτα φαγαμε ηπιαμε και το βραδακι γυρισαμε...ψαχνουμε να νοικιασουμε δωματιο για το καλοκαιρι με το μηνα...αυτο το σαβατο θα ξαναπαμε μαλλον.

φιλια πολλα σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...