Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Και εγώ κάποια θρόμβωση έπαθα και δεν αιματονωταν καλά το μωρό στη δεξιά πλευρά. Μέχρι τότε είχα κάνει β επιπέδου και ντοπλερ και κανένας γιατρός δεν είχε δει τίποτα (πχ είχε ένα νεφρό). Επίσης έκανα αντιπηκτικες τις οποίες είχα σταματήσει στο ενδιάμεσο για κανένα δίμηνο. Η ξαδέρφη σου έκανε; Η γενετιστρια μου είπε ότι και όλο το διάστημα να έκανα, αν ήταν να το παθω, θα το πάθαινα. Ήταν η πρώτη εξωσωματική και είχα θετικό τεστ. Έχουν περάσει 2 χρόνια και σε όλες τις επόμενες προσπαθεις, τίποτα!ας ελπίσουμε να συμβεί μες το 24!! Με το καλό τα διδυμακια σου!!γερά και καλότυχα να είναι ❤️❤️

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου μπαίνω στα γρήγορα απο κιν γιατί έχω δουλιτσες...ροδακινουλα είχα λεύκωμα στην πρώτη εγκυμοσύνη και είχα κόψει το αλάτι προληπτικά δεν είναι κάτι σοβαρό λίγη προσοχή θέλει.!Αννα καλώς μας ήρθες πάλι πως τα περάσετε;περαστικά στα κρυωμενα κορίτσια..απο χτες καταλαβινω συνεχει την μπουμπου που κλωτσαει :D...τα υπόλοιπα θα τα σχολιάσω με την ησυχία μου το μεσημέρι απο το pc τα φιλια μου σε όλες


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα σε όλες τις κοπελιές!

Πολυλαλέστατες σας βρίσκω τελευταία. Μέχρι να προλάβω να σας διαβάσω ανοίγετε καινούργια σελίδα.

Υπομονή στις αρρωστούλες. Που θα πάει περαστικά είναι και θα περάσουν.

Για όσες έχουν μπούκωμα μόνο δεν ξέρω αν είναι περαστικό. Στη δεύτερη εγκυμοσύνη μ' έπιασε από νωρίς μπούκωμα από την εγκυμοσύνη και πέρασε μόνο μετά τον τοκετό.

Myrina, για το κρεβάτι να κάνω το σχόλιο μου άνευ παρεξήγησης φυσικά. Είναι πολύ ωραίο εμφανισιακά αλλά αυτό που θα 'πρεπε να δίνουμε βάση στα βρεφικά κρεβάτια είναι το ύψος που έχουν εσωτερικά (δηλ. από το στρώμα ως το κάγκελο). Αυτό της φωτογραφίας φαίνεται κοντό και δεν δείχνει να έχει μηχανισμό που ανεβοκατεβαίνει το στρώμα και έτσι όταν το παιδί θα στέκεται πλέον όρθιο θα υπάρχει κίνδυνος να πέσει κάτω. Δες λίγο αυτό που σου βάζω για να καταλάβεις τι εννοώ.

http://www.licno.gr/Pub/Products/Categories/Beds/Cot/Thalia.aspx

Να σε μπερδέψω λίγο και να βάλω ένα καρότσι άρεσε σε μένα;:tongue:

http://www.anatello.gr/cart/product.php?productid=187

Πληροφοριακά σου λέω ότι δεν είναι πάντα το ιντερνετ πιο φθηνό. Το συγκεκριμένο καρότσι το αγόρασε συνάδελφός μου από τοπικό κατάστημα απ' όπου αγόρασε και το κρεββατάκι, συρταριέρα, στρώμα κτλ. και το πήρε 250,00. Θέλω να πω ότι αν πας να τα αγοράσεις όλα μαζί από ένα κατάστημα σίγουρα θα σου κάνουν καλύτερη τιμή. Κι αν δε σου κάνουν να κάνεις παζάρια, δεν είναι ντροπή. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη μένω στο Εύοσμο!!!

Επίσης πολύ ωραία φυτά είναι και οι αζαλάες μπορεί να βγάζουν άνθη μόνο την άνοιξη αλλά δεν μαδάν και μετά είναι πολύ ωραία πρασινάδα !!!!

καλε που κοντα?κι εγω ευοσμο μενω χιχιχιχ!κοιτα συμπτωση!!!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλε που κοντα?κι εγω ευοσμο μενω χιχιχιχ!κοιτα συμπτωση!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑ καλέ να βρεθούμε απο κοντά για καφέ, εγώ μένω πάνω στην Μ Αλεξάνδρου περίπου στο ύψος με την Μαιάνδρου !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλά αποτελέσματα rodakinoula!Για β-επιπέδου πας?

Αχ στο τσακ με έπιασες θα πήγαινα για μπανάκι. Όχι δεν πάω για την Β΄επιπέδου είναι το κανονικό ραντεβού του μήνα. Σήμερα θα μου πει πότε να πάω !! Εσύ τι κάνεις ??


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι σε γενικές γραμμές αν εξαιρέσεις τις ταχυπαλμίες που με πιάνουν με αυτά τα χάπια για τις συσπάσεις!Την Τετάρτη θα πάω και εγώ να δω επιτέλους το μωράκο μου και για να δούμε μήπως μου σταματήσει τα χάπια..Εσύ,άντε τυχερούλα θα δεις το μωράκι σου σήμερα!!!Εύχομαι να'ναι όλα καλά! Για β-επιπέδου πότε είσαι?


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ξέρω σήμερα θα μου πει λογικά μάλλον σε κανα δύο βδομάδες θα με βάλει !!! Με το καλό να πας να δεις το μωράκι σου και μακάρι να σου τα σταματήσει αφού σου κάνουν ταχυπαλμίες αλλά πάνω απ΄όλα να σταματήσουν οι συσπασούλες σου !!! Θα σε αφήσω τώρα πάω για μπανάκι !!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Εγώ είμαι λίγο down..

Χθες πήγε ο άντρας μου στο ικα να περάσει από επιτροπή για την επόμενη 15θήμερη άδεια μου κ δεν την εγκρίνανε σε καμία έγκυο!!! Τους έστειλαν να πάνε να κάνουν ένσταση και θα ξαναπεράσουμε σε 10 μέρες από άλλη επιτροπή, δευτεροβάθμια λένε…. Εντωμεταξύ μέχρι τότε θα έχουν περάσει αυτές οι 15μέρες και θα έχω κάνει τα χαρτιά για την επόμενη και πάει λέγοντας… Μια ταλαιπωρία δηλαδή! Μακάρι να την εγκρίνουν τότε .

taniabell όλα καλά να πάνε με την β επιπέδου. Περιμένουμε νέα!

Rodakinoula με το καλό να δεις κ εσύ τον μπέμπη σου!

Υπομονή στις αρρωστουλες! Εγώ είχα αυτό το μπούκωμα συνήθως το βράδυ, πολύ σπαστικό… Αυτή τη βδομάδα είμαι λίγο καλύτερα.

Σήμερα μπήκα σε ένα μαγαζί να ρίξω μια ματιά σε διάφορα πράγματα για τη μπέμπα κ μου φάνηκαν πολύ ακριβά! Έχω δεί καλύτερες τιμές στο internet αλλά θέλω να κάνω λίστα για να μου πάρουν οι συγγενείς τα δώρα και αναγκαστικά πρέπει να τα κλείσω όλα σε ένα μαγαζί… Θέλει πολύ ψάξιμο πάντως. Κούνια και συρταριέρα ευτυχώς δεν θα χρειαστώ, θα μου τα δώσει η αδελφή μου. Αλλά πρέπει να πάρω για αρχή λίκνο ή παρκοκρέβατο για το υπνοδωμάτιο μας γιατί η κούνια δε χωράει με τίποτα! Άστε που το σπίτι είναι τύπου μεζονέτα οπότε πρέπει να πάρω κ κάτι για το σαλόνι… Δεν γίνετε στις αρχές να πηγαίνω πάνω κάτω… Πρέπει να το έχω κοντά μου… Σωστά? myrina πολύ ωραίο το καρότσι και οικονομικό για πολυκαρότσι!

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑ καλέ να βρεθούμε απο κοντά για καφέ, εγώ μένω πάνω στην Μ Αλεξάνδρου περίπου στο ύψος με την Μαιάνδρου !!!

αχαχαχαχχα καλε διπλα ειμαστε!!!!!!!εγω μενω στο γηπεδο του αγροτικου αστερα!!!!!!!!!!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κατα τυχει επεσα πανω σε γειτονες!!Εγω μενω στην αστυνομια κοντα!:P

Αντε κοριτσια..με το καλο.Ενα ουφ να κανετε και να βγουν τα μωρακια σας!


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...