Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

ακριβώς!

έκανα λεύκωμα με 22 πίεση αμέσως μετά το τοκετό. μετεκλαμψία.

αν δεν έχεις πίεση όλα οκ!

λίγο το αλάτι πρόσεχε...και μην ανησυχείς!

Απο τι διάβασα αυτό λένε λίγο αλάτι και πάρα πολύ νερό αλλά για να δούμε τι θα μου πει και ο γιατρός σήμερα !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ναι, θέλει ψάξιμο...σου λύνει τα χέρια πάντως...έχουμε χάσει πολλά φυτά το καλοκαίρι και οικονομικά δε συμφέρει καθόλου...

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω και όχι τίποτα άλλο όταν χαλάει κάποιο στεναχωριέμαι αφού φέτος που πήρα και άλλα κοίταξα να είναι ανθεκτικά και στη ζέστη και στο κρύο γιατί κάθε χρόνο τέτοια εποχή ξεπαραδιάζομαι για να τα συμπληρώσω !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να ναι αλλεργική ρινίτιδα ή ρινίτιδα εκγυμοσύνης...κουράγιο και περαστικά...

γι αυτό το λόγο άλλαξα γιατρό, για τις καισαρικές.

αυτός που έχω τώρα έχει πείρα στις πολλαπλές καισαρικές...

ίσως μετά από καμιά 7ετια το ξαναπαλέψω και για 4ο! χαχαχαχαχα! μπααααα

αααααααα εσύ έχεις πάρει πολύ φορά χιχιχιιχιχιχιχιχ!!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς το ίδιο κι εγώ!!!!!!

λιγούστρα και λιγουστρίνια πήρα, αγγελικές, βιβούρνα τέτοια πήρα. αντέχουν αυτά.

ΑΑΑΑΑ δεν τα ξέρω αυτά τα φυτά είναι με λουλούδια ???? γιατί έχω δύο γλάστρες κενές αν είναι να πάρω. Μπορεί και να τα ξέρω αλλά με άλλο όνομα πάω να γκουγκλάρώ για να τα δω !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

όχι με λουλούδια, πρασινάδα είναι. τα λιγούστρα είναι αυτά που κάνουν φράχτη.

κοίτα και για ελιά, κρατάει πολύ! αν δεν υπάρχει καμιά αλλεργία, να πάρεις, είναι όμορφη. ειδικά σε μορφή δέντρου.

Link to comment
Share on other sites

όχι με λουλούδια, πρασινάδα είναι. τα λιγούστρα είναι αυτά που κάνουν φράχτη.

κοίτα και για ελιά, κρατάει πολύ! αν δεν υπάρχει καμιά αλλεργία, να πάρεις, είναι όμορφη. ειδικά σε μορφή δέντρου.

Ναι τα είδα ότι είναι πρασινάδες αλλά εγώ έχω μανία με τα λουλούδια απο πρασινάδες έχω δύο γιούκα μεγάλα και δύο φύκους όλα τα άλλα είναι λουλούδια !!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα!! :D

Αν και είμαι ακόμα το ίδιο χάλια όσο και εχθές, αποφάσισα ότι δεν θέλω πλέον να είμαι άρρωστη!! :P Το απόγευμα θα πάμε να κοιτάξουμε κρεββατάκια!! Από online μου έχει αρέσει ένα σετάκι από το site που είχε βάλει η libero κάποια στιγμή:

http://www.kidplanet.gr/swing_basic_set_leyko.el.aspx

Μου φαίνεται αρκετά καλή η τιμή τους! Και μετά αν είναι παίρνω ένα στρωματάκι από εδώ! Πως σας φαίνεται;; Επίσης βρήκα το καρότσι που θέλω να πάρω στο ιντερνετ 100 ευρώ φθηνότερο από ότι το βρίσκω εδώ σε μαγαζί..

http://koudounistra.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=704&category_id=2&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&vmcchk=1&Itemid=1

Σκέφτομαι λοιπόν μήπως τα αγοράσω online τα πραγματάκια, αν είναι να γλυτώσω τόσα χρήματα.. Από την άλλη όμως ότι αν χρειαστώ κάτι μετά, δεν θα έχω after-sale-service, αφού δεν θα έχω κάνει συναλλαγή με κάποιο τοπικό κατάστημα εδώ..

Χαρά λιονταράκι κι ο δικός σου!! Κερασιά από ότι βλέπεις εγκυημένο το αποτέλεσμα!! ;) Σκεφτόμουνα αν γίνει και γεννηθεί και το παιδί μου νωρίτερα, με τόσα λιονταράκια εδώ μέσα θα πρέπει να κάνω τον θηριοδαμαστή :lol: :lol: :lol:

Λέτα, κι όλες τις κοπέλες δηλαδή, ευχαριστώ για τα περαστικά!! Εσύ πως τα πας με τα δόντια;; :?: Ροδακινούλα περαστικά σου κι εσένα!! Εμένα πάντως ο άντρας μου, παρ'όλο που ξυπνάω μες τη νύχτα και βήχω τόσο δυνατά, χαμπάρι!!!!!!! Σκέφτομαι κι όταν έρθει το παιδί μόνη μου θα ξενυχτάω!!! :P Μορίτσα κι εσένα περαστικά σου!!! Υπομονή κορίτσια!!! Δεν θα μας νικήσει, θα το νικήσουμε εμείς!!!!!!! :cool:;)

Για το θέμα του τοκετού που λέτε, προσωπικά δεν φοβάμαι τον φυσιολογικό τοκετό, αλλά την καισαρική!! Γενικά με τις εγχειρίσεις έχω ένα θέμα, έχω τρομάξει και λίγο από αυτά που είχε γράψει η Άννα τότε με την επισκλυρίδιο και τις βλακείες που της έκανε ο αναισθησιολόγος, και λέω εντάξει ας πονέσω δεν πειράζει, αλλά τις αναισθησίες τις φοβάμαι πολύ.. Λέω κι αν δεν ξυπνήσω τί γίνεται;; Καλύτερα ο φυσιολογικός!!

Άννα μπράβο με τις γλάστρες!! Κι εμένα πολύ μου αρέσουν τα λουλούδια!! Επίσης έχω από πέρυσι βάλει και μαϊντανό και δυόσμο, και είναι απίστευτη ευκολία, να μην τρέχεις στο μανάβικο για ένα ματσάκι κάθε φορά!! Φέτος πήρα σπόρους πιπεριάς και τους έβαλα σε ένα γλαστράκι, για να δούμε θα πιάσουν;; :D

Afroad μπράβο για τα αποτελέσματα σας της Β'!! Καλή επιτυχία και στα υπόλοιπα κορίτσια που κάνουν Β' Επιπέδου!! Περιμένουμε τα νέα σας!! :D

Ρίτα μάθατε το φύλο;;; Μην μείνω μόνη μου στα σκοτάδια :P:lol:

Συγνώμη αν ξεχνάω να σχολιάσω κάτι :? Θα τα ξαναπούμε κι αργότερα!!

Φιλάκια πολλά!!


s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μυρίνα μου περαστικά μας !!! Τα πραγματάκια που έβαλες στο ποστ σου είναι πολύ όμορφα και το κρεβατάκι μου άρεσε και το καροτσάκι με το καλό να τα πάρετε. Πάντως για να πω την αλήθεια εγώ την φοβάμαι την παραγγελία μέσω ίντερνετ για τέτοια πράγματα τώρα απο κει και πέρα αν είναι να γλυτώσεις αρκετά λευτάκια γιατί όχι!!!! Εγώ πάντως μετά την β΄επιπέδου θα πάω να δω απο κοντά κάποια πραγματάκια για να έχω μια ιδέα !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ μέχρι να γράψω γράψατε άλλα τόσα!! Δεν σας προλαβαίνω!! :P

Μαριλένα υπομονή κι εσύ με το μπούκωμα!! Ο νοτιάς μας έχει πεθάνει τελευταία!!

Ροδακινούλα εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό αυτό με το λεύκωμα κι όλα να πάνε καλά!!


s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι τα είδα ότι είναι πρασινάδες αλλά εγώ έχω μανία με τα λουλούδια απο πρασινάδες έχω δύο γιούκα μεγάλα και δύο φύκους όλα τα άλλα είναι λουλούδια !!!!

τα λουλούδια δε πολύ κρατάνε, δεν είναι ανθεκτικά...

ωραία είναι δε το συζητώ.

εμείς έχουμε πολύ ήλιο και αέρα εδώ πάνω.

η βουκαμβίλια και το ρυγχόσπερμα, τα νυχτολούλουδα, οι χιονούλες κι όλα τ αναρρηχητικά μου μαδάνε πολύ και μπαίνουν όλα στο σαλόνι. μιλάμε για μποφορ όχι αστεία, είμαστε ψηλά.

φίκο έχω, γιούκα όχι λόγω φύλλου λίγο μυτερού το απέφυγα για τα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

τα λουλούδια δε πολύ κρατάνε, δεν είναι ανθεκτικά...

ωραία είναι δε το συζητώ.

εμείς έχουμε πολύ ήλιο και αέρα εδώ πάνω.

η βουκαμβίλια και το ρυγχόσπερμα, τα νυχτολούλουδα, οι χιονούλες κι όλα τ αναρρηχητικά μου μαδάνε πολύ και μπαίνουν όλα στο σαλόνι. μιλάμε για μποφορ όχι αστεία, είμαστε ψηλά.

φίκο έχω, γιούκα όχι λόγω φύλλου λίγο μυτερού το απέφυγα για τα παιδιά.

Για το γιούκα το σκέφτηκα και γω ότι πρέπει όταν θα μεγαλώσει το μωράκι μου και περπατάει να το κατεβάσω κάτω στη αυλή για να μη βγάλουμε και κανένα μάτι!!!

Μπορείς να πάρει μπιγόνιες που δεν μαδάνε καθόλου και έχει πολύ ωραία χρώματα και είναι ανθεκτικά !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη μένω στο Εύοσμο!!!

Επίσης πολύ ωραία φυτά είναι και οι αζαλάες μπορεί να βγάζουν άνθη μόνο την άνοιξη αλλά δεν μαδάν και μετά είναι πολύ ωραία πρασινάδα !!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...