Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

afroad,mimika να ζήσετε και να'στε πάντα ευτυχισμένοι,αγαπημένοι και ενωμένοι.

sofia να χαίρεσαι την κορούλα σου!

moritsa με το καλό και εσύ τη β-επιπέδου!

κορίτσια το αμυγδαλέλαιο από που το παίρνετε?είναι λιπαρό ή απορροφάται εύκολα και η τιμή του?


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εγώ έχω του κορρέ. δεν είναι καθόλου λιπαρό! ντύνεσαι κανονικότατα μετά.

στα φαρμακεία το ζητάς. υπάρχει και σκέτο, άνευ μάρκας.

το παίρνουν για βάση, σε κρέμες ή αιθέρια έλαια για μασάζ κτλ

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω του κορρέ. δεν είναι καθόλου λιπαρό! ντύνεσαι κανονικότατα μετά.

στα φαρμακεία το ζητάς. υπάρχει και σκέτο, άνευ μάρκας.

το παίρνουν για βάση, σε κρέμες ή αιθέρια έλαια για μασάζ κτλ

Σε ευχαριστώ πολύ Άννα!Καλό απόγευμα:D


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Δύσκολη μέρα και η σημερινή στη δουλειά, πολλή δουλειά βασικά, αλλά πάει πέρασε. Το χθεσινό το έχω αφήσει πίσω μου και να πω ότι δικαιώθηκα αφού κανένας μα κανένας δεν πήρε το μέρος της (ναι είναι γυναίκα :mad::mad:). Ας μην πω πολλά, θα πω μόνο ότι είναι Δικαστής και με έκανε ρεζίλι γνωρίζοντας ότι εγώ λόγω θέσης (είμαι υπό .... καταλαβαίνετε), δεν θα μπορέσω να αντιμιλήσω. Γενικά η συγκεκριμένη έχει λίγο το ''στυλάκι''.

Τζιοβάννα, η προσβολή του άλλου δείχνει έλλειψη παιδείας. Δεν εχει σημασία αν κάποιος είναι έγκυος ή όχι. Η ευγένεια ποτέ δεν έβλαψε κανέναν και πρέπει να μάθουμε οι Έλληνες επιτέλους να συμπεριφερόμαστε κόσμια.

Ακριβώς! Συμφωνώ μαζί σου. Και εγώ δεν απαίτησα το σεβασμό επειδή είμαι έγκυος αλλά επειδή είμαι άνθρωπος.

Άντζελα χαρηκα πολύ για τα νέα σου. Ηρέμησε τώρα και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου μαζί μας.

Moritsa να ζήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι. :P:p:p:p:p

Afroad με το καλό και εσείς.!!! :P:p:p:p Τόσο πολύ υποφέρεις με το νεφρό; Περαστικά και γρήγορα εύχομαι.

Σοφία να χαίρεσαι την κούκλα σου. Να είναι γερή και ευτυχισμένη πάντα.

Δέσποινα αν κάτι φοβάσαι σχετικά με την επισκληρίδιο συζήτησέ το με κάποιον γιατρό που εμπιστεύεσαι. Μόνο στο internet μην διαβάζεις γιατί βλάπτει :tongue::tongue::tongue::tongue:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ κρύωσα λιγάκι… Έχω συνάχι, πονόλαιμο και πονοκέφαλο…ουφ… :?

geo_angela μπράβο για τα αποτελέσματα!!! Πολύ χάρηκα!!! Καλή συνέχεια!!! content10.gif

libero10 καλορίζικα τα πράγματα που παραγγείλατε! Πολύ καλή τιμή!!!!! content06.gif

elisabeth Να χαιρεσαι την κορούλα σου! Χρόνια της πολλά!!! sSp_present.gif

moritsa με το καλό να κάνεις αύριο την β επιπέδου! Περιμένουμε τα ευχάριστα νέα! :-)

annia λυπάμαι για τον θείο σου... Ναʼναι καλά, όλοι που μας έχουν φύγει, εκεί που είναι….

afroad η ώρα η καλη!

s11211.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τι ωραίες εικόνες βάζεται!!! Που τα βρίσκεται αυτά τα εφέ???

Και κάτι άλλο, πως βάζετε τα ημερολόγια που δείχνουν σε ποια εβδομάδα είστε?... νωρίς το θυμήθηκα:oops::oops::oops::oops:

Ο μπεμπάκος έχει αρχίσει και κλοτσάει για τα καλά... Κουνιέται και συνέχεια... αχ αυτά τα μωρούλια μας...

Όσο για τα πράγματα του μωρού, εγώ θα τα αγοράσω το καλοκαιράκι...

Εν τω μεταξύ, ο αδερφός μου και κοντινοί φίλοι μας έχουν κορίτσια κι έτσι δεν έχουν πολλά πράγματα να μου δώσουν...δεν πειράζει όμως να είμαστε όλοι καλά και θα τα πάρουμε όλα!!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!

σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας!να χαιρεστε τις οικογενειες σας και με το καλο τα μωρακια σας!

αφροαντ και μιμικα να ζησετε, βιος ανθοσπαρτος!!

καλα αποτελεσματα σ οσα κοριτσακια εχουν β επιπεδου σημερα!

εμεις καλα εγω ταλαιπωρουμαι ακομα με το μπουκωμα δε μπορω να παρω ανασα...θα περασει που θα παει!

φιλια πολλα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Ελισάβετ, από τι κατάλαβα έτσι λένε την κόρη σου. Να την χαίρεσαι.

Τις καλύτερες ευχές μου στις νιόπαντρες και στις μελλόνυμφες με το καλό. Πάντα ευτυχισμένοι να 'στε με τους άντρες και να περάσει γρήγορα ο καιρός να κρατήσετε τα μωρά σας αγκαλιά.

Τζιοβάννα, δουλεύεις σε δικαστήρια; Η πεθερά μου ήταν υπάλληλος στα δικαστήρια μέχρι που έκανε τα χαρτιά της για σύνταξη τον Νοέμβριο του 2011 (πριν κανα 6μηνο δηλαδή).

Ρίντι, περαστικά και να πίνεις φρέσκο χυμό πορτοκάλι για βιταμίνη C. Για τον πονόλαιμο μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάποια γαργάρα. Ρώτα τον γιατρό σου να σου προτείνει κάποια.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!

σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας!να χαιρεστε τις οικογενειες σας και με το καλο τα μωρακια σας!

αφροαντ και μιμικα να ζησετε, βιος ανθοσπαρτος!!

καλα αποτελεσματα σ οσα κοριτσακια εχουν β επιπεδου σημερα!

εμεις καλα εγω ταλαιπωρουμαι ακομα με το μπουκωμα δε μπορω να παρω ανασα...θα περασει που θα παει!

φιλια πολλα!

Καλημέρα κι από μένα. Εγώ είχα μπούκωμα την προηγούμενη εβδομάδα και μου πέρασε με θαλασσινό νερό. Γέμισα ένα μπουκάλι νερό από θάλασσα και και το πίεζα μέσα στη μύτη. Μέσα σε 3 μέρες μου πέρασε τελείως. ένα σκέυασμα με θαλασσινό νερό πουλάνε και τα φαρμακεία. Δεν ξέρω μόνο εάν έχεις κάποια αλλεργία....


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


νιονιω σ ευχαριστω!ναι ελισαβετ ειναι η κορη μου.εμενα με λενε σοφια:P

αντζελα εχω το φυσιομερ(θαλασσινο νερο) της κορης μου αλλα δε το σκεφτηκα... σευχαριστω!χθες εβαλα λιγο οτριβιν γιατι δε πηγαινε αλλο.κ τωρα ειμαι συνεχεια μ ενα χαρτομαντηλο στο χερι.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσιααααααα!!!! Ήλιος και χαρά θεού έξω!!!

Καλά αποτελέσματα κι από μένα σε όσους έχουν β επιπέδου σήμερα.

Σήμερα έχουμε δουλίτσες στο σπίτι με βοήθεια της μαμάς (ευτυχώς που μένει δίπλα) και του άντρα μου που έχει άδεια αυτές τις μέρες!!!

Να έχετε μία όμορφη μέρα και φιλάκια στα μωρά σας!!!

(Ας μου πει κάποια κοπέλα που θα βρω αυτές τις εικόνες που βάζετε???)


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

(Ας μου πει κάποια κοπέλα που θα βρω αυτές τις εικόνες που βάζετε???)

Ψάχνεις από το google μια εικόνα που σ' αρέσει.

Μετά πατάς πάνω στην εικόνα δεξί κλικ και επιλέγεις "copy image location" στα ελληνικά πρέπει να είναι "αντιγραφή τοποθεσίας εικόνας" (διορθώστε με αν κάνω λάθος).

Μετά πας στην απάντηση σου στο φόρουμ και πάνω στην εργαλειοθήκη έχει ένα κουμπί με ένα τοπία (βουνά και ήλιο). Πατάς εκεί και κάνεις επικόληση "paste".

Voila!

Eίσαι έτοιμη!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!Επιτελους ξεστρωσα :P:p:p.Κουραστικα πολυ αλλα ο κοπος μου ανταμειφθηκε αφου ανοιξε ο χωρος γιατι οσο να ναι με τα χαλια κλεινει.Αντε να μπαινει το καλοκαιρακι σιγα σιγα!!!!!!!!

Εγω κατα τ'αλλα μια χαρα περιμενω να ερθει η επομενη βδομαδα να παω στον γιατρο για το μηνιαιο μου ραντεβου.

Να ευχηθω καλα αποτελεσματα σε ολες που κανουν β'επιπεδου σημερα και να ζησουν οι νιοπαντρες afroad και mimika.

158.jpg&w=427&h=367&ei=CsGXT53dH6aG4gSow-XEBg&zoom=1&iact=hc&vpx=814&vpy=129&dur=1203&hovh=208&hovw=242&tx=127&ty=133&sig=102216699507939208222&page=2&tbnh=138&tbnw=161&start=18&ndsp=24&ved=1t:429,r:10,s:18,i:128


q3Owp3.png

aijjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες κοριτσάκια μου!

Σας διάβασα στα πολύ πεταχτά! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ από καρδιάς όλες για τις ευχές σας! Απο προχθές μπήκα κι εγώ στο κλαμπ των παντρεμένων!!!! Κορίτσια αν και δεν το περίμενα καθόλου μα καθόλου, τον καταευχαριστήθηκα τον πολιτικό! Μας συγκίνεισε πολύ και ο Δήμαρχος με τα λόγια του και γενικά ήταν όλα πάρα πάρα πολύ όμορφα!

Αφροαντ μου βίο ανθόσπαρτο! Ε΄τχομαι να το ευχαριστήθηκες κι εσύ όσο κι εγώ!

Σήμερα έχουμε και γιατρό κορίτσια και ανυπομονώ να περάσει η ώρα να δώ τον μπέμπη μου και εύχομαι να είναι όλα καλά! Ίσως μπορέσουμε να δούμε και τί γίνεται με το εντεράκι του. Μακάρι να είναι όλα καλά!

Πάω να σας διαβάσω αναλυτικά και ξαναέρχομαι!

Φιλιά σε όλες!


2sCXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...