Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

evri[/b];1549574]Να ρωτήσω βρε κορίτσια τι κρέμα χρησιμοποιείτε για ραγάδες τώρα αποφάσισα να ξεκινήσω.Ρώτησω στο φαρμακείο και μου πρότειναν της synchroline μια 29 ευρώ τα 200μλ..Αύριο θα παώ να δω επιτέλους και το μωράκι μου και θα ρωτήσω.

Καλημέρα...΄Να σου πω την αλήθεια δεν έχω δοκιμάσει κάποια κρέμα. Θέλω κι εγώ να ρωτήσω τον γιατρό μου. Απλά μερικές φορές βάζω πάνω στην κοιλίτσα μου βαζελίνη τζονσον και την χαιδεύω απαλά!!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κ απο μενα!

λιμπερο πολυ καλη τιμη για οσα πηρες!μεγεια!

αντζελα συγχαρητηρια γι τ αποτελεσματα!με το καλο ο μπεμπης!

γιοβαννα μη σκας μη δινεις σημασια σε καθε ηλιθιο!

εγω καλα εδω στη δουλεια..ειμαι κ λιγο μπουκωμενη χαλασε κ ο καιρος..

σημερα γιορταζει και η κορη μου της εδωσα γλυκα να κερασει στον παιδικο:D

φιλια πολλα σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

geo_angela Τελεια τα νεα!Αντε να ηρεμησεις!Ολα καλα απο εδω και περα!

Σοφια να χαιρεσαι το κοριτσκι σου!!!!Γερο και καλοτυχο να ειναι παντα!

Γιοβανακι εμεις τα ειπαμε!Μη σκας για τιποτα!

Λιμπερο οχι απλα καλη η τιμη...σουπερ!!!!Δεν το συζητω!Να τα χαρειτε ευχομαι!!!!

Αννια συλληπητηρια βρε κοπελα μου....

Αννα ολα καλα απο εδω και περα εχεις τα αγορια σου να καμαρωνεις.

Δεσποινα για μενα ολη η παραφιλολογια γυρω απο την επισκληριδιο εξαφανιστηκε μεχρι που την εκανα.Σου λεω, περα απο λιγη φαγουρα που μου προακαλεσε, που εκεινη την ωρα μπροστα στους πονους ηταν ...τιποτα,δεν μου δημιουργησε τιποτα αρνητικο.Ισα- ισα μου και μονο που μου επετρεψε να δω το αγορακι μου,μολις το εβγαλαν ηταν το σημαντικοτερο!

Καλημερα σε ολες!Εμεις ολα καλα!

Σας φλω!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!

Μπραβο geo-angela!!!! Απο δω και περα κοιταξε να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου ολα πανε καλα!!!

Εγω αυριο θα κανω τη β-επιπεδου και ομολογω πως εχω αγχωθει. Εγω βαζω μια φυτικη κρεμα με αμυγδαλελαιο.


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου....

Geo Angela .... Χάρηκα παρα πολυ.....είδες που όλα πήγαν καλα???

Τι κανετε κόρες????εγω είμαι πολυ χαρούμενη γιατι γέννησε η κολλητη μου ξημερώματα....ελπίζω να τελειώσω νωρίς σήμερα την δουλεια γιατι θελω να πάω να την δω.....

Και εγω βάζω αμυγδαλελαιο.....είναι πολυ καλο.....

Annia λυπάμαι για τον θείο σου...

Άννα...το παιδάκι σου σε βλέπει απο εκει ψηλά....οπότε νιώσεις έτοιμη θα ήθελα να μας πεις την ιστορία αυτη.....

Libero καλε τέλεια τιμη.....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Τί κάνετε; Καταρχήν συλληπητήρια σε όσες χάσαν κάποιον δικό τους. Όσο και να περνάει ο καιρός πάντα πονάει. Πέρισυ έχασα τον παππού μου ξαφνικά, όλα ήταν καλά κι έφυγε μέσα σ'ένα μήνα. Να ναι καλά εκεί που είναι όλοι τους.

Το νεφρό συνεχίζει να με παιδεύει ευτυχώς χωρίς κολικούς, ελπίζω να μην με ξαναπιάσει. Έχω στουμπώσει στα yutopar!

Μιμίκα μου να ζήσετε! Ό,τι καλύτερο σου εύχομαι και να με το καλό το παιδάκι σας!!!;););) Ελπίζω να θυμάμαι καλά ότι χθες ήταν η ''μεγάλη'' μέρα!

Και για μας έφτασε η ώρα λοιπόν! Αύριο έχουμε τον πολιτικό! Άντε να το ζήσουμε κι αυτό να δούμε πώς είναι!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Τί κάνετε; Καταρχήν συλληπητήρια σε όσες χάσαν κάποιον δικό τους. Όσο και να περνάει ο καιρός πάντα πονάει. Πέρισυ έχασα τον παππού μου ξαφνικά, όλα ήταν καλά κι έφυγε μέσα σ'ένα μήνα. Να ναι καλά εκεί που είναι όλοι τους.

Το νεφρό συνεχίζει να με παιδεύει ευτυχώς χωρίς κολικούς, ελπίζω να μην με ξαναπιάσει. Έχω στουμπώσει στα yutopar!

Μιμίκα μου να ζήσετε! Ό,τι καλύτερο σου εύχομαι και να με το καλό το παιδάκι σας!!!;););) Ελπίζω να θυμάμαι καλά ότι χθες ήταν η ''μεγάλη'' μέρα!

Και για μας έφτασε η ώρα λοιπόν! Αύριο έχουμε τον πολιτικό! Άντε να το ζήσουμε κι αυτό να δούμε πώς είναι!;)

Afroad με το καλο κοριτσάκι μου..,να είστε πάντα ευτυχισμένοι...

Παντρεύτηκε και η Μιμικα χθες????να ζήσει κα αυτη....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!

λιμπερο πολυ καλη τιμη για οσα πηρες!μεγεια!

αντζελα συγχαρητηρια γι τ αποτελεσματα!με το καλο ο μπεμπης!

γιοβαννα μη σκας μη δινεις σημασια σε καθε ηλιθιο!

εγω καλα εδω στη δουλεια..ειμαι κ λιγο μπουκωμενη χαλασε κ ο καιρος..

σημερα γιορταζει και η κορη μου της εδωσα γλυκα να κερασει στον παιδικο:D

φιλια πολλα σε ολες!

Χρόνια Πολλά στο κοριτσάκι σου... Να το χαίρεσαι και να είναι πάντα χαρούμενο στη ζωή του!!!!

Πολλά φιλιά κι από μένα!!!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες σας που ήσασταν δίπλα μου στην αγωνία των αποτελεσμάτων της άμνιο....

Έυχομαι όλα τα μωράκια να έρθουν με το καλό στην αγκαλίτσα μας....

Ο καιρός εδώ έστρωσε... έβγαλε ήλιο και έχει ζέστη....

Το απόγευμα θα πάω να δω τις ανηψιές μου. Πηγαίνω σχεδόν κάθε μέρα. Τα παιδιά σου δίνουν δύναμη και ζωή... Τις λατρεύω... Η μία είναι 3,5 ετών και η άλλη είναι 50 ημερών!!!!!!!!!!!!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Τί κάνετε; Καταρχήν συλληπητήρια σε όσες χάσαν κάποιον δικό τους. Όσο και να περνάει ο καιρός πάντα πονάει. Πέρισυ έχασα τον παππού μου ξαφνικά, όλα ήταν καλά κι έφυγε μέσα σ'ένα μήνα. Να ναι καλά εκεί που είναι όλοι τους.

Το νεφρό συνεχίζει να με παιδεύει ευτυχώς χωρίς κολικούς, ελπίζω να μην με ξαναπιάσει. Έχω στουμπώσει στα yutopar!

Μιμίκα μου να ζήσετε! Ό,τι καλύτερο σου εύχομαι και να με το καλό το παιδάκι σας!!!;););) Ελπίζω να θυμάμαι καλά ότι χθες ήταν η ''μεγάλη'' μέρα!

Και για μας έφτασε η ώρα λοιπόν! Αύριο έχουμε τον πολιτικό! Άντε να το ζήσουμε κι αυτό να δούμε πώς είναι!;)

αααααααααααααααα............. Να ζήσετε και να ευτυχίσετε και με το καλό και το μωράκι σας!!! Τι ωραία νέα είναι αυτά! ήΜουν λίγο στον κόσμο μου αυτές τις μέρες και έχω χάσει επεισόδια!!!!!!! Και πάλι να ζήσετε!!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...