Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΘΡΗΣΚΕΥΟΜΕΝΕΣ ΤΟΥ PARENTS..


Recommended Posts

Πω πω Δημητρα τι πακετο ειναι αυτό που φάγατε??? Περαστικά και γρήγορα. Πηγες τελικά στον παιδικό? τι σου ειπαν?? Παντως αν σε κανει να σκεφτεις λίγο πιο ψυχραιμα και να πεις δοξα Τω Θεω , δεν ήταν τίποτα, θα σου πω πως εχθες εδω στην Κύπρο, πέθανε παιδάκι 2μιση χρονών στον παιδικό....Το εβαλαν να ξαπλωσει και δεν ξυπνησε ποτε.. Γι αυτό Δοξα Τω Θεώ να λες κι ολα θα περάσουν....

πηγα στο σχολειο οχι που δε θα πηγαινα!

βροντηξα και αστραψα!!! 1000 συγνωμη μου ζητησανε και οτι εχω δικιο αλλα αυτα συμβαινουν μεσα σε 1 δευτερολεπτο σαν βρεγμενες γατες!

ειδικα οταν τους ειπα οτι θελω να κανω καταγγελια για αμελια και εκθεση ανηλικου σε κινδυνο εκει επαθαν ταρακουλο!!

τι καφε τι χυμο τι κεικ να με κερασουν μονο αστακο δε μου εφεραν!!

εγω ειπα τα παιδια ΜΟΥ και τα ματια σας.και τα αλλα παιδια βεβαιως!μη τυχον μου ερθει ξανα παιδι σπιτι εστω με μια γρατζουνια θα εχετε κακα ξεμπερδεματα.ΟΥΤΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ

Γλυκιά μου ξέρω ακριβώς πώς αισθάνεσαι γιατί τέτοια περίπου μαμά με βλέπω να γίνομαι κι εγώ:θηρίο ανήμερο αν δω το παιδί μου να πονάει κ πολύ προστατευτική!

Τα παιδάκια δυστυχώς καμμιά φορά είναι ζωηρά και ανταγωνιστικά,το ξέρω! Προσπάθησε να μιλήσεις στους γοννείς κ να τους εξηγήσεις το πρόβλημα που έχεις με το παιδί τους εδώ και καιρό,μήπως το συνετίσουν!

'Οσο για τις δασκάλες,έχεις 1000% δίκιο,δεν πρόσεχαν καθόλου (τι μου θυμίζεις τώρα..έχω παιδάκι στην οικογένειά μου που έχασε το ματάκι του απο την μ.....κια της δασκάλας που δεν πρόσεχε) τεσπα δεν σε παρηγορούν αυτά συγνώμη!!

Προσπάθησε έστω να της δίνεις πολλά υγρά να μην αφυδατωθεί και ξέρω γω,καμμιά βιταμίνη?? Η διάθεση της πώς είναι,το πούλάκι μου??

η ραφαελα σημερα λυσαξε να παει σχολειο γιατι καθε πεμπτη ανταλλαζουν παιχνιδια.εκλαιγε χτυπιοταν εγω δεν ηθελα να παει τελος παντων...πηγε για λιγο ομως...

οταν την εφερε ο αντρας μου σπιτι τι μου λεει το παιδι??

''μαμα η Λινα(το εν λογω κοριτσι που σα λεω) μου ειπε fick deine mama und du bist geficked''

ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ''γ.....ω τη μανα σου και εισαι γα....ενη''!!!

τρωω αλλη μια φρικη!!!ειναι δυνατον ενα 6χρονο παιδι ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΕΤΣΙ???

η ραφαελα με ρωτουσε τι σημαινουν αυτες οι λεξεις και της ειπα οτι ειναι πολυ κακες και να μη τις πει ΠΟΤΕ!!

παιρνω ξανα τηλ στο σχολειο το σηκωνει μια εκει περα της λεω το και το

μου λεει αυριο παρε την υπευθυνη γιατι τωρα εφυγε.

και ρωταω

να παρω τηλ αυριο και την προνοια????Ε????

δε μπορει να πηγαινουν στα σπιτια επειδη τα παιδια παιζουν κουτσο

και σε σπιτια που ειναι εμφανης η αμελια των γονιων να μη πηγαινουν!!!

γενικα λεει πολλες βρισιες αυτο το κοριτσι αλλα το σημερινο με εκανε εξω φρενων!!

καλα αυριο θα δωσω 2ο ντερμπυ!!!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 285
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πηγα στο σχολειο οχι που δε θα πηγαινα!

βροντηξα και αστραψα!!! 1000 συγνωμη μου ζητησανε και οτι εχω δικιο αλλα αυτα συμβαινουν μεσα σε 1 δευτερολεπτο σαν βρεγμενες γατες!

ειδικα οταν τους ειπα οτι θελω να κανω καταγγελια για αμελια και εκθεση ανηλικου σε κινδυνο εκει επαθαν ταρακουλο!!

τι καφε τι χυμο τι κεικ να με κερασουν μονο αστακο δε μου εφεραν!!

εγω ειπα τα παιδια ΜΟΥ και τα ματια σας.και τα αλλα παιδια βεβαιως!μη τυχον μου ερθει ξανα παιδι σπιτι εστω με μια γρατζουνια θα εχετε κακα ξεμπερδεματα.ΟΥΤΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ

η ραφαελα σημερα λυσαξε να παει σχολειο γιατι καθε πεμπτη ανταλλαζουν παιχνιδια.εκλαιγε χτυπιοταν εγω δεν ηθελα να παει τελος παντων...πηγε για λιγο ομως...

οταν την εφερε ο αντρας μου σπιτι τι μου λεει το παιδι??

''μαμα η Λινα(το εν λογω κοριτσι που σα λεω) μου ειπε fick deine mama und du bist geficked''

ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ''γ.....ω τη μανα σου και εισαι γα....ενη''!!!

τρωω αλλη μια φρικη!!!ειναι δυνατον ενα 6χρονο παιδι ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΕΤΣΙ???

η ραφαελα με ρωτουσε τι σημαινουν αυτες οι λεξεις και της ειπα οτι ειναι πολυ κακες και να μη τις πει ΠΟΤΕ!!

παιρνω ξανα τηλ στο σχολειο το σηκωνει μια εκει περα της λεω το και το

μου λεει αυριο παρε την υπευθυνη γιατι τωρα εφυγε.

και ρωταω

να παρω τηλ αυριο και την προνοια????Ε????

δε μπορει να πηγαινουν στα σπιτια επειδη τα παιδια παιζουν κουτσο

και σε σπιτια που ειναι εμφανης η αμελια των γονιων να μη πηγαινουν!!!

γενικα λεει πολλες βρισιες αυτο το κοριτσι αλλα το σημερινο με εκανε εξω φρενων!!

καλα αυριο θα δωσω 2ο ντερμπυ!!!

:mad::-x:-x:-x:-x:-x 'Εχω πάθει πλάκα!!!!!! Μας δουλεύουν???? Ε πού τα ακούει αυτά το παιδί???? 'Ετσι μιλάνε στο σπίτι του ίσως!!Μάλλον γι'αυτό πρέπει όντως ακόμα περισσότερο να ασχοληθείς!! Να στέλνεις το παιδί σχολείο να μάθειι τπτ κ να γυρίζει μαθαίνοντας βρισιές????!!!!!


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Και σαν να μη μου έφταναν τα βάσανά μου:rolleyes:, μου τηλ σήμερα στο σπίτι μία κυρία (με απόκρυψη) κι αφού μου συστήνεται με κάποιο όνομα, μου λέει :

- Σας ενδιαφέρει να μάθετε γιατί ο Θεός δεν αποτρέπει τα κακά που γίνονται? Θα ήθελα να σας πω ότι...

- Όχι, δεν μ' ενδιαφέρει!

- Τι εννοείτε? (τσιτωμένη η κυρία πλέον) Τι σημαίνει δεν σας ενδιαφέρει? Δεν σας ενδιαφέρει ο Θεός ή ...

- Δεν μ' ενδιαφέρει να κάνω αυτή τη συζήτηση μαζί σας, αυτή την ώρα, μ' αυτό τον τρόπο ούτε με κάποιον άλλον!

...Και χαιρετηθήκαμε...

Το έζησα να το ζήσω κι αυτό!:shock: Θα έλεγα μια γνωστή έκφραση "έλα...στο τόπο σου":oops: αλλά είμαι θεοσεβούμενο κορίτσι:roll::tongue: και σε θεοσεβούμενο καφέ!!:cool:

Δήμητραααααα, πως είναι το παιδί?????


Link to comment
Share on other sites

χχααχαχαχχχαχα!ζωπυρον μας τι εγινε?πιστη μεσω τηλεφωνουν,θα πιστεψεις ή θα σου τραβηξω το καλωδιο του τηλεφωνου!χαχαχα!απιστευτο!οι ιεχωβαδες πλεον κ στο τηλεφωνο μας.με προσφορες αποδεχεσε την πιστη περνεις 300λεπτα δωρεαν ομιλια.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

με καθε ελευση νεου μαρτυρα του ιεχοβα θα του δινουν δωρο μια τοστιερα μια καφετιερα ενα σιντι του κοτσιρα και κουπονια απο τον μασουτη!!!!

δεν ειμαστε καλα!! νασαι καλα ρε ζουπυ με εκανες και γελασα χααχαχαχα

καλυτερα ειναι η μικρη

δε προλαβα την προνοια σημερα!!οταν πηρα τηλ ειχε κλεισει.

παλι σε παιδιατρο την πηγα γιατι μου ειπε οτι πονουσε το κεφαλι της και τρομαξα!

της εκανε αξονικη της ειδε τα αντανακλαστικα των ποδιων και χεριων και τη συστολη της κορης του ματιου και τελικα ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

ποναει μας ειπε επειδη της εφυγαν τα 2 δοντια επανω με βιαιο τροπο!

κοριτσια για αλλη μια φορα βρεθηκα να απολογουμαι ΕΓΩ για το ατυχημα του παιδιου μου!!

παλι με περασε απο ανακριση ο γιατρος!(οπως και ο οδοντιατρος χθες!)

τι ωρα εγινε το ατυχημα?

ποια ειναι η διευθυνση του παιδικου?

ποιο ειναι το τηλ?

και μετα επιασε μονη τη ραφαελα και τη ρωτησε πως χτυπησε!!

αρχισα να νιωθω ενοχες!!

παω σπιτι παιρνω τηλ στο σχολειο λεω τα καθεκαστα του αλλου παιδιου (Της Λινα)και μου λενε ω ναι θα κανονισουμε συναντηση

δε το πιστευω.στις συναντησεις γονεων που παω εδω και 4 σχεδον χρονια καθε 15 μερες ΔΕΝ ΕΧΩ δει ποτε τη μανα αυτου του κοριτσιου!!

μα ποτε!α και δεν εργαζεται ρωτησα τις δασκαλες

μου λεει και η ραφαελα οτι τις προαλλες η Λινα κατεβασε το βρακι της και εδιχνε το πιπι της και εβαζε μεσα στο πιπι της απο τα κουζινικα κουταλακια και μαχαιρακια!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ?

παιρνω τηλ την προνοια τους λεω αυτο κιαυτο μου λενε εκλεισαν τα γραφεια ομως τωρα δεν ειναι κανεις υπευθυνος εδω παρτε τη δευτερα

φυσικα και θα παρω!!

α ζητησα απο τις δασκαλες εγγραπτη δηλωση οτι αν πεσει το δοντι του παιδιου θα πληρωσει το σχολειο για να της βαλουμε αλλο!και αν το χασει θα πρεπει να μεινει μεχρι τα 11 περιπου χωρις δοντι!

εγω τις ειπα οτι χαρη σας κανω που δε σας εκανα καταγγελια!εξετιας της απροσεξιας σας το παιδι εχασε ενα κομματι του εαυτου του!αυτο ειναι κακοποιηση!δηλαδη αν εχανε το δαχτυλο του δε θα επρεπε ν κανω μυνηση?επειδη ειναι δοντια πρεπει να κατσω και να μη κανω τιποτα?

σαν χεσμενες ηταν με τα συγχωρησεως!!!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και σαν να μη μου έφταναν τα βάσανά μου:rolleyes:, μου τηλ σήμερα στο σπίτι μία κυρία (με απόκρυψη) κι αφού μου συστήνεται με κάποιο όνομα, μου λέει :

- Σας ενδιαφέρει να μάθετε γιατί ο Θεός δεν αποτρέπει τα κακά που γίνονται? Θα ήθελα να σας πω ότι...

- Όχι, δεν μ' ενδιαφέρει!

- Τι εννοείτε? (τσιτωμένη η κυρία πλέον) Τι σημαίνει δεν σας ενδιαφέρει? Δεν σας ενδιαφέρει ο Θεός ή ...

- Δεν μ' ενδιαφέρει να κάνω αυτή τη συζήτηση μαζί σας, αυτή την ώρα, μ' αυτό τον τρόπο ούτε με κάποιον άλλον!

...Και χαιρετηθήκαμε...

Το έζησα να το ζήσω κι αυτό!:shock: Θα έλεγα μια γνωστή έκφραση "έλα...στο τόπο σου":oops: αλλά είμαι θεοσεβούμενο κορίτσι:roll::tongue: και σε θεοσεβούμενο καφέ!!:cool:

Δήμητραααααα, πως είναι το παιδί?????

χαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

με καθε ελευση νεου μαρτυρα του ιεχοβα θα του δινουν δωρο μια τοστιερα μια καφετιερα ενα σιντι του κοτσιρα και κουπονια απο τον μασουτη!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχα

δεν ειμαστε καλα!! νασαι καλα ρε ζουπυ με εκανες και γελασα χααχαχαχα

καλυτερα ειναι η μικρη

Σήμερα μπόρεσε να φάει καθόλου;

δε προλαβα την προνοια σημερα!!......................................................................................δε θα επρεπε ν κανω μυνηση?επειδη ειναι δοντια πρεπει να κατσω και να μη κανω τιποτα?

σαν χεσμενες ηταν με τα συγχωρησεως!!!

Τι να πεις; Εδώ πάθαμε σοκ εμείς, που το διαβάσαμε και μάλιστα επιγραμματικά χωρίς λεπτομέρειες. Το παιδί που το έζησε και το αισθάνθηκε τι πρέπει να έπαθε; Φυσικά, μαζί κι εσείς οι γονείς του που το βλέπετε και καίγεται η καρδιά σας.

Link to comment
Share on other sites

κανω σουπες αστρακια η φιδε αλλα δε τις θελει δε της αρεσουν τετοια

ασε ειχα να σκαω για τον γιο μου που τον κυνηγαω για να φαει και εχει παει 4 χρ. τωρα σκαω και για την μεγαλη

καλα να γινει το παιδι πρωτα απολα με νοιαζει κοριτσια δε μπορω να τη βλεπω ετσι με νυχια και με δοντια κρατιεμαι μπροστα της να μη καταλαβει ποσο χαλια ειμαι οταν βλεπω το μουτρακι της γιατι αυτα τα ατιμα στον αερα τα πιανουν ολα


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαρά στο κουράγιο σου Δήμητρα. Εύχομαι από 'δω και πέρα, οι μοναδικοί πόνοι που θα ξανανιώσει το κορίτσι σου να είνα οι πόνοι της γέννας και μόνο.

να σαι καλα βρε κοριτσι !μακαρι να τους επαιρνα εγω και της γεννας να μη ξαναπονουσε ποτε το πουλακι μου!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

'Αντε βρε με πήραν τα ζουμιά!!Με συγκίνησες!!! Περαστικά να είναι κορίτσι μου!!


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλά κάνετε και γελάτε. Είναι από γελοίο... ως θλιβερό. Καλή θέση στον παράδεισο, μέσω τηλεφωνικών πωλήσεων. Τι να πω... Ακόμα δεν πιστεύω πως το έζησα!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...