Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Cafe Σεπτεμβριου 2012!!!


Angelikig

Recommended Posts

Καλησπέρα!!!

Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη!

είχα καιρό να μπω....

Απο οτι είδα οι περισσότερες μάθατε φύλο ε?

Εμείς έχουμε ραντεβού στο γιατρό την Πέμπτη και αν δε μας έχψει πάλι γυρισμένη την πλάτη το μπεμπέ, λογικά θα το μάθουμε κι εμείς.

Αν και θα προτιμούσα να μη το μάθω καθόλου αλλά ο άντρας μου δεν κρατιέται!:D

Για τις ραγάδες που λέτε, έγω στην κόρη μου πασαλειβόμουν μέρα νύχτα με κρέμες και τελικά έκανα ραγάδες 1 εβδομάδα πριν γεννήσω!

Να'ναι καλά η καλή μου δερματολόγος που μου έδωσε μια φτιαχτη κρέμα και σχεδόν τις εξαφάνισε μετά!

Αυτη τη φορά δε θα πάρω πάλι ένα σωρό κρέμες....το έψαξα λίγο και θα βάζω αμυγδαλέλαιο! Απ'οτι διαβασα είναι πολύ καλό και οικονομικό κιόλας!;););)

Βέβαια αν είναι να κάνεις ραγάδες, οτι κι αν βάλεις θα κάνεις....

εγω είχα πάρει πολλά κιλά σε σχέση με το σωματοτυπο μου και γιαυτό πιστευω οτι έκανα...

Για να δούμε τωρα πως θα τα πάω με τα κιλά....

Μακάρι να ξαναπαίρνα 20 που πήρα στην κόρη μου αλλά δεν το βλέπω γιατι αυτη τη φορά δεν έχω καθόλου μα καθόλου όρεξη για γλυκά!

Αν μου βάλεις μπροστά μου ένα πιατο μαρουλοσαλάτα και ένα προφιτερόλ, τη σαλάτα θα προτιμήσω!:tongue:

Θα προσπαθησω απο δω και στο εξής να μπαίνω πιο συχνά να τα λέμε!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 594
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χριστός Ανέστη!

Χρόνια πολλά σε όσους -ες γιόρταζαν!

Γιόρταζε κι ο άντρας μου το Πάσχα αλλά δεν γιορτάσαμε φέτος. Πήραμε σβάρνα τις επισκέψεις σε άλλα σπίτια. Περάσαμε πολύ ωραία.

Η κοιλιά μου μεγαλώνει υπερβολικά. Εκεί που έλεγα ότι αισθάνομαι πολύ καλύτερα άρχισα τις τελευταίες μέρες να έχω πόνους στην πλάτη (ειδικά όταν σιδερώνω) και να πιέζομαι όταν βάζω τις κάλτσες μου.

Έχω γίνει σα γιουβαρλάκι.

Το μπεμπέ έχει ήδη αρχίσει να κάνει αισθητή την παρουσία του δειλά- δειλά. Ειδικά όταν με σφίγγει το παντελόνι όπως τώρα. Πάω να το χαλαρώσω λίγο.:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά σε όλες!

Είχαμε φύγει για λίγες ημέρες για να ξεκουραστούμε.

Πήγαμε και εμείς στη γιατρο μας. Ολα καλά τα είδε και μας είπε ότι είναι κοριτσάκι.

Μπορεί κάποια κοπέλα να με περάσει κι εμένα στη λίστα;

ΠΗΤ 17/9 στο Αλεξάνδρας κοριτσάκι(μάλλον).

Κατά τα άλλα οι πόνοι περιόδου που είχα συχνά δεν ήταν συσπάσεις αλλά το έντερό μου.Μου έκοψε τα χάπια και σταμάτησαν.Άτιμο έντερο!


U2iep3.png
Link to comment
Share on other sites

1. annia -- 10/9/2012 -- Αρεταίειο -- κοριτσάκι

2. Νιονιώ -- 12/9/2012 -- Νοσοκομείο Αλεξ/πολης -- μάλλον κοριτσάκι

3. fairytale -- 18/9/2012 -- Λητώ Καλαμάτας -- ?

4. irenebit -- 17/09/2012 -- Αλεξάνδρα -- κοριτσάκι

5. hara82 -- 20/9/2012 -- ?

6. grinitsa -- 20/9/2012 --? -- αγοράκι

7. agapou_litsa -- 25/09/2012 -- Aττικό -- ?

8. poukis -- 25/09/2012 -- Βιοιατρική (πρώην Γαληνός θεσ/νίκη) -- ?


dx9il3kfv.png
Link to comment
Share on other sites

Τελικά οι περισσότερες κοριτσάκι ε;

Άντε τυχερούλα μαμά irenebit. Ξέρεις τι λένε οι παλιοί; "Της καλομάνας το παιδί το πρώτο είν' κορίτσι." Βέβαια τα θεωρώ όλα ξεπερασμένα αυτά... γερό να 'ναι μόνο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1. annia -- 10/9/2012 -- Αρεταίειο -- κοριτσάκι

2. Νιονιώ -- 12/9/2012 -- Νοσοκομείο Αλεξ/πολης -- μάλλον κοριτσάκι

3. fairytale -- 18/9/2012 -- Λητώ Καλαμάτας -- ?

4. irenebit -- 17/09/2012 -- Αλεξάνδρα -- κοριτσάκι

5. hara82 -- 20/9/2012 -- ?

6. grinitsa -- 20/9/2012 --? -- αγοράκι

7. kat r -- 21/9/2012 -- Ιασώ ή Λητώ -- αγοράκι

7. agapou_litsa -- 25/09/2012 -- Aττικό -- ?

8. poukis -- 25/09/2012 -- Βιοιατρική (πρώην Γαληνός θεσ/νίκη) -- ?

Καλημέρα κορίτσια και καλωσορίσατε τα καινούργια κορίτσια!

Κατ ρ, σε έβαλα και σένα στη λίστα.

Χριστινιώ, εσύ πότε γεννάς και ξέρετε μήπως τι περιμένετε;

Μαζευόμαστε τελικά σιγά σιγά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα......δεν ξερω ακομα τι μωρακι περιμενουμε....αλλα νομιζω οτι μαλλον θα παραμεινω αγορομανα.....εχω πητ 28/9 αλλα λογω προηγηθείσης καισαρικης θα γεννησω λιγο νωριτερα. γενναω στο ρεα


mOlSp3.png

R9wLp3.png

Link to comment
Share on other sites

1. annia -- 10/9/2012 -- Αρεταίειο -- κοριτσάκι

2. Νιονιώ -- 12/9/2012 -- Νοσοκομείο Αλεξ/πολης -- μάλλον κοριτσάκι

3. fairytale -- 18/9/2012 -- Λητώ Καλαμάτας -- ?

4. irenebit -- 17/09/2012 -- Αλεξάνδρα -- κοριτσάκι

5. hara82 -- 20/9/2012 -- ?

6. grinitsa -- 20/9/2012 --? -- αγοράκι

7. kat r -- 21/9/2012 -- Ιασώ ή Λητώ -- αγοράκι

7. agapou_litsa -- 25/09/2012 -- Aττικό -- ?

8. poukis -- 25/09/2012 -- Βιοιατρική (πρώην Γαληνός θεσ/νίκη) -- ?

9. xristinio -- 28/9/2012 -- Ρεα -- ?

Καλησπέρα σε όλες. Xristinio και kat r καλωσηρθατε στην παρέα μας. Άντε κορίτσια να βρούμε άλλη μια να συμπληρωσουμε δεκάδα. Τι κάνετε λοιπον? Εμενα μ'εχει πιάσει η αγωνία όπως πάντα λίγο πριν πάω στο γιατρό. Στο μεταξυ εχω να καταλάβω χτυπηματάκι, φτερουγισματάκι ή γουργουριτάκι πολλές μέρες κι αυτο δεν βοηθάει την ανησυχία μου. Βλέπω και κατι όνειρα τα τελευταια βράδια... άλλο πράγμα... Άντε να πάμε στο γιατρο να το δω και να ηρεμήσω κι αμα θελει να μας δειξει και τι φυλο ειναι. Η κοιλίτσα φουσκώνει (εχω αρχισει να φουσκωνω και λιγο ψηλα κάτω από το στηθος) και οι δικοί μου εχουν αρχισει να με "φτυνουν". Έχουν πολύ πλάκα!!!


dx9il3kfv.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! Καλώς σας βρηκαμε!! Αγαπουλιτσα, ανησυχείς ε? Εγω πάλι είμαι τελείως χαλαρή κ στον κόσμο μου... μάλλον ανησυχει ο αντρας μου και για τουσ δυο κ γι αυτο!!! Κι εγω εχω φουσκωσει κατω απ το στηθος λιγακι! Γενικα να σκεφτεσαι οτι ολα θα πανε μια χαρα!!!

Η λίστα είναι λάθος εγω κι η Grinitsa εχουμε ιδια ημ/νια και θα γεννησει κι εκεινη στο ιασω το λεει παρακατω, οποτε επιτρεψτε μου να την διορθωσω!!

Link to comment
Share on other sites

1. annia -- 10/9/2012 -- Αρεταίειο -- κοριτσάκι

2. Νιονιώ -- 12/9/2012 -- Νοσοκομείο Αλεξ/πολης -- μάλλον κοριτσάκι

3. fairytale -- 18/9/2012 -- Λητώ Καλαμάτας -- ?

4. irenebit -- 17/09/2012 -- Αλεξάνδρα -- κοριτσάκι

5. hara82 -- 20/9/2012 -- ?

6. grinitsa -- 21/9/2012 --Ιασώ -- αγοράκι

7. kat r -- 21/9/2012 -- Ιασώ ή Λητώ -- αγοράκι

7. agapou_litsa -- 25/09/2012 -- Aττικό -- ?

8. poukis -- 25/09/2012 -- Βιοιατρική (πρώην Γαληνός θεσ/νίκη) -- ?

9. xristinio -- 28/9/2012 -- Ρεα -- ?

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω μια τεραστια κοιλια λες και ειμαι 7 μηνων.....ολοι με ρωτανε αν κοντευω!!!!αφηστε, προχτες εβλεπα στον υπνο μου οτι μου εκλεψαν το μωρο απο το μαιευτηριο.....και που ειστε ακομα.....:D:D


mOlSp3.png

R9wLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...