Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ-ΠΕΙΡΑΙΚΗ


Recommended Posts

Κατερινάκι,

όποτε κι αν αποφασίσετε και με την προυπόθεση πως θα είμαστε κι εμείς Πειραιά, θα ήθελα να τα λέγαμε από κοντά. Αν φυσικά το θέλεις κι εσύ κι αν έχετε τον χρόνο!

Πραγματικά αύριο παώ να δω τα παιδάκια μου ξανά! Ο Χρήστος βγάζει δύο δόντια μαζί και είναι τα μόνα που θα έχει από την πάνω σιαγόνα. Μέχρι στιγμής έχει 3,5 κάτω και τα 2 πάνω που βγαίνουν είναι οι κυνόδοντες και όχι τα μεσαία. σαν το δρακουλάκι θα είναι ο μικρούλης μου!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 319
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αγγελικουλα,

με μεγαλη μου χαρα!θα το ηθελα πολυ.να το πουμε κ στη λοβ αν τα καταφερει κ εκεινη να βρεθουμε,θα ηταν πολυ ωραια.

μου αρεσε πολυ που ειπες 3.5 δοντια το δρακουλακι χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

τον πονανε καθολου??(μακαρι οχι)

εμενα ο καημενος ποναει παρα πολυ.απ την αρχη πονουσε το δολιο.που λενε πως μονο τα πρωτα πονανε.

τριβει συνεχεια τα ουλακια του κ οτι βρει στο στομα.εχουμε απ αυτα τα παιχνιδια οδ/φυιας που τα βαζεις στο ψυγειο κ καπως τον ανακουφιζουν,αλλα ξερω,ποναει.


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Κατερίνα!

Εννοείται πως θα κανονίσουμε να βρεθούμε από κοντά όταν έρθετε!

Όσο για τα δόντια του Χρήστου δεν φαίνεται να τον πονάνε ιδιαίτερα ευτυχώς! Έγω πάλι ξέρω πως όσο πιο γρήγορα βγουν τα δόντια τους τόσο λιγότερο πονάνε γιατί με τον καιρό τα ούλα σκληραίνουν και είναι πιο επίπονο όταν φυτρώνει το δόντι.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια,

λοβ καλως ηρθες κ παλι.καλη προσαρμογη :D

πως τα περασατε?τα μωρα σου καλα?

οπωσδηποτε οταν κατεβω πειραια,θα σας ενημερωσω κ αν το προγραμμα σας το επιτρεπει να παμε για καφεδακι!

αγγελικουλα τι κανετε?πως τα περασατε?τα μωρα καλα?

ειναι πολυ τυχερος ο μικρουλης σου που δεν ποναει.κ εσυ, που δεν πονας μαζι του.

ο χιονομπαλης μου εβγαλε τα πρωτα αρχες 6ου μηνα.ουτε νωρις ουτε αργα αλλα ακομα υποφερει.προχθες ολο το απογευμα γκρινιαζε ακαταπαυστα για ωρες :(


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!

Μεταξία καλώς ήρθες και πάλι στην παρεούλα μας! Εννοείται πως θα χαρώ πολύ αν καταφέρουμε και βρεθούμε!

Κατερίνα καλά ήτανε, ξεφύγαμε λίγο και τώρα ξανά τα κεφάλια μέσα μέχρι την Παρασκευή!

Ο Χρηστάκος μου τελικά δείχνει να ενοχλείται από τα δοντάκια του γαιτί βγάζει 3 ταυτόχρονα και τον ζορίζουν. Του δίνω λίγο Depon και ηρεμεί λιγάκι.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να τα πούμε και από κοντά κάποια στιμγή...

ααααχ περάσαμε τόσο όμορφα αλλά ήταν τόσο λίιιιγο.... κλαψ... κι έχω δουλειές να κάνω ουουου με το τσουβάλι... καλά που θα έρθει η γυναίκα να κάνει τα χοντρά την Παρασκευή... μέχρι τότε η μαμά θα κάνει τα απολύτως απαραίτητα τύπου ρούχα (πλύσιμο/σιδέρωμα) φαγητό χθες έβαλα σκούπα-ξεσκόνισα- έκανα μια γενική το μπάνιο... και είμαι λες και πέρασε οδοστρωτήρας από πάνω μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μεταξία σε καταλαβαίνω απόλυτα!

Μετά τις διακοπές οι δουλειές του σπιτιού είναι το τελευταίο πράγμα που θα ήθελες να κάνεις! Πόσα δίνεις στην γυναίκα και τι δουλειές σου κάνει?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Μεταξία σε καταλαβαίνω απόλυτα!

Μετά τις διακοπές οι δουλειές του σπιτιού είναι το τελευταίο πράγμα που θα ήθελες να κάνεις! Πόσα δίνεις στην γυναίκα και τι δουλειές σου κάνει?

Έρχεται ανά 15νθήμερο και μου κάνει την 1η φορά γενική σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο και την 2η υπνοδωμάτια, κουζίνα, μπάνιο... εννοείται πως μια σκούπα θα περάσει όλο το σπίτι κι ότι θα τακτοποιήσει ή πχ θα σφουγγαρίσει και την άλλη βεράντα ... κι όταν λέω γενική εννοώ παντζούρια τζάμια ότι τραβάει κρεββάτια καναπέδες κλπ τινάζει μαξιλάρια, κάνει εξωτερικά πόρτες, ντουλάπες, θα τραβήξει το ψυγείο, την κουζίνα και το πλυντήριο να καθαρίσει κι από πίσω... εκτός αν της ζητήσω πχ και κάτι έξτρα όπως να κάνει την ηλεκτρική κουζίνα και μέσα...

την έχουμε πάνω από μια 10ετία την συγκεκριμένη - της ανοίγω το πρωί και την αφήνω μόνη της να φανταστείς... ξέρει το σπίτι απ' έξω κι ανακατωτά !

Της δίνω 50 ευρώ την φορά και Χριστούγεννα/Πάσχα/Αύγουστο μια φορά διπλό μεροκάματο

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ σημαντικό που έχεις έναν άνθρωπο εμπιστοσύνης να σου κάνει τις δουλειές και να μην χρειάζεται να είσαι εκεί συνέχεια.

Μακάρι να μπορούσα να πάρω κι εγώ μία, αλλά η πεθερά μου που είναι χήρα, για να συμπληρώσει τα έσοδά της μιας και η σύνταξη του πεθερού μου είναι μικρή, κάνει αυτή την δουλειά σε 1-2 σπίτια. Οπότε ο άντρα ςμου για συναισθηματικούς λόγους δεν θέλει ούτε να το σκεφτεί να μπει γυναίκα ξένη στο σπίτι για τις δουλειές.

Πίκρα!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εδώ είμαι μανδάμ !!! Όλο αυτιά !!!

Να γκρινιάξω λίγο ???? Μετά τις διακοπές πολύ απότομα μπήκαμε πάλι στα βαθιά βρε παιδί μου.... κατευθείαν τα παιδιά σταθμό, εμείς δουλειά... μου φαίνεται ότι ήμουν διακοπές πριν από έναν αιώνα ένα πράγμα...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια εδω κ εγω.

τελικα δεν καταφεραμε να παμε πουθενα.εχω σκασει.3 εβδομαδες ετσι πηγαν χαμενες.το διαβατηριο του μωρου δεν ειναι ετοιμο,οποτε χασαμε κ αυτη την εβδομαδα,η τελευταια της αδειας.κριμα.......

οποτε λοβ,οπως βλεπεις υπαρχουν κ χειροτερα.να μην πας καθολου διακοπες.

τα νεα σας κοριτσια?τι κανετε?τι κανουν τα μωρακια σας?


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωχ βρε Κατερίνα,

Τί κρίμα ! 3 εβδομάδες να πάνε έτσι χαμένες !!! Και το περιμένατε πώς και πώς φαντάζομαι ε ?

Τα παιδάκια μια χαρά είναι ... εγώ αισθάνομαι συσσωρευμένη την κούραση βρε παιδί μου... πώς θα βγει ο χειμώνας... δύσκολα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...