Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Ν.Ηράκλειο


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 141
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι κανετε ???? Χρόνια Πολλά σε όλες !!! Να χαιρόμαστε τα ζουζούνια μας !!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!Να τα χαιρομαστε τα ζουζουνια και να μας χαιρονται κι αυτα!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο μενα και χρονια πολλα σε ολες....μενω κι εγω μεταμορφωση κοντα στο πρακτικερ......βλεπω εχω πολλες γειτονισες..

παιδακι ακομα δεν εχω αλλα ευελπιστω συντομα να γινω μανουλα κι εγω και να βγαινω μαζι σας για βολτιτσες......

ευχομαι σε ολες σας μια καλη χρονια

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο μενα και χρονια πολλα σε ολες....μενω κι εγω μεταμορφωση κοντα στο πρακτικερ......βλεπω εχω πολλες γειτονισες..

παιδακι ακομα δεν εχω αλλα ευελπιστω συντομα να γινω μανουλα κι εγω και να βγαινω μαζι σας για βολτιτσες......

ευχομαι σε ολες σας μια καλη χρονια

Ευχομαι το 2010 να σου φερει αυτο το πολυτιμο δωρακι.2010 ευχες μεσα απο την καρδια μου λοιπον.............:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλως όρισες γειτόνισα ΜΠΕΜΠΑ !!! Σου ευχομαι σύντομα να έχεις κι εσυ μια μπεμπα ή μπεμπη στην αγκαλιά σου !!! Μόνο μην αγχωνεσαι, δες το χαλαρά κι εκει που δεν το περιμένεις τσουπ θα ρθει το σποράκι σου!!!

Που ειστε καλέ οι άλλες ???


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως όρισες γειτόνισα ΜΠΕΜΠΑ !!! Σου ευχομαι σύντομα να έχεις κι εσυ μια μπεμπα ή μπεμπη στην αγκαλιά σου !!! Μόνο μην αγχωνεσαι, δες το χαλαρά κι εκει που δεν το περιμένεις τσουπ θα ρθει το σποράκι σου!!!

Που ειστε καλέ οι άλλες ???

Δεν σου λεμε που ειμαστε......ετσι να σκασεις!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και χρόνια πολλά!!!

Σας γράφω με το μωρό στο μει ται!!! Χάθηκα γιατί κουράζομαι πολυ με τον μικρό!

Αν κανονισετε καμιά βόλτα, θα κοιτάξω να τον φέρω!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και χρόνια πολλά!!!

Σας γράφω με το μωρό στο μει ται!!! Χάθηκα γιατί κουράζομαι πολυ με τον μικρό!

Αν κανονισετε καμιά βόλτα, θα κοιτάξω να τον φέρω!!!

Καλο κουραγιο φιλεναδα!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

k.gifa.gifl.gifh.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifx.gifr.gif

o.gifn.gifi.gifa.gif

Χρονια Πολλά και Υγεια ευχομαι σε όλους !!!!

Τι κάνετε???

filoudaki καλό κουράγιο και καλή δύναμη ! Οι πρωτοι μήνες είναι απαιτητικοι για τα μωράκια μας όντως....

Θα στειλω μνμ για βολτίτσα κανα προυνό.

ΕΥΑ79 να περνάς να μας λες κανα γεια απο το Μαρτιος 2009! χι χι χι!!!!

Εχεις ξεκινήσει δουλειά ? Κι εγω ξεκινάω 22 φλεβαρη και ψυχοπλακώνομαι οταν το σκέφτομαι...

evita να σου ζήσει η μικρούλα σου και καλώς ήρθες !!

Αντε να δουμε ποτε θα βρεθουμε ??? Εμεις αυτη τη βδομάδα θα λείπουμε αλλά μόλις γυρίσουμε ελπίζω να έχει καλό καιρό και να τα καταφέρουμε !!!


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


k.gifa.gifl.gifh.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifempty.gifx.gifr.gif

o.gifn.gifi.gifa.gif

ΕΥΑ79 να περνάς να μας λες κανα γεια απο το Μαρτιος 2009! χι χι χι!!!!

Εχεις ξεκινήσει δουλειά ? Κι εγω ξεκινάω 22 φλεβαρη και ψυχοπλακώνομαι οταν το σκέφτομαι...

Καλη χρονια!!!!!!!!

Δουλεια εχω ξεκινησει απο τον Απριλιο κυρια μου.ΔΕΝ πηρα το 6μηνο του Οαεδ γιατι επρεπε να γυρισω επειγοντως στη δουλεια αν ηθελα να συνεχισω να την εχω.....

ΑΧΧΧΧΧΧ κανω γενικη το σπιτι γιατι αυριο χρονιζουμε.Ποτε περασε ενας χρονος ρε κοριτσια...........

αντε να φτιαξει λιγο ο καιρος να βγαλουμε τα ζουζουνια βολτα.....

Link to comment
Share on other sites

642442s5am4b2ugx.gif

ΕΥΑ Να τη χαίρεσαι !!! Να σου ζήσει !!!

Έυχομαι να ναι παντα τυχερή η κοράκλα σου και να την δείτε όπως επιθυμείτε !!!!!!!!!

Στα λέω προκαταβολικά γιατί άυριο θα ταξιδευω για τας εξοχάς ...

Φιλια Πολλά


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

642442s5am4b2ugx.gif

ΕΥΑ Να τη χαίρεσαι !!! Να σου ζήσει !!!

Έυχομαι να ναι παντα τυχερή η κοράκλα σου και να την δείτε όπως επιθυμείτε !!!!!!!!!

Στα λέω προκαταβολικά γιατί άυριο θα ταξιδευω για τας εξοχάς ...

Φιλια Πολλά

Σε ευχαριστουμε!!!!Καλα να περασετε και καλη ξεκουραση!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά!!!

Εγώ σήμερα ξεκίνησα δουλειά γιατί είμαι ελευθερη επαγγελματίας και δυστυχώς δεν μπορώ να κάτσω παραπάνω με το μωράκι μου! :-(

Εγώ μένω στην αγία τριάδα, κατω απο τον σταθμό.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κι απο μας που επιστρέψαμε επιτέλους !!! Πισω στην ρουτινα μας λοιπόν που έιχε λείψει πάρα πολύ ...

filoudaki πως μεγάλωσε έτσι ο μικρός σου έιναι κουκλακι κανονικό φτου φτου να σου ζήσει !! Φιλακια κ στις άλλες γειτονοπούλες με φωνάζει το Ανδριελάκι βγάζουμε κι αλλο δοντάκι πάνω κ μας έχει φάει η γκρίνια.....


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...