Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Τι θα φερει ο Αγιος Βασιλης;


vatraxaki

Recommended Posts

κοριτσια για πειτε ιδεες για δωρακι!

τι λετε να φερει ο Αγιος Βασιλης φετος στα παιδακια σας;

εμεις ακομη δεν εχουμε αποφασισει γι'αυτο ανοιξα το θεμα μηπως παρουμε καμια ιδεα!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΣΟΥΣΟΥ ΜΟΥ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΕΣΕΙΣ...!!!!!!!

ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟΝ ΜΑΣΤΟΡΑΚΟ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ MOY

ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΙΜΟΥΛΙ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

ΣΟΥΣΟΥ ΜΟΥ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΕΣΕΙΣ...!!!!!!!

ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟΝ ΜΑΣΤΟΡΑΚΟ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ MOY

ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΙΜΟΥΛΙ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ

γλυκια μου που χαθηκες εσυ;

ποιος ειναι αυτος ο μαστορακος;για πες ειναι καλος;


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι φανταστικό μιλά και λέει (φέρε το κατσαβίδι μπράβο αυτό είναι κτλ ) είναι πολύ εκπαιδευτικό φυσικά σκάφτομαι και αλλά όπως τα 123 τις πλειμομπιλ .

αγαπακι μου δεν χάθηκα απλά εσύ μπαίνεις στο καφέ ενώ εμένα δεν μου αρέσει για αυτό δεν πολύ βρισκόμαστε


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΟΥΣΟΥ ΜΟΥ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΕΣΕΙΣ...!!!!!!!

ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟΝ ΜΑΣΤΟΡΑΚΟ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ MOY

ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΙΜΟΥΛΙ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ

Είπαμε η μικρή μου έχει ξετρελλαθεί και θέλει και τα εργαλεία τον χτυπούλι την σφυρίχτρα κτλ.και αυτά μιλάνε απο ότι έχω καταλάβει .τι να κάνω δηλ.που είναι κοριτσάκι ΄γιατί εμεις δεν μαστορέυουμε στο σπίτι????

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια:)

Και μενα η κόρη μου θα αποφασίσειμόνη της είναι στα 11 αλλά ο μικρός όλο αλλάζει γνωμες μια το ένα ζητάει μια το άλλο, υπομονή μεχρι να αποφασίσει!!!!!!!

BELINA .......μπορείς να πάρεις στον μικρούλη σου κάτι εκπαιδευτικό, φες προς τα που έχει κλιση με τι παίζει πιο πολύ και αποφάσισε.:)Πάλι θα ξυλωθούμε, γιατί εκτός από το τι θα φέρει ο Α.Βασίλης θα πάρουμε και ΄μεις κάτι έξτρα............

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε η μικρή μου έχει ξετρελλαθεί και θέλει και τα εργαλεία τον χτυπούλι την σφυρίχτρα κτλ.και αυτά μιλάνε απο ότι έχω καταλάβει .τι να κάνω δηλ.που είναι κοριτσάκι ΄γιατί εμεις δεν μαστορέυουμε στο σπίτι????

καλε ποιο ειναι αυτο και δεν το εχω δει πουθενα;

ποιας εταιριας ειναι;


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια:)

Και μενα η κόρη μου θα αποφασίσειμόνη της είναι στα 11 αλλά ο μικρός όλο αλλάζει γνωμες μια το ένα ζητάει μια το άλλο, υπομονή μεχρι να αποφασίσει!!!!!!!

BELINA .......μπορείς να πάρεις στον μικρούλη σου κάτι εκπαιδευτικό, φες προς τα που έχει κλιση με τι παίζει πιο πολύ και αποφάσισε.:)Πάλι θα ξυλωθούμε, γιατί εκτός από το τι θα φέρει ο Α.Βασίλης θα πάρουμε και ΄μεις κάτι έξτρα............

Καλή μου εγώ δεν θα του πάρω δώρο πριν τις γιορτές όπως πέρση γιατί με το που πάει 2 Ιανουάριος το καρφουρ-Μαρινόπουλος κάνει -40 % σε όλα τα παιχνίδια κάθε χρόνο.. έπαθα φρίκη πέρσι που μέσα σε 4 μερες το δώρο του μικρού είχε σχεδόν την μίση τιμή …..!!!!! οπότε φέτος που ακόμη δεν καταλαβαίνει την ένια τον γιορτών θα το πάρει με μια μικρή καθυστερήσει το δωράκι του 2 Ιανουαρίου 2010 χιχιιχ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η δικια μου κορη ζητησε (γκρρρρρρρρ μου ζηταει κιολα ) ενα μεγαλο σπιτακι...ξερετε αυτα τα πλαστικα που μπαινουν μεσα και παιζουν....οποτε μαλλον θα τσονταρουν ολοι και θα το παρουμε....αυτο απο οτν αγιο βασιλη θελει....απο εμας θελει ή το σπιτακι των 7 νανων ή το κλαμπ του μικι μαους (σπιτακι μικρο και αυτο ) οποτε καποιο απο τα δυο θα το παρει ο νονος...α και κουζινικα θελει (λες και δεν εχει ) και ενα ψευτικο κομπιουτερ αλλα δεν υπαρχει περιπτωση αυτο να της το παρω ειναι μικρη ακομη....και ειναι και πολυ γενναιωδωρη...για την μικρη της αδελφη γραψαμε στον αγιο βασιλη να της φερει ή κουδουνιστρα ή πιπιλα..καταξοδευτηκε....ξερει καμια ποσο πανε αυτα τα μεγαλα σπιτακια???στα τζαμπο εχει ενα πλαστικο γυρω στα 130?....πολυ πιο ακριβα αλλα πιο ωραια και μεγαλα ειχε ο μουστακας οταν κοιταγα πριν μεινω εγκυος....τωρα δε ξερω που αλλου να κοιταξω....γιατι λογω εγκυμοσυνης δε μπορω να παω να δω....και θα παει ο μπαμπας να τα παρει καποια στιγμη οταν γεννησω με το καλο...θελουμε ενα καλο για να το εχουνε αργοτερα και οι δυο ....


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν ξέρω. Φτου! Όλα τα έχει πια... Τη ρώτησα και μου είπε ότι θέλει Σικουγεννιάτικο δέντλο. Βγάλε άκρη...


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καμια ιδεα για αγορακι 3 χρονων κατι που να το ευχαριστηθει εχει αδυναμια σε μακουιν αυτος ο μαστορακος ειναι για ποιο μικρα;

Σήμερα πήγα καρφουρ και έριξα μια μάτια ο μαστορακος είναι από 3χρονων και πάνω κοστίζει 35 ευρώ.

Επίσης πολύ όμορφο ήταν ένα πλυντήριο-βουλκανιζατέρ του σπαντερμαρ με μεγάλα αυτοκίνητα φωτά και ήχους από 18 μηνών και πάνω στα 30 ευρώ ..

Και μια φάρμα άγνωστης μάρκας που είχε ζώα που Κανάνε κανονικά τους ήχους (π.χ γαύγισμα ) αρκετά μεγάλη από 2 χρονών και πανω .κόστιζε 75 ευρώ

Θέλω να πάρω κάτι που πραγματικά θα παίξει πολύ διστακτική είμαι με τον μαστορακο προχθές που πήγαμε δεν το έπαιξε καθόλου στην φίλη μου καμία σημασία ……….!!!!1

. Τα περισσότερα παιχνίδια που έχουμε σπίτι δεν τα βαριέται ποτέ έτσι θέλω και το φετινό να το ευχαριστηθεί σήμερα με τα ζωάκια τις φάρμας τον είδα σαν να του άρεσαν του πήρα πριν λίγες μέρες ΖΩΑ απλά σε ένα σακουλάκι με 4 ευρώ και ειλικρινά τα παίζει πολύ

ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται απο την ηλικία βέβαια, αλλα σε οσα μικρά το εχω δοκιμάσει εχει αποδειχτεί super : μικρή σκηνή -εγω την εχω παρει απο τα jumbo δεν ειμαι σιγουρη για τιμη 20, 30 Ε- που μπορεί να παιξει μέσα και να νιωθει οτι εχει τον χωρο του. Βασική προϋπόθεση για να το πλησιασει ειναι να μπει πρωτα μεσα και καποιος μεγάλος-μαμα, μπαμπας κλπ- ωστε να ξεπερασει φοβο και ενδοιασμούς και μπορειτε στην πορεια να το εμπλουτισετε εσωτερικα με αυτοκολητακια, αστερακια που φωσφοριζουν κλπ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...