Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Νομίζω ότι ξεκινάει την 31η, αν θυμάμαι καλά.Πως είσαι τώρα? Πέρασε ο πόνος?

      α ίσως αλλάζω μήνα γι αυτό τα ειχα! ειμαι καλύτερα με έπιασε το ντεπόν! μου είπε η μαια βέβαια πως αν νιώσω πάλι κάτι διαφορετικό από δω κ πέρα να τους πάρω τηλ ! και με ρώτησε πόσες φορες μέσα στη μέρα τα νιώθω αυτά τα πονάκια !

Recommended Posts

Αγορασμενο 165ε, το πουλαω 90ε διοτι δεν το χρειαζομαι πια.Ειναι το καλυτερο ηλεκτρικο θηλαστρο της αγορας

εχει χρησιμοποιηθει μονο 2 φορες.

το σωληνακι που περναει το γαλα μπορειτε να το αντικαταστησετε αν θελετε και να παρετε και το μπουκαλακι.5-10ε θα κανουν λογικα.Η αντιπροσωπια της medela ειναι στην Ελλαδα για οτι ανταλλακτικο χρειαστειτε και στο μελλον.

οπως και να εχει γλιτωνετε παααααρα πολλα χρηματα :P το εχω βαλει 75 ευρω πιο κατω απο την τιμη αγορας...

με 45ε σας δινω και 2 κουτια με απειρα σακουλακια μεσα!!Της medela επισης

Απο το ενα σακουλακι εχω αφαιρεσει πολυ λιγα(ειχα αποθηκευσει φαγητο στην καταψυξη αλλα τελικα πηρα ταπερακια)Το αλλο κουτι ειναι κλειστο.Τα κουτακια τα δινω και ξεχωριστα φυσικα

Το θηλαστρο ειναι αγορασμενο απο το εξωτερικο

μην παρετε χειροκινητο...ειναι απιστευτα κουραστικο!!Αυτο το ηλεκτρικο ειναι ειλικρινα οτι καλυτερο

και ειναι και αθορυβο

ευχαριστω ! :)

165kaidestigrafei.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα,

ενδιαφέρομαι για το θήλαστρο. Μπορεί να γίνει καλύτερη τιμή?

Ευχαριστώ

το εχω βαλει 75 ευρω πιο κατω απο την τιμη αγορας..ποσο πιο καλη βρε κουκλα μου...!

εχω 2 προσωπικα μυν για το θηλαστρο...εχω απαντησει και στις 2 κοπελες...περιμενω απαντηση..

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι στη Θεσσαλονίκη και δεν το έχεις δώσει το θέλω γιατί το χρειάζομαι άμεσα! Ευχαριστώ

Αθηνα ειμαι αλλα μπορω να το στειλω με 4ε τα μεταφορικα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγορασμενο 165ε, το πουλαω 90ε διοτι δεν το χρειαζομαι πια.Ειναι το καλυτερο ηλεκτρικο θηλαστρο της αγορας

εχει χρησιμοποιηθει μονο 2 φορες.

το σωληνακι που περναει το γαλα μπορειτε να το αντικαταστησετε αν θελετε και να παρετε και το μπουκαλακι.5-10ε θα κανουν λογικα.Η αντιπροσωπια της medela ειναι στην Ελλαδα για οτι ανταλλακτικο χρειαστειτε και στο μελλον.

οπως και να εχει γλιτωνετε παααααρα πολλα χρηματα :P το εχω βαλει 75 ευρω πιο κατω απο την τιμη αγορας...

με 45ε σας δινω και 2 κουτια με απειρα σακουλακια μεσα!!Της medela επισης

Απο το ενα σακουλακι εχω αφαιρεσει πολυ λιγα(ειχα αποθηκευσει φαγητο στην καταψυξη αλλα τελικα πηρα ταπερακια)Το αλλο κουτι ειναι κλειστο.Τα κουτακια τα δινω και ξεχωριστα φυσικα

Το θηλαστρο ειναι αγορασμενο απο το εξωτερικο

μην παρετε χειροκινητο...ειναι απιστευτα κουραστικο!!Αυτο το ηλεκτρικο ειναι ειλικρινα οτι καλυτερο

και ειναι και αθορυβο

ευχαριστω ! :)

165kaidestigrafei.jpg

και μια διορθωση.στην αγορα τα 20 σακουλακια εχουν 21,90ε

εμενα ειναι 50αδα τα σακουλακια στο καθε κουτι.αρα γυρω στα 100 αν υποθεσουμε οτι αφαιρεσα 5 περιπου

αντι για τα 109.50 ευρω που θα κοστιζαν τα πουλαω 30ε το κουτι...Τωρα προσεξα οτι ειναι 50αδες(αν θελετε πλενονται γιατι ειναι πολυ γερα!!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...