Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανουλες του Δεκεμβριου 2012


pepitsa

Recommended Posts

Kαλησπέρα σε όλες τις μέλλουσες μανούλες! Με μεγάλη χαρά μετά από μια δραματική πρώτη εγκυμοσύνη που έληξε άδοξα την 27 εβδομάδα και 2 χρόνια προσπάθειας μπαίνω στην παρέα σας. Ελπίζω να μείνω για τουλάχιστον 8 μήνες ακόμα :)

Σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα και να περασουμε τους επομενους μηνες παρεα!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αμήν Παναγιά μου. Στην πρώτη εγκυμοσύνη ήμουνα χαλαρή κι έλεγα δε θα συμβεί κάτι κακό. Τώρα χωρίς ενοχλήσεις τρέμω μέχρι να παω την Τρίτη στο γιατρό και να μου πει ότι είναι όλα στη θέση τους. Προσπαθώ όμως να σκέφτομαι θετικά!


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες τις νεες μελλουσες μανουλες!

Σας ευχομαι ολες μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Αν μου επιτρεπεται,θα ηθελα να συγχαρω ιδιαιτερα τη Marina που την ξερω απο το δικο μας καφε Απριλιου 2011.Συγχαρητηρια κοριτσακι,μπραβο σου.Τι ωραια που ο Αχιλλεας θα αποκτησει αδελφακι!

Χαζευοντας χθες ειδα το ονομα και το τικερακι σου και χαρηκα πολυ!

Με το καλο ολα τα κοριτσια να αγκαλιασετε τα μπεμπακια σας!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια !Ντελλα ευχαριστουμε πολυ!Ειναι πολυ ευγενικη η κινηση σου,για τη μαρινα..Τι νεα κοριτσια?ακουσαμε καμια καρδουλα ή ακομη??εγω εχω αρχισει τα πηγαινε-ελα στην τουαλετα παντως...αχ αυτη η συχνοουρια!αυριο μαλλον θα παω για τις 1ες εξετασεις στο νοσοκομειο και θα επανελθω με τα νεα μου.Φιλια σε ολες και μην χανεστε!!


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λεω να ακολουθησω την συμβουλη σου, σιγουρα κατι ξερεις παραπάνω!

Η φωτογραφια με τα παιδακια σου ειναι απιστευτα γλυκια!!!:D

Η φωτο ειναι παλια.Ο γιος μου κοντευει τα 3,5 και η κορη τα 2!!!Αλλα που καιρος για αβαταρ κλπ......


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!

Ακόμη δεν έχω πάει στο γιατρο, αυριο βραδυ ειναι η μεγαλή στιγμη!!! Μεχρι τότε περιμενουμε. Απο χτες ξεκίνησαν ναυτίες καουρες και γενικα στομαχικές ενοχλησεις...

Κανένα συμπτωμα καμία άλλη? Ελάτε τώρα ειναι η ευκαιρία να "γρινιάξουμε" μεταξύ μας που καταλαβαίνει η μια την αλλή!!! Εκτος απο τις καούρες εχω απιστευτη κουραση-νυστα και λιγο ενοχλητικη δυσκοιλιοτητα..


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρα! Πως πανε τα φασολάκια σας? Εγώ σήμερα επιτέλους έκανα τον πρώτο υπέρηχο και είδα την κουκιδίτσα μου!!! Σε δυο εβδομάδες παμε να ακούσουμε καρδούλα!!! 24 Δεκέμβρη μου έδωσε ημερομηνία και δεν μπορώ να φανταστώ πιο όμορφο τρόπο να κάνεις ρεβεγιόν Χριστουγέννων :D


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρα! Πως πανε τα φασολάκια σας? Εγώ σήμερα επιτέλους έκανα τον πρώτο υπέρηχο και είδα την κουκιδίτσα μου!!! Σε δυο εβδομάδες παμε να ακούσουμε καρδούλα!!! 24 Δεκέμβρη μου έδωσε ημερομηνία και δεν μπορώ να φανταστώ πιο όμορφο τρόπο να κάνεις ρεβεγιόν Χριστουγέννων :D

Το καλυτερο δωρο:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!ηγα στον γιατρό την Τετάρτη και άκουσα τον πιο ομορφο ηχο που μπορουσα να φανταστω!!!Ημουν 6εβδ+3ημ και ακουσα την καρδουλα του μωρου μου!!! Σαν να καλπαζουν άλογα!!!Τόσο γρήγορα!!!Σε όσες δεν έχουν νιώσει αυτή την εμπειρια ακόμη σας εύχομαι να την νιώσετε συντομα, ειναι υπέροχη!! Σε όσες ξέρουν για τι μιλάω φαντάζομαι καταλαβαινουν!!Τωρα θα παω παλι σε 3 εβδομαδες για να δω και κινηση. Ξερω οτι δεν ειναι πολυ λογικο, αλλα τωρα που άκουσα καρδουλα ηρεμισα αρκετα!!!

Καλημερα και πάλι!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!ηγα στον γιατρό την Τετάρτη και άκουσα τον πιο ομορφο ηχο που μπορουσα να φανταστω!!!Ημουν 6εβδ+3ημ και ακουσα την καρδουλα του μωρου μου!!! Σαν να καλπαζουν άλογα!!!Τόσο γρήγορα!!!Σε όσες δεν έχουν νιώσει αυτή την εμπειρια ακόμη σας εύχομαι να την νιώσετε συντομα, ειναι υπέροχη!! Σε όσες ξέρουν για τι μιλάω φαντάζομαι καταλαβαινουν!!Τωρα θα παω παλι σε 3 εβδομαδες για να δω και κινηση. Ξερω οτι δεν ειναι πολυ λογικο, αλλα τωρα που άκουσα καρδουλα ηρεμισα αρκετα!!!

Καλημερα και πάλι!!!

Μπράβο Πεπίτσα!! Σύντομα να το δεις και να χορεύει!! Άντε και στα δικά μας οι σπόροι!!:D


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!ηγα στον γιατρό την Τετάρτη και άκουσα τον πιο ομορφο ηχο που μπορουσα να φανταστω!!!Ημουν 6εβδ+3ημ και ακουσα την καρδουλα του μωρου μου!!! Σαν να καλπαζουν άλογα!!!Τόσο γρήγορα!!!Σε όσες δεν έχουν νιώσει αυτή την εμπειρια ακόμη σας εύχομαι να την νιώσετε συντομα, ειναι υπέροχη!! Σε όσες ξέρουν για τι μιλάω φαντάζομαι καταλαβαινουν!!Τωρα θα παω παλι σε 3 εβδομαδες για να δω και κινηση. Ξερω οτι δεν ειναι πολυ λογικο, αλλα τωρα που άκουσα καρδουλα ηρεμισα αρκετα!!!

Καλημερα και πάλι!!!

E,NAI!!Aυτoς ο καλπασμος δεν συγκρινεται με κανενα αλλο ηχο!!!:D

Ειδικα ,αν τον ακους 1η φορα,και το βαλει και τερμα ο γιατρος..!Μπραβο πεπιτσα!Εγω θα σας πω τα νεα μου εντος των ημερων.Προς το παρον ,ευχηθειτε μου καλη τυχη ,γιατι σε 2 ωριτσες,εχω συναντηση για μια δουλεια,που πραγματικα τη χρειαζομαι!θυμαμαι εναν υπερηχο,που το φασολακι πηδουσε ασταματητα(δεν θυμαμαι σε πια εβδομαδα γινεται αυτο),που απο τη χαρα μου ,γελουσα τοσο πολυ,που δεν μπορουσε ο γιατρος να κανει μετρησεις!!!Που ειστε οι υπολοιπες???Για να μαζευομαστε σιγα σιγα!


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...