Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

Αγγλικά σε Άγιο Δημήτριο/Νότια Προάστια στην Αθήνα.


Recommended Posts

Καλησπερα,ονομαζομαι Βασω,ειμαι 25 ετων και ασχολουμαι με ιδιαιτερα μαθηματα Αγγλικων.Εχω εμπειρια 3 χρονων σε παιδια δημοτικου αλλα και σε ενα μικρακι νηπιαγωγειου(σε αυτη την ηλικια φυσικα αλλαζει ο τροπος "διαβασματος" και εκμαθησης του παιδιου..)καθως και διδακτικη εμπειρια απο φροντιστηριο Αγγλικων..Αγαπω παρα πολυ τη δουλεια μου αλλα και τα πιτσιρικακια μου και δε θα την αλλαζα με τιποτα!icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Προσπαθω,και πιστευω το καταφερνω,να μαθαινουμε οσα περισσοτερα μπορουμε χρησιμοποιώντας ο,τιδηποτε υπαρχει στο χωρο γυρω μας.To βιβλιο μας δεν αποτελει Ευαγγελιο,αλλα ερεθισμα για να μαθαινουμε οσα περισσοτερα μπορουμε.Για παραδειγμα:μαθαινουμε τα μελη του σωματος παιζοντας και φτιαχνοντας ανθρωπακια με πολυμερικο πηλο και διαφορα αλλα..

Μενω στον Αγιο Δημητριο,αλλα υπαρχει αυτοκινητο για την μετακινηση μου.Οι τιμες ειναι απολυτα προσιτες,12 ευρω όλες οι junior ταξεις,μιας που οι εποχες ειναι δυσκολες!Αναλαμβανω και καλοκαιρινη απασχοληση των παιδιων ωστε να εχουν τα μικρα σας μια πρωτη επαφη με τη γλωσσα τωρα που ακομα δεν ειναι ζορισμενα απο τα σχολεια.

Ενδεικτικα,με ενα ξεκινημα απο Ιουνιο,μεσα σε ενα μηνα μπορουμε να εχουμε μαθει τα γραμματα με τις λεξεις τους ωστε απο Σεπτεμβρη να συνεχισουμε με ακομα περισσοτερα πραγματα!icon_biggrin.gif

Για οποιαδηποτε πληροφορια μη διστασετε να επικοινωνησετε μαζι μου ειτε μεσω προσωπικου μηνυματος ειτε στο mail:[email protected] ωστε να επικοινωνησουμε και τηλεφωνικα.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...