Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Μετα την παλινδρομη που ειχα βγηκε το αποτελεσμα του καρυοτυπου του εμβρυου και δειχνει οτι χρωμόσωμικα δεν ειχε καποια ανωμαλια, ηταν υγιες και αγορι.. επειδη στειλαμε μονο εμβρυικα στοιχεια ο γιατρός μου υποστηριζει οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα αλλα να μην κατάφεραν να το δουν απο το δείγμα που στειλαμε.. δεν ειχα φυσικη αποβολη, ο σακος μου μεγαλωνε απλως δεν υπηρχε εμβρυακι απο ενα σημειο και μετα,πραγμα που εμενα με ανακουφιζε οτι οντως υπηρχε θεμα με το εμβρυο .. περα απο το βασικο πακετο εξετασεων για θρομβοφιλια που βγηκε καθαρο, τωρα πρεπει να κανω το πακετο "12 παραγοντων" μου ειπε και να μιλησω με αιματολογο που μου συστησε. Στεναχωρηθηκα πολυ.. υπαρχει περίπτωση να ηταν υγιες και απλως να ηταν τυχαιο γεγονος; Φοβαμαι ότι ξεκιναει νεα αγνωστη μαχη πριν τη δεύτερη εξωσωματικη! Και αν βρεθει κατι σε αυτές τις εξετασεις εχω ελπιδες να κρατησω μωρακι; Θα παιρνω απλως αντιπηκτικες;; Ή Είναι πιο περίπλοκο,; Συνεβη σε καμία, αλλα να τα καταφερε τελικα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      • Δύναμη! 3

για ενα χρόνο στην Ελούντα (απο Αθήνα)


gwgw

Recommended Posts

Καλησπέρα!

Μένω Αθήνα και 5 Ιανουαρίου θα πάω να μείνω για ένα Χρόνο στην Ελούντα, δεν έχω ξαναπάει πότε στην Κρήτη, πάμε εγω ο άντρας μου και η 3μηνών κόρη μας. Υπάρχει καμια μανούλα για παρέα? Θα είμαι εντελώς μόνη για 12ώρες την μέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

συνεχίζω και γράφω λοιπόν ότι δεν θέλω με κάποια μαμα οπωσδήποτε να συναντηθώ απλά να με βοηθήσει όσο μπορεί για πρακτικά καθημερινά πράγματα. ο άντρας μου θα έχει γυρίσματα κάθε μέρα (για ενα σήριαλ που θα γίνει στην πλάκα κ την Σπιναλόγκα) και θα είμαι ολομόναχη. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Αν και δεν είμαι απο την περιοχή, απλά είδα το θέμα σου και θέλω να σε ρωτήσω κάτι (αν δεν πρέπει να απαντήσεις οκ, το καταλαβαίνω), θα γυριστεί το νησί??

Πες ναι πες ναι πες ναι!!!!!!!

Εχεις ξαναπάει κρήτη? Είναι πολύ ωραία, θα δεις!!! Και δεν είναι και μακριά απο το Ηράκλειο που είναι σαν μικρή αθήνα ένα πράγμα!

Να σου ζήσει και η κορούλα σου!!!!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

επιτέλους κάποιος απάντησε!

Ναι ''το νησί'' θα γυριστεί! Έχω πάει στο Ηράκλειο γιατί σπούδαζε ο αδελφός μου αλλα όπως φαντάζεσαι γυριζα όλα τα club και τα cafe. Δεν ξέρω τίποτα άλλο. Εσυ είσαι απο Ηράκλειο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμένα. Δεν μένω Κρήτη αλλά υπάρχει θέμα στο cafe "Μαμάδες απο Ηράκλειο Κρήτης". Γράψε και εκεί. Φιλάκια, να χαίρεσαι την κορούλα σου και με το καλό να ξαναγυρίσετε στα "πατρια εδάφη" :P:p


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επιτέλους κάποιος απάντησε!

Ναι ''το νησί'' θα γυριστεί! Έχω πάει στο Ηράκλειο γιατί σπούδαζε ο αδελφός μου αλλα όπως φαντάζεσαι γυριζα όλα τα club και τα cafe. Δεν ξέρω τίποτα άλλο. Εσυ είσαι απο Ηράκλειο?

Μου έχεις φτιάξει τη διάθεση, είναι απο τα αγαπημένα μου βιβλία!!!! Πραγματικά θα είναι πολύ καλή δουλειά!!!!!

Μπορείς να πεις λεπτομέρειες σχετικά με το κάστ????

Αχ ειλικρινά μου έχεις φτιάξει τη μέρα!!!!!

Πάντως ένα είναι το σίγουρο ότι θα περάσετε σούπερ στην Ελούντα, πήγαινα στις άδειες μου τα καλοκαίρια, ο μπαμπάς μου ήταν σέφ σε ένα ξενοδοχείο για αρκετες σεζόν. Είσαι κάπου στη μέση και απο τον Αγ. Νικόλαο και απο το Ηράκλειο.


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι πραγματικά είναι πολύ ωραίο το βιβλίο αλλα η αποδοση στην tv δεν ξέρω κατα πόσο θα πετύχει. Απο ηθοποιούς παίζουν Μάινας, Λέχου, Χειλάκης, Αυγουστίδης(γιος τζοπανάκη) και Γιουλίκα Σκαφίδα (κόρη Μάινα στα Μαυρα Μεσάνυχτα) και διάφοροι άλλοι. Το ξέρω οτι θα είναι καλα το καλοκαίρι θα έχει μεγαλώσει και η μπεμπα μου οπότε θα πηγαίνουμε στη θάλασσα συνέχεια μέχρι το καλοκαίρι όμως τι γίνετε? Φρική? μαλλον ε? και πολύ μοναξια...

Link to comment
Share on other sites

Σούπερ το κάστ!!! Εχεις διαβάσει το βιβλίο? Με έχεις βάλει σε σκέψεις, προσπαθώ να κολλήσω τους ηθοποιούς στους ήρωες του βιβλίου!

Θα βρεις πολλά να κάνεις, αρκεί να οδηγείς. Επίσης σίγουρα θα έχεις ίντερνετ οπότε θα έχεις παρεούλα, σκέψου πόσο κοντά είμαστε αν και εικονικά. Οντως το καλοκαίρι (και στην Κρήτη το καλοκαίρι ξεκινάει πολύ νωρίς, εννοώ ότι έχει ζέστη απο πολύ νωρίς) θα κάνετε τα μπάνια σας και θα δεις ότι η μικρή θα ξεπεταχτει πολύ νωρίς!!!

Δεν μπορώ να σου πω ότι δεν θα έχει και τα αρνητικά του, αλλά σίγουρα θα προσαρμοστείς!!!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

A! Γωγώ, όταν δεις τον Αιμίλιο, ένα αυτόγραφο για μένα!!!!! (Κακάσχημοοοοοοος, παπαπαπαπα!!!!!)

η αλήθεια είναι οτι ειναι λίγο χάλια αλλα θα τον υποστούμε..... ;);););););) ο Μάινας πάντως είναι ο πατερας (ο βαρκάρης) και η Λέχου η μάνα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η αλήθεια είναι οτι ειναι λίγο χάλια αλλα θα τον υποστούμε..... ;);););););) ο Μάινας πάντως είναι ο πατερας (ο βαρκάρης) και η Λέχου η μάνα!!!!!

ΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!! Αρα η Γιουλίκα είναι η εγγονή και ο Αυγουστίδης (και αυτός χάλιαααααα) ο φίλος της, ή ο, χμμμμμ, άντρας της "κακιάς" αδερφής.

Εγώ πάντως αν ήμουν στη θέση σου, όταν θα είχαν γύρισμα ο Χειλάκης και ο Αυγουστίδης θα την έβγαζα εκεί, μη τυχόν "χρειαστεί" κάτι βρε παιδί μου!!;););)


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

παίζουν Μάινας, Λέχου, Χειλάκης, Αυγουστίδης(γιος τζοπανάκη) και Γιουλίκα Σκαφίδα (κόρη Μάινα στα Μαυρα Μεσάνυχτα) και διάφοροι άλλοι.
ΟΚ, say no more, θα το δούμε!!!
Σούπερ το κάστ!!! Εχεις διαβάσει το βιβλίο? Με έχεις βάλει σε σκέψεις, προσπαθώ να κολλήσω τους ηθοποιούς στους ήρωες του βιβλίου!
Ρε συ Κατ στίβω το μυαλό μου, δεν μου έρχεται στο νου το μπουκ, μάλλον αδιάβαστη με έπιασες!
A! Γωγώ, όταν δεις τον Αιμίλιο, ένα αυτόγραφο για μένα!!!!! (Κακάσχημοοοοοοος, παπαπαπαπα!!!!!)
Συγκρατήσου :rolleyes:
Εγώ πάντως αν ήμουν στη θέση σου, όταν θα είχαν γύρισμα ο Χειλάκης και ο Αυγουστίδης θα την έβγαζα εκεί, μη τυχόν "χρειαστεί" κάτι βρε παιδί μου!!;););)
Κράτα Αυγουστίδη να βοηθάς, εγώ θα γίνω βοηθός Χειλάκη! Το χειλάκι του θα γίνω! :cool:

Κοπελιά σόρρυ που στο τσακίσαμε το θεματάκι! Σου εύχομαι να περάσεις τέλεια το καλοκαίρι


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Κατ στίβω το μυαλό μου, δεν μου έρχεται στο νου το μπουκ, μάλλον αδιάβαστη με έπιασες!

Θα στο δώσω!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...