Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Υπομονή κάνω και εγώ και η ψυχολογία στα πατώματα,δεν έχω καθόλου καλό προαίσθημα για αύριο..εσύ πότε θα κάνεις τεστ?

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

Recommended Posts

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Αν ενδιαφερεσαι ακομα για το καροτσι...πουλαω και εγω το δικο μου....ειναι σε χρωμα μπεζ της αμμου..περιλαμβανει τον σκελετο του καροτσιου με το καθισμα και με πορτ-μπεμπε. Επισης αδιαβροχη κουκουλα, κουνουπιερα και καποια αλλα αξεσουαρ.

Ολοι οι μηχανισμοι και τα φρενα λειτουργουν αψογα. Ειναι αγορασμενο το 2008 αλλα χρησιμοποιηθηκε ελαχιστα καθως πηρα και δευτερο καροτσι μετα απο 6 μηνες.

Πληροφοριακα τα υφασματα μπορεις να τα αντικαταστησεις αν θελησεις να αλλαξεις το χρωμα αν και νομιζω οτι ειναι σουπερ! η τιμη ειναι στα 550Ευρο με δικα σου εξοδα αποστολης.

Ευχαριστω

χριστιανα

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...