Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

έχει ωραία ρούχα και έχουν βγει όλα όσα έχω πάρει πολύ καλά.Γενικά τα προτιμώ για την σχέση τιμή - ποιότητας....

Αλήθεια ρούχα για τις μικρές έχεις από πουθενά ή θα τα πάρεις όλα από την αρχή;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

έχει ωραία ρούχα και έχουν βγει όλα όσα έχω πάρει πολύ καλά.Γενικά τα προτιμώ για την σχέση τιμή - ποιότητας....

Αλήθεια ρούχα για τις μικρές έχεις από πουθενά ή θα τα πάρεις όλα από την αρχή;

γενικοτερα δεν πολυπηγαινα... τωρα πηγα κανα δυο φορες λογω εγκυμοσυνης.... αλλα η αληθεια ειναι οτι η σχεση τιμη-ποιοτητα ειναι καλη!

Ρουχα εχω βρει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ! δηλαδη, οχι μονο ρουχα, ολα τα χω βρει..μεχρι και καροτσι για διδυμα βρηκα απο φιλους!!! κουνιες,καθισματακια,οτι μπορεις να φανταστεις....

θα παρω ομως λιγα φορμακια και πετσετες... αυτα!

ε καλα πιπιλες και μπιμπερο εννοειται ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Α μια χαρά μπράβο μουμούκα είναι πολλά αυτά που γλυτώνεις...

Ε ναι εντάξει έτσι κι αλλιώς όλο και κάτι θα ζηλέψεις να πάρεις δεν γίνεται αλλά άλλο να έχεις έξοδα 3000 ας πούμε και άλλο να χαλάσεις και 100- 200 ευρώ για το γούστο σου...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Α μια χαρά μπράβο μουμούκα είναι πολλά αυτά που γλυτώνεις...

Ε ναι εντάξει έτσι κι αλλιώς όλο και κάτι θα ζηλέψεις να πάρεις δεν γίνεται αλλά άλλο να έχεις έξοδα 3000 ας πούμε και άλλο να χαλάσεις και 100- 200 ευρώ για το γούστο σου...

ναι ευτυχως εχουμε βρει πολλα απο τα αδερφια μας... και απο φιλους παρα πολλα!

Ρουχα μου χουνε πει για διαφορες ηλικιες!

Ε τωρα κι εγω το κεφι μου θα το κανω...δεν μπορει! αλλα αν το καλοσκεφτεις γλιτωνουμε πολλα λεφτα ετσι!

και μια φιλη μου λεγε, μα καλα θα βαλεις στα παιδια φορεμενα ρουχα? θα παρεις χρησιμοποιημενη κουνια?

γιατι τι θα παθουν? θα παρω 2 καινουρια στρωματακια...θα παρω πετσετουλες,λιγα φορμακια και ολα οσα παρω θα τα πλυνω και θα φορεσουν! μωρα τα χουν φορεσει... τι εχουν?

α πα πα, λεει, δεν το καταλαβαινω!!!

εγω το καταλαβαινω γιατι το καταλαβαινει και η τσεπη μου και γιατι δεν με ενοχλει καθολου!

πηρες λεει, μπλουζες εγκυμοσυνης απο την φιλη σου? γιατι? τι θα παθω? μου δωσε 2 μπλουζες και μια ζακετα και??? δεν πηρα το βρακι της (σορυ κιολας)

χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

καλά κάνεις έτσι είναι αθ τα πλύνεις θα τα σιδερώσεις και έτοιμα και ειδικά που ξέρεις και τα παιδάκια που στα έδωσαν.Νομίζεις ότι είναι φθαρμένα κτλ;;ειδικά στην αρχή μια που τα φοράς μια που μεγαλώνουν και δεν τους κάνει τίποτα και πάνε χαμένα.Εμένα τα ρούχα του Σωτήρη τα φόρεσε και η μικρή και θα τα φορέσει και το μωρό τώρα και είναι καινούρια...Και να σου πω παρόλο που δεν έχω οικονομικό πρόβλημα παίρνω και εγώ ρούχα για την μικρή μου από μια ξαδέρφη του άντρα μου μια χαρά έχω βολευτεί.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλά κάνεις έτσι είναι αθ τα πλύνεις θα τα σιδερώσεις και έτοιμα και ειδικά που ξέρεις και τα παιδάκια που στα έδωσαν.Νομίζεις ότι είναι φθαρμένα κτλ;;ειδικά στην αρχή μια που τα φοράς μια που μεγαλώνουν και δεν τους κάνει τίποτα και πάνε χαμένα.Εμένα τα ρούχα του Σωτήρη τα φόρεσε και η μικρή και θα τα φορέσει και το μωρό τώρα και είναι καινούρια...Και να σου πω παρόλο που δεν έχω οικονομικό πρόβλημα παίρνω και εγώ ρούχα για την μικρή μου από μια ξαδέρφη του άντρα μου μια χαρά έχω βολευτεί.

Μα αυτο σκεφτηκα κι εγω...ποσο θα τα φορεσουν!!! θα παρω αυτα που θελω ετσι για το κεφι μου... απο τον αδερφο μου θα παρω (2 παιδια)απο τον κουνιαδο μου(παλι 2 παιδια)... ενταξει τα πολυ αγοριστικα δεν θα τα βαλω στα κοριτσια..αλλα κριμα δεν ειναι? καινουρια ειναι τα περισσοτερα!

κι οπως λες, οικονομικο προβλημα δεν υπαρχει αλλα γιατι να πανε χαμενα!

εχουμε να κανουμε ψωνια στο εξης....ενα σωρο!!!!

Φιλεναδα ψιλομαζευω σιγα σιγα να φυγω!!!!

παλι πολλες ωρες εκατσα στην καρεκλα!

παω για καταθεση..χι χι χι!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααα!!!

Ξανθούλα τι κάνεις??? όλα καλα? τελευταία μερααααα?!?!?!!?!?!?

πηγα χθες.... στα κανονικα, ειχε ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ μπλουζακια (και οχι μονο) και προσφορες επισης...αλλα δεν βρηκα κατι να μου "καθεται" καλα... αν και ειχε πολλα φαρδυα ..ειναι της μοδας φαινεται! και μετα πηγα στα εγκυμοσυνης και πηρα παντελονακι... (χι χι χι) δεν χρειαζομουν απαραιτητα αλλα ειχε μονο 20 ευρω.... και βρηκα και 4 καταπληκτικα μπλουζακια..."πεφτανε" παρα πολυ ωραια... γυρισα πισω κατενθουσιασμενη λες και αγορασα , τι να σου πω..δεν ξερω..χα χα χα!

πηρα και της μικρης που σου ελεγα... και εδωσα 90 ευρω?!?!? δηλαδη... μια χαραααααα!!!!

κοιταξα και τα σουτιεν θηλασμου και ειχε κανα 2 που μου αρεσαν παρα πολυ αλλα ειπα να μην βιαστω ακομα...δεν θα φυγουν!

αυτα....

εννοειται οτι τα επλυνα με το που μπηκα σπιτι.. γιατι το σκ εχουμε ανανεωμενη εμφανισηηηηη!!!!!

σαν 12χρονο κανω.....!!!!!

αντε και εχουμε 3ημεροοοοοοοοο

Link to comment
Share on other sites

μπράβο μπράβο καλοφόρετα θα τα βρεις μπροστά σου αργότερα που εκ των πραγμάτων θα μεγαλώσει η κοιλιά από τις μικρές....

Σουτιέν έχει πάντα μην ανησυχείς....

Είδες χαρά όταν ψωνίζεις;;;;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

μπράβο μπράβο καλοφόρετα θα τα βρεις μπροστά σου αργότερα που εκ των πραγμάτων θα μεγαλώσει η κοιλιά από τις μικρές....

Σουτιέν έχει πάντα μην ανησυχείς....

Είδες χαρά όταν ψωνίζεις;;;;

Ευχαριστώ!!!

Κοιτα,εχω μια τσαντα καλοκαιρινα που μου εδωσε η συνυφαδα μου... χθες τα εβγαλα κι αυτα και τα εριξα στο καλαθι να τα περασω ενα νερακι το σκ... να τα εχω ετοιμα! εκεινη εντωμεταξυ ειναι και πιο παχια ετσι κι αλλιως οποτε θα μου ειναι μια χαρα!

Ειχα πολυ καιρο να βγω για ψωνια, εκτος δηλαδη απο τα 2 παντελονια που πηρα προσφατα...αλλα ξερεις, επειδη εμεινα εγκυος τι να παω να αγορασω,ενας χειμωνας περασε με 5-6 ρουχα.... οποτε, κραταω ορεξη για μετα!!!!

Τι κανεις εσυ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά εδώ περιμένω να πάει 11.30 να φύγω πιο νωρίς σήμερα...

Εγώ ρούχα έχω από τον γιο μου αλλά να σου πω το καλοκαίρι είναι πιο εύκολο το ντύσιμο εκτός και αν δουλεύεις μέχρι τελευταία στιγμή


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά εδώ περιμένω να πάει 11.30 να φύγω πιο νωρίς σήμερα...

Εγώ ρούχα έχω από τον γιο μου αλλά να σου πω το καλοκαίρι είναι πιο εύκολο το ντύσιμο εκτός και αν δουλεύεις μέχρι τελευταία στιγμή

ετσι κι αλλιως το καλοκαιρι ειναι καλυτερο απο πολλες απόψεις! εχει βεβαια και τα δυσκολα του...αλλλα εγω επειδη δουλευω σε δικη μου δουλεια δεν εχω θεμα...χαλαρα θα παει....

φευγεις 11,30 και γυρνας μετα απο μηνες?!?!? χα χα χα!! καλοοοοοο!!!

που θα γεννησεις ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...