Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα...το κλείσαμε πάλι το καφέ;;;;

Μινάκι που είσαι πως πάτε με την εγκυμοσύνη;;;είδατε τι είναι το μικρό;;;η αποκόλληση;;;

Μουμάκι;;;Μαράκι τα κορίτσια σας;;;

Κισσάκο κοιμάσαι;;;

Τόνια συνταξιούχα;;;

Ριτάκι;;;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κούκλες τι κάνετε; πως πάνε τα μωρά σας μικρά μεγάλα- γεννημένα και αυτά που έρχονται και είναι στις κοιλίτσες;

Ξανθούλα, κοντεύεις ε; εισαι αραχτή στο σπίτι τώρα;

και εγώ σπίτι από 29 του μήνα και μετά.... Τέλος η δουλειά που είχα, μου δώσανε τα παπούτσια στο χέρι. Βλέπεις μια κοπέλα που μέσα σε 1,5 χρόνο είχε τρεις εγκυμοσήνες που δεν προχώρησαν είναι σίγουρο πως θα το ξαναπροσπαθήσει. Αν και δεν μου έδωσαν καμία απάντηση όταν ρωτησα ποιος ήταν ο λόγος '' δεν μου ανακοινώθηκε'' μου είπε η υπέυθυνη προσωπικού. ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΤΣΑΛΑ!!!! απλά δεν είχανε κάποιον σημαντικό λόγο.

Τέλος πάντων έχω να ασχολήθώ με το διάβασμά μου μιάς και ανακοινώθηκαν οι ημερομηνίες της εξεταστκής.

Θέλω να μάθω νέα από όλες σας και υπόσχομαι πως δεν θα χάνομαι πλέον.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίιιιιτσια!!!!

Ξανθούλα τι κάνεις? πως πας??? πως ειναι η ζωή στο σπίτι? σε ζηλεύωωωωω..... θελω και εγω να κατσω σπιτι..

ουφ....

Ριτακο λυπαμαι που σαπολυσανε.... κριμα...αλλα νομιζω οτι ολα για καλο! να διαβασεις..να χαλαρωσεις...και σιγα σιγα κατι θα γινει (οτι κι αν ειναι αυτο) χι χι χι!

εμεις καλα.... ησυχα...εχουμε 1 μηνα να παμε στο γιατρο, την αλλη βδομαδα εχουμε την β επιπεδου και ανυπομονουμε!!!

δεν εχω νεα ιδιαιτερα! ολα κυλουν ομαλα!!

Μινακι που εισαι?!?!!? τι νεα εχουμε?

Κισακο κοιμασαι???/ (χα χα χα χα)

Ξανθοπουλου?!?!?!?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπεραααααα!!!

εκανα χθες, τα κοριτσια μου ειναι καλα (επισημα ειναι κοριτσια)..μεγαλωνουν...ζυγιζουμε περιπου 400 γραμμαρια και ειμαστε αρτιμελεις και χαλαρες!! δεν ειχαμε κατι αξιο αναφορας... η μια ειναι κατω χαμηλα αραχτη και λαιτ...η αλλη ειναι στριμωγμενη επανω ψηλα και γιαυτο με ποναει και το στομαχι μου! ελπιζουμε να κατεβει καποια στιγμη...

αυτα!

την αλλη βδομαδα θα παω και στον γιατρο μου και θα δουμε!!!

Εσυ Ξανθουλα πως πας??? ολα καλα???? τι λεει το ζουζουνι????

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε?

Εμεις τωρα καλυτερα στις 23/3 επαθα αποκολληση ειδα αιμα πηγα στην γιατρο και με ειδε με ειχε ξαπλα απο τοτε η μικρη μενει στην πεθερα μου δεν ξερουμε φυλο σιγουρα ακομα αλλα μαλλον αγορακι την αλλη βδομαδα θα παω παλι στην γιατρο και ισως δουμε καλυτερα

Φιλακια σε ολες


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα...

εγώ εδώ παρούσα ακόμα

Μινάκι κάνε υπομονή και να πάνε όλα καλά εύχομαι ο γιος σε ταλαιπωρεί....

Ριτάκο πως πήγε η εξεταστική σου;;;

ΜΟυμάκι τι κάνουν οι κοριτσάρες;;;

Μαρία μπες καλέ να μας πεις κανένα νέο πως πάτε;;;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο μενα...συγνωμη που χαθηκα αλλα ειχα διαφορα...το βασικο, με πονακια Δευτερα Τριτη... αραξα σπιτι, ειχα και προγραμματισμενο ραντεβου την Τεταρτη... και απλα.... τα κοριτσια μου, απο την προηγουμενη Τριτη , εχουν παρει 200 γραμμαρια εκαστη γι αυτο και τα πονακια! ολα ειναι καλα.... και μου περασε και η αγωνια!

Ξανθουλα πως πας?? Μινακιιιιι??

Ριτακο διαβαζεις?!?!?

Link to comment
Share on other sites

μπράβο στα κορίτσια να τα ταίζεις καλά μαμά ώστε αν γεννηθείτε νωρίτερα να μην μπείτε όσο γίνεται στην θερμοκοιτίδα....

Καλά λέω αλλά σιγά σιγά έχω αρχίσει να κλατάρω...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...