Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

ναι την εκανα, την προηγουμενη εβδομαδα, την 24η..

μια χαρα. πολυ καλη..και εχει ανεβει και ο αιματοκριτης/σιδηρος/ερυθρα ολα μια χαρα!!!!

αυριο εχουμε ραντεβου παλι!!

εσυ πως εισαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλά λέω αλλά έχω αρχίσει να ζορίζομαι μεγάλωσε το μωρό έχω και τα άλλα 2 και κλάταρα λέμε..Κάνω υπομονή το τέλος πλησιάζει έτσι κι αλλιώς δεν μπορώ να κάνω και τίποτα άλλο...

Μπράβο να χαιρετήσεις τα κορίτσια σου αύριο...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλά λέω αλλά έχω αρχίσει να ζορίζομαι μεγάλωσε το μωρό έχω και τα άλλα 2 και κλάταρα λέμε..Κάνω υπομονή το τέλος πλησιάζει έτσι κι αλλιώς δεν μπορώ να κάνω και τίποτα άλλο...

Μπράβο να χαιρετήσεις τα κορίτσια σου αύριο...

εμ... δεν ειναι κι ευκολο! βοηθεια εχεις καθολου ή μπα???

ε κοντευεις, κανει υπομονη!

θα τα χαιρετησω... τι να κανω!!!!

να ειναι καλα, να εχουν μεγαλωσει (γιατι θα τις σφαξω αν δεν εχουν μεγαλωσει και μεγαλωνει μονο η κοιλια μου) !!!!! χα χα χαχα

Link to comment
Share on other sites

σιγά μη δεν μεγάλωσαν αφού όλα καλά είναι μέχρι τώρα καλά θα πάνε μέχρι το τέλος...

Και αφού μεγαλώνει η κοιλιά μεγαλώνουν και αυτά...

Βοήθεια κάτι γίνεται ο άντρας μου σχολάει νωρίς αυτές τις μέρες και βοηθάει αλλά όσο να είναι μέχρι να έρθει λίγο μαγείρεμα, λίγο σκούπισμα, σφουγγάρισμα, στρώσιμο κρεβάτια κτλ κουράζομαι δεν έχω αντοχές πολλές πια.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

παλι καλα.... πολυ σημαντικο κι αυτο!!!

κι εμεις τελειωσαμε με τα χοντρα.... και τωρα μεινανε να καθαριστουν ντουλαπες, να στριμωξω καπου τα δικα μας τα χειμερινα (τα οποια ουτε καν απο τις θηκες δεν βγηκανε-παλτα κτλ)...και μετα να ετοιμασω τα παιδικα ρουχα....

αλλα αυτα δεν ειναι δυσκολο....

ευτυχως εχω και την κοπελα... και μια χαρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φαντάσου ότι εγώ προχθές έβγαλα τα ρούχα να δω τι έχω έπλυνα και σιδέρωσα μπαμ μπαμ και έφτιαξα και βαλίτσα να είμαι έτοιμη.Τώρα θέλω να πλύνω μόνο κάθισμα και πορτ μπεμπέ και είμαι κομπλέ για τον μικρό


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

φαντάσου ότι εγώ προχθές έβγαλα τα ρούχα να δω τι έχω έπλυνα και σιδέρωσα μπαμ μπαμ και έφτιαξα και βαλίτσα να είμαι έτοιμη.Τώρα θέλω να πλύνω μόνο κάθισμα και πορτ μπεμπέ και είμαι κομπλέ για τον μικρό

κι εγω εχω να πλυνω το καροτσι και το καθισματακι το ενα (τα αλλα ειναι ήδη πλυμενα)...και μετα τα ρουχα στο πλυντηριο..τσακ μπαμ!!! σιγα τα μεγαλα υφασματα!!!

χα χα χα χα!

απλα να εχω ετοιμες ντουλαπες για να τα βαλω μεσα!

το σκ μαλλον θα ασχοληθω με καθισμα και καροτσι...να βαλω και στο πλυντηριο τις παντες και τα υφασματα ολα απο καθισματα και καροτσια...

και μετα τα ρουχα!!!!!

2 στρωματα θελουμε μονο και ειμαστε ετοιμοι!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου τοι κανετε Χριστος Ανεστη κιολας αργησα λιγακι να σας ευχηθω αλλα με 2 παιδια στο σπιτι καθολου χρονος για τιποτα σε 2 βδομαδες παμε για β'επιπεδου ελπιζω ολα να πανε καλα μου λειπετε πολυ θα μπαινω οσο πιο πολυ μπορω φιλακια


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά!!!!!!

να χαιρόσαστε τις οικογένειές σας και τα μωρά σας!

Και βέβαια στις εγκυούλες καλή λευτεριά! με έναν πόνο!

Δεν είχα μπει καθόλου (η γαιδούρα) αλλά δεν σας ξεχνάω να το ξέρετε.

Εχω λιώσει στο διάβασμα 19/5 γράφω το πρώτο μάθημα :shock: έχω πάρα πολυ άγχος. Διαβάζω, διαβάζω και νομίζω πως δεν θα θυμάμαι τίποτα όταν έρθει η κρίσιμη στιγμή. ουφφφφ...! Αντε να περάσει κιαυτό.

Κατα τα άλλα τα ίδια...

Μου λέιπει και εμένα η παρέα σας κορίτσια, οι παλιές καλές μέρες του καφέ που δεν προλαβαίναμε να απαντήσουμε στα μυνήματα... αλλά τι να κάνουμε...

Φιλιά πολλά πολλά!

Μινακι υπομονή, όλα καλά θα πάνε. Ναξεκουράζεσαι όσο μπορείς.

Ξανθούλα έρχεται!!!!!! Ολα καλά θα πάνε να είσαι ήρεμη. Φιλιά στα μωρά σου και στην κοιλίτσα.

Μουμουκα, μην γκρινιάζεις... το στομάχι θα πονάει αφού τα κορίτσια θα πάρουν τα πόδια της μαμάς τους :tongue:

Μαπακι.....!!!!! φιλάκιαααααααααα!

καλέ οι υπόλοιπες που έχουν χαθεί;

Φιλιά σε όλες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μίνα καλά αποτελέσματα στη β επιπέδου.

Ριτάκο καλή επιτυχία στην εξεταστική...

Μουμάκο 99 μέρες πέσαμε σε διψήφιο βρε μπράβο στα κορίτσια,,,

Μαράκι που είσαι εξαφανισμένη;;;όλα καλά με τις μικρές σου;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά!!!!!!

να χαιρόσαστε τις οικογένειές σας και τα μωρά σας!

Και βέβαια στις εγκυούλες καλή λευτεριά! με έναν πόνο!

Δεν είχα μπει καθόλου (η γαιδούρα) αλλά δεν σας ξεχνάω να το ξέρετε.

Εχω λιώσει στο διάβασμα 19/5 γράφω το πρώτο μάθημα :shock: έχω πάρα πολυ άγχος. Διαβάζω, διαβάζω και νομίζω πως δεν θα θυμάμαι τίποτα όταν έρθει η κρίσιμη στιγμή. ουφφφφ...! Αντε να περάσει κιαυτό.

Κατα τα άλλα τα ίδια...

Μου λέιπει και εμένα η παρέα σας κορίτσια, οι παλιές καλές μέρες του καφέ που δεν προλαβαίναμε να απαντήσουμε στα μυνήματα... αλλά τι να κάνουμε...

Φιλιά πολλά πολλά!

Μινακι υπομονή, όλα καλά θα πάνε. Ναξεκουράζεσαι όσο μπορείς.

Ξανθούλα έρχεται!!!!!! Ολα καλά θα πάνε να είσαι ήρεμη. Φιλιά στα μωρά σου και στην κοιλίτσα.

Μουμουκα, μην γκρινιάζεις... το στομάχι θα πονάει αφού τα κορίτσια θα πάρουν τα πόδια της μαμάς τους :tongue:

Μαπακι.....!!!!! φιλάκιαααααααααα!

καλέ οι υπόλοιπες που έχουν χαθεί;

Φιλιά σε όλες!!!!

καλη επιτυχια Ριτακοοοοοο!!!!!

καλησπερα κοριτσακια μου τοι κανετε Χριστος Ανεστη κιολας αργησα λιγακι να σας ευχηθω αλλα με 2 παιδια στο σπιτι καθολου χρονος για τιποτα σε 2 βδομαδες παμε για β'επιπεδου ελπιζω ολα να πανε καλα μου λειπετε πολυ θα μπαινω οσο πιο πολυ μπορω φιλακια

Καλα αποτελεσματα Μινακι....!!!!

Μίνα καλά αποτελέσματα στη β επιπέδου.

Ριτάκο καλή επιτυχία στην εξεταστική...

Μουμάκο 99 μέρες πέσαμε σε διψήφιο βρε μπράβο στα κορίτσια,,,

Μαράκι που είσαι εξαφανισμένη;;;όλα καλά με τις μικρές σου;

Ξανθουλααααα! πεσαμε σε διψηφιο.... 98 λεει σημερα το επισημο...ομως ειναι λιγοτερο! επισημα πλεον παμε για τελος Ιουλιου... δηλαδη περιπου δυο μηνες ακομα!

τα κοριτσια μου ειναι 900 γραμ η καθε μια... με μακρυα ποδια (οπως ειπε το Ριτακι-μεσα επεσε) και θα παμε για 2700 μεχρι την 37η εβδομαδα!

ολα καλα... κλεισαμε για doppler σε 1 μηνα.... και μετραμε...καθε μερα σβηνουμε μια μερα!!!

ξεκινησα τα ψωνια (τα λιγα που ειχα σκοπο να κανω) αφου ολα τα ειχα.... και ειμαι πολυ χαρουμενη... πραγματακια μικρα μικρα... πολυ ωραια!!!!

συνεχιζω αργα και σταθερα να τακτοποιω τα δικα μας, μετα τις ανακαταταξεις στα δωματια και μετα θα μπει το πλυντηριο για τις μικρες!!!

σας φιλω!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...