Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα αγαπες μου τι κανετε? εμεις καλα ειμαστε το Μαρακι μου συνεχιζει να ειναι στην γιαγια με εντολη της γιατρου μου βεβαια φυλο δεν ειδαμε ακομα κρυβετε το νινακι ειναι ντροπαλο χαχαχαχαχαχα

τα νεα μου ειναι τα εξης μετα την β' επιπεδου θα αλλαξω γιατρο θα παω στο νοσοκομειο γιατι no money no honey προτιμω αυτα τα λεφτα που θα δωσω στους γιατρους και στην κλινικη να τα χαλαλισω στα παιδακια μου

μου λειπετε πολυ φιλακιαααααααααα


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αγαπες μου τι κανετε? εμεις καλα ειμαστε το Μαρακι μου συνεχιζει να ειναι στην γιαγια με εντολη της γιατρου μου βεβαια φυλο δεν ειδαμε ακομα κρυβετε το νινακι ειναι ντροπαλο χαχαχαχαχαχα

τα νεα μου ειναι τα εξης μετα την β' επιπεδου θα αλλαξω γιατρο θα παω στο νοσοκομειο γιατι no money no honey προτιμω αυτα τα λεφτα που θα δωσω στους γιατρους και στην κλινικη να τα χαλαλισω στα παιδακια μου

μου λειπετε πολυ φιλακιαααααααααα

καλεεεε ποτε φτασατε 18 εβδομαδων!!!!????????

δεν ειμαστε καλα........ !!! φτου φτου φτου!!!! ποτε σου χει δωσει ΠΗΤ?

να σαι καλα και να προσεχεις για να πανε ολα καλα!!!

εμεις καλα ειμαστε... μεγαλωνουμε... και οι τρεις...και μετραω αντιστροφα!

Ξανθουλα τι κανεις??????

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και εγώ χθες έκανα ντόπλερ 2050 ο μικρός έχει πάρει θέση αλλά είναι νωρίς ακόμα οπότε πάμε και ξανά ραντεβού στις 37 εβδομάδες για καρδιοτοκογράφο.

Μινάκι εγώ σε δημόσιο γεννάω και είμαι υπερ ευχαριστημένη για αυτό άλλωστε πάω κιόλας εκεί πάλι...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και εγώ χθες έκανα ντόπλερ 2050 ο μικρός έχει πάρει θέση αλλά είναι νωρίς ακόμα οπότε πάμε και ξανά ραντεβού στις 37 εβδομάδες για καρδιοτοκογράφο.

Μινάκι εγώ σε δημόσιο γεννάω και είμαι υπερ ευχαριστημένη για αυτό άλλωστε πάω κιόλας εκεί πάλι...

Μια χαρα ειναι ο μικρουλης σας! αντε με το καλο Ξανθουλα... και στα δικα μας...ουφ!!!

Μια χαρα ειναι τα δημοσια...τους γιατρους μας τους φαγανε οι ιδιωτικες κλινικες!!! δεν βαριεσαι ομως.... θα δουμε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια μου καλη ανασταση σε ολες ευχομαι ολα τα καλα σε καθεμια σας ξεχωριστα

σημερα πηγα γιατρο ολα πανε καλυτερα αλλα ακομα προσοχη ο γιοκας ταλαιπωρει την μανουλιτσα του εφερα και την μικρη σπιτι γιατι δεν γινοταν αλλο 1 μηνας ηταν παραπανω απο αρκετος μακρυα απο την μπουμπου μου!!!!!


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα!!! Χρονια Πολλα κοριτσια! τι κανετε????

Ξανθουλα ετοιμμαζεσαι? πως εισαι?

Μινακι κανε κουραγιο θα περασει!

Κισακοοοοοο κοιμηθηκες?!?!!?

εγω κοριτσια.... κουραστηκα....... δεν κοιμαμαι και με ταλαιπωρει το στομαχι μου.... τι να λεμε.... παντως, μπραβο σας που κανατε και 2ο και 3ο παιδι... τι να πω.μπραβο σας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα..

Βρε Μουμάκι εσύ έχεις ψυχούλες εκεί μέσα είναι λογικό να ζορίζεσαι περισσότερο....

Το στομάχι πονεμένη υπόθεση για μένα αλλά δεν παίρνω ούτε σίδηρο ούτε τίποτα και έχω βρει την ηρεμία μου μόνο σωστή διατροφή για όλα...

Πρέπει να ετοιμαστώ σιγά σιγά αλλά να ω πότε.Ακόμα παρακαλάω να μου φέρουν το κάθισμα για το αυτοκίνητο να βάλω αυτό το τελευταίο πλυντήριο πρέπει να κάνω και βαλίτσα σιγά σιγά....Θα γίνουν όλα που θα πάει έχω ακόμα...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..

Βρε Μουμάκι εσύ έχεις ψυχούλες εκεί μέσα είναι λογικό να ζορίζεσαι περισσότερο....

Το στομάχι πονεμένη υπόθεση για μένα αλλά δεν παίρνω ούτε σίδηρο ούτε τίποτα και έχω βρει την ηρεμία μου μόνο σωστή διατροφή για όλα...

Πρέπει να ετοιμαστώ σιγά σιγά αλλά να ω πότε.Ακόμα παρακαλάω να μου φέρουν το κάθισμα για το αυτοκίνητο να βάλω αυτό το τελευταίο πλυντήριο πρέπει να κάνω και βαλίτσα σιγά σιγά....Θα γίνουν όλα που θα πάει έχω ακόμα...

αντε κοντευεις κοριτσακιιιιι!!!!!! κοντευεις!

τι να κανω μωρε υπομονη κανω κι εγω... να περασει..λιγο εμεινε (ετσι δεν ειναι?).

Αυριο εχουμε ραντεβου παλι, να δουμε ποσο μεγαλωσαμε (γιατι εχουμε μεγαλωσει φαινεται εξαλλου) και να δουμε αν θα παρουμε τιποτα καινουριεσ/διαφορετικες οδηγιες!!!

ουφ...ανυπομονω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...