Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

Καλημεραααααα!! τι κάνεις Ξανθουλα? πως πας? ολα καλα?!?!?!?!?!!?!?

Μπουκίτσααααααααα τι κανεις καλεεεεεεεε!?!?!?!?!?!

Κισακο? κοιμασαι? χιχ ι χι χι

Ξανθοπουλου?????

Μινακιιιιιιιιιι?!?!?!?!!?

Ριτακο σταματα να διαβαζειιιις!!!!!!

εγω εδω.... κλασσικα εικονογραφημενα.... μετραω αντιστροφα..τι να κανω... ολα καλα πανε, δεν εχω παει γιατρο και δεν προβλεπεται μεχρι αρχες Απριλιου, παμε για β επιπεδου.... και βλεπουμε... αλλα σε γενικες γραμμες ολα πανε καλα!!!

αυτα....δεν εχω κατι το συνταρακτικο!!

μαζευτειτε λεμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλά άρχισα να ζορίζομαι βέβαια γιατί με έχουν πιάσει συσπάσεις και που να βρω χρόνο για ξεκούραση;;;; Κάνω υπομονή και ευτυχώς έρχομαι και αύριο για δουλειά και τέλος του χρόνου πάλι...Τουλάχιστον σπίτι ξαπλώνω για 2-3 λεπτά και συνέρχομαι.

Βάλε τικεράκι και εσύ ή δεν θέλεις;;;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλά άρχισα να ζορίζομαι βέβαια γιατί με έχουν πιάσει συσπάσεις και που να βρω χρόνο για ξεκούραση;;;; Κάνω υπομονή και ευτυχώς έρχομαι και αύριο για δουλειά και τέλος του χρόνου πάλι...Τουλάχιστον σπίτι ξαπλώνω για 2-3 λεπτά και συνέρχομαι.

Βάλε τικεράκι και εσύ ή δεν θέλεις;;;

αντε βγαινεις σε αδεια??!?!?!?! με το καλοοοο!!!

2-3 λεπτα πολυ δεν ειναι?!?!!?!? (θα με τρελανεις?)

να βαλω...πως βαζουν???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πάτα πάνω σε κάποιο που σου αρέσει και πήγαινε στην σελίδα το φτιάχνεις έχει οδηγίες και μετά αντιγράφεις αυτό που λέει Forum signatures: HTMLEzboardPseudoHTML, UBBCode and BB Code

έρχεσαι εδώ πας από το βοηθήματα - επεξεργασία υπογραφής κάνεις επικόλληση και έτοιμο...

2-3 λεπτά που λέει ο λόγος καλέ άντε μπορεί αν είναι και είναι παραπάνω όσο με αφήσουν τα μικρά βασικά γιατί μόλις κάθομαι τότε θυμούνται ότι θέλουν το μισό σπίτι χαχα


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αν σε βολεύει και δεν θες να δώσεις και πολλά χρήματα έχε στο νου σου και το h&m ότι έχω πάρει έχει βγει πολύ καλό και με καλές τιμές...Χάζεψε αν θες και στο σαιτ τους

Mε παρακολουθεις?!?!?!?χα χα χα!

εκει χαζευω τωρα και θα πεταχτω το μεσημερι στο avenue!!

κι επειδη εχει φαρδυα ωραια τοπακια θα παω να ριξω μια ματια!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε μετά κατά τον 7ο να πάρεις απλά το λέω σαν πληροφορία να το έχεις κατά νου.Από τον Σ τα έχω 5 χρόνια και ακόμα αυτά φοράω σκυλιά σου λέω...

το χω στο μυαλο μου ναι.... οποτε αφου ειναι και δοκιμασμενα!

εντωμεταξυ κοιταζα τα κοριτσιστικα, εχει γενεθλια η μιρκη του αδερφου μου...και βρηκα και γιαυτην φουστανι!!!

α μια χαρα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...