Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

Αντε με το καλο!!! Ευχομαι να πανε ολα καλα και γρηγορα!!! φτου φτου φτου!!!!!

μπραβο Ξανθουλα!!!!!

συγκινηθηκα....

φτου φτου φτου....

geia sas koritsia. vlepw eiste polles sthn telikh euthia egw shmera kleinw 36w kai anhpomwnwwww... Me to kalo oles na exoume ta mwrakia mas. Oi pio empires den mou lete... isxuei oti ta koritsakia vgenoun pio grhgora h mparoufes???


XKqxiAb.jpgXKqxp2.png

29TYp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ξανθούλαααα!!!!!! Να σου ζήσει! Να είναι γερός και καλότυχος ο μπέμπης σου!!!!!

Να είσαστε και οι πέντε :eek: γεροί και δυνατοί και πάντα ευτυχισμένοι!!!!!

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνουν;

Μαpaki, moumaki, minaki;;;;;;

t1t1n4k1, με το καλό! (αν δεν εχεις γεννήσει ακόμη, γιατι μετά από 2εβδομάδες που απαντάω.....) και καλωσήρθες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα,

Ξανθούλα να σας ζήσει. Να είναι γερος και καλότυχος. Να τα χαιρεστε και να τα καμαρωνετε τα παιδακια σας.

Ριτακιιι τι κάνεις?

t1t1n4k1 καλως μας ήρθες με το καλο το μωρακι σου.

Μαπακι, Μουμακι, Εμακι, Μαρακι, Μινακι,Τζουλακι,Κισακο και στις υπολοιπες εξαφανισμενες που μπορει να ξεχασα φιλια πολλαααα και να περνατε καλα


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ξανθουλα να σας ζησειιιιι!!!!! καλοτυχο και γερο να ειναι!!!!!

εμεις ειμαστε στην 33η εβδομαδα και παμε καλα! ραντεβου εχουμε την ερχομενη εβδομαδα -μια φορα τον μηνα με βλεπει-κατα τ'αλλα οι διδυμες κυησεις ειναι και υψηλου κινδυνου..μπουρδες!

κινουμαι κανονικα,δουλευω, οδηγω, παω ερχομαι,κοιμαμαι καλα (εκτος απο 4-5 φορες που σηκωνομαι αλλα μετα ξεραινομαι αμεσως)...ειμαστε ετοιμοι να ερθουν τα κοριτσια μας.... περιμενουμε το ραντεβου!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Τι κανετε κοριτσακια μου;;;;;

Τις ευχες στην Ξανθουλα μας τις εχω δωσει και στο Μουμακι και στο Μινακι μας.

Εγω γεννησα πολυ προωρα 25 εδβομαδων την Κυριακη του Πασχα και νοσηλευομουν ηδη ενα μηνα στο νοσοκιμειο.Μου ειχε τρυπησει ο ενας σακκος κ εχανα αμνιακο υγρο...μη σας τα πολυλογω επαθα λοιμωξη σηκωσα υψηλο πυρετο κ μου πηραν τα μωρα για να σωσουν εμενα κ αυτα.Στα μωρα εδιναν 50% πιθανοτητες να ζησουν και ΖΟΥΝ τα μωρακια μου!!!

Ειναι δυο μηνες στην εντατικη και πανε αρκετα καλα.Η μια εχει κανει δυο χειρουργεια στο εντερο της αλλα δοξα τω Θεω πηγε καλα!!! Αγωνιστηκαν τα μωρακια μου για να ζησουν! Γεννηθηκαν απο 700 γραμμαρια κ τωρα εχουν φτασει στα 1690γρ και 1620γρ.Καθε μερα ειμαι στο νοσοκομειο κ δεν προλαβαινω να μπαινω στο καφε για να σας πω τα νεα μου.

Φιλια σε ολες σας και περιμενω νεα σας


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


oLAΚΑΛΑ ΞΑΝΘΟΥΛΙ ο μικρος μονο με παιδευει ειναι μεγαλο θηριο,ταλιμπαν σωστος, εγω αυπνη απο δουλεια αλλα καλα!μαρακι μου!!!!!τι να πω κοπελα μου,περασατε πολυ δυδσκολα!μονο χαρες τωρακοπελα μου να σου ζησουν τα μωρα σωστες αγωνιστριες!μπραβο σας


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημερααααα.... στα γρηγορα!!

Γεννησαμε στις 21 του μηνος το βραδυ. Η μια μας 2340 και η αλλη 1760! την Μεγαλη την εχουμε στο σπιτι, η Μικρη μας ειναι στην θερμοκοιτιδα για να παρει λιγο βαρος!

ειμαστε καλα..ειμαστε ησυχες και φαγανες!

Θηλαζουμε και προετοιμαζουμε το εδαφος για την μικρη μας!!!!

Αυτα σε γενικες γραμμες...σας τα λεω γρηγορα γιατι ο χρονος τρεχει...!

ελπιζω να ειστε καλα!

Ξανθουλα πως παει το μωρο?

Κισακο ο ταλιμπαν?

Μαρακι που εισαι αγαπη???????

Μινακι τι κανεις????

ουφ.....

Link to comment
Share on other sites

Μουμάκι να σου ζήσουνε τα κορίτσια σου γερές και καλότυχες..Με το καλό να πάρετε την μικρή σπίτι σας...Πως πάει δύσκολο ή όλα καλά;;;είναι ήσυχη η μεγάλη;;;

Εμείς μαι χαρά θα κάνουμε και το πρώτο μας εμβόλιο τώρα...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια! Καλό καλοκαίρι και χρόνια πολλά σε όσες είχαν τη γιορτή τους! Χρειάζομαι μια συμβουλή και μια έμπειρη γνώμη! Έχω καθυστέρηση 6 μέρες-όχι κάτι ιδιαίτερο δηλαδή. Παρατηρώ τελευταία πολλά λευκά και παχύρευστα υγρά στο εσώρουχο με τέτοια ροή, σαν να είναι αίμα. Ακόμη, έχω συχνά ζαλάδες και αδυναμία αλλά και τάσεις για εμετό. Ωστόσο, ούτε πρησμένο στήθος έχω ούτε και συχνοουρία. Ξέχασα να αναφέρω, ότι την ημέρα που περίμενα να μου έρθει περίοδος είδα ένα αχνό,αμυδρό ροζ σημαδάκι στο εσώρουχό μου. Να αναφέρω τέλος, πως παρ'όλο που με το σύντροφο μου κάνουμε έρωτα δίχως προφύλαξη, πάντα ολοκληρώνει εκτός! Συγνώμη για τις λεπτομερείς περιγραφές :tongue: Πιστεύετε ότι υπάρχει καμία περίπτωση να είμαι έγκυος ή με τη χαρά θα μείνω;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!:D


5dzXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...