Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΜΕΤΑ ΖΩΔΙΩΝ.


Recommended Posts

Κριός : ο Κριός θα ξεσκιστεί, θα βάλει όλη του την ορμή, για να βγει ΠΡΩΤΟΣ!! «ΑΚΡΗΗΗΗ, ΕΓΩ ΠΡΩΤΟΣ!!!»

Ταύρος : ο Ταύρος θα τερματίσει. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ. Απλά δε γνωρίζουμε ακριβώς το πότε.

Δίδυμος : ο Δίδυμος θα τρέξει? Δεν θα τρέξει?θα αλλάξει πορεία, θα πηδήσει στο σκάμμα, θα πετάξει όποια σφύρα βρει, όπου βρει, θα κάνει άλμα επί κοντό,θα ...θα...και στο τέλος θα κάτσει στις κερκίδες και θα παρακολουθεί τους άλλους τρώγοντας ποπ-κορν.

Καρκίνος : ο Καρκίνος θα ακολουθεί προσεχτικά τους άλλους, για να σιγουρευτεί ότι προχωράει καλά και μέσα στα ασφαλή όρια. Συνεπώς, δε θα τερματίσει πρώτος. Ακόμα όμως κι αν η τύχη τον βοηθούσε να τερματίσει πρώτος, πιθανόν να μην άντεχε το τραύμα του να κόψει το κακόμοιρο το νήμα.

Λέων : το Λιοντάρι, καταρχήν, δε θα ξεκινήσει από βατήρα εκκίνησης. Θα έχει θρόνο και θα ξεκινήσει να τρέχει από εκεί. Θα έχει χρησιμοποιηθεί ολόχρυση κλωστή και θα γυαλίζει κάτω από το φως του Ήλιου η πανοπλ?, εχμ,?η φανέλα του. Ακόμα κι αν δεν τερματίσει πρώτος, θα έχει καταφέρει να στρέψει αρκετά φλας επάνω του. Σε περίπτωση δε που είναι να τερματίσει πρώτος, αλλά το νήμα δεν είναι χρυσό, μάλλον δε θα καταδεχτεί να το κόψει.

Παρθένος : οι Παρθένοι πριν ξεκινήσουν, θα αρχίσουν να μετράνε και τους 12 διαδρόμους, να σιγουρευτούν ότι όντως όλοι θα τρέξουν 100 μ.. Τιιιιι!!!!???Ο

Αιγόκερως θα τρέξει πέντε εκατοστά περισσότερο και ο Τοξότης τέσσερα εκατοστά λιγότερο;; Θα γίνει της τρελής. Θα αρχίσει να φωνάζει, να κρίνει τους αγώνες, τους κριτές? Ευτυχώς που μετά ακολουθεί ο...

Ζυγός : γιατί ο Ζυγός θα καταφέρει όχι μόνο να ηρεμήσει τους κριτές και τους διοργανωτές, αλλά θα ξεκινήσει συνεννοήσεις και με τα άλλα ζώδια για το ποια θέση συμφωνούν τελικά να τερματίσει το καθένα, ώστε να αποφασίσει κι αυτός για τη δική του σειρά κατάταξης.

Σκορπιός : ο Σκορπιός με τα «μπαμ» θα σκάψει μια τρύπα και θα αρχίσει να προχωράει υπόγεια προς το τέρμα. Είναι πιθανόν να έχει πληρώσει ελεύθερους σκοπευτές, να σκοτώσουν όλους τους συναγωνιστές του.

Τοξότης : ο Τοξότης είναι ο πιθανότερος να κερδίσει τον αγώνα. Θα τρέξει τέσσερα εκατοστά λιγότερο, αποκλείεται να τον πετύχουν οι ενδεχόμενοι ελεύθεροι σκοπευτές του Σκορπιού, αλλά έχει και τα πιο γρήγορα πόδια. Αρκεί να μην αρχίσει να χαζολογάει από δω κι από κει.

Αιγόκερως : ο Αιγόκερως μπορεί να χρειαστεί να τρέξει πέντε εκατοστά περισσότερο, μπορεί «όλως τυχαία» όλοι οι ελεύθεροι σκοπευτές αυτόν να σημαδέψουν πρώτα, αλλά θα ετοιμαστεί, θα περιμένει, θα ακούσει το «μπαμ» και θα κάνει ό,τι μπορεί. «Όταν τρέχουμε, ΤΡΕΧΟΥΜΕ, δεν παίζουμε».

Υδροχόος : ο Υδροχόος θα πει «Βρε παιδιά! Γιατί να τρέξουμε έτσι προς το τέρμα και να μην πάμε ανάποδα; Μμμμμ?όλο το γήπεδο μείον 100 μ.,?..ή να τρέξουμε με την όπισθεν. Εεεεε, παιδιά, πού πάτεεε;

Ιχθύς : «Αμέ, να τρέξουμε! Να τρέξουμε; Εεεε,? γιατί να τρέξουμε; Έιιι! Γιατί πάνε έτσι όλοι αυτοί;;;»

:lol::lol::lol::lol:

Για την ιστορια...........εγω Κριος είμαι!!!:lol::lol::lol::-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τοξότης : ο Τοξότης είναι ο πιθανότερος να κερδίσει τον αγώνα. Θα τρέξει τέσσερα εκατοστά λιγότερο, αποκλείεται να τον πετύχουν οι ενδεχόμενοι ελεύθεροι σκοπευτές του Σκορπιού, αλλά έχει και τα πιο γρήγορα πόδια. Αρκεί να μην αρχίσει να χαζολογάει από δω κι από κει.

:lol::lol::lol: Μπορει να κανει διαλειμματακι για παγωμενη μπυρα...!;)


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Κριός : ο Κριός θα ξεσκιστεί, θα βάλει όλη του την ορμή, για να βγει ΠΡΩΤΟΣ!! «ΑΚΡΗΗΗΗ, ΕΓΩ ΠΡΩΤΟΣ!!!»

Σκορπιός : ο Σκορπιός με τα «μπαμ» θα σκάψει μια τρύπα και θα αρχίσει να προχωράει υπόγεια προς το τέρμα. Είναι πιθανόν να έχει πληρώσει ελεύθερους σκοπευτές, να σκοτώσουν όλους τους συναγωνιστές του.

Αιγόκερως : ο Αιγόκερως μπορεί να χρειαστεί να τρέξει πέντε εκατοστά περισσότερο, μπορεί «όλως τυχαία» όλοι οι ελεύθεροι σκοπευτές αυτόν να σημαδέψουν πρώτα, αλλά θα ετοιμαστεί, θα περιμένει, θα ακούσει το «μπαμ» και θα κάνει ό,τι μπορεί. «Όταν τρέχουμε, ΤΡΕΧΟΥΜΕ, δεν παίζουμε».

Κριός:Μαμά

Σκορπιός:Μπαμπούλης

Αιγόκερος:Ο Τζούνιορ(Πρώτα ο Θεός...)

Μου άρεσε πολύ το θεματάκι...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα!! :lol::lol::lol:

Ο αντρας μου ειναι Παρθενος, εγω Ζυγος και το Μαρακι μας Ιχθυς!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα...τέλειο!!!!

Εγώ είμαι Τοξοτάκι,ο μπαμπάς μας Καρκινάκι (το πόσο πολύ τον πέτυχες στην περιγραφή δεν λέγεται!!!) και η μικρή μας Διδυμάκι....

Απλά..ο τέλειος συνδυασμός!!


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχα...τέλειο!!!!

Εγώ είμαι Τοξοτάκι,ο μπαμπάς μας Καρκινάκι (το πόσο πολύ τον πέτυχες στην περιγραφή δεν λέγεται!!!) και η μικρή μας Διδυμάκι....

Απλά..ο τέλειος συνδυασμός!!

Κι εγω Τοξοτακι και ο μπαμπας μας Καρκινακι.

Ο Τασουλης Υδροχοος ......


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


Τοξότης : ο Τοξότης είναι ο πιθανότερος να κερδίσει τον αγώνα. Θα τρέξει τέσσερα εκατοστά λιγότερο, αποκλείεται να τον πετύχουν οι ενδεχόμενοι ελεύθεροι σκοπευτές του Σκορπιού, αλλά έχει και τα πιο γρήγορα πόδια. Αρκεί να μην αρχίσει να χαζολογάει από δω κι από κει.

Αυτός που το έγραψε με ξέρει πολύ καλά :lol::lol::lol::lol:


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

Ιχθύς : «Αμέ, να τρέξουμε! Να τρέξουμε; Εεεε,? γιατί να τρέξουμε; Έιιι! Γιατί πάνε έτσι όλοι αυτοί;;;»

ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

"Σκορπιός : ο Σκορπιός με τα «μπαμ» θα σκάψει μια τρύπα και θα αρχίσει να προχωράει υπόγεια προς το τέρμα. Είναι πιθανόν να έχει πληρώσει ελεύθερους σκοπευτές, να σκοτώσουν όλους τους συναγωνιστές του."

έλα ρε σύ....έτσι είμαι εγώ????

Πάντως πολύύύύύ μου άρεσε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:

Αν και δεν είμαι φανατική του αθλήματος - των ζωδίων εννοώ όχι του τρεξίματος - έριξα πολύυυ γέλιο!! Τέλειο!!!

(είμαι Κριός για την ιστορία)


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...