Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΜΕΤΑ ΖΩΔΙΩΝ.


Recommended Posts

Λοιπόν, εγώ: Ιχθύς (στον κόσμο μου)

Σύζυγος: Σκορπιός (αρχηγός οικογένειας)

Χρήστος: Κριός (εκκολαπτόμενος αρχηγός)

Μιχάλης: Τοξότης (αφανής ήρωας)


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγώ Ζυγός

ο Στέφανος Λιοντάρι

η μικρή Ζυγός

γιατί ο Ζυγός θα καταφέρει όχι μόνο να ηρεμήσει τους κριτές και τους διοργανωτές, αλλά θα ξεκινήσει συνεννοήσεις και με τα άλλα ζώδια για το ποια θέση συμφωνούν τελικά να τερματίσει το καθένα, ώστε να αποφασίσει κι αυτός για τη δική του σειρά κατάταξης.

το Λιοντάρι, καταρχήν, δε θα ξεκινήσει από βατήρα εκκίνησης. Θα έχει θρόνο και θα ξεκινήσει να τρέχει από εκεί. Θα έχει χρησιμοποιηθεί ολόχρυση κλωστή και θα γυαλίζει κάτω από το φως του Ήλιου η πανοπλ?, εχμ,?η φανέλα του. Ακόμα κι αν δεν τερματίσει πρώτος, θα έχει καταφέρει να στρέψει αρκετά φλας επάνω του. Σε περίπτωση δε που είναι να τερματίσει πρώτος, αλλά το νήμα δεν είναι χρυσό, μάλλον δε θα καταδεχτεί να το κόψει.

έτσι ακριβώς. και να προσθέσω ότι τα λιονταράκια είναι, αν τους δηλώσεις πίστη και αφοσίωση, πολύ περιποιητικά και στοργικά πλάσματα, γενναιόδωρα.

οι Ζυγοί, είμαστε της δικαιοσύνης, αλλά τρώμε κολλήματα σε ωραιοπάθεια. εξαρτήσεις. εγώ έχω το τσιγάρο, η μικρή τον αντίχειρα!

Link to comment
Share on other sites

ψιλά γνωρίζω. παλιά τα διάβαζα. τώρα μόνο για χαβαλέ.

ιχθύες: τα πιο έξυπνα πλάσματα που έχω συναντήσει ήταν ψαράκια! στον κόσμο τους, αλλά πανέξυπνα!και δίκαια!αλλά ζείτε σε άλλη διάσταση!

κριός: πολλή ένταση βρε παιδάκι μου. τα κάνουν λίμπα για το τπτ. παρορμητικά, κοινωνικά, αλλά οξύθυμα. βρίζουν. δοτικά σε φιλία, γονείς, αδέρφια κλπ. όταν δουλεύουν, δουλεύουν. πρότυπο εργασιομανίας και τάξης!

Σκορπιός: άστο καλύτερα. μόνο τα χάλια ξέρω.

Τοξότης: ρομαντικός κατά βάθος. του αρέσει η περιπέτεια, το ταξίδι που λέμε, άσχετα με τον προορισμό. τρελό καμάκι θα σου βγει! πρωταθλητής! λίγο ενθουσιώδες, λίγο γιούχου! καλόκαρδο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ψιλά γνωρίζω. παλιά τα διάβαζα. τώρα μόνο για χαβαλέ.

ιχθύες: τα πιο έξυπνα πλάσματα που έχω συναντήσει ήταν ψαράκια! στον κόσμο τους, αλλά πανέξυπνα!και δίκαια!αλλά ζείτε σε άλλη διάσταση!

κριός: πολλή ένταση βρε παιδάκι μου. τα κάνουν λίμπα για το τπτ. παρορμητικά, κοινωνικά, αλλά οξύθυμα. βρίζουν. δοτικά σε φιλία, γονείς, αδέρφια κλπ. όταν δουλεύουν, δουλεύουν. πρότυπο εργασιομανίας και τάξης!

Σκορπιός: άστο καλύτερα. μόνο τα χάλια ξέρω.

Τοξότης: ρομαντικός κατά βάθος. του αρέσει η περιπέτεια, το ταξίδι που λέμε, άσχετα με τον προορισμό. τρελό καμάκι θα σου βγει! πρωταθλητής! λίγο ενθουσιώδες, λίγο γιούχου! καλόκαρδο!

γιατι βρε σεβουλα μου εγω σκορπιος + ωροσκοπο διδυμο ειμαι αλλα καλο παιδι χαχαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

jenia μου, σου έχω και τρελή συμπάθεια, δηλωμένη!, σκορπιός με δίδυμο;

τί να πω τώρα; έχεις ένα θέμα με τους ρόλους. τους παίζεις στα δάχτυλα, βέβαια, αλλά εσύ ξέρεις! ξέρεις;;;;

πάντως, μη σου την μπει κανείς, αλοίμονό του!

από αφοσίωση πώς πάμε;

πάντως μια τελειομανία την έχεις;

παθιάζεσαι και ενίοτε είναι καλό, άλλες καταστροφικό, όχι μόνο για σένα!

πάντως, όταν θες, είσαι αετός! ξέρεις να εμψυχώνεις! αρχηγικές τάσεις, ποτέ φανερά!

αν πέτυχα κάτι, πες!

αν όχι, μη βαράς. αυτά ήξερα, αυτά είπα!

και πάλι τα σέβη μου αρχηγέ μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...

Μαμά παστάκι:Παρθένος

Μπαμπάς παστάκι :Καρκίνος

Γουργουροπαστακόπαιδο: Λέων

Κάθε μήνα και τουρτίτσα θα σβήνουμε, έτσι για να μην βαριόμαστε....


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...