Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 450
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω εδώ ειμαι! Σας διαβάζω αλλά δεν έχω να πω κάτι εκτός απο : η ωρα η καλή για την Στελλίτσα. Απλά όλα τα άλλα περι τοκετου, θηλασμού κ.α μου φαινονται τόσο μακρυνά, περασαν 3,5 χρόνια και έχουν σχεδόν διαγραφει απο την μνήμη μου :rolleyes:. Αν κανονίσετε κάτι ειμαι κι εγώ μέσα, θα θελα να γνωριστούμε

Link to comment
Share on other sites

εγω εδώ ειμαι! Σας διαβάζω αλλά δεν έχω να πω κάτι εκτός απο : η ωρα η καλή για την Στελλίτσα. Απλά όλα τα άλλα περι τοκετου, θηλασμού κ.α μου φαινονται τόσο μακρυνά, περασαν 3,5 χρόνια και έχουν σχεδόν διαγραφει απο την μνήμη μου :rolleyes:. Αν κανονίσετε κάτι ειμαι κι εγώ μέσα, θα θελα να γνωριστούμε

χαχα!και εγω το ιδιο κανω!παρακολουθω την συζητηση σας κοριτσια :-P .Με το καλο Στελλα να πανε ολα καλα!


pHk7p2.png

lazxc8j25zd0r93a.pngkk3vi7jqfg1legqo.png

Link to comment
Share on other sites

εγω εδώ ειμαι! Σας διαβάζω αλλά δεν έχω να πω κάτι εκτός απο : η ωρα η καλή για την Στελλίτσα. Απλά όλα τα άλλα περι τοκετου, θηλασμού κ.α μου φαινονται τόσο μακρυνά, περασαν 3,5 χρόνια και έχουν σχεδόν διαγραφει απο την μνήμη μου :rolleyes:. Αν κανονίσετε κάτι ειμαι κι εγώ μέσα, θα θελα να γνωριστούμε

Ευχαριστώ Μαράκι!Α πολύ ωραία να γνωριστούμε όλες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω εχω την Γαζετη.Αλλα ξερω οτι ειναι πολυ καλοι και η Κατσιουλα που ειναι και στο ικα και ο Κοσκινας.

Για την συγκεκριμένη στο ΙΚΑ έχω εκούσει και εγώ καλά λόγια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Τί κάνετε κορίτσια? Εμείς αυτές τις μέρες απολαμβάνουμε βόλτες και ήλιο. Δεν προλαβαίνω να μπώ και πολύ.

Εγώ παιδίατρο έχω τον Καραποστόλη και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Να πούμε πότε μπορούμε και να βρεθούμε κορίτσια. Η Στέλλα δεν έχει και πολύ ακόμα για να γεννήσει. Έτσι δεν είναι? Ας το κανονίσουμε-μην το λέμε μόνο.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!

Η Σόνια έχει δίκιο καμιά δεκαριά ημέρες μου μείνανε το πολύ.Εγώ όποτε και να πείτε λογικά μπορώ αφού δεν κάνω τίποτα όλη την ημέρα, πείτε εσείς που έχετε παιδάκια.Να συναντηθούμε μεσα στην εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ τι όμορφα! Ο υπέρυχος τρίτου τριμήνου έτσι? Τι όμορφα που φαίνεται το μωρό εκεί και πόσο θέλεις μετά να γεννηθεί για να το πάρεις αγκαλιά.

Και εγώ ακόμα δεν πηγαίνω στη δουλειά οπότε μπορώ όποτε θέλετε. Την μικρή μπορώ να την πάρω και μαζί μου αν έχει καλό καιρό. Αλλιώς έχω τη μαμά μου μπορεί να μου τα κρατήσει.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι όμορφα! Ο υπέρυχος τρίτου τριμήνου έτσι? Τι όμορφα που φαίνεται το μωρό εκεί και πόσο θέλεις μετά να γεννηθεί για να το πάρεις αγκαλιά.

Και εγώ ακόμα δεν πηγαίνω στη δουλειά οπότε μπορώ όποτε θέλετε. Την μικρή μπορώ να την πάρω και μαζί μου αν έχει καλό καιρό. Αλλιώς έχω τη μαμά μου μπορεί να μου τα κρατήσει.

Αχ όχι Σόνια μου για απλό υπέρηχο πάω μιας και ο γιατρός μου είναι εκεί, νομίζω το έχω ξαναπεί, που να θυμάσαι και εσύ λογικό είναι.

Ναι πείτε όμως μην λέμε μόνο να συναντηθούμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Στέλλα! Δεν μπήκα μερικές μέρες γιατί είχα την μικρή μου λίγο αδιάθετη και δεν είδα το μήνυμα σου!

Αν θέλεις μπορούμε να τα πούμε! Αν δεν έχεις γεννήσει φυσικά. Από ότι θυμάμαι τώρα αρχές του μήνα δεν είχες ημερομηνία?


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!

Κρίμα θα μπορούσα να τα πούμε, δεν πειράζει η μικρή σου να 'ναι καλά.Περάστικά σας!

Δεν γέννησα, Μ.Δευτέρα θα γίνω μανούλα!Πότε να βρεθούμε τώρα?Ίσως θα ήταν καλύτερα να γεννούσα και μετά να σαραντήσω κιόλας.Δεν θα χαθούμε φαντάζομαι ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...