Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

εναλλακτικό babysitting-θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Καλησπέρα σας, είμαστε 3 φίλες, μανούλες και παιδαγωγοί.

Με μεγάλη χαρά μπορούμε να κρατήσουμε όσο εργάζεστε, τα παιδάκια σας, από 1,5 μέχρι 4 ετών, στο χώρο μας, πρωινά ή απογεύματα, στην ανατολική και την κεντρική Θεσσαλονίκη.

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει δημιουργική κι εκπαιδευτική απασχόληση, τραγούδι, ζωγραφική και εκμάθηση της αγγλικής ως μητρικής γλώσσας, με οργανωμένη μέθοδο και οπτικοακουστικό υλικό.

Όλα αυτά σε πολύ προσιτές τιμές και σε περιβάλλον ''οικογενειακό''.

Για ό,τι πληροφορίες θέλετε, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε με π.μ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Η αγγελία ισχύει πλέον όχι σε καθημερινή βάση, αλλά για κάποιες ημέρες και ώρες που θα συζητήσουμε, επειδή δουλεύω μια βδομάδα πρωί, μια απόγευμα. Ειδικές τιμές για ομάδες παιδιών, εάν π.χ. έρθετε με αδερφάκια, ξαδερφάκια, φίλους κ.λ.π.!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...