Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Πωλείται ηλεκτρικό θήλαστρο Avent ISIS IQ


Recommended Posts

Πωλείται ηλεκτρικό θήλαστρο Philips Avent ISIS IQ, ελαφρώς μεταχειρισμένο. Χρησιμοποιείται με ρεύμα ή με μπαταρία, διαθέτει το Μαξιλαράκι Μασάζ το οποίο μιμείται τον τρόπο με τον οποίο θηλάζει το μωρό. Δώρο 2 μπιμπερό Avent. Πωλείται 75 € (στα μαγαζιά κοστίζει 125 €)

Δυστυχώς δεν μπορώ να επισυνάψω φωτογραφία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Γεια σου Θα ηθελα να αγορασω αυτο το θυλαστρο για 55 ευρω.

Γεια σου, καλά που είδα το μήνυμα σου. Είμαστε ok με την τιμή που λες. Μένεις Αθήνα?

Link to comment
Share on other sites

Μενω Λαμια δυστυχως. Πως Θα το κανουμε....

Κοιτα, αν σε ενδιαφέρει πραγματικά, πες μου, για να δώ αν μπορώ να στο στείλω με αντικαταβολη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Up!

Το θηλαστρο ειναι ακόμη διαθέσιμο

Η τιμη του ειναι 55 ? και είναι πολύ καλη μιας και είναι σχεδόν αχρησιμοποιητο.

Στα μαγαζιά κοστίζει 125 ?.

Μιλάμε για ηλεκτρικό θηλαστρο και ΟΧΙ χειροκινητο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...