Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 1

Cafe MAΙΟΥ 2013


stroumfitaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Skybeam

    1649

  • mariapap82

    1369

  • skountoufla

    1119

  • xanp

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ποποποοο.... οι ώρες της αναμονής δεν περνάνε με τίποτα....

Υπομονή..... και θετική σκέψη!!!!

Καλή επιτυχία και στις 2 σας!!!

Με το καλό να έχουν τεράστια νουμεράκια!!!

Εγώ πάντως αν εξαιρέσω κάποιες μικροενοχλήσεις τύπου τραβηγματάκια ή τύπου " χαλαροί πόνοι περιόδου" ...δεν έχω άλλα συμπτώματα.... Υπνηλία και με το παραμικρό κούραση ίσως....και φυσικά το στήθος μου που έχει 4πλασιαστεί....Αναγούλες - ναυτίες κτλ δεν έχω καθόλου!


Qiamp3.png

lRVcp3.png

Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsia!! pwpw egw teleytaia fora eixa grapsei sth selida 2 k ftasame sthn 6?? ftu na mn mas matiasw giname polles!!

pele k egw exw liga travhgmatakia xamhla opws les, na mn anhsyxw dld e? eimai 6w 4d k th deytera tha pame n akusume kardula k mexri tote agwniw...

oi ypoloipes pu eiste? duleia h spiti?


izMNp3.png

Ob2kp2.png

Link to comment
Share on other sites

stroumfitaki σίγουρα θα έχεις νουμεράρα :D αν κρίνω από την πρώτη τιμή!Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα είναι!!!!!;)

mariapap82 Kάνεις υπομονή ε?Άντε 3 μερούλες μείνανε!!!!!;)

pele πόσων εβδομάδων είσαι?Βάλε τικεράκι!!!Το πρώτο σου είναι?Ηλικία? Ανάκριση τελείως!!!:tongue:χιχιιχιχ :tongue:Απλά να μαθευόμαστε σιγά σιγά!

vivian86 Με το καλό να ακούσεις τον ομορφότερο χτύπο!!!Τικ Τακ Τικ Τακ!!!! αααααα βάλε κι εσύ τικεράκι αν θέλεις..είναι ωραίο να έχουμε όλες τικεράκια!:D :D :D Εγώ σπίτι είμαι δεν εργάζομαι.Εσύ?


LnGzp2.pngYDvwp2.pngZGTup2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

MYGIRL ax s eyxaristw!!! pws vazw tickeraki?dn to xw psaksei..:P egw duleitsa alla xalara mias k einai oikogeneiakh..;) tulaxiston tha mai xalari meta na katsw me to bebe oso perissotero borw!!

http://lilypie.com/Maternity_and_Pregnancy.php από αυτήν την σελίδα ακολουθείς τα βήματα είναι πολύ εύκολο!Μια χαρά αν είναι οικογενειακή η δουλειά δεν θα έχεις πρόβλημα μετά να κάτσεις με το μωράκι σου λίγο παραπάνω !:D


LnGzp2.pngYDvwp2.pngZGTup2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;;

Εγώ καλά είμαι δεν έχω τίποτα από αναγούλες-ναυτίες.

Πονάει η πλάτη και η μέση πολύ και έχω ψιλοπονάκια χαμηλά...

Αυτάάά!!!

Εσείς πως είστε;;:):):)


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;;

Εγώ καλά είμαι δεν έχω τίποτα από αναγούλες-ναυτίες.

Πονάει η πλάτη και η μέση πολύ και έχω ψιλοπονάκια χαμηλά...

Αυτάάά!!!

Εσείς πως είστε;;:):):)

Kαλώς την!Καλύτερα σήμερα ε?Τέλεια!

Εγώ ξύπνησα με απίστευτη ναυτία αλλά στην διάρκεια της μέρας μου πέρασε ευτυχώς!:D

Μάλλον σου βγαίνει η ταλαιπωρία που πέρασες με την πλημμύρα!Κοίτα να ξεκουραστείς κάνα 2 μέρες!

Ψιλοπονάκια έχω κι εγώ πού και πού αλλά συνήθως είναι αέρια(συγγνώμη κι όλας) :oops: :oops: :oops: αλλά το έχω παρατηρήσει!

Εμείς είμαστε καλά η μικρή βλέπει DVD κι εγώ θέλω λίγο να ξαπλώσω τώρα αλλά την έχω έννοια και δεν μπορώ!Ελπίζω να κοιμηθεί νωρίς το βράδυ να κοιμηθώ κι εγώ νωρίς!;)

Υ.Γ. Με γειά το τικεράκι!!!!!!!!


LnGzp2.pngYDvwp2.pngZGTup2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλώς την!Καλύτερα σήμερα ε?Τέλεια!

Εγώ ξύπνησα με απίστευτη ναυτία αλλά στην διάρκεια της μέρας μου πέρασε ευτυχώς!:D

Μάλλον σου βγαίνει η ταλαιπωρία που πέρασες με την πλημμύρα!Κοίτα να ξεκουραστείς κάνα 2 μέρες!

Ψιλοπονάκια έχω κι εγώ πού και πού αλλά συνήθως είναι αέρια(συγγνώμη κι όλας) :oops: :oops: :oops: αλλά το έχω παρατηρήσει!

Εμείς είμαστε καλά η μικρή βλέπει DVD κι εγώ θέλω λίγο να ξαπλώσω τώρα αλλά την έχω έννοια και δεν μπορώ!Ελπίζω να κοιμηθεί νωρίς το βράδυ να κοιμηθώ κι εγώ νωρίς!;)

Υ.Γ. Με γειά το τικεράκι!!!!!!!!

Άμα έχεις παιδί δεν μπορείς να είσαι ξέγνοιαστη.

Όχι εμένα δεν είναι αέρια.

Είναι πολύ ελαφρά σχεδόν ανεπαίσθητα πονάκια περιόδου.

Ευχαριστώ για το τικεράκι...

Είπα να βγάλω το αρκουδάκι το βαρέθηκα!:tongue:


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Άμα έχεις παιδί δεν μπορείς να είσαι ξέγνοιαστη.

Όχι εμένα δεν είναι αέρια.

Είναι πολύ ελαφρά σχεδόν ανεπαίσθητα πονάκια περιόδου.

Ευχαριστώ για το τικεράκι...

Είπα να βγάλω το αρκουδάκι το βαρέθηκα!:tongue:

Ναί έτσι είναι και τώρα που είμαι έγκυος γερή να είναι αλλά με κουράζει λίγο παραπάνω..

αν και της εξηγώ ότι η μαμά έχει ανάγκη από περισσότερη ξεκούραση τώρα είναι όμως μικρούλα κι αυτή...Τα πονάκια από την μήτρα που μεγαλώνει λες να είναι?Ρώτησες τον γιατρό σου?:rolleyes:


LnGzp2.pngYDvwp2.pngZGTup2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναί έτσι είναι και τώρα που είμαι έγκυος γερή να είναι αλλά με κουράζει λίγο παραπάνω..

αν και της εξηγώ ότι η μαμά έχει ανάγκη από περισσότερη ξεκούραση τώρα είναι όμως μικρούλα κι αυτή...Τα πονάκια από την μήτρα που μεγαλώνει λες να είναι?Ρώτησες τον γιατρό σου?:rolleyes:

Δεν τον ρώτησα.

Αν και τα έχω από την στιγμή που είδα το θετικό τεστ.

Παίρνω outrogestan προληπτικά 300mg ημερησίως για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο!:):):)


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

stroumfitaki σίγουρα θα έχεις νουμεράρα :D αν κρίνω από την πρώτη τιμή!Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα είναι!!!!!;)

mariapap82 Kάνεις υπομονή ε?Άντε 3 μερούλες μείνανε!!!!!;)

pele πόσων εβδομάδων είσαι?Βάλε τικεράκι!!!Το πρώτο σου είναι?Ηλικία? Ανάκριση τελείως!!!:tongue:χιχιιχιχ :tongue:Απλά να μαθευόμαστε σιγά σιγά!

vivian86 Με το καλό να ακούσεις τον ομορφότερο χτύπο!!!Τικ Τακ Τικ Τακ!!!! αααααα βάλε κι εσύ τικεράκι αν θέλεις..είναι ωραίο να έχουμε όλες τικεράκια!:D :D :D Εγώ σπίτι είμαι δεν εργάζομαι.Εσύ?

Είμαι 6 εβδομάδων και 2 ημερών...

Είναι το πρώτο μας...

Είμαι 27 χρονών....

Εχουμε δει σάκο και Δευτέρα πάμε για να ακούσουμε την καρδούλα του!!!!:P

Εγώ δουλεύω απο το σπίτι....οπότε γλυτώνω τις μετακινήσεις ...


Qiamp3.png

lRVcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παρεούλα!

Γύρισα κι εγώ από την δουλειά! Χωρίς νέα όμως ακόμη! Ο άντρας μου είχε κι εκείνος πολύ δουλειά και δεν κατάφερε να περάσει για τα αποτελέσματα.

faint.gif

my girl αχ αυτό λέει και ο άντρας μου, οτι όλα καλά θα είναι, αλλά βλέπεις είναι και που δεν το έχω δει ακόμη στον υπέρηχο και τρώγομαι με τα ρούχα μου!

smiley-girl-biting-fingernails.gif


4.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παρεούλα!

Γύρισα κι εγώ από την δουλειά! Χωρίς νέα όμως ακόμη! Ο άντρας μου είχε κι εκείνος πολύ δουλειά και δεν κατάφερε να περάσει για τα αποτελέσματα.

faint.gif

my girl αχ αυτό λέει και ο άντρας μου, οτι όλα καλά θα είναι, αλλά βλέπεις είναι και που δεν το έχω δει ακόμη στον υπέρηχο και τρώγομαι με τα ρούχα μου!

smiley-girl-biting-fingernails.gif

Καλησπέρα κορίτσι!

Kαλά καλέ εσύ αγωνία δεν έχεις?:confused:

Και με ένα τηλέφωνο μαθαίνεις τα αποτελέσματα

δεν είναι ανάγκη να πας να τα πάρεις στο χέρι!:rolleyes:


LnGzp2.pngYDvwp2.pngZGTup2.png
Link to comment
Share on other sites

Είμαι 6 εβδομάδων και 2 ημερών...

Είναι το πρώτο μας...

Είμαι 27 χρονών....

Εχουμε δει σάκο και Δευτέρα πάμε για να ακούσουμε την καρδούλα του!!!!:P

Εγώ δουλεύω απο το σπίτι....οπότε γλυτώνω τις μετακινήσεις ...

Με γειά το τικεράκι!!! :tongue: :tongue:

Με το καλό το Τικ Τακ!!!!! :D :D :D


LnGzp2.pngYDvwp2.pngZGTup2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...