Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια τέλεια όλα μπράβο σας. ας ελπίσω ότι θα μπορέσω κ εγώ να βάλω φώτο αυτών που θα κάνουμε. θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι. κάπου στην αρχή είχατε βάλει λινγκ για να τυπώσουμε γράμμα στον αη βασίλη κ διάφορες κάρτες. θυμάται καμία να το ξαναβάλει;

Τι ακριβώς θέλεις κοριτσάκι μου?

Γράμμα προς τον Αγιο για να το εκτυπώσεις για το παιδάκι σου?

Με το καλό να στολίσεις! :)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Koριτσάκια μπράβο σας.....

Είναι πανέμορφα όλα όσα ποστάρετε και κυρίως αυτά που δημιουργείτε εσείς - real life ....

Εγώ θα στολίσω το Σάββατο, δεν παίρνει άλλη αναβολή...

Αυτό που με στενοχωρεί η αλήθεια είναι η "εθνική μας κατάθλιψη", γιατί δεν βλέπω βιτρίνες στολισμένες παρά ελαχιστότατες και γενικά ακούω κόσμο να μην ανυπομονεί για τα Χριστούγεννα. Όχι αδίκως βέβαια.....

Εύχομαι απλά, έστω και αυτή η μικρή δόση χαράς που μπορούμε να πάρουμε απο τα φετινά Χριστούγεννα, να διαρκέσει όλο τον υπόλοιπο χρόνο και να δούμε τα πράγματα λιγάκι πιο αισιόδοξα.

Αζιούλα μου, με το καλό να στολίσετε και σεις και να το ευχαριστηθείτε.....!

Για τα λοιπά.. νομίζω πως από τέτοιες, μικρές, γλυκές στιγμές πλέον και μόνο μπορούμε να κρατηθούμε...:?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ, κορίτσια, φταίω για την παρανόηση :oops:...

Μακάρι να ήταν δικό μου αυτό το δεντράκι, το λάτρεψα όπως ακριβώς είναι. Από εδώ το βρήκα και είναι χειροποίητα τα κρεμαστά. Όταν έχεις χρόνο κι όρεξη όλα γίνονται ;).

Βρήκα και μερικά σχεδιάκια για χιονονιφάδες με έτοιμα πατρόν, για τη Βάσια αφιερωμένο :P. Πέρνα τα μετά και με ατλακόλ να κοκκαλώσουν κι έτοιμα για "κρέμασμα" ή για στολίδι για το αμπαλάζ ;)

http://www.papersnowflakes.com/

και μια με σχέδιο "καρδια"

http://www.daves-snowflakes.com/images/snowflake141.pdf


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Αζιούλα μου, με το καλό να στολίσετε και σεις και να το ευχαριστηθείτε.....!

Για τα λοιπά.. νομίζω πως από τέτοιες, μικρές, γλυκές στιγμές πλέον και μόνο μπορούμε να κρατηθούμε...:?

Eυχαριστώ καλή μου....

Όπως ακριβώς τα λες είναι..... ας ελπίσουμε και ας ευχόμαστε απλά,

καλύτερες μέρες για όλο τον κόσμο....

Σας φιλώ γλυκά....

graphics-christmas-glitter-401095.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι αυτό γλύκα είναι...

button-tree.jpg


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη, τί λες να περάσεις ένα ωραίο απόγευμα χαζεύοντας εδώ χριστουγεννιάτικα;;;; :tongue::mrgreen:

Θα φτιάξει κι η διάθεση ;)

IMG_1362.jpg

Κοίτα πόσα μεγέθη φιόγκων έχει... :shock:

IMG_1364.jpg


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Δωράκι τελευταιάς στιγμής

cocoa-gift-m.jpg?w=300


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Αχ, κορίτσια, φταίω για την παρανόηση :oops:...

Μακάρι να ήταν δικό μου αυτό το δεντράκι, το λάτρεψα όπως ακριβώς είναι. Από εδώ το βρήκα και είναι χειροποίητα τα κρεμαστά. Όταν έχεις χρόνο κι όρεξη όλα γίνονται ;).

Εμ πες το μας ότι ήταν της φιλενάδας μας της Μαρθούλας το concept! Έπρεπε να το φανταστώ χαχαχα :D Τις λατρεύω τις ιδέες της..


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Α, καλά... τώρα είδα ότι η Βάσια το έχει βάλει αυτό το λινκ με τις νιφάδες...


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμ πες το μας ότι ήταν της φιλενάδας μας της Μαρθούλας το concept! Έπρεπε να το φανταστώ χαχαχα :D Τις λατρεύω τις ιδέες της..

Όχι, δεν είναι Μάρθα αυτό, είναι από μια που έχει κόλλημα με την κόλλα ντεκουπάζ, τη λεγόμενη Mod podge. Εξου και το όνομα του σάιτ modpodgerocks :)


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη, τί λες να περάσεις ένα ωραίο απόγευμα χαζεύοντας εδώ χριστουγεννιάτικα;;;; :tongue::mrgreen:

Θα φτιάξει κι η διάθεση ;)

IMG_1362.jpg

Κοίτα πόσα μεγέθη φιόγκων έχει... :shock:

IMG_1364.jpg

Τι παιδί είσαι εσύ βρε Βικ... μου λες????!!!! ;););)

Εκπληκτικό παιδί! :P:p

Ευχαριστώ!!

Υ.Γ. Φιογκάκια...!!! :tongue::tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν είναι Μάρθα αυτό, είναι από μια που έχει κόλλημα με την κόλλα ντεκουπάζ, τη λεγόμενη Mod podge. Εξου και το όνομα του σάιτ modpodgerocks :)

ααα ναι έχεις δίκιο, στο δεύτερο λινκ για τα κρεμαστά γράφει κάτω κάτω για τη Μάρθα και μπερδεύτηκα :)


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

mom%2527s+camera+262.JPG

These trees are so simple to put together!

All you need is a few paper plates, tissue paper, double sided tape, and anything else you have laying around the house that would look good on your tree!

mom%2527s+camera+249.JPGmom%2527s+camera+242.JPG

Take one of your paper plates and make a cone. To make the bigger cone, use two of the paper plates and make a cone and stack them together.

mom%2527s+camera+248.JPG

You can do a lot of different things with the tissue paper, for my smallest tree I just twisted little pieces of the lime green tissue paper and wrapped it around the tree.

mom%2527s+camera+251.JPG

After I finished these trees I placed them on little candle sticks I got at Dollar Tree!

Turned out very cute!!

Then I started on my mini wreath's.

These were very simple to make!

I bought the wreaths and the ornaments at Hobby Lobby this morning for 1/2 off!

mom%2527s+camera+235.JPG

I just wrapped these tiny ornaments on the wreath!

I now had half the window sill down!

mom%2527s+camera+260.JPG

Για παρτε μια ιδεα...δεν ειναι υπεροχο??????????


as1cJRN0g410000MzAwNDlkfDAwNzMwNWR8T3VyIGxpdHRsZSBmYWlyeSBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...