Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Ειρήνη, κάντα δύο-τρία τα απογεύματα, να είναι χορταστική η βόλτα!

Τέλειοι οι πιγκουίνοι;;;

PRODch-112512-Banner.jpg

κι οι "χριστουγεννιάτικοι" γλόμποι;;;

IMG_2901.JPG


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Α, καλά... τώρα είδα ότι η Βάσια το έχει βάλει αυτό το λινκ με τις νιφάδες...

Σε ευχαριστώ που με σκέφτηκες καλή μου......σας διαβάζω, μπορεί να μην σχολιάζω αλλά είμαι εδώ :)

που θα πάει θα πάρω χριστουγεννιάτικη φόρα και μετά άντε να με μαζέψετε όλες σας :)!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη, κρυσταλλάκια που σου αρέσουν.. Παρεπιμπτόντως, υπέροχα τα στολίδια σου κι ο κόκκινος μπουφές σου. Εγώ πάλι τρελαίνομαι για τέτοια.


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ που με σκέφτηκες καλή μου......σας διαβάζω, μπορεί να μην σχολιάζω αλλά είμαι εδώ :)

:D Μαζί θα πάρουμε φόρα, κι εγώ μια από τα ίδια :tongue:


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πόσο απλό κι αυτό;; πρώην ξύλινοι κύβοι

ornament-block-p.jpg

vivianpar , υπέροχη κατασκευή τα δεντράκια αυτά...


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

τι ωραίες φωτογραφίες βρε ΑΖΙΑ.πολύ μου άρεσαν,ειδικά το ημερολόγιο,θα το φτιάξω με τους μαθητές μου,θα ξετρελαθούν πιστεύω:P

κι αυτό με τα δεντράκια ωραίο,δεν μπορούσα να φανταστώ ότι είναι σχετικά εύκολο


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τι αριστούργημα είναι αυτό! :shock: Ο ορισμός του χριστουγεννιάτικου δέντρου για μένα!! Να ρωτήσω μια χαζομάρα μάλλον..;; Την ξέρεις την κοπέλα που το έφτιαξε ή βρήκες τη φωτό από το ίντερνετ; :P

ΥΓ. Να παινευτώ κι εγώ λίγο;; Έχω την ίδια πολυθρόνα σε άσπρο! Είναι το αγαπημένο μου κομμάτι σε όλο το σπίτι, γιατί σε αυτή καθόμουν και κοίμιζα τον μικρό :D

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τα σχόλιά σας! :D

MUMSOFIA το χιόνι το πήρα από μαγαζί με εποχιακά, στο Jumbo δεν βρήκα..Αν δεν βρεις, μπορώ να σου στείλω το σακουλάκι που μου έμεινε, είναι το μισό και παραπάνω και δεν έχω τι να το κάνω! Στείλε μου πμ αν είναι.. :D

vivianpar αχ κι εμένα μου άρεσε με τα ξύλινα στολίδια, αλλά το βάζο μου που είναι δώρο απ' το γάμο μου, μου αρέσει περισσότερο! :mrgreen:

Απ' τη φωτό που βλέπω δεν μου φαίνεται να πήγε κάτι στραβά, έτσι κι αλλιώς χειροποίητο πράγμα είναι, δεν χρειάζεται να είναι τέλειο! ;) Γλυκερίνη έβαλες στο νερό όμως για να μην σου κολλάει η χρυσόσκονη; Και τι κόλλα χρησιμοποίησες;

Ευχαριστώ πολύ!!! Πολύ!!!::)

Link to comment
Share on other sites

Αχ, όμορφος καρυοθραύστης...

DSCF2747.JPG

DSCF2748.JPG


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη, κάντα δύο-τρία τα απογεύματα, να είναι χορταστική η βόλτα!

Έχω 25 απογεύματα ακόμα μέχρι τα χριστούγεννα και ΜΠΟΡΩ να τα διαθέσω όλα!!!! :tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειρήνη, κρυσταλλάκια που σου αρέσουν.. Παρεπιμπτόντως, υπέροχα τα στολίδια σου κι ο κόκκινος μπουφές σου. Εγώ πάλι τρελαίνομαι για τέτοια.

Ευχαριστώ Βικ μου.

Για δες εδώ.... θα το λατρέψουν τα κοριτσάκια σου! :tongue:

390257_422251934508430_940109008_n.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

χρυσα σε ευχαριστω πολυ. ναι, την απλη συνταγη εκανα, αλατι, αλευρι ακι νερο. εκαν τη ζυμη ομως ευπλαστη, να μην κολλαει στα χερια ας πουμε αλα να πλαθεται. βεβαια τα αλατι κανει χαλια τα χερια αλλα δεν πειραζει. και εγω τα ειχα ψησει την πρωτη φορα που εκανα και εκανα φουσκωματα κατα τοπους. τωρα τα κοψαμε με τα κουπ πατ και τα αφησαμε πανω σε πετσετα πανω στο καλοριφερ και στεγνωσαν. μετα τα εβαψα με χρωμα ακρυλικο που αγορασαμε απο τα τζαμπο και παλι τα αφησα να στεγνωσουν.

τωρα αγορασαμε ενα σπρει διαφανες 4 ευρω απο το σιδεραδικο, μαγαζι με σιδερικα κτλ και μας ειπε οτι αυτο λεγεται βερνικι. μαλλον εινια αυτο που λες και για πετρες. ειχε ματ και γυαλιστερο ακι εμεις πηραμε το γυαλιστρο. ε που θα παει, θα τα ψεκασω:D:D:D:D

Σε ευχαριστω,,θα κοιταξω και εγω ήπως υπάρχει και σε σπράυ...:rolleyes:


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

mom%2527s+camera+262.JPG

These trees are so simple to put together!

All you need is a few paper plates, tissue paper, double sided tape, and anything else you have laying around the house that would look good on your tree!

mom%2527s+camera+249.JPGmom%2527s+camera+242.JPG

Take one of your paper plates and make a cone. To make the bigger cone, use two of the paper plates and make a cone and stack them together.

mom%2527s+camera+248.JPG

You can do a lot of different things with the tissue paper, for my smallest tree I just twisted little pieces of the lime green tissue paper and wrapped it around the tree.

mom%2527s+camera+251.JPG

After I finished these trees I placed them on little candle sticks I got at Dollar Tree!

Turned out very cute!!

Then I started on my mini wreath's.

These were very simple to make!

I bought the wreaths and the ornaments at Hobby Lobby this morning for 1/2 off!

mom%2527s+camera+235.JPG

I just wrapped these tiny ornaments on the wreath!

I now had half the window sill down!

mom%2527s+camera+260.JPG

Για παρτε μια ιδεα...δεν ειναι υπεροχο??????????

Είναι υπέροχο και σχετικά ευκολη κατασκευη!Πολύ ομορφα!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη,πολύ καλά τα στολιδακια σου,,μου αρεσει πολύ που εχεις παντου στο σπίτι γιορτινα αντικείμενα!Το ίδιο προσπαθω και εγω,μόνο τα υπνοδωμάτια δεν στολίζω.

Μαριλού ,είναι υπέροχος ο μπουφες σου και μου αρεσει πολύ η εκδοχη αυτη,εδωσε αλλον αερα!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Υπεροχο τζάκι ε;;;; Αχ, το θέεεεεελωωωωωω

DSC_0014.JPG

DSC_0002.JPG

DSC_0180-1.JPG

DSC_0167.JPG

DSC_0197-1.JPG

DSC_0176.JPG

DSC_0180.JPG

DSC_0216.JPG

Κι όλοοοοο το σπίτι δε θα χάλαγε καθόλου...:rolleyes:

DSC_0012.JPG


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...