Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια τέλεια όλα μπράβο σας. ας ελπίσω ότι θα μπορέσω κ εγώ να βάλω φώτο αυτών που θα κάνουμε. θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι. κάπου στην αρχή είχατε βάλει λινγκ για να τυπώσουμε γράμμα στον αη βασίλη κ διάφορες κάρτες. θυμάται καμία να το ξαναβάλει;

Link to comment
Share on other sites

Koριτσάκια μπράβο σας.....

Είναι πανέμορφα όλα όσα ποστάρετε και κυρίως αυτά που δημιουργείτε εσείς - real life ....

Εγώ θα στολίσω το Σάββατο, δεν παίρνει άλλη αναβολή...

Αυτό που με στενοχωρεί η αλήθεια είναι η "εθνική μας κατάθλιψη", γιατί δεν βλέπω βιτρίνες στολισμένες παρά ελαχιστότατες και γενικά ακούω κόσμο να μην ανυπομονεί για τα Χριστούγεννα. Όχι αδίκως βέβαια.....

Εύχομαι απλά, έστω και αυτή η μικρή δόση χαράς που μπορούμε να πάρουμε απο τα φετινά Χριστούγεννα, να διαρκέσει όλο τον υπόλοιπο χρόνο και να δούμε τα πράγματα λιγάκι πιο αισιόδοξα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τέλειο;; Γλύκα....

Modern-Nature-Loft-Tree1.jpg

[/img]

Τι αριστούργημα είναι αυτό! :shock: Ο ορισμός του χριστουγεννιάτικου δέντρου για μένα!! Να ρωτήσω μια χαζομάρα μάλλον..;; Την ξέρεις την κοπέλα που το έφτιαξε ή βρήκες τη φωτό από το ίντερνετ; :P

ΥΓ. Να παινευτώ κι εγώ λίγο;; Έχω την ίδια πολυθρόνα σε άσπρο! Είναι το αγαπημένο μου κομμάτι σε όλο το σπίτι, γιατί σε αυτή καθόμουν και κοίμιζα τον μικρό :D

Απλά τέλοιο!!!

Το χιονι που το βρήκες ? Μου αρέσει πολύ πολύ!!!

Πανεμορφο επισης...αν και τα στολιδακια τα ξυλινα τα λατρεψα...

Μαριλού ο μπουφές έγινε τέλειος. Και του χρόνου!!!

marilou01 δε θυμιζει σε τιποτα το πρωτο βαζο με τα κλαδια!Μπραβο κοπελα μου!Εγινε υπεροχο!Τωρα το ζηλεψα!Κατι τετοιο ειχα στο μυαλο μου ως τελικο αποτελεσμα!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τα σχόλιά σας! :D

MUMSOFIA το χιόνι το πήρα από μαγαζί με εποχιακά, στο Jumbo δεν βρήκα..Αν δεν βρεις, μπορώ να σου στείλω το σακουλάκι που μου έμεινε, είναι το μισό και παραπάνω και δεν έχω τι να το κάνω! Στείλε μου πμ αν είναι.. :D

vivianpar αχ κι εμένα μου άρεσε με τα ξύλινα στολίδια, αλλά το βάζο μου που είναι δώρο απ' το γάμο μου, μου αρέσει περισσότερο! :mrgreen:

σας βαζω κι εδω την κατασκευη μας:

phpYtKX8CAM.jpg

την εκανα χτες αλλα δεν ξερω τι πηγε στραβα. πρωτα μου κολλησε ολη η χρυσοσκονη στο κεφαλι του και μετα απο λιγη ωρα ξεκολλησε κι αυτος.. :(

Απ' τη φωτό που βλέπω δεν μου φαίνεται να πήγε κάτι στραβά, έτσι κι αλλιώς χειροποίητο πράγμα είναι, δεν χρειάζεται να είναι τέλειο! ;) Γλυκερίνη έβαλες στο νερό όμως για να μην σου κολλάει η χρυσόσκονη; Και τι κόλλα χρησιμοποίησες;


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...