Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Καλή επιτυχία εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια για τα καλά στην κοιλιτσα σου🙏🏼

      2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία να κάνετε πολλά εμβρυακια 🙏🏼🙏🏼

      • Ευχαριστώ 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Σας βαζω φωτο και απο το δικο μου μπουφε:Phttp://imageshack.us/photo/my-images/401/1001358n.jpg/

απο πιο κοντα http://imageshack.us/photo/my-images/12/1001359q.jpg/

και εδω ειναι μια αγαπημενη μου γωνια,που ημουν σιγουρη πως δεν θα ζησει απο τον μικρουλη μου,αλλα παραδοξως δεν την εχει ακουμπησει http://imageshack.us/photo/my-images/839/1001361gk.jpg/

Αχ είναι πολύ ωραία, και ο μπουφές σου είναι διαφορετικός, πολύ όμορφος. Και του χρόνου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! Σας παρακολουθώ ανελλιπώς, άσχετα αν δεν γράφω...

Εγώ είμαι από τους τύπους που με μελαγχολούν τα Χριστούγεννα, αλλά προσπαθώ για την κορούλα μου να ευθυμήσω! Να φανταστείτε, το στόλισμα το βαριέμαι και το βλέπω σαν καταναγκαστικό έργο! Οι φωτογραφίες σας με κάνουν και ζηλεύω λίγο, οφείλω να ομολογήσω! Εγώ σκοπεύω να στολίσω το επόμενο Σ/Κ, αν μπορέσω θα σας βάλω φωτο από το δέντρο μας...

Καλημέρα και πάλι...

Να είσαι καλά και ελπίζω έστω και λίγο να σου μεταδώσουμε το μικρόβιο μας... :P:p


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας βάζω μερικά ακόμα στολίδια από το σπίτι μας...

Έξω από την αποθήκη μας

DSC00815.jpg

Έξω από το ασανσέρ μας

DSC00814.jpg

Στο κουρτινόξυλο του σαλονιού μας, δίπλα από το δέντρο μας

DSC00813.jpg

Το πιατάκι-δεντράκι που βάζουμε τα κλειδιά μας, στην είσοδο του σπιτιού μας :P

DSC00807.jpg

Ελπίζω να σας αρέσουν, αργότερα θα προσπαθήσω να βάλω κι άλλες... :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

σας βαζω κι εδω την κατασκευη μας:

phpYtKX8CAM.jpg

την εκανα χτες αλλα δεν ξερω τι πηγε στραβα. πρωτα μου κολλησε ολη η χρυσοσκονη στο κεφαλι του και μετα απο λιγη ωρα ξεκολλησε κι αυτος.. :(


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

Την απλη συνταγη εκανες με αλατι ,αλευρι ,νερο και την αφησες να στεγνωσει?Γιατί εγω τα εψησα και κατα τόπους εχουν φουσκώσει.Τι βερνίκι θα τα περασεις?Ειναι το ιδιο που χρησιμοποιούμε και για πέτρες?:rolleyes:

Μπραβο πάντως,πολύ καλό αποτελεσμα!:)

χρυσα σε ευχαριστω πολυ. ναι, την απλη συνταγη εκανα, αλατι, αλευρι ακι νερο. εκαν τη ζυμη ομως ευπλαστη, να μην κολλαει στα χερια ας πουμε αλα να πλαθεται. βεβαια τα αλατι κανει χαλια τα χερια αλλα δεν πειραζει. και εγω τα ειχα ψησει την πρωτη φορα που εκανα και εκανα φουσκωματα κατα τοπους. τωρα τα κοψαμε με τα κουπ πατ και τα αφησαμε πανω σε πετσετα πανω στο καλοριφερ και στεγνωσαν. μετα τα εβαψα με χρωμα ακρυλικο που αγορασαμε απο τα τζαμπο και παλι τα αφησα να στεγνωσουν.

τωρα αγορασαμε ενα σπρει διαφανες 4 ευρω απο το σιδεραδικο, μαγαζι με σιδερικα κτλ και μας ειπε οτι αυτο λεγεται βερνικι. μαλλον εινια αυτο που λες και για πετρες. ειχε ματ και γυαλιστερο ακι εμεις πηραμε το γυαλιστρο. ε που θα παει, θα τα ψεκασω:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

σας βαζω κι εδω την κατασκευη μας:

phpYtKX8CAM.jpg

την εκανα χτες αλλα δεν ξερω τι πηγε στραβα. πρωτα μου κολλησε ολη η χρυσοσκονη στο κεφαλι του και μετα απο λιγη ωρα ξεκολλησε κι αυτος.. :(

Δεν θέλω να νομίζεις πως σου κάνω πλάκα αλλά εμένα μου αρέσει! Είναι κάτι που έκανες εσύ με τα χεράκια σου, με τη φαντασία σου και είναι διαφορετικό! Εύγε καλή προσπάθεια!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια απο τη βροχερη Θεσσαλονικη!!!

marianna88 μου,ειναι πραγματικα πολυ ομορφο!Δεν πειραζει και αν δεν εγινε οπως θα ηθελες!Η προσπαθεια μετραει!Τη δευτερη φορα ειμαι σιγουρη πως θα το πετυχεις!!!Συμφωνω και γω πως μια κορδελα ή ενα υφασμα στο κουμπωμα θα εδειχνε διαφορετικο!!!Το κουκλακι μεσα το κολλησες πανω στο καπακι?Τι υλικο ειναι?

Ειρήνη μου,και του χρονου να σε εχει ο Θεος καλα να χαριζεις απλοχερα τον ομορφο στολισμο σου!Αχχχχ αυτος ο Αι Βασιλης επανω στο ποδηλατο!!!!Περιττο να πω πως τον ερωτευθηκα!!!!Εχουμε ιδιο χρωμα στις πορτες και ιδιο πομολοοοοοοοοοοο!

Ειναι τοσο ομορφο και τοσο γλυκο να μοιραζεται κανεις τις ιδεες του,τον στολισμο του σπιτιου του,τις δημιουργιες του με αλλα ατομα!!!!:)...Πολυ χαιρομαι!!!!!

Turwethiel αυτο ειναι το δεντρο σου?Ειναι πανεμορφο!Με πολυ γουστο στολισμενο!!Και η βιβλιοθηκη απο πισω....χαρμα οφθαλμων!Μπραβο!

marilou01 δε θυμιζει σε τιποτα το πρωτο βαζο με τα κλαδια!Μπραβο κοπελα μου!Εγινε υπεροχο!Τωρα το ζηλεψα!Κατι τετοιο ειχα στο μυαλο μου ως τελικο αποτελεσμα!!!

mama konstantinou Ωραιος ο στολισμος σου,αλλα αυτος ο μπουφες βρε κουκλα μου...τι κομματι?Που το ανακαλυψες?Τον λατρεψα!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια απο τη βροχερη Θεσσαλονικη!!!

Ειρήνη μου,και του χρονου να σε εχει ο Θεος καλα να χαριζεις απλοχερα τον ομορφο στολισμο σου!Αχχχχ αυτος ο Αι Βασιλης επανω στο ποδηλατο!!!!Περιττο να πω πως τον ερωτευθηκα!!!!Εχουμε ιδιο χρωμα στις πορτες και ιδιο πομολοοοοοοοοοοο!

Ειναι τοσο ομορφο και τοσο γλυκο να μοιραζεται κανεις τις ιδεες του,τον στολισμο του σπιτιου του,τις δημιουργιες του με αλλα ατομα!!!!:)...Πολυ χαιρομαι!!!!!

Και μας εδώ στην Αθήνα, απίστευτη μουντίλα και τα κέφια μου στα πατώματα.. μόνο αυτό το θέμα μπορεί λίγο να μου ψευτο-φτιάξει τη διάθεση σήμερα... :?

Εχεις τόσο δίκιο... είναι τόσο όμορφο, τόσο ζεστό, τόσο ανθρωπινο να μοιραζόμαστε τους στολισμούς μας, που δεν έχει καμία σημασία το πως "είναι"... Σημασία έχει η αγάπη που δίνουμε, η γλυκήτητα που βγάζει, η ζεστασιά...

Και πάλι σ ευχαριστώ. Χαίρομαι να βάζω πραγματάκια και να μου λέτε πως σας άρεσαν... μου ανεβάζει τη διάθεση και με βοηθάει να προσπαθήσω ακόμα περισσότερο... :D

Τον Αγιο στο ποδήλατο, τον έβρισκα περίπου στα 50?, όταν τον ειχα πάρει και τον αγόρασα τελικά από το carefour ούτε 10?...! :|

Σε φιλώ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας βάζω μερικά ακόμα στολίδια από το σπίτι μας...

Έξω από την αποθήκη μας

DSC00815.jpg

Έξω από το ασανσέρ μας

DSC00814.jpg

Στο κουρτινόξυλο του σαλονιού μας, δίπλα από το δέντρο μας

DSC00813.jpg

Το πιατάκι-δεντράκι που βάζουμε τα κλειδιά μας, στην είσοδο του σπιτιού μας :P

DSC00807.jpg

Ελπίζω να σας αρέσουν, αργότερα θα προσπαθήσω να βάλω κι άλλες... :P

Πολύ ωραία όλα!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...